Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 1:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 wrz 2009, 12:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Uwaga!!!
U Świstaka są już dostępne koszulki w cenie 8 złotych ,w rozmiarach xl i xxl .
Jest również możliwość zamówienia mniejszych rozmiarów.
Wpłata za koszulkę będzie równoznaczna ze zgodą na poniesienie dalszych kosztów związanych z nadrukiem.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji zapraszam do Świstaka.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 wrz 2009, 13:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 20:04
Posty: 123
Lokalizacja: Zgorzelec
Pomysł świetny ;D zaraz wybieram sie po koszulkę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2009, 10:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam wszystkich ,którzy są całym sercem i duchem za Turowem.
Chcę Was wszystkich ,prawdziwych kibiców Turowa powiadomić, że koszt nadruku na koszulce będzie wynosił 6 zł.
Proszę ,aby osoby naprawdę zainteresowane tą Akcją ,przychodziły do kiosku Świstaka i wpłacały po 8 zł. za koszulkę.
W rozmowie ze Świstakiem ustaliliśmy,że nie będziemy ustalać sztywnego terminu ale czas nagli, gdyż trzeba jeszcze zdążyć z nadrukiem na otwarcie sezonu.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 wrz 2009, 20:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Już w tym tygodniu będę miał pierwszą partie koszulek z nadrukiem ,następne będą w następnym .Proszę się szybko decydować bo potem już nie będzie za dużo czasu ,jeśli ta akcja ma wypalić to musi być nas jak najwięcej. :smt026 :smt026 :smt026

[ Dodano: Wto Wrz 15, 2009 9:50 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 7:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Po cholere, ze tak zapytam Wam ta akcja ?

Chcecie tak pokazac Wojcikowi czy Chanasowi ze ich nikt tutaj nie chce i jakby nie grali i tak beda pomiatani przez kibicow ?

I z jednym zamachem Luczakowi, ze chocby nie wiem, jak sie znal na koszykowce i tak bedzie dla Zgorzelczan tylko wroclawskim pomiotem ?

Co chcecie osiagnac, bo ja nie rozumiem nic z tej akcji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 8:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
tommason pisze:
Po cholere, ze tak zapytam Wam ta akcja ?

Chcecie tak pokazac Wojcikowi czy Chanasowi ze ich nikt tutaj nie chce i jakby nie grali i tak beda pomiatani przez kibicow ?

I z jednym zamachem Luczakowi, ze chocby nie wiem, jak sie znal na koszykowce i tak bedzie dla Zgorzelczan tylko wroclawskim pomiotem ?

Co chcecie osiagnac, bo ja nie rozumiem nic z tej akcji.


I tu tommason sie z tobą zgadzam. Jaki jest cel tej akcji ??? Prawda jest tak że jeżeli ktoś będzie chciał przenieść nasz zespół do Wrocławia to i tak to zrobi. Na bank nie powstrzyma go
grupka z klubu kibica !!! Kolega dobrze pisał iż taki zawodnik jak Wójcik czy Chanas mogą to sobie w dwojaki sposób odebrać !!! Zróbcie lepiej jakieś gorące przywitanie drużyny podczas pierwszego meczu lub prezentacji. A z decyzjami PGE i tak nie dacie rady.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 9:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2009, 12:53
Posty: 287
Lokalizacja: Pieńsk
To gdzie w końcu będzie ta prezentacja?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 10:20 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
lord_alex pisze:
Kolega dobrze pisał iż taki zawodnik jak Wójcik czy Chanas mogą to sobie w dwojaki sposób odebrać !!!


Sa zawodnikami reprezentujacymi Zgorzelec, jesli odbiora to "w dwojaki sposob" to tylko i wylacznie ze przyszli "tu przezimowac" choc mam nadzieje i wirze ze tak nie jest. Akcja nie jest wymierzona w zawodnikow, kibicow dzialaczy z wroclawia a w politykow i to co dzieje sie w NASZYM KLUBIE.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 10:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
Akcja nie jest wymierzona w zawodnikow, kibicow dzialaczy z wroclawia a w politykow i to co dzieje sie w NASZYM KLUBIE.

To ja mam dwa pytania:
1. W jakich politykow ?
2. A co sie dzieje w naszym klubie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 13:48 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
tommason pisze:
ostry2k pisze:
Akcja nie jest wymierzona w zawodnikow, kibicow dzialaczy z wroclawia a w politykow i to co dzieje sie w NASZYM KLUBIE.

To ja mam dwa pytania:
1. W jakich politykow ?
2. A co sie dzieje w naszym klubie ?



