Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 166  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 17:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Ale przyjmujesz dość dziwny tok myślowy, że jak zmieni się Prezes/Zarząd (cokolwiek) to nie będzie sponsora i będzie spadek z ekstraklasy. Czy w Zgorzelcu jest tylko jedna osoba, która może z PGE negocjować warunki umowy, czy jak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 18:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Chodzi mi o to, że gdyby PGE się wycofało przy okazji odwołania obecnego Prezesa to jesteśmy bez sponsora i w tym przypadku nie ma czego negocjować, bo nie ma z kim.
Kończę i pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 18:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Uważam tylko, że w obecnej chwili, gdy ważą się losy pewnych decyzji ważnych dla klubu

To ja ci teraz powiem kiedy i jakie decyzje są ważne dla klubu bo ty chyba nie rozumiesz pewnych rzeczy. Kiedy wasi członkowie chcieli coś zrobić i pokazać przy obecności kamer niezadowolenie z kierowania klubem, twierdziłeś że nie teraz, to jest zbyt ważne dla zawodników i dla przyszłych rokowań ze sponsorem, wszyscy ci ulegli(poza chyba dwoma lub trzema wyjątkami), teraz, to wy jako kk nic nie macie do powiedzenia w sprawie klubu, sezon jest zamknięty.
Czy ty myślisz, że jak będziesz się układał ze swoją partią to dadzą ci dojść do jakiegokolwiek korytka? Miałeś swój czas w między czasie fotograf cię ustrzelił w niezręcznej sytuacji(chodzi mi o środkowy palec w stronę kibiców chyba Anwilu), sezon skończony więc podejmij waść pewne decyzje odnośnie twojego prezesostwa, a p. Michalskim daj się zająć innym chcą niech nawet na taczce go wywiozą i nagrają na kamerę, każda TV to odkupi i pokaże w wiadomościach jak wywożą prezesa nieudacznika ze stołka.
szamo pisze:
I pragnę Ci oświadczyć, że w Zgorzelcu jest wiele osób, które z chęcią, pasją i nie ze względu na zarobki podjęłyby się prezesowania w Klubie

No wiesz, skoro zostało ustalone że nie ma żadnej ale to żadnej odpowiedzialności na tym stanowisku to za darmo nikt by tam nie siedział ;)
Gdzieś tam wcześniej ktoś napisał, że lepszy zespół w 1-lidze ale zostawiający serce na parkiecie to ja idę w to w ciemno. Mniejszy rozgłos ale taką właśnie drużynę chce się oglądać, a z tobą Tomczan i takim prezesem klubu, widzę że nie oglądniemy takiego zespołu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 19:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 gru 2009, 18:03
Posty: 102
Lokalizacja: Zgorzelec
tur16 pisze:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Posłuchajcie sobie Tak mi się skojarzyło z Prezesem

Haha :grin: Słuchałem już Comy, ale tego kawałka nie słyszałem :) Zajeb...e Skojarzenie hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2010, 19:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
co tu jeszcze dodawac...

poczytajcie. Dreszczowiec.

http://www.gazetawroclawska.pl/sport/25 ... pzw_113554


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 20:00 przez krzywuss, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 19:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Uważam tylko, że w obecnej chwili, gdy ważą się losy pewnych decyzji ważnych dla klubu, a co za tym idzie ważnych i dla Kibiców pewne kroki mogą zaszkodzić, zamiast wnieść coś dobrego.


rozumiem ze chodzi ci o negocjacje w sprawie budzetu przez obecny zarzad, ale jaki zarzad jest to kazdy widzi i czy oni beda potrafili cos ugrac z pge to mam watpliwosci, wiec odwolanie zarzadu bedzie tu najlepszym krokiem z mozliwych i wniesie wiele dobrego...

na michalskim negocjowanie budzetu sie na pewno nie skonczy, skoro na jego miejscu byla by bardziej odpowiednia osoba majaca pojecie o prezesowaniu negocjacje za pewne beda kontynuowane i wierze ze nawet z lepszym efektem dla turowa

http://www.gazetawroclawska.pl/sport/25 ... pzw_113554

" ...Przedstawiciele nadgranicznego klubu mają nadzieję, że uda im się podpisać umowę na okres trzech lat. To pozwoliłoby budować zespół na zasadzie stabilności, a więc przykładowo w oparciu o dłuższe kontrakty z czołowymi graczami ..."

nie wiem czy wy macie podobne odczucie do tego fragmentu jak ja , ale wydaje mi sie ze te dlugoterminowe kontrakty to juz pokazaly ile moga dla klubu przyniesc nieszczescia........


