Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 mar 2010, 9:53 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Jestem właśnie po rozmowie z zarządem Klubu Kibica TUR. Udało nam się wypracować kilka ciekawych rzeczy, które mam nadzieję przyczynią się całemu stowarzyszeniu.

O szczegółach naszych ustaleń wypowie się sam prezes, bo nie chcę powiedzieć zbyt wiele.

W związku z powyższym użytkownik Tomczan ma zlikwidowane wszystkie ostrzeżenia dotyczące tego samego problemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 14:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam.
Póki co prezes.
W dniu dzisiejszym wraz z Robso byłem u aleksandra.
Co mogę napisać? Były negocjacje, ale nie o odblokowanie mnie na tym forum, co jako propozycja padła na końcu spotkania, niejako z uśmiechem, ale raczej pójścia na pewien kompromis w związku z powstaniem oficjalnej strony Klubu Kibica "TUR".
Ustaliliśmy, że obowiązującym forum w KK będzie to forum, na którym akurat zamieszczam tą informację. Nasze forum na naszej oficjalnej stronie utrzyma tożsamość do końca tego sezonu. Po tym czasie, klikając w zakładkę forum na naszej oficjalnej stronie KK, każdy będzie przekierowany na zakładkę w tym forum, ale zakładkę, na którą będą mogli wejść tylko Ci, którzy dostaną hasło. Wiązać się to będzie z chęcią brania udziału w pracach KK, wspomagania KK, jak i krytykowania działań KK, ale tylko dla tych osób, które pod nickiem nie ukrywają swojej tożsamości. Wstępnie adminem takiej zakładki zostałem ja. Lecz po rozmowie z Administratorką naszej oficjalnej strony to Ona będzie zarządzała tą zakładką.
Decyzja ta została podjęta na podstawie ilości wpisów na naszej oficjalnej stronie KK.
Mam nadzieję, że kompromis, który został dzisiaj zawarty zostanie przez Członków KK zaakceptowany. Jednocześnie mamy dostęp do kilku innych rzeczy, które oferuje ten portal . Do czego to zapewne każdy będzie mógł się przekonać za kilka dni.
Jednocześnie informuję, że strona www.turkk.yoyo.pl nie traci swojej tożsamości i wszelkie bardzo ważne sprawy będą zawsze tam poruszane na stronie głównej, lecz nie na forum.
Pozdrawiam mimo wszystko jeszcze panujący Wam prezes. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 16:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Tomczan pisze:
mimo wszystko jeszcze panujący Wam prezes.


jak to się ma do tego:

Tomczan pisze:
Oświadczam, że zdaję sobie sprawę z mojego niepoprawnego zachowania na końcu meczu co uwieczniono na zdjęciu. Moje zachowanie było o tyle niewłaściwe, że źle rzutuje to na cały Klub Kibica "TUR". Mając to wszystko na uwadze i to, aby nikt nie łączył mojego zachowania z KK, oświadczam, że podaję się do dymisji, jak również w dniu jutrzejszym złożę rezygnację z członkostwa w Klubie Kibica "TUR".


No to pokazałeś, że masz w d...e cały KK, jego wszystkich członków, dobro KK, że nie masz honoru (o ile wiesz, co to znaczy), jesteś pozbawiony twarzy i przysłowiowych jaj i dla ciebie ważne jest tylko to, by być na stołku. Więcej pytań i określeń ciebie nie mam. Dla mnie przestałeś stanowić jakąkolwiek wartość jako prezes KK, jako człowiek, jako istota i o ile starałem się w twojej wojnie z grengo postrzegać cię i rozumieć jako człowieka głoszącego swoje racje, o tyle teraz nie mam już wątpliwości kim jesteś na prawdę. Czytając waszego shoutboxa zauważyłem, że bardzo zirytowałeś się gdy ktoś napisał o twojej córce (twój bardzo czuły punkt - co mnie nie dziwi) - spróbuj cofnąć się w czasie i postaraj sobie teraz wytłumaczyć, co czuł grengo, gdy ktoś właził w jego rodzinę z kopytami. Zastanów się czy warto jest walczyć za wszelką cenę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 18:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Odnoszę wrażenie, że pewnych rzeczy w moim powyższym poscie nie zrozumiałeś. Trudno. Nie będę Ci ich tłumaczył.
Mimo wszystko jestem jeszcze prezesem KK i swoją decyzję o dymisji podtrzymuję.
Mam honor i jaja, choć co do jaj to wybacz, ale nie chcę abyś stwierdzał ich jakość lub istnienie.
Jako jeszcze prezes KK podejmuję taką decyzję wraz z wiceprezesem. Kompromis, który osiągnęliśmy pozwolił KK zaoszczędzić dość sporą kwotę.
Oczywiście nikt nas nie kupił, aczkolwiek tak mogłoby to wygladać.
Na tak często odwiedzanym forum KK będzie miał "wyspę", na której nikt anonimowo się nie zaloguje.
I nie ja o tym będę decydował, bo widzę, że wywołuje to niepotrzebne emocje.
Uwierz mi, że decyzja o mojej rezygnacji jest aktualna. Ale mimo wszystko, do zwołania Zarządu, nadal jestem prezesem i mimo wszystkich poparć, telefonicznych, sms-owych, email-owych nadal ją podtrzymuję, bo dla mnie zawsze było ważne DOBRO KK a nie moje własne i dlatego ogłosiłem moje oswiadczenie.
Nigdy nie atakowałem rodziny K.Bajdy!!!
Rodzina! Dom!To są świętości, które ja akurat cenię nad wszystko.
Jezeli mogę Cię prosić to poczekaj na moje obszerne oświadczenie i wstrzymaj się z komentarzami.
Chociaż spróbuj.
A tak na marginesie-zamieściłem tutaj pewną informację i proszę tylko ją przeczytać a komentarze i opluwanie mojej osoby przenieść na inną zakładkę.
Za kilka dni ta strona pewnie zniknie, a w intencji aleksandra, jak i mojej jest tylko przekazanie tutaj pewnych ustaleń i nic więcej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 18:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 gru 2008, 17:57
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan, nie żebym się czepiał, ale...

