Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 0:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 12:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Pozwolę sobie na pewną uwagę. Pewnie zaraz odezwą się pewne głosy przy okazji moich postów. Jak najbardziej każdy ma prawo do krytyki i wyrażania swojego niezadowolenia. Utarło się mówić, że tam gdzie rozmawia 2 Polaków są 3 poglądy. Każdy chce być "głupio-mądry". Wiem, że najłatwiej jest krytykować i komentować. Być w drugim szeregu, za plecami innych jest wygodne. Może ci "komentatorzy" zaczęliby coś robić zamiast krytykować i czekać na efekty. Bozia wyposażyła nas nie tylko w palce u rąk, ale również i u nóg. "Komentatorzy" poruszajcie również tym drugim kompletem palców w butach. Ruszcie się zza "kwadratury monitora" i zacznijcie działać dla dobra Kibiców Zgorzeleckich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 13:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Tomczan pisze:
Może ci "komentatorzy" zaczęliby coś robić zamiast krytykować i czekać na efekty.
Tomczan pisze:
Ruszcie się zza "kwadratury monitora" i zacznijcie działać dla dobra Kibiców Zgorzeleckich.


co masz na mysli? nie pomylily ci sie "bajki"? masz pretensje do KIBICOW, ze dostrzegaja nedze, nieprawidlowosci i ze nie sa zadowoleni z marnej gry druzyny?
a co od NAS -KIBICOW zalezy??? ktos sie tym przejmuje? nie zauwazylem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 14:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
krzywuss pisze:
a co od NAS -KIBICOW zalezy??

Jeżeli dobrze poczytasz to słowa krytyki kierowałem do "komentatorów", którzy powinni coś robić dla Kibiców a nie tylko narzekać.
krzywuss pisze:
masz pretensje do KIBICOW

Nigdy do nikogo nie miałem pretensji, bo i nigdy nie miałem powodów.
krzywuss pisze:
ze dostrzegaja nedze

Jest nędza i w tym temacie tyle. Ja i Ty nie zmienimy tego. Ale zawsze mają najwięcej do powiedzenia ci, którzy nic nie robią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 15:36 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ze względu na dobro wizerunku kibiców Turowa nie będę cytował Twoich odpowiedzi na wcześniejszą inicjatywę...ale walcz walcz prezesie. Lepiej późno niż wcale. :smt028


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 15:53 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 15:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Tomczan pisze:
Ruszcie się zza "kwadratury monitora" i zacznijcie działać dla dobra Kibiców Zgorzeleckich.


Jeżeli sie nie mylę to TY Tomczan póki co dalej jesteś prezesem KK Tur. To w twojej gestii chyba jest sie ruszyć zza klawiatury i zacząć działać w imieniu kibiców. Ja nie należę do KK i ciężko by mi było coś w pojedynkę zrobić. Ty jako dowodzący masz większą siłę przebicia, ale tylko teoretycznie , gdyż życie i praktyka pokazuje coś innego. Stłumiłeś cały protest kibiców po spotkaniu z zarządem, trenerem i zawodnikami. Podporządkowałeś sie Panu Michalskiemu i teraz masz pretensje do innych. Zastanów sie proszę następnym razem za nim coś takiego napiszesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 16:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Podporządkowałeś sie Panu Michalskiemu

Może Cię zdziwię, ale jesteś w błędzie.
Cytuj:
Zastanów sie proszę następnym razem za nim coś takiego napiszesz.
_________________

Za każdym razem się zastanawiam.
Chciałem swoim postem wskazać na to, że każdy potrafi krytykować, każdy jest znawcą koszykówki, o doktoratach i elaboratach na temat kosza już nie wspomnę.
Wiele rzeczy było złych w tym sezonie.
Każdy Kibic to widział i komentował na swój sposób.
Jedyne co mnie dziwi i wkurza jednocześnie to tylko to, że wielką krytykę robią ludzie, którzy nic nie robią.
Przyjmują pozycję roszczeniową.
Wydaje im się, że wszystko wiedzą.
Tylko to miałem na myśli i więcej nie będę na ten temat pisał.
Mam tylko nadzieję, że w następnym sezonie "krytykanci" także zaczną działać, aby było lepiej w środowisku kibicowskim.
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 18:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
1. Tomczan skoro uważasz, że jest tak dobrze w klubie to dlaczego jest tak źle? Nie zabronisz ludziom pisać, że jest bagno i syf w klubie. Po to jest m.in. forum aby wyrazić swoją dezaprobatę. Nie widzę w tym nic złego.
2. Jeżeli piszesz, że przyjmuje się pozycję roszczeniową to wiedz, że kibic kibicuje ale i wymaga. Nic bym nie powiedział, gdyby Turów miał budżet ok.2 milionów, skład złożony z wychowanków i walczyłby o utrzymanie. Skoro cele zostały jasno okreslone - wyjście z grupy w pucharze i finał w plk to jako kibic trzymam za słowo tych którzy te deklaracje przekazały nam kibicom Turowa i mediom.
3. Nie dziw się, że ludzie uznają, że liżesz d%$7ę prezesowi. Ja też tak niestety myślę.
4. Wierzę, że w PO, KK stanie na wysokości zadania tak jak i ja i pozostali na hali.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2010, 19:09 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 12 paź 2009, 13:06
Posty: 315
Lokalizacja: Zgorzelec
Trochę OT:
Cytuj:
Ogólnopolski Towarzyski Turniej Klubów Kibica w koszykówce

Klub Kibica zespołu PTG Sokół Łańcut pragnie zaprosić wszystkie Kluby Kibica ekstraklasy, I i II ligi do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Towarzyskim Turnieju Klubów Kibica. Turniej odbędzie się w dniach 12 – 13 czerwca 2010r. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Armii Krajowej 57 w Łańcucie.
Koszt wpisowego na turniej to 5 zł od osoby (w koszt wchodzi ubezpieczenie i ochrona), istnieje również możliwość noclegu na hali gimnastycznej (na materacach) – koszt 7 zł/os., w Schronisku Młodzieżowym – koszt ok. 15 zł/os., oraz w PTTK – koszt ok. 20 zł/os.
Wszystkie chętne Kluby Kibica prosimy o przesłanie listy uczestników (imię, nazwisko, adres, nr PESEL) na adres e-mail turniej.kk.lancut@o2.pl do dn. 30.04.2010 r.

