Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 lis 2009, 19:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 mar 2009, 9:35
Posty: 151
Lokalizacja: Pieńsk
Na dzień dzisiejszy wszystkie osoby tj.260 zapłaciły ,parę osób z listy rezerwowej wskoczyło do listy właściwej .Jest w tej chwili tylko szansa że do wtorku (24.11.09r.) ,komuś coś wypadnie i da mi znać .to wpiszę następnych z listy rezerwowej. :smt026

[ Dodano: Czw Lis 19, 2009 7:27 pm ]
TURÓW TYLKO TURÓW!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 1:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Świstak pisze:
Na dzień dzisiejszy wszystkie osoby tj.260 zapłaciły ,parę osób z listy rezerwowej wskoczyło do listy właściwej .Jest w tej chwili tylko szansa że do wtorku (24.11.09r.) ,komuś coś wypadnie i da mi znać .to wpiszę następnych z listy rezerwowej. :smt026


No przeszedłeś sam siebie - jeszcze nigdy nikt nie załatwił aż tylu miejsc w hali gości.

Brawo!!! Jesteś wielki!!! Rumunia stoi przed Tobą otworem, pamiętaj jednak o wykupieniu wiz wjazdowych, bo możecie nie wejść na mecz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 21:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszystkich chętnych z Klubu Kibica zapraszam w imieniu Zarządu na wyjazd na mecz Anwil-TURÓW.
Osoby z K.K. proszę o to aby zapisywały się do 28.11.2009.(sobota), aż do zamknięcia kiosku przez Świstaka.
Od 30.11.2009.(poniedziałek) na wyjazd będą brane pod uwagę tylko osoby spoza Klubu Kibica "TUR".
Kto chce z Klubu Kibica "TUR" wyjechać na ten mecz proszę, aby określił swój udział w tym wyjeździe do soboty 28.11.2009.(sobota)
Przypominam również, że chętne osoby spoza K.K. mogą się zapisywać uiszczając jednocześnie wpłatę+ubezpieczenie, do dnia 03.12.2009.
O godzinie wyjazdu postaram się poinformować jutro.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 21:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Brawo!!! Jesteś wielki!!! Rumunia stoi przed Tobą otworem, pamiętaj jednak o wykupieniu wiz wjazdowych, bo możecie nie wejść na mecz



grengusiu;) daj juz sobie spokoj z takimi uwagami, bo to ani smieszne nie jest ani wartosciowe, pozdawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 21:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Powtórnie.

Wszystkich chętnych z Klubu Kibica zapraszam w imieniu Zarządu na wyjazd na mecz Anwil-TURÓW.
Osoby z K.K. proszę o to aby zapisywały się do 28.11.2009.(sobota), aż do zamknięcia kiosku przez Świstaka.
Od 30.11.2009.(poniedziałek) na wyjazd będą brane pod uwagę tylko osoby spoza Klubu Kibica "TUR".
Kto chce z Klubu Kibica "TUR" wyjechać na ten mecz proszę, aby określił swój udział w tym wyjeździe do soboty 28.11.2009.(sobota)
Przypominam również, że chętne osoby spoza K.K. mogą się zapisywać uiszczając jednocześnie wpłatę+ubezpieczenie, do dnia 03.12.2009.
O godzinie wyjazdu postaram się poinformować jutro.
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony 25 lis 2009, 22:20 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2009, 23:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Od 30.11.2009.(poniedziałek) na wyjazd będą brane pod uwagę tylko osoby spoza Klubu Kibica "TUR".


Tomek czy Ty czasem czytasz samego siebie???

Co oznacza Twój wpis??? Czy to oznacza, że zamykasz w dniu 29.11.2009 możliwość dokonania zapisu na mecz dla członka KK? Przepraszam za uszczypliwość, ale czy Ty to piszesz na poważnie???

