Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 paź 2009, 12:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
BossZgC pisze:
http://polskatimes.pl/gazetawroclawska/sport/172691,koszykowka-turow-czeka-na-polonie-ale-bez-chanasa,id,t.html

mam nadzieje że sciągna kogoś w miejsce Kamila.Bo zostanie wtedy tylko 8 zawodników w tym 3 obowodowych do powaznego grania , potrzebnych jest 2óch graczy w miejsce Kamila i jeszcze jeden obwodowy.


http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... che-czasu/


I co jeszcze !?
W miejsce Chanasa jeśli zajdzie taka potrzeba kupić 1 solidnego grajka a nie od razu 3 !!
Na pierwszą rundę powinno wystarczyć a pod koniec okienka transferowego w lutym z jakimiś 2 zawodnikami (obwodowy i podkoszowy) można zaszaleć :smt026

A po za tym nie ma oficjalnego info że Kamil już w Anwilu ! cierpliwości jak będzie info na ksturow.pl wtedy będzie można podyskutować . Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2009, 12:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
żle zrozumiałes chodzi mi o to że potrzebnych jest 2óch graczy 1 w miejsce Kamili i 2 najlepiej rozgrywajek ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2009, 18:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 maja 2009, 17:17
Posty: 7
Lokalizacja: Bogatynia
Oglądałam cały mecz w tv niestety, bo obecnie mieszkam daaleko. Ale mój przedstawiciel na meczu był, więc napiszę, co sądzę :)
Najpierw o transmisji- ja rozumiem, że Polonia ma ciekawy pomysł, wart docenienia. Ale na Boga! Turów jest wicemistrzem Polski. Wypadałoby nieco to poszanować. A jak słucham takiego ględzenia o Polonii i zero emocji o Turowie to mnie trafia!!! Komentatorzy to dno! Totalna stronniczość. Da się coś zmienić?
Z tego co się orientuję (może mnie ktoś sprostuje) miejsca stojące można było kupić jedynie na karnet. I to moim zdaniem spory błąd. Widać, że nie ma tej atmosfery. Pamiętam jak stały po 3, 4 rzędy- a dziś sporo miejsca na 'balkonach'. Smutno to wygląda.
A jeśli chodzi o mecz... To widać potencjał. Bardzo mi się podoba Deane, Wright, Wójcik, Witka, Wysocki. Ale cieszę się niezmiernie, że na początku sezonu trafiły nam się takie mecze, bo myślę, że robimy jeszcze takie błędy (zapewne wynikające ze słabego zgrania), że z silniejszymi drużynami byłoby ciężko. Sądzę, że jeszcze kilka treningów i takich meczy i będziemy mocni.
Na moje niedoświadczone oko brakuje nam jakiegoś porządnego (dużego :) podkoszowego i solidnego rozgrywającego, który by kreował grę. Jedyny lider jakiego dziś widziałam, zwłaszcza w I połowie, to Deane. Nic mu nie ujmując, jest naprawdę świetny, czegoś mi w nim brakuje, jeśli chodzi o rozgrywającego. Chyba, że to też wynika z jeszcze niedostatecznego poznania drużyny. Przydałoby się tych dwóch zawodników i myślę, że bylibyśmy drużyną kompletną.
Martwi mnie ogromna ilość fauli i jednak brak typowego strzelca za 3.
Ale odwagi! Jeszcze trochę, a będzie naprawdę DOBRZE!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2009, 19:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
a mi dzis bardzo podobal sie Wysocki. Bronil, punktowal, krotko mowiac - myslal na boisku. Jak dla mnie MVP. Wright niezle, ale jeszcze troszke pracy przed nim.

Podoba mi sie to, ze w koncu widzimy Turow grajacy pod kosz, a nie wesolo ciepajacy za 3. Niemniej jednak strzelec potrzebny od zaraz, bo jak w koncu trafimy na druzyne z porownywalnym potencjalem podkoszowym, to walka rozstrzygnie sie za lukiem, a tam polegniemy zdecydowanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2009, 19:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Moje odczucia po dzisiejszym meczu są jak najbardziej pozytywne.Drużyna gra zespołowo,widać zgodność charakterów i dobrą atmosferę w drużynie.Największym zaskoczeniem dzisiejszego dnia był dla mnie Wysocki.Chłopak walczy o zbiórki i przechwyty,oraz punktuje.Plusy za waleczność należa się również Wrightowi.Pracował pod koszem jak tylko mógł.Co do pozostałych dwóch Amerykanów,to dzisiaj słabszy dzień miał Gray,jednak razem z Deanem pokazują że potrafią szybko biegać,co jest pomocne w kontratakach.No i jeszcze co do zaskoczeń, to Witka jest bardziej rześki niż w tamtym sezonie,oraz nie podujmue głupich akcji rzutowych.Ogólnie skład bardzo wyrówany,zarówno w ataku jak i w obronie,co sprzyja dużej rotacji,którą podczas meczu Obradović przprowadza.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2009, 20:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
BossZgC pisze:
żle zrozumiałes chodzi mi o to że potrzebnych jest 2óch graczy 1 w miejsce Kamili i 2 najlepiej rozgrywajek ...