Co sie dzieje nie wiem ale sama sprawa zatrudnienia Wasniewskiego oraz sposob w jaki zebral swoje zabawki i wrocil do wrocka nie wyglada dobrze (myslac o dobrze zgorzeleckiej koszykowki). Prezentacja we wroclawiu, puchary we wroclawiu, siedziba we wroclawiu. Duzo tego wroclawia, tylko klub ze zgorzelca.... Mozesz powiedziec ze to malo prawdopodobne aby PGE zaprzestalo sponsorowac druzyne ze zgorzelca ale kto myslal dwa lata temu, ze ekstraklasa moze grac bez slaska?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 16:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k, prosze Cie
jesli chcesz ze mna dyskutowac to uzywaj faktow jako argumentow, a nie domyslow.

ostry2k pisze:
Prezentacja we wroclawiu

Prosze o dowod albo wiarygodne zrodlo informacji. Inaczej tego "argumentu" nie bierzemy pod uwage.

ostry2k pisze:
puchary we wroclawiu

To skomplikowana sprawa. Jak wiemy sponsor zazyczyl sobie ze wzgledow marketingowych Polske. W gre wchodzily Zgorzelec i Wroclaw. Decyzje podejmowala FIBA. Czy tak trudno zrozumiec, ze Wroclaw zostal zwyciezca, biorac pod uwage wielkosc, standardy i ogolne warunki w naszej hali na Maratonskiej ?

ostry2k pisze:
siedziba we wroclawiu

Jeszcze raz prosze. Ja traktuje Cie powaznie, wiec tez chcialbym byc powaznie traktowany. Siedziba kogo we Wroclawiu ?

ostry2k pisze:
sama sprawa zatrudnienia Wasniewskiego oraz sposob w jaki zebral swoje zabawki i wrocil do wrocka nie wyglada dobrze (myslac o dobrze zgorzeleckiej koszykowki).

Zgadzam sie. Wasniewski byl osoba przejsciowa po Krygierze. Byl dobrym prezesem (wg mnie, nie narzucam zdania innym). Najpierw wszyscy na niego szczekali, ze marionetka wroclawska przyszla burzyc Turow, a jak juz sie wyprowadzal do Wroclawia to znowu byly jeki, ze z"ostawia zabawki" i ucieka. Wasniewski to karierowicz. Poszedl za wiekszymi pieniedzmi, wieksza odpowiedzialnoscia, wiekszym prestizem, na lepsze stanowisko. Wiekszosc z Was by tak postapila, wiec prosze powsciagliwosc w wypowiedziach na jego temat.

Ja tez nie znam wszystkich racji w calej sprawie Krygier Vs Wasniewski, ale nie uwazasz, ze biorac pod uwage odleglosc tego wydarzenia w czasie, ze nie jest to najlepszy argument na dzisiaj ?

ostry2k pisze:
Mozesz powiedziec ze to malo prawdopodobne aby PGE zaprzestalo sponsorowac druzyne ze zgorzelca ale kto myslal dwa lata temu, ze ekstraklasa moze grac bez slaska?

Ja to doskonale rozumiem. Jestem kibicem Turowa od wielu lat i chodzilem na mecze kiedy jeszcze nikt nie marzyl o tym, ze mozemy grac w ekstraklasie. Pamietam nawet puste miejsca na meczach na hali. Zgorzelecka koszykowka tez lezy mi na sercu, ale nie dajmy sie zwariowac. Uwazam, ze bardzo dobrze, ze rozmawiamy o tych wszystkich kontrowersyjnach sprawach na forum, ale Wasza akcje - w sensie manifestowania koszulkami na meczu - na dzien dzisiejszy uwazam za idiotyczna. Nie robcie z siebie i innych kibicow posmiewiska. Nie zrazajcie nikogo do naszej druzyny. Ani jej pracownikow, ani tym bardziej koszykarzy. Wiem, ze Wasze intencje sa sprowokowane dobrem Turowa Zgorzelec, ale blagam przemyslcie wszystko jeszcze raz, czy warto, bo pokazac swoje racje tez trzeba madrze.

A co innego madrze je zamanifestowac, a co innego zamanifestowac bezmyslnie wywolujac przy tym niesmak zarowno u zawodnikow, kibicow jak i osob zainteresowanych koszykowka w calej Polsce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 17:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Na koszulki może się zapisać każdy z kibiców ,nie tylko klub kibica .Wiadomo że nie każdemu to się może podobać ,ale takie są fakty , a nie inne i mam wrażenie że co niektórzy chcą storpedować tą akcję . CO CHCĘ ZAZNACZYĆ ŻE TA AKCJA JEST SKIEROWANA DO WSZYSTKICH KIBICÓW NASZEJ DRUŻYNY!!!!!! A JAK TO WYJDZIE TO ZOBACZYMY NA PIERWSZYM MECZU!!!!!

