Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2010, 13:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Do końca meczu jeszcze kilka minut. Ale już podziękuję tym, którzy się starali za sezon 2009/2010.
Szkoda, ze nie obstawiłem u bukmachera. Bo obstawiałem max 5 miejsce w tym sezonie i się nie pomyliłem. Być może w nastepnym znajdą się bardziej odpowiedni ludzie do poprowadzenia klubu i grania.
Do usłyszenia jesienią :)


Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 18:25 przez Dżon Kanaka, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
na taczke smisznego prezeska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
dziekuje
mamie tacie kolegom i wszysykim sympatkom tej pieknej dyscypliny
kibicom tym miejscowym i tym z innych miejscowosci
do zobaczenia miejmy nadzieje w przyszlym sezonie na parkietach ekstraklasy
kibicom zgorzeleckiej druzyny milych wakacji
a dzialaczom owocnych poszukiwan i trafnych decyzji personalnych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
moze to i lepiej, po co w 1/2 dostac gladkie 4-0 po -30 w kazdym meczu od Asseco... krotko, bo i pisac nie ma o czym. Z obecnego skladu na nastepny sezon zostawiamy Chylinskiego i Wysockiego (limity PL), reszcie podziekujemy. Na zatrzymanie Wrighta nie tylko w Turowie, ale i w PLK raczej nie ma szans, wiec o nim nawet nie wspominam. Pocieszam sie tym ze Anwil po kilku medalowych latach tez mial kryzys, ale obecny sezon pokazuje ze da sie z niego wyjsc. Ludze sie, ze w przyszlych rozgrywkach bedzie juz lepiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Wrigtowi Hlebowicki pokazał gdzie jego miejsce więc jakby chciał zostawać to lepiej nie w Turowie.
Wiekszość Turowa szczególnie amerykanie chcieli juz do domu


Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 14:19 przez bog180, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
A ja tam czekam na pomeczowy felieton lokalnego eksperta Świstaka :smt026

Powiem tak, ja liczyłem na 3 miejsce, dzisiejszy mecz to był obraz bezradności Urlepa, no i 4 kwarta pokazała nastawienie zawodników, którzy wg. mnie dobrze zrobili kończąc te pośmiewisko. Dziękuję Wrightowi, Wysockiemu, że zawsze walczyli do końca, Gray'owi za pozytywnego ducha drużyny. Ciekaw jestem czy będzie pożegnanie drużyny, bo chciałbym usłyszeć komentarz posezonowy prezesa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2010, 14:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2008, 10:35
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Proponuję, żeby inni kibice wypowiedzieli się o minionym już niestety sezonie. Dla mnie jest porażką, że osoby odpowiedzialne za klub czyli Pan J. Michalski i spółka nie ponosili żadnych konsekwencji mimo wielu nietrafionych decyzji. Ciekawe jest na jakim stanowisku tego Pana jeszcze obejrzymy. Po drugie najdroższy chyba transfer tego pana- czyli Pan Wójcik, poniekąd kapitan drużyny, cały mecz najważniejszy w sezonie przesiedział na ławie. Serce się kraje i łza się w oku kręci, jak człowiek przypomni sobie drużynę w swoich fryzurkach (irokezach) wchodzących na parkiet, ale trenerem był Sasza, którego tak się szybko zarząd pozbył. Takich ludzi nie kupi się jak zabawki w hurtowni zabawek, bo do handlu zabawkami ten Pan może się nadaje, ale też do końca nie wiadomo, czy nie kręciłby na podatkach.


Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 18:21 przez Fanka, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
po meczu nikt prawie nie mial odwagi powiedziec albo pokazac zarzadowi co sie o nich mysli.... no ale trudno, niektorzy tylko pisac i miedzy soba gadac potrafia ......sezon sie skonczyl i potrzeba calkowita wymiana ludzi zadzadzajacych klubem.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
ja na podsumowanie sezonu bym poczekal niech emocje opadna a do glowy wejdzie spokoj rozum i opanowanie
ale z jednym musze sie zgodzic z przedmowczynia sezon ten zostal przegrany na starcie a pozniej juz niestety jak sie okazalo bylo za pozno a ruchy transferowe no coz pamietaam jak przed sezonem wszyscy krecili nosem na michaela ze po kontuzji ze ma zaleglosci a gdyby nie on sezon skonczyl bysie juz wczesniej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:04
Posty: 211
Lokalizacja: monitor
poprosze admina o polaczenie dwoch dublujacych sie tematow
wynikle z "szybkiej/ciezkiej reki" Fanki


Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 14:45 przez marcinp007, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 14:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 gru 2008, 10:35
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
marcinp007 pisze:
poprosze admina o polaczenie dwoch dublujacych sie tematow
wynikle z "szybkiej/ciezkiej reki" Fanki

Dzięki, a faktycznie dzisiaj ta ręka jest ciężka i miałaby ochotę komuś przyłożyć, ale niestety obrywa tylko klawiatura.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 15:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
Ja mam tylko nadzieję że przyszły sezon przysporzy nam tyle radości co sezon po przegranej z Anwilem 3:0 w sezonie 2005/06 . Ale żeby tak było trzeba w klubie przeprowadzić metamorfozę tak jak to było wtedy , czyli zmiana prezesa który ściągnie świetnego trenera który złoży zespół grający o wysokie pozycje w PLK .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 15:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2010, 17:03
Posty: 61
Lokalizacja: Jesteś?
Ehhh...było i czy mineło? To nieprędko się dowiemy, zarząd do wymiany, młody prezes chcący sie wybić, trener bałkański (typu trenejro Polpharmy) i waleczna drużyna:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 15:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 paź 2009, 17:33
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
kinio24 pisze:
po meczu nikt prawie nie mial odwagi powiedziec albo pokazac zarzadowi co sie o nich mysli.... no ale trudno, niektorzy tylko pisac i miedzy soba gadac potrafia ......sezon sie skonczyl i potrzeba calkowita wymiana ludzi zadzadzajacych klubem.....


nie prawda, bo ja miałem odwagę powiedzieć ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2010, 15:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
XYZ pisze:
Gray'owi za pozytywnego ducha drużyny.


że niby za co??!!!! co to za pozytywny duch co sie poddaje już przed meczem!!! w dzisiejszym meczu to pokazał, nie chciało mu sie nawet biegać, dopiero w koncówce gdy juz było 15 straty to zaczął sie ruszać.. widać było ze nie chce im sie wygrać tego.. zresztą Grey sam napisał na tej swojej stronie ze jakby wiedział ze tu czekaja go 10-godzinne podróże autobusem to by nie podpisal kontraktu... widać przeraziła go wizja ewentualnego wyjazdu po dzisiejszej wygranej i robił wszystko by szybko złapac faule i zejsc.. paparuchy zwykłe i tyle. mam nadzieje ze PGE postawi jakieś warunki klubowi i wymieni nieudolny zarząd a kolejny zacznie budowe składu od trenera a nie od emerytów i rencistów których fajnie miec u siebie na ławce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..