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 11:24 pm ]
kinio24 pisze:
grengusiu;) daj juz sobie spokoj z takimi uwagami, bo to ani smieszne nie jest ani wartosciowe, pozdawiam :)


No jak nie jest śmieszne? Facet - członek Zarządu KK - wypisuje brednie w temacie wyjazdu do Włocławka, które dotyczą wyjazdu do Wrocławia. Uznaj, że Włocławek z nazwy brzmi prawie jak Wrocław, ale PRAWIE robi wielką różnicę :smt044 :smt044 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 8:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Rumunia stoi przed Tobą otworem, pamiętaj jednak o wykupieniu wiz wjazdowych, bo możecie nie wejść na mecz


nie chodzilo mi o to ze pomylil wloclawek w wroclawiem , bo tak nie powinien zrobic masz racje , ale o uzycie slowa "rumunia" - wybacz ale myslalem ze takich porownan uzywaja tylko gimnazjalisci na forum polskiegokosza - bez urazy pozdro :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 15:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
kinio24 pisze:
"rumunia" - wybacz ale myslalem ze takich porownan uzywaja tylko gimnazjalisci na forum polskiegokosza - bez urazy pozdro


Oj nie tylko, ale to nie ja jestem twórcą tego określenia dla Włocławka, ale Maciej Zieliński, który chciał sprawdzać paszporty kolegom z drużyny jak Śląsk jechał do Włocławka na mecz, więc jak widzisz nie jest to wymysł gimnazjalistów. A "rumunia", no cóż, już chyba na zawsze pozostanie "rumunią".

Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 17:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Co oznacza Twój wpis??? Czy to oznacza, że zamykasz w dniu 29.11.2009 możliwość dokonania zapisu na mecz dla członka KK? Przepraszam za uszczypliwość, ale czy Ty to piszesz na poważnie???


Aby uniknąć bałaganu organizacyjnego Członkowie K.K. powinni się określić odnośnie wyjazdu do Włocławka, czy jadą, czy nie do 28.11.2009.(sobota).Po tym terminie do dnia 03.12.2009. Świstak będzie oczywiście przyjmował zapisy od Członków K.K. tylko, że będą one brane, że się tak wyrażę na listę "rezerwową".
Bądźmy poważnymi ludźmi i traktujmy innych poważnie.
Osoby spoza K.K. są także kibicami i zarówno, jak Członkowie K.K., organizują sobie czas wolny na wyjazd.
My, jako elita Kibiców powinniśmy wiedzieć czego chcemy nawet tydzień wcześniej.
Zrozum, że nie chcę dopuścić do sytuacji, gdy ktoś z Członków K.K. przychodzi " za pięć dwunasta" , ja skreślam kogoś chętnego na wyjazd spoza K.K., który zapisał się wcześniej, a potem okazuje się, że osoba z K.K. nie jedzie.
Tamta osoba spoza K.K. tak potraktowana już nie wróci do nas aby dopełnić nam autobus.
Potem znowu z naszych środków trzeba będzie dopłacać do pustych miejsc w autobusie, jak miało to miejsce w przypadku wyjazdu do Stalowej Woli.
Zaznaczę również, że K.K. zapełnia w autobusie średnio od 15 do 20 miejsc.
U Świstaka możesz się zapisać nawet na mecz, który odbędzie się w styczniu 2010, już teraz.Np. mecz z Polonią 2011 , który ma się odbyć 03.01.2010., na który już serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 20:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Aby uniknąć bałaganu organizacyjnego Członkowie K.K. powinni się określić odnośnie wyjazdu do Włocławka, czy jadą, czy nie do 28.11.2009.(sobota).Po tym terminie do dnia 03.12.2009. Świstak będzie oczywiście przyjmował zapisy od Członków K.K. tylko, że będą one brane, że się tak wyrażę na listę "rezerwową".
Bądźmy poważnymi ludźmi i traktujmy innych poważnie.


O widzisz Tomku - teraz jak się to czyta, to każdy ma jasność co znaczy do 28.11, a wcześniejsze określenie, że od 30.11 będą przyjmowane TYLKO zapisy od ludzi z poza KK było niewłaściwie napisane.
Nie zawsze mam ochotę dowalać, ale czasem usiłuję pokazać właściwą drogę, a uwierz mi, że po tym wpisie mogłem zrobić to o wiele ostrzej, ale wychodzę z założenia, o którym wiesz, że nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Czasem warto posłuchać innych, przemyśleć i obrać właściwą i zgodną ze swoim sumieniem i wiedzą drogę.

