Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 16:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2009, 18:35
Posty: 62
Lokalizacja: Zgorzelec
Justin Gray wylądował dzisiaj na prześwietleniu ręki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2010, 21:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
moze z zonka swietowali cos w JG? ;) W sumie daty by sie mniej wiecej zgadzaly... ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 10:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2009, 10:06
Posty: 401
Lokalizacja: Zgorzelec
Blair pisze:
moze z zonka swietowali cos w JG? ;) W sumie daty by sie mniej wiecej zgadzaly... ;P


Rękę uszkodził na treningu..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 10:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Spoko O.K.O. ...Justin "ćwierkał" wczoraj z "Walcem" twierdząc, że łapka nie jest na szczęście złamana aleeeee pojawiły się kłopociki z nadwyrężonymi ścięgnami...

"...nothing broke... but sprained the tendons in my hand..."


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 10:14 przez DragisA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 10:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jeszcze żeby Gray miał uszkodzoną ręke (czyt. wyeliminowanie nielicznego punktujcego) to nawet przez pre-PO nie przejdziemy :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 10:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Jak już o strzelcach wyborowych...

"Mechaniczna Pomarańcza" z Tomkiem Kelati awansowała do grande finale ULEB-u... transmisja na Eurosporcie Due od 21 ziro ziro

Obrazek

Śledząc wcześniejsze meczy "Pamesy" rozwalił mnie na łopatki ten oto fanaticos:

http://www.smog.pl/wideo/34653/prawdziw ... ruszajace/ ]:->


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 14:25 przez DragisA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 20:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Swoja droga ktos sie orientuje dlaczego mimo staran drugi mecz Turowa z Kotwica nie odbedzie sie w Zgorzelcu ? Plk bylo przeciwno - no wszystko ladnie pieknie tylko czemu 2 mecze AZS ze Stala rozegrane beda w Koszalinie ?


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:32 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2010, 20:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
SKRz_Zgc odpowiedź znajdziesz w temacie "TURÓW : KOTWICA - tzw. pre-playoff"


Ostatnio zmieniony 18 kwie 2010, 20:24 przez DragisA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2010, 9:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
DragisA pisze:
"Mechaniczna Pomarańcza" z Tomkiem Kelati awansowała do grande finale ULEB-u


i nawet wygrali ten finał ;) Alba rzuciła im tylko 44 pkt a Tomek miał na swoim koncie 13 w 20 minut


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2010, 9:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
gregor-85 pisze:
DragisA pisze:
"Mechaniczna Pomarańcza" z Tomkiem Kelati awansowała do grande finale ULEB-u


i nawet wygrali ten finał ;) Alba rzuciła im tylko 44 pkt a Tomek miał na swoim koncie 13 w 20 minut


B.r.a.w.a. na stojąco za wywalczenie "Wieeeelkiego Wazona"... tu krótki wywiad z rozpromienionym Tomaszem:
http://euroleague.infrontams.tv/index.php?id=2731

Tu fotosy z grande finale:
http://fotoclick.acb.com/?temporada=200 ... 20/04/2010

A tu blog w którym wspomina m.in. o doświadczeniu wyniesionym z Turowa... Walencję Tomasz jak i jego rodzina traktuje jako idealne miejsce zarówno do życia jak i zawodowego uprawiania basketu:
http://www.euroleague.net/ulebcup/home/ ... -s-hopingh

Obrazek


Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, 9:41 przez DragisA, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2010, 6:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zapraszamy prezesie na przejażdżkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2010, 8:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,78223 ... ebiem.html

Nasz były Prezes oberwał po meczu z Zagłębiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2010, 12:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
Cytuj:
Jacek Faraś: Trudny pierwszy sezon

- Jedno co mam sobie do zarzucenia, to faktycznie brak pozyskania sponsora strategicznego. Do tego się przyznaję i biję się w pierś – mówi prezes Stali Stalowa Wola S.A., 11. klubu Tauron Basket Ligi, Jacek Faraś.

Tomasz Błażejowski: Jak pan oceni zakończony sezon pod względem sportowym?

Jacek Faraś: Myślę, że pod względem sportowym oczekiwany przez nas, jak i przez kibiców, wynik został osiągnięty. Utrzymaliśmy się przecież w lidze. W trakcie sezonu pojawiły się aspiracje na wyższe miejsca w tabeli, aczkolwiek widać było, że jeszcze nam brakuje trochę doświadczenia i obycia na ekstraklasowych parkietach.

Pod względem ekonomicznym nie było chyba już tak dobrze?