Tomczan pisze:
W dniu dzisiejszym wraz z Robso byłem u aleksandra.


Tomczan pisze:
Za kilka dni ta strona pewnie zniknie, a w intencji aleksandra, jak i mojej jest tylko przekazanie tutaj pewnych ustaleń i nic więcej.


raz rozumiem można się walnąć, ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery :oops:


Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, 18:18 przez ZaAnawetPrzeciw, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 18:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Tomczan pisze:
Mimo wszystko jestem jeszcze prezesem KK i swoją decyzję o dymisji podtrzymuję.
Mam honor i jaja, choć co do jaj to wybacz, ale nie chcę abyś stwierdzał ich jakość lub istnienie.
Jako jeszcze prezes KK podejmuję taką decyzję wraz z wiceprezesem. Kompromis, który osiągnęliśmy pozwolił KK zaoszczędzić dość sporą kwotę.
Oczywiście nikt nas nie kupił, aczkolwiek tak mogłoby to wygladać.
Na tak często odwiedzanym forum KK będzie miał "wyspę", na której nikt anonimowo się nie zaloguje.


Ok, zrozumiałem wyjaśnienie, ale odniosłem takie wrażenie i o ile podtrzymasz swoją decyzję, to jestem skłonny oczywiście odnieść się do tego.

Tomczan pisze:
Nigdy nie atakowałem rodziny K.Bajdy!!!
Rodzina! Dom!To są świętości, które ja akurat cenię nad wszystko.


Jestem podobnego zdania, i nie oskarżałem Ciebie o takie ataki, a chciałem przypomnieć Ci jakie były jego reakcje na grzebanie w jego rodzinie przez ludzi chowających się pod różnymi nickami, co było przez Ciebie odbierane jako ataki Bajdy na Ciebie i KK.

Tomczan pisze:
Jezeli mogę Cię prosić to poczekaj na moje obszerne oświadczenie i wstrzymaj się z komentarzami.
Chociaż spróbuj.

Poczekam.

Tomczan pisze:
A tak na marginesie-zamieściłem tutaj pewną informację i proszę tylko ją przeczytać a komentarze i opluwanie mojej osoby przenieść na inną zakładkę.

Ależ komentarze i "opluwanie" są w dobrym miejscu (gdzie info-tam komentarz), co do opluwania tak jak wspomniałem wcześniej ustosunkuję się ponownie do tego po zakończeniu personalnych przepychanek w KK.

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 6:37 pm ]
ZaAnawetPrzeciw pisze:
Tomczan, nie żebym się czepiał, ale...

Tomczan napisał/a:

W dniu dzisiejszym wraz z Robso byłem u aleksandra.


Tomczan napisał/a:
Za kilka dni ta strona pewnie zniknie, a w intencji aleksandra, jak i mojej jest tylko przekazanie tutaj pewnych ustaleń i nic więcej.


raz rozumiem można się walnąć, ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery :oops:


a to takie celowe zagranie - tak sądzę - by pokazać swoją wyższość???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 19:00 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
ZaAnawetPrzeciw pisze:
Tomczan, nie żebym się czepiał, ale...

Tomczan pisze:
W dniu dzisiejszym wraz z Robso byłem u aleksandra.


