Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lut 2010, 12:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2010, 13:53
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec
Dostępna jest transmisja online ze spotkania finałowego w Warszawie.

www.ksturow.com

Zapraszamy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 14:33 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Nieoficjalna stronka lepsza od oficjalnej:p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 14:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
Wstyd, nie mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
No i po meczu - W.S.T.Y.D. , a ja glupi myslalem ze chemia zaczyna wladac tym zespolem. 0 zaangazowania , 0 zgarania , 0 madrej gry ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
poza 4Q az zal bylo na nich patrzec... zawiodlo to, co mialo byc naszym atutem - podkoszowi. Obwod AZSowi wylaczylismy przyzwoicie, trafili tylko 4 trojki. Ale jezeli z poldychy lub spod samej tablicy wpada im niemal wszystko, to nie mamy o czym dyskutowac. Strach pomyslec co by bylo, gdyby AZS lepiej wykorzystywal osobiste (16/29). Przewaga pewnie wynosilaby juz ok 30 pktow i naszym za cholere nie chcialoby sie gonic. Wstyd. I niech tylko pozniej Roszyk nie opowiada w tv, ze nie mamy kompleksu AZS, bo ewidentnie widac ze gra z Koszalinem nam zupelnie nie lezy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:39 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Blair pisze:
I niech tylko pozniej Roszyk nie opowiada w tv, ze nie mamy kompleksu AZS, bo ewidentnie widac ze gra z Koszalinem nam zupelnie nie lezy.


Naszym w ogole gra w koszykowke nie lezy... :smt082


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 15:39 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
AZS zagrał dobrze na co my nie bardzo mieliśmy czym odpowiedzieć. jeśli zagralibyśmy lepsze zawody jak np. z Anwilem mysle ze nie byłoby problemu z Koszalinem. niestety nie mielismy dzis dnia co było widać, dużo chaosu w drużynie, pozostaje tylko pogratulować koszalinowi pucharu. a kibice? kibiców wogole nie było słychac na tym meczu, ciagle tylko AZS AZS a jedyny dowód ich obecności to te obciachowe trąbki małyszówki podczas akcji przeciwnika. widać ze "maja pomysł na kibicowanie" heh...siare w tv robicie i tyle.
Trudno sie mówi i żyje się dalej, teraz trzeba zacząć przygotowania na Polfarme na przyszły tydzien!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 lut 2010, 22:31
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem tego samego zdania WSTYD !!!!!!!!
Nie szkoda mi straconej okazji zdobycia czegokolwiek w tym sezonie, nie szkoda mi leniwych zawodników, nie szkoda mi beznadziejnych działaczy- zapytacie kogo mi szkoda ?
Dwóch autokarów pełnych nadziei zapalonych kibiców, których twarze po meczu mówiły same za siebie. Trener Karol w pomeczowej wypowiedzi dziękował wielokrotnie władzom Koszalina za stworzenie odpowiedniej atmosfery, która jest jednym z czynników wpływających na sukcesy zespoły z wybrzeża. Cóż my możemy podziękować jedynie grupie wytrwałych kibiców, bo poza nimi nie ma komu dziękować.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego powrotu do domu.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 15:50 przez rhecman2@tlen.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 15:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 16 lut 2009, 18:38
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
Niestety wydaje się, że z taką grą za tydzień dostaniemy lanie od "Tabletek"! Zero zaangażowania, zero chemii, gra jakaś taka nijaka, żeby nie powiedzieć do d..y!!! Wydaje mi się, że niektórzy zawodnicy naprawdę nie zasługują na grę w Turowie. Mam cichą nadzieję, że to jest ostatni sezon w Zgorzelcu Roberta W. Z całym szacunkiem dla niego jego czas się skończył. W jego miejsce zobaczyłbym chętnie Kęsickiego lub graczy pokroju Petrović, Scekić (błagam wróćcie!!!). Oni nigdy się nie poddawali!!!


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 16:30 przez longer003, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
rhecman2@tlen.pl pisze:
Cóż my możemy podziękować jedynie grupie wytrwałych kibiców, bo poza nimi nie ma komu dziękować


ja sie pytam za co?? AZS wygrał zasłużenie gdyż cały mecz grał 6 zawodnikami, u nas 6 zawodnik ograniczył swoją misje do trąbienia i to tyle na temat tych "wytrwałych" kibiców


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Michalski zniszczył nam Turów...
Zrobił z niego poligon doświadczalny Śląska. Wszyscy obcokrajowcy z jednej agencji czy to nie jest dziwne?
Urlep miał to wszystko poukładać, nic nie poukładał w sumie mógł zostać Obradović przynajmniej nie wydał by tylu pieniędzy na te zasrane roszady.

Loyd, Glaves, Wójcik. Czy za te pieniądze nie można było ściągnąć 1 porządnego zawodnika !?

Gray widać że jego pozycja to SG, lubi rzucać z rozgrywaniem mu nie idzie.

No to co KK może teraz ciche 1 i 2 Q, a może cały mecz. ?! ]:->

Oglądając ten mecz było widać kto ten puchar bardziej chciał. Zasłużone zwycięstwo AZS i ich kibiców.

Tego Turowa nie da się oglądać. Czekam do końca sezonu i mam nadzieję że zobaczę kolejny z nowym prezesem i z nowym zarządem.


:( :( :( :( :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
gregor-85 trzeba było jechać, na pewno by wygrali !!! CHAAAA CHAAAAA
AZS był po prostu lepszy i to bez dopingu kibiców.
Nie narzekajcie na naszych kibiców, bo uważam , że właśnie oni zasługują na
szacunek . Jeżdżą na każdy mecz i za to im chwała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 maja 2009, 14:08
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewnie, że szkoda przegranej :cry: , przynajmniej mielibyśmy Puchar Polski. Z takim zaangażowaniem na boisku, nie zajdziemy wyskoko w lidze. Jeżeli nie zmieni się gra naszej drużyny to każdy następny mecz - szczególnie wyjazdowy) będzie porażką i mam nadzieję, że to nietylko my kibice to wiemy i zawodnicy wysilą się w końcówce sezonu. Adam wreszcie na boisku :P , zna kotoś powody jego "grzania ławy" ? konflikt z trenejro czy jak ? Pozdrawiam wszystkich kibiców.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2010, 16:47 przez GrzechuNara, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakunamakatek pisze:
Tego Turowa nie da się oglądać. Czekam do końca sezonu i mam nadzieję że zobaczę kolejny z nowym prezesem i z nowym zarządem


równeż tego bym chciał ale nie licze na to ze względu że Gronicz swoją kadencje zakonczy juz po rozpoczęciu sezonu.. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lut 2010, 16:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
GrzechuNara pisze:
Adam wreszcie na boisku :P , zna kotoś powody jego "grzania ławy" ? konflikt z trenejro czy jak ? Pozdrawiam wszystkich kibiców.


1.Stary
2.Za dużo zarabia i przez to mu się we łbie poprzewracało
3.Słaby jak podeszwa

P ]:-> ZDR ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..