[ Dodano: Sro Wrz 16, 2009 6:18 pm ]
: :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!!P.S. Nie dziwi mnie zdanie na ten temat lorda_alexa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 18:22 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2008, 11:43
Posty: 82
Lokalizacja: Zgorzelec
Świstak pisze:
Na koszulki może się zapisać każdy z kibiców ,nie tylko klub kibica .Wiadomo że nie każdemu to się może podobać ,ale takie są fakty , a nie inne i mam wrażenie że co niektórzy chcą storpedować tą akcję . CO CHCĘ ZAZNACZYĆ ŻE TA AKCJA JEST SKIEROWANA DO WSZYSTKICH KIBICÓW NASZEJ DRUŻYNY!!!!!! A JAK TO WYJDZIE TO ZOBACZYMY NA PIERWSZYM MECZU!!!!!

[ Dodano: Sro Wrz 16, 2009 6:18 pm ]
: :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 TURÓW TYLKO TURÓW!!!!!!P.S. Nie dziwi mnie zdanie na ten temat lorda_alexa.


Ojojoj storpedować tą akcje , a to ci dobre !!! Nikt nic wam nie zabrania , akcja jak akcja ale przeciw komu. Również pytam przeciw jakim politykom i przeciw jakiemu działaniu klubu. Bo ja póki co nie wiem o co wam chodzi. Jaka prezentacja we Wrocławiu. To chyba jest twój wymysł Świstak. Mogę sie mylić ale tak jak tommason wyżej pisze podaj przynajmniej źródło tej informacji. Piszecie głupoty z tym przeniesieniem siedziby klubu , prezentacji itp... ale to jest to samo gadanie od 2 prawie lat i co ?? i nic !! Więc proszę nie siejcie fermentu wśród wszystkich zgorzeleckich kibiców !!!

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 19:23 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
tommason pisze:
ostry2k, prosze Cie
jesli chcesz ze mna dyskutowac to uzywaj faktow jako argumentow, a nie domyslow.


Otwarcie napisalem ze mam obawy co do tego w jakim kierunku zmierza nasz klub, jesli to wszytko o czym tu piszemy dojdzie do skutku to na mecze PLK bedziemy musieli jezdzic do Wroclawia a wtedy zadna akcja juz nie bedzie miala sensu. Jakich argumentow oczekujesz? Napisalem czemu mam takie obawy, moze Ty podasz jakies argumenty bym uznal swoje obawy za bezpodstawne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 wrz 2009, 19:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
Jakich argumentow oczekujesz? Napisalem czemu mam takie obawy, moze Ty podasz jakies argumenty bym uznal swoje obawy za bezpodstawne.

Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie...
Jeszcze raz prosze o merytoryczne posty jak chcesz, zebym Ci odpowiadal, bo nie mam zamiaru pisac po kilka razy tego samego.

Wiec rozumiem, ze obawiasz sie, ze Turow przeprawadzi sie do Wroclawia..... no coz. Na Twoje podstawy do obaw w postaci wyboru hali na EuroCup, rzekomej tajemniczej "siedziby" we Wroclawiu odpowiedzialem w poprzednim poscie. Przeczytaj jeszcze raz prosze.

Jedyna rzeczy, ktora mnie jeszcze niepokoi to ta pogloska o prezentacji druzyny we Wroclawiu, ale poki nie przedstawisz mi wiarygodnego zrodla, nie bede bral tego rumoru powaznie, bo tutaj nie brakuje takich co mogliby to napisac, tylko by zaostrzyc juz napieta sytuacje. Powiedzmy na przyklad, taki chwyt marketingowy, zeby koszulki sie lepiej sprzedawaly...

Świstak pisze:
Na koszulki może się zapisać każdy z kibiców ,nie tylko klub kibica .Wiadomo że nie każdemu to się może podobać ,ale takie są fakty , a nie inne i mam wrażenie że co niektórzy chcą storpedować tą akcję .

Swistak, czytaj co pisze....

Na razie wygladacie za przeproszeniem jak sredniowieczni napaleni wiesniacy z widlami i pochodniami przed polowaniem na czarownice. Nie jestescie na razie w stanie przedstawic zadnych argumentow na poparcie tej Akcji.

Mnie zalezy na dobru klubu tak samo jak Wam. Dlatego pytam, o konkretny cel tej akcji. CEL TEJ AKCJI. Zadalem jedno proste pytanie i oczekuje od Was prostej odpowiedzi. Takie to trudne ? Zamiast odpowiedzie otrzymuje posty, ze macie obawy albo ze chce storpedowac akcje.... Ludzie pomyslcie troche.

Zeby rozpoczynac taka akcje trzeba miec konkretne argumenty, a nie obawy i domysly, bo jesli Wasze domysly mijaja sie z prawda to cala tzw. "AKCJA", mimo iz nawet ma i szlachetny cel moze urazic ludzi, ktorzy tak samo jak Wy chca dobra tego klubu, czy tez go reprezentuja.


Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 19:50 przez tommason, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..