Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 kwie 2010, 11:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
P.S.
Na dzień dzisiejszy gruziński klepacz trenuje już z zespołem. Nie wiadomo jednak jak przebiega rehabilitacja złamanego palucha Stefana. Ponadto jak niesie wieść gminna nadal zgruzowany jest Kuzminskas... bokiem wychodzi zajechanie po regular season F5 sopockich puzzli


Zagrajmy wreszcie jak zespół i jak prawdziwi zawodowcy to wtedy nie będą nas obchodzić kontuzje wśród rywali. Bo póki co jesteśmy za słabi aby móc myśleć choćby o wygraniu z Treflem !!! Poniedziałkowy mecz był tragiczny , oglądać tego sie nie dało. Totalny chaos - streetball. Ten zespół to jedno wielkie nieporozumienie z Urlepem na czele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2010, 13:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Zakładając, że dziś drugi raz dajemy w ucho Kotwie wówczas Nasz środowy meczor z Treflem dostępny będzie w telewizorni:

http://www.treflsport.com/koszykowka/aktualnosci/2202


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2010, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2008, 22:05
Posty: 42
Lokalizacja: z daleka
Uff... Udało się. Wygrana dwupunktowa i jesteśmy w ćwierćfinale play-off :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2010, 20:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Chris pisze:
Cytuj:
Ogromny sukces w Zgorzelcu, za zaledwie 8 milionów złotych, po mękach z 12 w lidze Kotwicą Kołobrzeg, Turów w końcu awansował do play-off!




to z Twittera Radzkiego

Transfery Turowa - Rindin 0, Glavas 0, Johnson, którym red. Lizak emocjonował się conajmniej, jak Shawnem Kempem 2, Wallace 1. To się zowie po staropolsku - wzmocnienia w wuj


Urlep potwierdzil swoja klase. Piekne efektowne zdecydowane zwyciestwo. Bez najmniejszych watpliwosci od pierwszych minut kto jest lepszy.


Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 20:22 przez krzywuss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2010, 9:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
krzywuss pisze:
Urlep potwierdzil swoja klase. Piekne efektowne zdecydowane zwyciestwo. Bez najmniejszych watpliwosci od pierwszych minut kto jest lepszy.



hehehe dobre dobre klase to on ma :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2010, 9:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
ja powiem tak , Wright zagrał na swoim poziomie dzisiaj ale prawdą jest że gdyby nie 2x3 w końcówce Roszyka to by było 1-1 pomimo tego że Wright robił co mógł . Zero obrony i trzeba sobie powiedzieć szczerze jesteśmy niewiele lepsi od kotwicy 12 drużyny po RS więc chociaż nie chciał bym żeby tak było to 1/8 PO , przegrana i wakacje . Tylko żeby to coś dało ( szybka wymiana stołków w zarządzie , szybkie zakontraktowanie dobrego szkoleniowca i mądry dobór zagranicznych jak i polskich zawodników ) wtedy możemy myśleć nad czymś więcej niż wyrównane pojedynki z 12 drużyną w PLK .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2010, 10:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Nie ma jeszcze wątku o play off-ach, a więc umieszczam to tutaj... Ivooooona zmienną jest ]:->

Preludium:
Obrazek

praktyka u "Aptekarzy":
Obrazek
Obrazek

Burzliwy okres zgorzelecki:
Obrazek

sezon w Prylandii:
Obrazek Obrazek

by w Trójmieście pojechać szeeeeeeeeroko po bandzie ;-)

Obrazek

werrrrble..... a na deser takie oto cuś :shock:

http://www.maxmodels.pl/ivan49,0,5.html#zdjecia_dol


Ostatnio zmieniony 23 kwie 2010, 11:06 przez DragisA, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2010, 11:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2008, 14:27
Posty: 59
Lokalizacja: Zgorzelec
DragisA pisze:


