Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 18:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 20:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2009, 14:29
Posty: 59
Lokalizacja: Bogatynia
grengo, odpowiem ci krotko kolego (pozwol ze tak sie do ciebie zwroce, choc jestes starszy i raczej powinienem uzyc formy „prosze pana“)

poziom do jakiego wlasnie znizyles ta rozmowe nie swiadczy o tobie najlepiej, a ja nie mam zamiaru sie w to wciagnac i zaczac pic do ciebie osobiscie. Ja nikogo osobiscie nie urazilem i nie mialem takiego zamiaru, w przeciwienstwie do ciebie.

Odniose sie tylko jednej rzeczy ktora poruszyles: nie opieraj swojej oceny mojej osoby o ilosc postow na tym forum, bo nie wiesz o mnie nic, a zarzucajac mi nieidentyfikowanie sie z zespolem w tym trudnym okresie robisz z siebie delikatnie mowiac blazna, bo co ja tu jeszcze niby robie twoim nieomylnym zdaniem

Nie usprawiedliwiaj sie zirytowaniem, bo to swiadczy o tylko o tym, ze mialem racje w tym co napisalem.

A sam moze naucz sie czytac zanim sie poirytujesz..


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 20:07 przez zawis, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 20:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Do tej pory tak może i było ale po wspólnej ,tajnej sesji z władzami klubu i zgodzie na zatrzymanie w tajemnicy dokonanych tam uzgodnień to teraz własnie TY czy Wy staliście sie mimowolnymi sprawcami tego co teraz wklubie Mam tylko nadzieje że to będą same dobre rzeczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 21:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
zawis pisze:
pozwol ze tak sie do ciebie zwroce, choc jestes starszy i raczej powinienem uzyc formy „prosze pana“)


... śmiało, na forum nie ma Pan, Pani...

zawis pisze:
poziom do jakiego wlasnie znizyles ta rozmowe nie swiadczy o tobie najlepiej,


... trudno, na szczęście nie musisz mnie ani lubić, ani tolerować. Ja nie jestem do lubienia tylko do zarządzania KK, bo tak chcieli jego członkowie w demokratycznych wyborach.
A jaki poziom ty reprezentujesz wygłaszając kłamliwe teorie na forum nt. naszych obowiązków, nie robiąc nic aby je poznać od strony formalnej?

zawis pisze:
Ja nikogo osobiscie nie urazilem i nie mialem takiego zamiaru, w przeciwienstwie do ciebie.


...osobiście nie, ale w przenośni nazwałeś "świętymi krowami" 146 osób, w tym również mnie...

zawis pisze:
Odniose sie tylko jednej rzeczy ktora poruszyles: nie opieraj swojej oceny mojej osoby o ilosc postow na tym forum, bo nie wiesz o mnie nic,


... zgoda, nic o tobie nie wiem...

zawis pisze:
a zarzucajac mi nieidentyfikowanie sie z zespolem w tym trudnym okresie robisz z siebie delikatnie mowiac blazna, bo co ja tu jeszcze niby robie twoim nieomylnym zdaniem


... nie jestem nieomylny, ale sądzę, że siejesz niepotrzebny nikomu ferment...

zawis pisze:
Nie usprawiedliwiaj sie zirytowaniem, bo to swiadczy o tylko o tym, ze mialem racje w tym co napisalem.


...nie usprawiedliwiałem się przed tobą, tylko z szacunku do "hakunka" wyjaśniłem ton swojego posta, a moja irytacja nie wynikała z nieumiejętnego czytania, tylko z twojego poziomu wiedzy nt. tego kim My (KK) jesteśmy i co musimy oraz z sytuacji, które w ostatnim czasie dotknęły kilku członków KK (o ile nie wiesz, to jesienią jeden z naszych kolegów doznał wylewu i leży sparaliżowany w domu, drugi z naszych kolegów w wyniku cukrzycy stracił wzrok, a w przeciągu ostatnich trzydziestu dni dwóch naszych kolegów straciło życie) więc nie mów mi o powodach mojej irytacji jeżeli ich nie znasz.

bog180 pisze:
Do tej pory tak może i było ale po wspólnej ,tajnej sesji z władzami klubu i zgodzie na zatrzymanie w tajemnicy dokonanych tam uzgodnień to teraz własnie TY czy Wy staliście sie mimowolnymi sprawcami tego co teraz wklubie Mam tylko nadzieje że to będą same dobre rzeczy.


Tajna sesja, jak ją nazwałeś miała miejsce, ale zapewniam Cię, że nie były na niej podejmowane żadne uzgodnienia, więc nie ma również mowy o ich utajnianiu. W żadnym, ale to żadnym stopniu nie czuję się sprawcą tego, co dzieje się w klubie, bo my KK jesteśmy stowarzyszeniem wspomagającym klub sportowy, ale na pewno nie mamy wpływu na podejmowane decyzje. Idąc dalej powiem tylko tyle, że ja również mam ogromną nadzieję na poprawę sytuacji nie tylko w klubie, ale przede wszystkim w drużynie, co z kolei pozwoli im odnosić sukcesy na parkietach ekstraklasy.


Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 21:26 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 21:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Apeluję o szacunek i nieeskalowanie dyskusji!
Cześć osób może nie rozumieć decyzji klubu odnośnie warunków spotkania. Jest to z pewnością mały błąd ze strony klubu, że na początku nie poinformował dlaczego, kiedy, po co i z kim spotyka się. Z tego powodu narosło wiele nieporozumień i teorii. Klub jednak ma prawo zapraszać kogo chce, kiedy chce i gdzie chce. Dobrze jednak gdyby prowadził lepszą politykę informacyjną i PR-ową.