No rzeczywiście źle zrozumiałem ;]
Ale za Chanasa pewnie ktoś przyjdzie ale to będzie pewnie 1 zawodnik SG
A rozgrywajek jak najbardziej by sie przydał i myśle że pod koniec okienka transferowego takowy będzie

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2009, 22:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
W grze naszej ekipy widać jeszcze wiele braków - dobrze, że do EuroCup i playoffów dużo czasu ;) Brakuje mi mimo wszystko rzutów z obwodu i półdystansu - szczególnie takich po zasłonach a'la Kelati :) Z czasem musimy uruchamiać dystans - wydaje mi się, że egzekutorów mamy, tylko trzeba pod nich coś rozrysować.

A jako ciekawostkę poczytajcie sobie co o nas mówi trener Polonii 2011 :)
Cytuj:
Trener Mladen Starcević w Zgorzelcu spodziewa się bardzo trudnego spotkania: - Tam jest duża hala, mnóstwo kibiców, co na pewno pomoże gospodarzom. Mam jednak nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na naszą drużynę.
za: http://www.polonia2011.waw.pl/895,latwo-sie-nie-poddamy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 5:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
generalnie skład zbilansowany, może brakuje zmiennika na 1, ale to co mnie zaskoczyło to ilość kontrataków Turowa. Oby tak dalej. TURÓW NA MISTRZA!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 6:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Blair pisze:
iemniej jednak strzelec potrzebny od zaraz, bo jak w koncu trafimy na druzyne z porownywalnym potencjalem podkoszowym, to walka rozstrzygnie sie za lukiem, a tam polegniemy zdecydowanie...


hahahaha :smt082

To ze nie naparzamy za trzy jak pomyleni nie znaczy, ze nie mamy strzelcow. Poza tym jestesmy chyba najlepiej rzucajaca ekipa za trzy w PLK. Do tej pory na mamy 12 celnych na 21 wykonanych, czyli ponad 50%. Czyli kosmos.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 8:21 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760 ... _2011.html

W składzie Turowa zabrakło Kamila Chanasa, który jest już graczem Anwilu Włocławek i zagrał w meczu z Treflem Sopot. Nieoficjalnie mówi się, że do Turowa może trafić reprezentant Polski Michał Chyliński.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 10:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Według mnie przydałby się naszej drużynie TYUS EDNEY i byłoby super.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 19:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 15:20
Posty: 13
Lokalizacja: Zgorzelec
halcia pisze:
Według mnie przydałby się naszej drużynie TYUS EDNEY i byłoby super.



Zdaje mi sie ze potrzebujemy 1 ktora bedzie mogła grac po 20 -30 minut ...
Sądze ze Tyus jest za stary jak na tyle minut. Cos pokroju Andresa Rodrigeza


Ostatnio zmieniony 15 paź 2009, 19:24 przez Turbo Dymo Puky, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2009, 19:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 23:07
Posty: 58
Lokalizacja: Bogatynia
Turbo Dymo Puky pisze:

Zdaje mi sie ze potrzebujemy 1 ktora bedzie mogła grac po 20 -30 minut ...
Sądze ze Tyus jest za stary jak na tyle minut.



po co taki rozgrywający skoro W.Deane prezentuje się bardzo dobrze ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2009, 14:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
To już zaczyna być denerwujące!
Komentatorzy z tego co słyszałem w meczu z Polonią ogłosili najlepszego zawodnika którym został "Tomasz Śnieg" !

I do cholery z jakiej racji Dean i Wright zagrali o niebo lepiej od niego !
Co z tego że młody ale bez przesady.....

http://www.polskikosz.pl/news/20568/plk ... lejce.html
Jest tu tylko Wright w Double Double a powinien być w s5 za białka moim zdaniem !

Masakra ;/...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2009, 16:13 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
kibice na sport.tvp.pl glosuje na najlepszego zawodnika meczu i wybrali go pewnie bo polak i najlepiej sie z poloni prezentowal


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..