...dla mnie to on zawsze był "dziwny inaczej", ale po tym co tu zobaczyłem to jestem w szoku (czy on przez to chce pokazać swoją przemianę z hetero na homo?) - ciekawy materiał dla psychoanalityka, nic więcej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2010, 18:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Obawiam się, że IWO znowu będzie miał dzień konia w meczach z nami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 8:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
1. Zespół z najlepszym od niepamiętnych czasów podkoszowym, z doświadczonymi Polakami z niezłym Greyem i przechodzi " drogę przez mękę " z 12 zespołem ligi. Kuriozum? Wg mnie chyba nie. Organizacja klubu i zarządzanie klubem jest na poziomie epoki kamienia łupanego, Urlep nie przekonał do swojej filozofii graczy, a jego warsztat trenerski zatrzymał się na pewnym poziomie i nic poza tym, gracze mają w d$%@e granie, "wzmocnienia" okazały się totalnym niewypałem i nieźle kasa klubowa została w&($%^#na w kosmos. Zastanawiam się co dalej, skoro zespół z 8 mln budżetem gra na poziomie dołu tabeli, to co będzie jak w przyszłym roku budżet wyniesie 2-3 mln a prezesem dalej będzie prezes klubu łubudubu i jego "proterianie" z wrocławskiej metropolii?. Priorytetem jest zatrudnienie bardzo dobrego trenera, dla którego tak jak w przypadku Filipovskiego przyjdą grać zawodnicy. Nie oszukujmy się - zagraniczni gracze zawsze będą najemnikami, robotnikami sezonowymi. Tylko dobry trener daje gwarancję na jakikolwiek sukces. Z 2-3 mln to najprawdopodobniej klub będzie mógł sobie pozwolić na Pawła Turkiewicza, nic poza tym.

2.Mam nadzieję, że PGE wyciągnie konsekwencje personalne i pociągnie do odpowiedzialności tych, którzy przyczynili się do tegorocznej bryndzy. Mimo, że sezon się jeszcze nie skończył i należy dalej dopingować zespół, to moim zdaniem zostało tyle błędów popełnionych, że nawet ewentualny brąz ( wariant mega optymistyczny )będzie gównem śmierdział.

3. Mam nadzieję, że zajęcie 5 miejsca nie zostanie uznane przez prezesa klubu za wyjątkowy sukces i że ten "wyczyn" nie przysłoni mizerii tego sezonu w wykonaniu Turowa. Trefl powinniśmy łyknąć jak indyk kluski. Powinniśmy, gdyby został wykorzystany potencjał tego zespołu. Skład na papierze mówi, zagramy z Prokomem w półfinale, gra natomiast mówi - niemożliwe!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 8:35 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Jesteś jednym z tych , którzy przyczynili sie do tej bryndzy co najmniej tak samo jak Zarząd . Takie podpuszczanie opinii kibiców co dociera różnymi kanałami do wszystkich w tym koszykarzy jest właśnie pisarskim debilizmem i działaniem na szkodę klubu. Jeszcze tylko brakuje do sponsora listu z tytułem "uprzejmie donoszę i proszę o zabranie kasy bo ja znawca basketu myślę inaczej niz Urlep Obradowić , Kamiński, Filipowski i cała reszta tych nieudaczników typu Grey, Wójcik, Chyliński itp. A pisze to dlatego że prezesunio nie pokazał mi ile miał kasy i dlaczego dla mnie tam nic nie ma. "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 9:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
"Prezesejro dymisjonejro" w ostatnim wywiadzie sam przyznał, iż negocjacje odnośnie enigmatycznej, 3 letniej umowy sponsorskiej z PGE, uzależnione są od wyników sportowych... tak więc walka o jak najwyższą lokatę, nawet w mizernym stylu powinna być PRIORYTECIKIEM!
Basket jako dyscyplina sportowa w Rzeczpospolitej ledwo dyszy a nie zapominajmy, że do "koryta" z dukatami musimy przepychać się łokciami z:

- będącym od lat na szczycie siatkarzami SKR-y, którzy aktualnie prowadzą w półfinale z ASSeco 2:1. Ponadto w przyszłym tygodniu biorą udział w łódzkim FINAL4 Ligi Mistrzów,

- kopaczami z Bełchatowa, którzy okupują 5 lokatę w lidze,

- wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują również, iż PGE jest mocno zainteresowane stworzeniem w przyszłym roku pod szyldem 3miejskiego Trefla, siatkarskiego "dream team-u" w wykonaniu samic,

- do tego sponsoring tytularny turniejów speedwayowych i tenisowych oraz np. grube sianko za prawa do PGE Areny w Gdańsku...