- Główny sponsor, jakim okazało się miasto, wywiązał się w stu procentach ze swoich założeń. Natomiast dużo większego odzewu spodziewałem się w przypadku firm oraz prywatnych sponsorów. Myślałem, że hasło „Ekstraklasa” przyciągnie rzeszę firm, które będą chciały nam pomóc. Z kolei jeśli chodzi o sponsora tytularnego to w dalszym ciągu trwają rozmowy i na ten temat w tej chwili mogę jedynie tyle powiedzieć.

W połowie sezonu pojawiły się informacje o możliwości pozyskania sponsora z zagranicy...

- Główna decyzja zapadnie najprawdopodobniej w Szwecji. Dla firmy nie jest to prosta sprawa, ponieważ musi ona najpierw zbadać rynek pod kątem tego, czy będzie im się tutaj opłacało inwestować pieniądze.

Wielu kibiców zarzuca Panu, to że do tej pory nie zdołał pan pozyskać firmy, która wyłoży pieniądze na sponsorowanie drużyny. Wytłumaczy to Pan jakoś?

- Zgadzam się z tym w stu procentach. Myślałem, że będzie dużo łatwiej. Wydawało mi się, że głód na koszykówkę w Stalowej Woli będzie o wiele większy. Rozmawiałem niedawno z kilkoma prezesami z Polski, w tym z prezesem Polonii Azbud Warszawa Wojciechem Kozakiem, i wiem, że nie tylko w Stalowej Woli jest trudno pozyskać sponsora. Jeśli Warszawa nie może sobie poradzić ze znalezieniem tytularnego sponsora to widać, że nie tylko u nas jest ciężko. Kryzys do nas tak naprawdę dopiero do nas dociera.

Na pewno nie jest tak, że pieniądze leżą na ulicy, a ja nie potrafię się po nie schylić. Cały czas zmieniamy oferty, dzwonimy do ludzi, przygotowałem film promocyjny zawodników, żeby w jakikolwiek sposób znaleźć ścieżkę do tych sponsorów. Nie jest łatwo.

Po zapewnieniu sobie utrzymania, zespół przegrał, łącznie z fazą eliminacji play-off aż osiem kolejnych spotkań. Ze strony kibiców słychać było wiele głosów, że odpuściliście już sezon. Było tak?

- Nie powinniśmy mówić tutaj w liczbie mnogiej. Zarówno ja, jak i cały zarząd, jesteśmy cały czas skupieni na tym co mamy robić. Jeżeli chodzi o drużynę nie sądzę, że odpuścili. Nawet po rozmowach prywatnych z zawodnikami to nie była kwestia odpuszczenia. Po prostu, w pewnym momencie do głowy przychodzi taka myśl, że zakładany cel został osiągnięty i mimo, że człowiek się stara to tak naprawdę nie jest już w pełni skupiony. Jak twierdzili zawodnicy, oni byli zaangażowani w każdym kolejnym spotkaniu tak samo jak wcześniej. Do końca nie myśleli również o tym, że mecz jest ważny czy nie. Swego czasu grałem w kosza i wiem, że jak się np. prowadzi trzydziestoma punktami w meczu to zaczyna się wprowadzać różnego rodzaju fantazje. Jako kibic też by to w ten sposób odebrał. Znam jednak chłopaków i to nie są goście, którzy powiesiliby rękawice na kołku i powiedzieli, że więcej się nie biją.

Kibice byli również niezadowoleni z faktu rozgrywania dwóch pierwszych spotkań eliminacji play-off na wyjeździe. Pojawiło się bardzo wiele negatywnych w stosunku do Pana komentarzy.

- Bardzo wiele, szczerze mówiąc bardzo bolesnych dla mnie komentarzy. Ja tak naprawdę odpowiadam za sytuację finansową spółki i każdorazowy wyjazd jest dla mnie dużym wydatkiem. Z tego trzeba sobie zdawać sprawę. Wyjazd do Koszalina nie jest też przecież wyjazdem do Jarosławia, gdzie jedzie się dwie godziny. Ta podróż trwa 16 godzin. Trzecia sprawa to remont naszej hali. Dostałem pismo od MOSiR, w którym zawarto informacje, że kategorycznie od 19 kwietnia szatnie w hali są nam zabrane. Ponadto prośbę o rozegranie dwóch spotkań w Koszalinie wyraził sam zespół AZS. Klub z północy zaoferował mi część opłaty, między innymi za nocleg. Kalkulując to wszystko, stwierdziłem, że to było dobre dla spółki. Liczyłem się jednak z tym, że dostane naganę od kibiców. Serdecznie mogę za to przeprosić ale proszę mnie też zrozumieć.

