Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 lut 2010, 16:10 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Więc nie narzekaj tylko zbieraj ziomków i heya na Warszawę. Miejsca jeszce są. Na drugi autobus jest juz zapisanych 20 osób, brak jeszcze około 20. Chętni do Świstaka, tam jest lista. Koszt mały 13 + bilet 10 pln.


Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 16:10 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2010, 17:30 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak będzie z 20-30 osób w autobusie nr 2 to będzie on jechał?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2010, 17:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Pytanie : czy ktoś będzie wracał do Bogatyni i miałby 2 miejsca w autku??
Oczywiście dorzucam się do benzyny.
LUDZIE POMÓŻCIE :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 18:48 przez Avaddon18, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2010, 18:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Więc nie narzekaj tylko zbieraj ziomków i heya na Warszawę.


"ziomki" zebrane. zapisywać się nie muszę, bo jadę swoim autem :P

Do zobaczyska :)

Obyśmy wrócili z pucharem :D (no i może coś skapnie z tych 70 tys. PLN 8) )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 13:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2007, 16:32
Posty: 41
Lokalizacja: Zgorzelec
Muchaa pisze:
a co byście powiedzieli na falę?
np. jest przerwa na żądanie, Cheers tańczą a my falę :smt026 :smt026


Ja wprawdzie nie bywam juz na meczach Turowa, ale ogladam w tv jak tylko moge. Z tego co pamietam to co do fali to bylo kilka meczow na ktorych wyszla i to bylo jeszcze jak turow byl w 1 lidze i to bylo na meczach finalowych z koszalinem(chyba, szamo przypomnij mi)... I od tamtego czasu raczej wiecej sukcesow z fala nie bylo... i moje zdanie jest takie ze nie bedzie dopoki znowu nie spadniemy do 1 ligi i bedzie mozliwosc zeby przyszli na mecz Ci co chca a nie Ci co maja przywileje :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 14:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
co prawda to prawda. fala wyszła kilka razy i naprawde efekt był bardzo dobry. przy pełnej hali jak sie widzi cos takiego to aż sie chce kibicować bardziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 15:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Bosak pisze:
Ja wprawdzie nie bywam juz na meczach Turowa, ale ogladam w tv jak tylko moge. Z tego co pamietam to co do fali to bylo kilka meczow na ktorych wyszla i to bylo jeszcze jak turow byl w 1 lidze i to bylo na meczach finalowych z koszalinem(chyba, szamo przypomnij mi)... I od tamtego czasu raczej wiecej sukcesow z fala nie bylo... i moje zdanie jest takie ze nie bedzie dopoki znowu nie spadniemy do 1 ligi i bedzie mozliwosc zeby przyszli na mecz Ci co chca a nie Ci co maja przywileje :)


Z tego co kojarze, to jeszcze chyba na pierwszych meczach derbowych ze Śląskiem Wrocław jeszcze się udało i później na pierwszych finałach z Prokomem... nie przypominam sobie zbytnio, żebym gdzieś jeszcze widział... chociaż w TV pamiętam, że fala też poszła na którymś meczu w Libercu w pierwszym sezonie, jak graliśmy później w Turynie FinalEight.

A tak, dokładnie jak piszesz Boski pamiętne finały z AZS'em Koszalin... fajnie jest mieć wspomnienia, prawda??? :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2010, 20:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sie 2007, 16:32
Posty: 41
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
A tak, dokładnie jak piszesz Boski pamiętne finały z AZS'em Koszalin... fajnie jest mieć wspomnienia, prawda??? :smt028


Ta fajnie :) ale niestety niewielu sposord dzisiejszych czlonkow KK moze sie pochwalic przezyciami z wyjazdowego, finalowego meczu z AZS`em Koszalin :)

Nie bardzo chce odgrzebywac stare śmieci ale "Przyjechaliście nie wyjedziecie" czasami nadal mi sie śni po nocach lol :D


Ostatnio zmieniony 26 lut 2010, 21:00 przez Bosak, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 13:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
wyszedł wam ten pomysł z "malowaniem twarzy" ?

PS: Szamo... wspomnienia to się ma po każdym meczu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 14:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Bastiat pisze:
PS: Szamo... wspomnienia to się ma po każdym meczu...


Powaznie??? a ja glupi myslalem, ze tylko po grubszej imprezie ma sie co wspominac 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 16:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 20:04
Posty: 123
Lokalizacja: Zgorzelec
Bastiat pisze:
wyszedł wam ten pomysł z "malowaniem twarzy??


Od 4 meczy w Zgorzelcu stoimy na holu głównym. Moja wina ze się kibice nie chcą malować?? Na jeden mecz jest około 400 pomalowanych osób. Dla nas to sukces. Musimy przychodzić półtorej godziny wcześniej żeby pomalować te osoby ( Ja wraz z moimi koleżankami) I proszę mi nie mówić że nie widzicie że coś takiego jest ;/ Dla mnie? Jest to SUKCES bo COŚ się RUSZYŁO. Choćby w kibicach. Proszę... stań sobie przed meczem i pomaluj tak byś był pewny że akcja sie udała ;) Zostaniesz zjechany wzrokiem. MY będziemy stać i malować dalej. I nie zależy nam czy jest 300 osób czy 10 czy nawet 1000. Ważne że ktoś to widzi i podchodzi do stoiska.

Boicie się farby zmywalnej pod wodą?? Gratuluje :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 11:42 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
szamo pisze:
Powaznie??? a ja glupi myslalem, ze tylko po grubszej imprezie ma sie co wspominac

ja tam po kazdym meczu Nysy mam super wspomnienia


Laupinka676 pisze:
Proszę... stań sobie przed meczem i pomaluj tak byś był pewny że akcja sie udała Zostaniesz zjechany wzrokiem

nie pomaluję się bo na Turów nie chodze i chodzić nie będę... pytałem się w celach infromacyjnych ;) 400 osób to i tak dużo ;)
robicie to za darmo ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 14:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2009, 20:04
Posty: 123
Lokalizacja: Zgorzelec
Bastiat pisze:
Laupinka676 napisał/a:
Proszę... stań sobie przed meczem i pomaluj tak byś był pewny że akcja sie udała Zostaniesz zjechany wzrokiem

nie pomaluję się bo na Turów nie chodze i chodzić nie będę... pytałem się w celach infromacyjnych ;) 400 osób to i tak dużo ;)
robicie to za darmo ?


Tak malujemy za darmo. Rozumiem ,ze nie chodzisz na mecze i zadałeś pytanie ;)

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2010, 14:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
Laupinka676 pisze:
ak malujemy za darmo. Rozumiem ,ze nie chodzisz na mecze i zadałeś pytanie

tak w celach informacyjnych ;) kiedyś o tym czytałem na forum i chciałem sprawdzić czy wam wyszło

Pozdro :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2010, 12:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
W dniu jutrzejszym, tj. 04.03.2010.(czwartek) o godz.17.00. w hali sportowej, Zarząd K.K. "TUR" w porozumieniu z Prezesem Michalskim zorganizował spotkanie z Trenerem Urlepem. Spotkanie jest przeznaczone tylko dla Członków K.K. "TUR". Po zakończeniu spotkania będzie można obserwować trening drużyny. W spotkaniu wezmą udział także Adam Wójcik i Konrad Wysocki.
W imieniu Zarządu zapraszam wszystkich Członków K.K. na to spotkanie. Będzie to niepowtarzalna okazja do zadania szeregu pytań Trenerowi, jak i przedstawicielom koszykarzy.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..