[ Dodano: Sob Kwi 24, 2010 12:01 pm ]
Jasna i ciemna strona medalu, czyli Pomorze w PLK
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... w_PLK.html


Na drodze do medali żółto-czarnym staje Turów
http://sopot.naszemiasto.pl/artykul/388 ... egoria=676

Zgodnie z refrenem tego songu http://www.youtube.com/watch?v=RRmBUd9tGto problemy nie omijają sopockich puzzli:

"....z urazami borykają się: rozgrywający George Tsintsadze (kostka), niski skrzydłowy Marcin Stefański (rehabilitacja po złamaniu palca) oraz środkowy Saulius Kuzminskas (kolano).
- Każdy z nich chce i może zagrać - uspokaja Kwiatkowski. - Nie ma zagrożenia, że któryś z nich
nie wyjdzie na parkiet. Pytaniem jest, w jakiej będą formie, a nie, czy zagrają...."


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 11:11 przez DragisA, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 16:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Jesteś jednym z tych , którzy przyczynili sie do tej bryndzy co najmniej tak samo jak Zarząd . Takie podpuszczanie opinii kibiców co dociera różnymi kanałami do wszystkich w tym koszykarzy jest właśnie pisarskim debilizmem i działaniem na szkodę klubu. Jeszcze tylko brakuje do sponsora listu z tytułem "uprzejmie donoszę i proszę o zabranie kasy bo ja znawca basketu myślę inaczej niz Urlep Obradowić , Kamiński, Filipowski i cała reszta tych nieudaczników typu Grey, Wójcik, Chyliński itp. A pisze to dlatego że prezesunio nie pokazał mi ile miał kasy i dlaczego dla mnie tam nic nie ma. "

Jeżeli ten post był wymierzony we mnie to:
1. Jeżeli jestem jednym z tych, którzy przyczynili się do tegorocznej bryndzy to pozostaje mi tylko wszystkich przeprosić a sponsora poprosić o wymierny do czynu wymiar kary. Mam nadzieję że klub przeze mnie i mi podobnym nie upadnie. To, że krytykuję nie jest chyba zabronione. Mam do tego prawo, jak każdy obywatel.
2. Wymień mi choć jedną dobra stronę , pozytyw obecnego Zarządu, obecnego klubu. Coś więcej niż pomysł z kartonikami i gazetką.
3. Jeżeli to co się pisze na forum, dociera różnymi kanałami do zawodników i włodarzy to bardzo dobrze. Nie widzę w tym nic złego.


Ostatnio zmieniony 24 kwie 2010, 17:01 przez hakunamakata, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2010, 18:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
bog180 pisze:
Jesteś jednym z tych , którzy przyczynili sie do tej bryndzy co najmniej tak samo jak Zarząd . Takie podpuszczanie opinii kibiców co dociera różnymi kanałami do wszystkich w tym koszykarzy jest właśnie pisarskim debilizmem i działaniem na szkodę klubu. Jeszcze tylko brakuje do sponsora listu z tytułem "uprzejmie donoszę i proszę o zabranie kasy bo ja znawca basketu myślę inaczej niz Urlep Obradowić , Kamiński, Filipowski i cała reszta tych nieudaczników typu Grey, Wójcik, Chyliński itp. A pisze to dlatego że prezesunio nie pokazał mi ile miał kasy i dlaczego dla mnie tam nic nie ma. "


Ty chyba sobie żartujesz. Najpierw myśl , a następnie pisz !!! Od tego chyba są kibice, od krytykowania , gadania i robienia szumu. Bez tego zarząd nie widziałby co sie wokół niego dzieje i co ludzi o nim myślą. Od tego jesteśmy my KIBICE. Niech sobie taki prezesunio i spółki zdaje sprawę co o ich pracy myślą ludzie. Jeżeli Ci sie nie podoba to co na różnych forach jest pisanie , to po prostu nie czytaj tego i nie będzie problmu tzn ty go nie będziesz miał. Takimi wpisami sam tylko denerwujesz innych !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 10:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Desant do 3miasta rozpoczęty... dziś rano chłopaki wyruszyli w drogę, powrót w czwartek...

Nawiasem mówiąc drabinka play-off to ciągłe i męczące teleporty nad Pomorze...

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 11:59 am ]
Będzie zemsta Kitzingera?
http://www.3sekundy.com/2010/04/bedzie- ... ngera.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..