Tomek mimo wszystko pozdrawiam i zapewniam, że nie jest moim celem dowalanie Tobie, ale pokazywanie co robisz-robicie źle dlatego, że mam większe doświadczenie i wiem czego się czepiać. Uwierz mi, że po jakimś czasie stwierdzisz sam, że tak na prawdę te wszystkie kłopoty i problemy z jakimi dzisiaj musisz się borykać wzmocniły Cię i pomogły wiele zrozumieć. Ja bynajmniej tak miałem.

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 8:45 pm ]
Tomczan pisze:
Zrozum, że nie chcę dopuścić do sytuacji, gdy ktoś z Członków K.K. przychodzi " za pięć dwunasta" , ja skreślam kogoś chętnego na wyjazd spoza K.K., który zapisał się wcześniej, a potem okazuje się, że osoba z K.K. nie jedzie.


Doskonale rozumiem co Twój wpis miał znaczyć, ale poraziła mnie jego treść i stąd moje pytania. Tak jak wspomniałem wyżej teraz każdy czytający ma jasność jak to wygląda i już teraz nie może mieć pretensji, że coś jest nie tak. Jak widzisz ja nie tylko chcę źle i powiem Ci, że taka forma zapisów ma sens i jest właściwa, tylko musisz dopracować sposób informowania o zapisach tak, aby był on jasny i przejrzysty, a co najważniejsze zrozumiały nawet dla ludzi pokroju "diabła".

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 8:48 pm ]
Tomczan pisze:
Zaznaczę również, że K.K. zapełnia w autobusie średnio od 15 do 20 miejsc.


No właśnie!!! Czy nie sądzisz, że należałoby się raczej zastanowić nad tym jak to zmienić? Jak przekonać ludzi do bardziej aktywnego udziału w wyjazdach? Zobacz, że jako nowy zarząd przyjęliście więcej ludzi do KK, a nie wpłynęło to na zwiększenie ludzi wyjeżdżających (mówię o członkach KK).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 21:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
Ja doskonale zrozumiałem komunikat Tomczana...


Ostatnio zmieniony 24 maja 2011, 15:28 przez janekmilan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2009, 21:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Suche fakty.
Wyjazd na mecz w sobotę (05.12.2009.) o godz. 7.00. spod Centrum Sportowo Rekreacyjnego Sp. z o.o. przy ul.Maratońskiej 2 w Zgorzelcu .

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2009, 22:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Ja doskonale zrozumiałem komunikat Tomczana...może Ty Grengo masz małe problemy?


Nawet nie małe, a kolosalne. Tobie jednak polecam "mój katechizm" albo inna lekturę uzupełniającą, bo poza jednozdaniowymi próbami dowalania mi nic nie wnosisz buraku do dyskusji...
burak - bylina z rodziny kartoflowatych powszechnie uważana za okopowe, czasami w żargonie ludzkim forma określania kogoś jako mało doinformowanego, ograniczonego, prostego w uprawie. Burak- warzywo ogólnie stosowane w gospodarstwie domowym jako przyprawa do sporządzania dań domowych.

edit:
Apeluję Grengo o choć częściowe opanowanie się i stonowanie, gdyż kolejne ostrzeżenie spowoduje blokadę możliwości pisania na forum! Wyjaśnij sobie swoje sprawy ze swoimi oponentami w realu, a nie Ty i oni pierzecie brudy na forum. Wróćcie do meritum i wzajemnego szacunku! Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 28 lis 2009, 16:29 przez grengo, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2009, 19:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pytanie trochę z innej beczki! ;)

Czy na wyjazd do Włocławka będzie brany megafon, albo chociaż tuba?
W tych ciężkich dla Turowa chwilach myślę że jest potrzebny jak najlepszy doping zarówno na maratońskiej jak i na meczach wyjazdowych. A megafon i dobrze operująca nim osoba w znaczącym stopniu pomogła by w dobrze funkcjonującym dopingu. Byłem w tym roku na wyjeździe tylko raz w Stalowej Woli i tam tego megafonu brakowało ... Z tego co słyszałem to megafon jest, ale zepsuty już kilka miesięcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2009, 19:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Megafon był uzywany w meczach finałowych w poprzednim sezonie i powiem krótko-wówczas sie w ogóle nie sprawdził!
W naszm KK doping prowadzi bębniarz.Czy dobrze to robi-tu zdania sa podzielone.
Za duzo momentami ciszy i przestojów w dopinguInna sporawa czy bebniarz i gość z megafonem potrafili by sie dogadać i współpracować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 117 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..