Mam nadzieję, że ktoś zda relację z tego spotkania lub nawet udostępnione zostanie jakieś nagranie :)

Skończmy już te wewnętrzne wojenki, oskarżania i podejrzenia.
Pokażmy "jaja" i dojrzałość - dawajmy z siebie na meczach jak najwięcej!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 21:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo co wolno zwykłemu kibicowi to nie wypada Prezesowi KK ! Nie atakuj jak Filipowski kibica (choć w tych nerwach i to samo bym uczynił ) tylko tłumacz i wyjaśniaj.Ja nie jestem członkiem KK, mam mało postów(ale znamy się od lat) ale to nie znaczy że jestem gorszym kibicem niż TY. Kibicuje tak długo jak ty a może i dłużej zdobycie karnetu kosztowało mnie duuuużo zdrowia i nie tylko bo i opisywali mnie nawet na forum jak to na allegro zaszalałem.Mimo że to ja wywołałem tą awanturę to apeluje o spokój i zrozumienie że my kibice nie z KK też przeżywamy i chcemy jak najlepiej dla klubu Turów Zgorzelec!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 22:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
A ja chciałbym poogladac obrady sejmu z ławy sejmowej... :smt082 Nie moge? Czemu?



to startuj chlopie w wyborach - - - :/

[ Dodano: Czw Lut 12, 2009 10:12 pm ]
zawis pisze:
I chociaż chcę to nie potrafię zrozumieć "co jest tak tajnego że jeden kibic może wiedzieć a drugi nie!?". Rozumiem, że nie wszyscy mogą sie spotkać z taki panem prezesem, ale pisanie o grupie ludzi którzy w porę sie określili jest potwarzą dla reszty kibiców


dokladnie o to mi chodziło - wyjales mi to z ust ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2009, 22:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cypis pisze:
Grengo co wolno zwykłemu kibicowi to nie wypada Prezesowi KK !


Ok, poniosło mnie, przepraszam i kończę w tym temacie, ale nie myli się tylko ten, który nic nie robi.

Pozdro all, zawis też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2009, 22:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Po wczorajszym meczu Prezes KS Turów J.Michalski sprostował zaproszenie na spotkanie z zawodnikami. Wszyscy, którzy chcieliby spotkać zawodników poza boiskiem, porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie, czy otrzymać autograf mogą to zrobić na spotkaniu 16.02.2009 w pubie 2brother's od godziny 20.00. Serdecznie zapraszamy.


Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 12:23 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2009, 12:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Rozumiem, ze to będzie "to" spotkanie - będzie na nim też KK...? Będą obecni trenerzy i prezes?
Plus za decyzję dla pana Jana :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2009, 13:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witam,

odnośnie spotkania kilka kwestii organizacyjnych ustalonych pomiedzy KK a prezesem Turowa Zgorzelec.

Spotkanie rozpoczyna się 16.02 o godz. 20.00.

Spotkanie poprowadzi p. Janusz Pawul ( mam nadzieję że dobrze napisalem nazwisko).

Spotkanie będzie miało charakter półzamknięty. Tzn od godz. 19.30 zarząd KK będzie decydował o tym, kto może wejść na spotkanie i nie koniecznie muszą to byc tylko osoby z KK. Ilość osób jakie mogą wejść na spotkanie podyktowana jest pojemnością pubu, czyli ok. 50-60 osób.

Na spotkaniu powinni być wszyscy zawodnicy, trenerzy oraz prezes.

Przewidywany czas spotkania 1 - 1,5 h.

Ze swojej strony liczę na miłą atmosferę, rzeczową dyskusję i kulturalne zachowanie wszystkich uczestnków mitingu.
Być może takie spotkania będą organizowane częściej - dużo zależy od WAS.

ZAPRASZAM SERDECZNIE. DO ZOBACZAENIA U DWÓCH BRACI;).

P.S. Wszystkie kwestie organizacyjne zostały ustalone pomiędzy KK a prezesem TZ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2009, 13:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
bardzo fajna wiadomosc:):) pan prezes chyba zrozumial ze kibice to nie tylko KK :):) brawo za taki ruch


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 20:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Myślę iż spotkanie które odbyło się u braci , można nazwać lekką porażką...nie było nic słychać, zawodników jakby się chciało zobaczyć to chyba na stole trzeba by było stanąć, a o podejściu bliżej nie mówię , bo próbowałem ale jak ktoś jest niskiego wzrostu nie miał szans zobaczyć koszykarzy. Pytania które zadawali kibice w barze moim zdaniem były nie na poziomie...ale to jest tylko moje zdanie... Pozdrawiam. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 22:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekaw jestem jak wyglądało to spotkanie i co powiedziano.

Exmore- niech zgadnę były pytania: "czy będzie mistrzostwo?", "czy polityka rządzi klubem?" i tym podobne "błyskotliwe" i "wartościowe" pytania na poziomie siedmiolatka! Ludzie bali się czy nie potrafili pytać konkretnie?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 22:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Dokładnie było jak paawlus mówisz, pytanie czy będzie złoto , lub inne podobne do siebie pytania padały co chwilę , aż się tego słuchać nie chciało... Wyglądało to jakby postawili koszykarzy jak miaronetki , i kilku panów zadawało pytania typu "graliście dobrze , a teraz kur**wa mać grać źle co jest ?" coś podobnego bo nie potrafię przytoczyć dokładnych słów... Pomysł z tym spotkaniem nie wypalił , ale pan prezes mówił ze następnym razem może spotkamy się na hali lub w innym miejscu , może tam będzie lepiej :roll:

Pozdrawiam :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2009, 22:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeszcze 2 "przewrotne" pytania:
-ile było osób?
-jaka średnia wieku?
Klub powinien ściągnąć na następne spotkanie wiele osób, głównie młodych, coby pokazać że w naszym mieście są różni kibice...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..