Po takiej fali krytyki myśli pan o rezygnacji z funkcji prezesa spółki?

- Od ponad miesiąca czasu rozważam tą myśl. To już nawet nie chodzi o to, że kibic na mnie naciska, ponieważ uważam, że dobrze wypełniam to co zostało mi powierzone przez radę nadzorczą. Tak jestem również opiniowany przez nich. Nie mogę się także sugerować ludźmi, którzy siedzą przed monitorem i wklepują tam swoje myśli. Zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś do mnie ma jakieś pytania i chce zobaczyć jak to tak naprawdę wygląda to ja bardzo serdecznie zapraszam na kilka dni do pracy. Wówczas można zobaczyć w jakich realiach się tutaj obracamy. To nie jest tak, że się po prostu siedzi i nic nie robi. Zdajmy sobie sprawę z tego, że całą spółkę tworzy moja osoba z kierownikiem drużyny Robertem Rydzem oraz z organizatorem Robertem Grzybem. Jest nas trzech młodych chłopaków, którzy tak naprawdę wszystkiego uczą od podstaw. Chodzi mi o samo wejście w zasady funkcjonowania spółki, prowadzenie i organizację spotkań zarówno u siebie jak i na wyjeździe itd. Jedno co mam sobie do zarzucenia, to faktycznie brak pozyskania sponsora strategicznego. Do tego się przyznaję i biję się w pierś.

Wobec tego decyzja o rezygnacji już zapadła?

- Zrzekłem się swojego wynagrodzenia, więc od początku kwietnia pracuję społecznie. Nie chce żeby zarzucano mi, że się dorabiam na spółce. Tak naprawdę chodzi o to aby stanąć na nogi. Chciałbym żeby nie tylko koszykówka w Stalowej Woli stanęła na nogi, ale również piłka nożna. Na dzień dzisiejszy, póki nie znajdziemy sponsora strategicznego będę pracował społecznie.

Jakie wnioski na zakończenie tego sezonu?

- Trzeba cały czas pracować. Myślę, że dopiero teraz zaczyna się najgorętszy okres i najbardziej wytężona praca nad opracowaniem zarówno nowego budżetu, jak i wysyłaniem nowych ofert dotyczących możliwości finansowania zespołu.

A co się stanie, gdy nie uda się pozyskać pieniędzy?

- Wtedy zastanowię się nad rezygnacją. Bo być może faktycznie jest coś w mojej osobie takiego, co nie przyciąga sponsora do spółki.

Bardzo chętnie spotkam się też z kibicami. Jeżeli mają jakieś pomysły, które można wdrożyć, chętnie posłucham, chętnie wprowadzę. Równie dobrze, nie będąc prezesem spółki, a będąc zwykłym kibicem, zachęcam do pracy nad tym aby koszykówka w Stalowej Woli istniała. Chcę dać również kibicom do zrozumienia, że nie biorąc pensji, jestem takim samym fanem jak oni, i chcę zrobić coś dobrego. Chcę pokazać kibicom to, że każdy z nas, czy to prezes czy np. spawacz, może zrobić coś dobrego dla spółki. Może przyciągnąć sponsora czy mieć fajny pomysł, który będzie można wdrożyć. To nie jest mój prywatny folwark. Jeżeli w mieście znajdują się ludzie, którzy mają na to lepszy pomysł, zapraszam.

Rozmawiał Tomasz Błażejowski



Gdyby nasz prezes miał tyle honoru....

[ Dodano: Sob Maj 01, 2010 1:14 pm ]


Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 12:15 przez XYZ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2010, 21:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Wszyscy piszecie nie wiadomo co ,a po czym poznaje się prawdziwego kibica ,jak myślicie : mimo że drużyna przegrywa trzeba być zawsze z nią ,a nie robić jakieś prywatne imprezy i udawać żałobę i wysyłać nie wiadomo jakie sygnały ,ja wam odpowiadam WSZYSCY WAS ZNAMY!!!!

[ Dodano: Sob Maj 01, 2010 10:25 pm ]
CO NAM PO KARNECIARZACH POD ZNAKU PARÓWKI :smt026 !!! :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2010, 21:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
Świstak, powiem w ten sposób bo w tej chwilii tylko tak dotrze to do Ciebie: "jebnij sie w ten pijacki łeb". Nie pisz będąc pod wpływem bo nie tylko ja mam problemy ze zrozumieniem, po drugie napiłeś się bo miałeś powód (chociaż przegrane też pewnie opijasz) i jesteś zadowolony. Ciekaw jestem co byś napisał gdyby dzisiaj turów przegrał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..