Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 paź 2013, 22:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Lepiej KOBE24 byloby abys te dyche sobie zostawil.Kup kij i przyjdz go zalozyc ok.TU nie chodzi o kij a o to jak zescie te flagi po meczu zlozyli.Tylko mi nie mow ze tak jak byly.Bo skoro podloga w piwnicy jest miejscem na flagi po ktorych chodza ludzie to faktycznie masz duzy intelekt


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 22:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
darofrt, Flagi były odłożone na górze, wiem, bo z kolegą je znosiliśmy, możliwe że któraś spadła bo źle je położyliśmy, ale żadnej nie rzuciliśmy na podłogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 23:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Powiem ci tak ta flaga duza co jest na foto nie byla zwinieta owszem byla na gorze tylko jej wymiary pozwalaly aby po niej deptac ta zlamana lezala sobie na kartonach w towarzystwie brudnych szmat plus male flagi osobno kij osobno flaga.zacytuje ci pana od kluczy po wejsciu do piwnicy przed wyjazdem do Pragi.'' kobieta ALE TU SYF'' Ale po co sie denerwowac i tak powiecie ze to nie prawda i to nie wy.Pozdrawiam i do niedzieli.Acha ch ce powiedziec ze nie mam dowodow i papierow na to jedynymi swiadkami na potwierdzenie mojej tezy jest pan od kluczy plus jeszcze jedna osoba ktora byla ze mna po flagi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2013, 23:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2012, 14:43
Posty: 86
darofrt pisze:
Powiem ci tak ta flaga duza co jest na foto nie byla zwinieta owszem byla na gorze tylko jej wymiary pozwalaly aby po niej deptac ta zlamana lezala sobie na kartonach w towarzystwie brudnych szmat plus male flagi osobno kij osobno flaga.zacytuje ci pana od kluczy po wejsciu do piwnicy przed wyjazdem do Pragi.'' kobieta ALE TU SYF'' Ale po co sie denerwowac i tak powiecie ze to nie prawda i to nie wy.Pozdrawiam i do niedzieli.Acha ch ce powiedziec ze nie mam dowodow i papierow na to jedynymi swiadkami na potwierdzenie mojej tezy jest pan od kluczy plus jeszcze jedna osoba ktora byla ze mna po flagi


O Jejku. Ta duża, czarno zielona w pasy z tego co słyszałem była zwinieta na górze. Z ta złamana to nie wiem gdzie ją położono. Ale sami się pogrążacie.. My nie szanujemy barw... To wy trzymacie falgi w piwnicy z brudnymi szmatami, a nie my. A poza tym to nawet małych flag nie braliśmy ze sobą...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2013, 7:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lis 2010, 10:33
Posty: 118
Lokalizacja: troszkę tu
darofrt daj sobie spokój przecież oni tylko biją pianę .Chcą dużo szumu. Jeszcze nic nie zrobili, a już wypinają pierś po ordery. Mają takie samo zachowanie jak ich guru Klemot .No ale jak już to ktoś fajnie wcześniej określił.(Czekam jak strzeli focha).Jeszcze jedno dali spokój leśnym dziadkom? Klemot przecież połowa ich to twoja rodzinka!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lis 2013, 15:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Teraz ja, Bijemy piane, chcemy tylko szumu.. To wróć się, i spójrz kto zaczął ten temat. Chcesz coś ? Przyjdźcie jak ludzie na sektor w niedziele i pogadamy, a nie pieprzycie na forum. Nie pasuje wam że nasza grupa powstała ? Trudno, ból tylnej części ciała musi być. Małych flag nikt nie ruszał, złamana była na górze, bo sam ją odkładałem, nie zaprzeczam, mogła spaść, bo może źle ją ułożyłem, ale nie piszcie głupot że ktoś kładł flagi na ziemi, skończmy ten temat, bo to żałosne wykłócać się o to że ktoś źle położył flagę w magazynku..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2013, 21:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Tylko Turów! pisze:
1. Wiem że to nie ten temat,ale jako osoba z balkoniarzy jestem ciekaw, jaki był doping? Wiem że w pierwszej połowie było gorzej, ale ne wiem czemu :)
...
7. I na koniec. Nasi kibice to sa naprawdę pikniki ( reszta hali, bez KK). Żeby na 2minuty przed końcem nie chciało im się wstać!? Tak być nie może...


pierwsze 3 kwarty były ospałe, w 4 nagle wszystkim się zachciało :smt023 a w dogrywce znowu doły ...
Co do tych pikników to jedna rzecz mnie zaskoczyła. Krzyknęliśmy "cała hala ręce w góre" i poszło. Jak na pierwszy raz słabo ale jednak coś się ruszyło :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2013, 17:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Jutro na meczu chcemy zaprezentować pierwszą większą oprawę, na cały sektor więc tutaj taka prośba, każdy kto chciałby pomóc, prosimy przyjść do nas, żeby zaprezentować wszystko w pełni potrzebny nam jest PEŁNY sektor, czyli 60 miejsc, na meczach jest nas różnie, nasz rekord z tego sezonu to póki co 55 głów, na jutro w pełni się mobilizujemy ale jednak kilka osób może braknąć, dlatego bardzo proszę te chociaż kilka osób jeśli chcecie pomóc, zapraszamy do nas na te kilka minut, a kto wie, może jeśli poczujecie to "coś", tą energię, zostaniecie na dłużej ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2013, 22:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla zainteresowanych zdjęcia z dzisiejszej oprawy ;)

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 9304_n.jpg

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 4125_n.jpg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2013, 23:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo BALKONIARZE ! Tak trzymać ! Coraz bardziej ożywiacie trybuny, oby tak dalej ! :smt026 :smt026 :smt026

Przy okazji pochwała dla naszych cheerleaders - ładnie wyglądają i ładnie tańczą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2013, 7:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
TA PATRIOTYCZNA NUTA BYŁA MOCNO NACIĄGANA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2013, 9:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 kwie 2007, 17:01
Posty: 128
Lokalizacja: Zgorzelec
mocno naciągana mogłaby być np.10 sierpnia a nie na chwile przed największym świętem w kraju. brawo za inicjatywę chłopaki, oby tak dalej!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2013, 21:19 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Oprawa była bardzo ok - tak trzymać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2013, 23:18 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 sie 2012, 14:43
Posty: 86
bog180 pisze:
TA PATRIOTYCZNA NUTA BYŁA MOCNO NACIĄGANA


Widzę że zal ci du*e ściska, że potrafimy zrobić coś nowego i fajnego. Wyobraź sobie, że nawet my, jesteśmy patriotami. Nie zawsze jak ktoś przeklina na meczach jest brutalem... I jaka nacągana!!!! We Wrocławu, Radomiu czy Koszalinie tez były oprawy i nasza była jedna z lepszych. Nastepnym razem sam cos zaproponuj, a nie przed kompem siedzisz i krytykujesz. Zapewne hymnu nawet nie znasz i nie spiewałeś...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2013, 8:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Oprawa była super. Będziecie bardziej wyrazistą grupą, gdy założycie jednakowe
czarno-zielone koszulki. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..