Poza atrakcjami sportowymi przewidujemy również zwiedzanie kompleksu parkowo – zamkowego, a wieczorem na łańcuckim rynku odbędzie się koncert gwiazdy.
Serdecznie zapraszamy!


więcej :
http://koszykarscy.pl/forum/viewtopic.p ... dd777#5151


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 7:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Tomczan pisze:
Jedyne co mnie dziwi i wkurza jednocześnie to tylko to, że wielką krytykę robią ludzie, którzy nic nie robią.


W ramach jasności chciałem tylko spytać , co kibic nie będący członkiem KK ma robić ? Bo mi się wydaje że większość "krytyków" robi i tak dużo . Sporo osób ostro dopinguje Turów jak jest na hali w przeciwieństwie do piknikowej większości . Większość osób którzy krytykują to co się dzieje w NASZYM klubie regularnie przychodzi na mecze . Więc nie rozumiem czego nie robią te osoby które "krytykują" ? Ja też może znawcą koszykówki nie jestem ale to że Turów gra jak drużyna która się spotkała wczoraj pierwszy raz to widzi każdy . Oglądam mecze dokładnie i wyrażam swoją opinię bo mam do tego prawo nawet jak nie zawsze mam rację .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 10:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Wczoraj oglądałem sobie finał MPKK. Obrona jaką zaprezentowała drużyna Stali Ostrów Wlkp. moim zdaniem zatrzymałaby nasz "wielki" Turów. Komunikacja, zaangażowanie i ogromna chęć walki. To jest to czego brakuje naszym koszykarzom.

Ja nasze zmagania z Treflem widzę w ciemnych barwach. Moim zdaniem 3:1 dla Sopotu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 12:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Tomczan pisze:
Jedyne co mnie dziwi i wkurza jednocześnie to tylko to, że wielką krytykę robią ludzie, którzy nic nie robią.


Powiedział co wiedział , powiedz mi proszę Tomczan co ty robisz ??

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 1:01 pm ]
Cytuj:
Przyjmują pozycję roszczeniową.
Wydaje im się, że wszystko wiedzą.


Akurat ja mając zaledwie 28 lat , będąc jednocześnie dużo młodszy od Ciebie , gwarantuję Ci że na koszu znam sie troszkę więcej niż ty, który jest sporo starszy !!!

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 1:03 pm ]
Tomczan pisze:
Mam tylko nadzieję, że w następnym sezonie "krytykanci" także zaczną działać, aby było lepiej w środowisku kibicowskim.


Nie należę do KK , ale mogę wam podsuwać ciekawe pomysły. Ale zastanawiam sie czy ty Tomczan będąc w dalszym ciągu prezesem skorzystałbyś z tego. W tym sesnie mógłbym sie przyczynić lepszemu kibicowaniu. Ale na to jeszcze przyjdzie czas.


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 12:06 przez Hakeem, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 13:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2009, 18:35
Posty: 62
Lokalizacja: Zgorzelec
Trochę prasówki:

PGE Turów powalczy o półfinał i swoją przyszłość
http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d ... g&t=news2b

PLK. Wright przed Woodsem w głosowaniu na MVP według "Gazety"
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090, ... edlug.html

PLK. Prokom i Anwil, ale kto jeszcze w półfinale? Sport.pl typuje I rundę play-off
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090, ... nale_.html

PLK. Iwo Kitzinger, czyli polski Dennis Rodman
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090, ... odman.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 19:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Nie należę do KK

Zapisz się.
Hakeem pisze:
Nie należę do KK , ale mogę wam podsuwać ciekawe pomysły

Podsuwaj. Czekamy na nie właśnie!
Hakeem pisze:
Ale zastanawiam sie czy ty Tomczan będąc w dalszym ciągu prezesem skorzystałbyś z tego

Już o tym wspominałem. W czerwcu siebie poddam pewnej weryfikacji na Walnym. Jeżeli zdanie Członków KK będzie pozytywne dla mojej osoby to zostanę i wtedy zapraszam do okazania Twoich pomysłów. Jeżeli będzie odwrotnie to zapraszam również, ale do następcy.
Hakeem pisze:
W tym sesnie mógłbym sie przyczynić lepszemu kibicowaniu

Wierzę w to.
Hakeem pisze:
Ale na to jeszcze przyjdzie czas.

Wykorzystaj go, gdy dostaniesz.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 20:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Szczepan stawia na 5 meczowy maraton niestety bez happy end-u...

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3576 ... y_off.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwie 2010, 21:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jeśli wygramy w sopocie chociaż jeden mecz, to mamy sporą szanse na półfinał bo treflowi u nas cięzko będzie wygrać jakiś mecz i w tym upatruje szanse na 3-1 dla nas. jeśli oba na wyjeździe przegramy, wtedy już ciężko wierzyć w nagłe odrodzenie "drużyny" której praktycznie w tym sezonie nie ma


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..