Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2013, 21:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Ale warto by było spróbować poinformować kibiców podczas meczu. Napewno znalazłaby się grupa osób która z chęcią by pojechała.
Wystarczy odrobina chęci KK, aby zachęcić ludzi do wyjazdów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 21:33 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
darofrt, Właśnie w tej chwili dowiedziałem się o wyjeździe na VTB, ale fakt że do wrocka jeżdżę na własną rękę więc się nie interesuje. Ale dlaczego nie wspomnisz o wyjeździe do Wilna organizowanym przez KK ? Chciałem się zapisać, niestety usłyszałem od pani przyjmującej zapisy że brak chętnych jest na wyjazd i nie odbędzie się On. Na waszej stronie pisaliście o tym że aby odbył się wyjazd potrzebne jest 40 osób. Może się mylę, ale KK zrzesza ok. 150-160 osób, dobrze mówię ? Jeśli nawet 1/4 osób z KK nie jest w stanie pojechać na praktycznie darmowy wyjazd to coś jest chyba nie tak. Wiele osób które nie należą do KK, nie wiedzą o istnieniu strony http://www.kktur.cba.pl pojechałoby na ten wyjazd, ale właśnie chodzi o to że nigdzie nie ma informacji o wyjazdach. O nic więcej mi nie chodzi, chyba tak samo mi jak i Wam zależy na tym aby nasi zawodnicy mogli wszędzie liczyć na nasz gorący doping, nie ma sensu wytykać Sobie już tutaj błędów, zaczynają się szóstki, zaczyna się prawdziwe granie, więc potrzebny jest także prawdziwy doping który wspólnie, RAZEM, możemy dać naszym chłopakom ! Nie osiągniemy nic dzieląc się i gadając na Siebie, trzeba wspólnie porozmawiać i spróbować coś zmienić żeby poprawić jakość tego co w tej chwili kuleje, a jeszcze kilka lat temu było naszą domeną czyli mecze wyjazdowe ! 5-6 lat temu nie do pomyślenia było żeby nie zebrać autobusu na wyjazd, co się stało że teraz tak nie jest ? Wtedy zapisy i informacje wywieszane były na szybie kiosku w centrum miasta. Wiem że to teraz jest nie możliwe, ale chociaż jakaś większa informacja przy wejściu na halę. Wiem, że bierna postawa jest najwygodniejsza, bo potem nikt nie będzie miał pretensji o jakieś działania, ale chyba lepiej próbować działać i mieć satysfakcję jeśli się uda ? Doping w Zgorzelcu upada, a my możemy to naprawić. TYLKO TURÓW !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 21:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
jezeli chodzi o Wilno wyjazd mial byc sponsorowany przez pewna instytucje obiecano nam to chetnych bylo duzo. tyle tylko ze tuz przed wyjazdem sponsor sie wycofal.Dlaczego nie ma chetnych na wyjazdy? Nie wiem moze fundusze?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 21:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
darofrt, Dużo wyjazdów które organizujecie kosztuje ok.10zł, czy to aż taka bariera ? Myślę że każdy jakoś te pieniądze zdoła wyskrobać. Jeśli zależy wam na tym żeby było więcej chętnych rada ode mnie jest taka żeby spróbować poprosić spikera o podawanie tego typu informacji przed meczem a także w jego przerwie. Myślę że chociaż z 20 osób z hali zainteresuje się tym, bo naprawdę nie wiele osób dociera na waszą stronę. Pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 21:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
kubio0207 tak bedzie.lepiej spokojnie porozmawiac niz tylko wytykac.pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 22:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
kobe24 masz racje jezeli chodzi o wyjazdy sponsorowane te 10 zl to nic.Ale jak juz trzeba dac 30 ZIELONA 40 WROCLAW nie wspomne juz o POMORZU to juz sa problemy. pozdrawiam .ps.temat ogloszen na hali mysle ze zalatwiony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 23:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
darofrt, No i właśnie o taką rozmowę mi chodziło ;) Fakt, nie każdego stać żeby pojechać na wyjazd niesponsorowany, ale na wiele sponsorowanych także nie udaje zebrać się odpowiedniej ilości osób, a jeśli jest taki problem to należy szukać rozwiązania. Myślę że ogłoszenia na hali przyciągną ludzi, nawet jeśli zainteresuje się 10-20 osób, ważne że informacja dotrze do większej ilości odbiorców. Pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek na hali ! TURÓW !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 kwie 2013, 16:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 kwie 2013, 16:35
Posty: 1
Precz z wystawianiem Aleksieja. Jest onpoprancem i działa na korzyść drużyny przeciwnej. Jego zagrywki toprzedewszystkim podania do przeciwnika. DO tego jest on impotent rzutowy. Niech go zabierają CI co go sprowadzili - zabierają tam ska przybył. Niech kibicom Turowa nie psuje krwi i nerwów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2013, 17:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 paź 2009, 7:59
Posty: 64
Lokalizacja: Zgorzelec
Z DNIEM DZISIEJSZYM ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA MECZ STELMET- TUROW. MECZ ODBEDZIE SIE DNIA 21.04 13 O GODZ.15.CALKOWITY KOSZT WYJAZDU TO 30ZL[autobus+bilet wstepu+pzu]ZAPISY DO PIATKU 12.04.13.ZAPISY BEDA JUTRO PRZED I PO MECZU A TAKZE POD NUMEREM TEL.888509373.PROSZE PODAC PESEL I NR TEL.[piatku].


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2013, 17:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 sie 2012, 21:40
Posty: 77
czy będziecie znów w tym sektorze koło naszych zawodników?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2013, 19:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
KOŃ może i 2 ale głupota.1 nie bądź takim trenerem . ALEKSIĆ NIE JEST GORSZY OD WIELU INNYCH a wydaje się być ludzkie żeby dać mu szanse powrotu po cięzkiej kontuzji a jak nie to może jakiegoś konia wpuścić. TAKICH NALEŻAŁOBY ELIMINOWAĆ DLA UTRZYMANIA ATMOSFERY W DRUŻYNIE. ona jest co najmniej tak ważna jak i forma techniczno-fizyczna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2013, 11:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Przepraszam, że nie w temacie. Ostatnie dwa dni spędziłem w szpitalnej sali. Moim towarzyszem był nasz Kolega Aleksander Bem nazywany przez szpitalny personel Pan Kapelusik. Niewielu z nas wiedziało o tym, że Olek od ponad dwóch lat zmagał sie z chorobą. Dzisiaj o 6.50 nastąpił kres Jego cierpień. Świeć Panie nad Jego duszą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 kwie 2013, 11:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Pogrzeb śp.Aleksandra Bema odbędzie się we wtorek o 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2013, 12:04 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
nasi ludzie na mistrzostwach to nie tylko Chylu, Grzesiek, Żmija i Świeżak:
https://twitter.com/cegieu/status/37519 ... to/1/large


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2013, 19:38 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Miło popatrzeć, jak ktoś reprezentuje nasze miasto - jak Chylu się dopatrzy tej flagi, to może lepiej będzie grał :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..