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 19:57 przez kinio24, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 20:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Może trochę wiadomości o Radzie Nadzorczej. Po odejściu śp.Pana Kamińskiego do rady wszedł między innymi p kozłowski (celowo małe litery) i pierwszą decyzją była zmiana regulaminu i statutu,która dała im prawo do BRANIA PIENIĘDZY za zasiadanie w Radzie Nadzorczej ( WCZEŚNIEJ BYŁA TO DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA). Ten sam p. kozłowski bardzo znacznie przyczynił się do zwolnienia Pana Arka K. podstawowy powód : Pan K został przywieziony do Zgorzelca przez śp. Pana Szmajdzińskiego (SLD). Na jednym ze spotkań ten sam p.kozłowski wypowiedział słowa znane z ust grzegorza S " w Zgorzelcu wystarczy PIERWSZA LIGA". Dodam ze p.kozłowski jest bardzo dobrym kolesiem p grzegorza S. CALE ZŁO TO PO PORA POGONIĆ ICH OD SPORTU I ZE ZGORZELCA !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2010, 21:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Temat odblokowałem i przeniosłem tu posty (z wątku o prezesie Michalskim), które dotyczą pośrednio i bezpośrednio tego co nas czeka w nowym sezonie. Część postów będzie z pewnością nawiązaniem do wątków podejmowanych w tym temacie: http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=4005

W tym temacie omawiamy sezon ogórkowy przed kolejnymi rozgrywkami - transfery, budżet, przygotowania. Ale także sprawy dotyczące klubu, sponsoringu i całej z tym związanej otoczki.

Liczę na dyskusję na żywą i merytoryczną dyskusję, z poszanowaniem dla innych uczestników i osób trzecich.


Ostatnio zmieniony 06 maja 2010, 21:15 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2010, 19:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 gru 2009, 18:03
Posty: 102
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiecie kogo widziałem dzisiaj w Realu?? Rafała Bigusa :P Ciekawe co tu robił ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2010, 19:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Hmm Bigus ma tu żonę :);) przed sezonem chodziła z "brzuszkiem" ;) może po to przyjechał ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2010, 19:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
juz wielokrotnie bylo mowione, ze ma w Zgorzelcu kobiete...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2010, 19:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tomczan pisze:
zakończę tym tylko stwierdzeniem- nie jestem za żadnym Zarządem KKS. Jestem za Klubem Turów Zgorzelec i jego zawodnikami i tylko temu będę kibicował, po to jestem kibicem.
Pozdrawiam


To ja sie przypatruje Twojemu "spojrzeniu na obecną sytuację" i cierpliwie dotrwałem do sedna:

Skoro jesteś za Klubem i jago zawodnikami i jeśli zarząd KKS za 8 melonów psuje wizerunek klubu i wdaje sie w spór z zawodnikami, którzy dodatkowo "...znowu..." psują wizerunek klubu. To jesteś przeciw temu zarządowi i powinieneś stanowczo przeciw temu zaprotestować!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlatego podtrzymuje, że jak na razie to Ty nie reprezentujesz kibiców tylko przyjaciół zarządu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 19:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Hasło "Teraz Polska" zakończone bolesnym pierrrdut przerabialiśmy w tym roku aleeee jak widać Tablety również chcą stawiać na ludków made in Poland... a może i Roberto Witka? ;-)

"...mamy już opracowaną koncepcję budowy nowego zespołu. Zgodnie z jego filozofią jeszcze mocniej postawimy na Polaków i dlatego w składzie znajdzie się miejsce tylko dla trzech obcokrajowców..."
http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia ... bf0d06c0c6

Jak niesie wieść gminna szalony strzelec Eddie Miller romansuje już z Renigastami:

"...Miller podpisał już kontrakt z innym polskim klubem. Nana raczej nie zostanie, bo przypuszczam, że będzie miał duże żądania finansowe. Josh Alexander – nie do końca spełnił oczekiwania. Brandun ma już swoje lata, a powinniśmy zrobić pierwszą jedynką Nowakowskiego..."
http://radapuchaczy.net/index.php?optio ... 1&Itemid=1

http://www.polskikosz.pl/news/22444/pol ... acnia.html


Powoli zaczyna się ruch w interesie i wyłapywane będą co smakowitsze rodzynki z krajowego koszykarskiego ciasta... my jak zwykle spieszymy się pooowoooli... no ale cóż najpierw trzeba wiedzieć jakie będą fundusze i kto będzie nimi zarządzał :|


Ostatnio zmieniony 12 maja 2010, 19:58 przez DragisA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 16:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.polskikosz.pl/news/22444/pol ... acnia.html

"Polpharma już się wzmacnia"

Po raz kolejny zespół ze Starogardu zaczyna szybko kompletować skład. Turów za czasów Filipovskiego miał zespół jako pierwszy i to wychodziło na dobre. W sezonie 09/010 z tego co pamiętam Wright nie zagrał nawet 1 meczu ze Stalówką, czyli nie było mowy o zgraniu. Polpharma szybko miała komplet jest w 4 może walczyć o brąz.
Coś w tym jest ... :roll:

Do roboty panowie z zarządu !!! ]:-> ]:-> ]:->


Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, 16:57 przez Hakunamakatek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2010, 21:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakunamakatek pisze:
Do roboty panowie z zarządu !!!


wierzysz w to co napisałeś? przeciez wakacje dopiero idą :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 166  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..