Tomczan pisze:
Za kilka dni ta strona pewnie zniknie, a w intencji aleksandra, jak i mojej jest tylko przekazanie tutaj pewnych ustaleń i nic więcej.


raz rozumiem można się walnąć, ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery :oops:


ZaAnawetPrzeciw pisze sie osobno jeśli mam się czepiać. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 19:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 gru 2008, 17:57
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
Mój nick i napisałem go w tej formie celowo. Ale skoro się już tak czepiasz doktorku, to po Dr nie stawia się kropki :smt021 :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 19:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Dr. Dre pisze:
ZaAnawetPrzeciw pisze sie osobno jeśli mam się czepiać. :smt021


ZaAnawetPrzeciw pisze:
Mój nick i napisałem go w tej formie celowo. Ale skoro się już tak czepiasz doktorku, to po Dr nie stawia się kropki :smt021 :P


Jakby nie było chłopaki ten temat, to zmiany techniczne, więc co stoi na przeszkodzie aby od dzisiaj pisać Dr z "kropką" i Za A nawet Przeciw "razem? Ja jestem "ZA" a nawet "Przeciw".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 20:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
ZaAnawetPrzeciw pisze:
Tomczan, nie żebym się czepiał, ale...

Tomczan pisze:
W dniu dzisiejszym wraz z Robso byłem u aleksandra.


Tomczan pisze:
Za kilka dni ta strona pewnie zniknie, a w intencji aleksandra, jak i mojej jest tylko przekazanie tutaj pewnych ustaleń i nic więcej.


raz rozumiem można się walnąć, ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery :oops:

Przecież admin tego forum przedstawia się z małej litery.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 20:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 19:01
Posty: 72
Lokalizacja: Bgd
A z jakiej okazji Tomczan ma cofnięte ostrzeżenia? Skoro jest jakaś amnestia to niech obejmie wszystkich na tym forum!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2010, 23:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Rodzina! Dom!To są świętości

tu akurat 100 procent racji

ZaAnawetPrzeciw pisze:
ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery

to raczej login niż imie, a login jest z małej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 mar 2010, 7:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
ZaAnawetPrzeciw pisze:
raz rozumiem można się walnąć, ale żeby dwa razy to samo imię pisać z małej litery :oops:

ZaAnawetPrzeciw pisze:
Ale skoro się już tak czepiasz doktorku, to po Dr nie stawia się kropki :smt021 :P

grengo pisze:
Jakby nie było chłopaki ten temat, to zmiany techniczne, więc co stoi na przeszkodzie aby od dzisiaj pisać Dr z "kropką" i Za A nawet Przeciw "razem? Ja jestem "ZA" a nawet "Przeciw".

Dr. Dre pisze:
ZaAnawetPrzeciw pisze sie osobno jeśli mam się czepiać. :smt021



czy was wszystkich całkiem popier....oliło????? !!!!!!! jeden madrzejszy od drugiego - jak dzieci w piaskownicy!!!!!!!!!!!!! dr. dre nie dawaj sie wmanipulowywac w takie bezsesowne gadki ps. nie czepiac sie braku polskich znakow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 mar 2010, 10:06 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dlaczego przecie wszyscy już to robią - nienawiść czy małostkowość jest zaraźliwa :smt082

Może wszyscy teraz zacznijmy się wyzywać. Może spotkajmy się nie na debacie na temat poprawy dopingu i zasad w KK ale na ustawce! Ustawimy się naprzeciwko siebie i będziemy się pluć ciągnąć za włosy i patelnią albo tłuczkiem napitalać używając przy tym wyzwisk i wszelakich epitetów. Na koniec zrobimy kukłę z najbardziej oplutego i spalimy ją jak Marzannę. Nowa tradycja w świadku kibiców w Zgorzelcu. Ustawki na plucie i wyzywanie, Jak w powieści Gombrowicza.

Rozszyfrowałem skrót KK TUR Kłótnia Kolegów TUR

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 10:19 am ]
Ja się zastanawiam nad jakimś happenigiem pod adresem KK. Może podarujemy im wielka trąbę od kibiców Turowa albo kiełbaski z grilla jak na pikniku.

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 10:34 am ]
Ja się zastanawiam nad jakimś happenigiem pod adresem KK. Może podarujemy im wielka trąbę od kibiców Turowa albo kiełbaski z grilla jak na pikniku.


Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 10:08 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 mar 2010, 21:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 sty 2010, 20:11
Posty: 121
Lokalizacja: stąd
Tomczan pisze:
Mimo wszystko jestem jeszcze prezesem KK i swoją decyzję o dymisji podtrzymuję.


Nie bardzo kumam o co chodzi, ale jak widzę Tomczan nadal jesteś prezesem i trudno jest Ci się pozbyć stołka. Jak na razie nadal podtrzymuję swoje stanowisko, że jesteś pozbawiony kręgosłupa moralnego i dalsze epitety...

Zrób z tym coś - albo ogłoś jeszcze raz publicznie, że się zrzekasz, albo przyznaj, że brak Ci odwagi i na prośbę kolegów i koleżanki z zarządu postanowiłeś trwać na stołku. Miej twarz Tomczan.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..