Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 21:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
szamo pisze:
przecież strata flagi to tak, jakby ktoś zbezcześcił Twoją świętość, coś na czym kibicowi najbardziej powinno zależeć... tak właśnie poznaje się przyjaciół...

Adam z ust mi to wyjąłeś. O tym właśnie piszę, tylko niestety nie każdy to kuma...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 21:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
grengo pisze:
O tym właśnie piszę, tylko niestety nie każdy to kuma...


Krzysiek zrób coś dla nas wszystkich, którzy rozkręcali ten klub kibica i dla resztek szacunku dla tego, na co wszyscy przez lata pracowali przez wiele lat zanim pojawiłeś się z nami na trybunach - proszę Cię w imieniu wielu, wielu z nas czytających te forum. Zakończ raz na zawsze tą POPIERDOLONĄ polemikę z Tomczanem, Świstakiem i całą resztą, bo to ani Tobie, ani tym co wypruwali sobie żyły na trybunach i zdzierali gardła nie służy... śmieją się z ogółu, a nie z jednostek, a Ty to jeszcze idiotycznie pogłębiasz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 21:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
szamo pisze:
grengo pisze:
O tym właśnie piszę, tylko niestety nie każdy to kuma...


Krzysiek zrób coś dla nas wszystkich, którzy rozkręcali ten klub kibica i dla resztek szacunku dla tego, na co wszyscy przez lata pracowali przez wiele lat zanim pojawiłeś się z nami na trybunach - proszę Cię w imieniu wielu, wielu z nas czytających te forum. Zakończ raz na zawsze tą POPIERDOLONĄ polemikę z Tomczanem, Świstakiem i całą resztą, bo to ani Tobie, ani tym co wypruwali sobie żyły na trybunach i zdzierali gardła nie służy... śmieją się z ogółu, a nie z jednostek, a Ty to jeszcze idiotycznie pogłębiasz...



Popieram na każdy sposób!!
Szamo ja pamiętam jak sie siedziało 3 godziny przed meczem, my na górze jeszcze wtedy... I to był ten szaleńczy i właściwy doping... To o co chodzi w kibicowaniu...
A to co się dzieje teraz to pominę i po prostu wstyd...
Coś co się budowało w trudach zostało zniszczone w mgnieniu oka...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2010, 22:43 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2009, 19:52
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
NoBody pisze:
Decik_KSP,
Weź spierd***j na swoje forum polonisto pierdo***y

25 października cała hala niech zaśpiewa:
polonia k polonia s polonia zawsze K*R*A jest
polonia k polonia s polonia zawsze K*R*A jest


Internetowe apele??? Nie mozesz tego sam zarzucić na hali???aaaaa...nie możesz, no to przykre:) :smt044
I mniej stresu chłopaki...z internetowych napinek z wiekiem sie wyrasta, pamiętajcie o tym:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2010, 12:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Witam wszystkich,
zauważyłem że moje wpisy tu i na shoutboxie na stronie KK TUR są błędnie interpretowane przez wiele osób czytających je. Wobec tego pragnę wszystkich czytelników zapewnić, że nigdy nie było i nie jest moją intencją obrażanie, dyskredytowanie czy piętnowanie członków klubu kibica. Jest ich obecnie około 200, nie wszystkich znam, więc nie fair byłoby wypowiadanie się na ich temat w jakikolwiek sposób, dlatego swoimi wpisami nie chcę dotykać wszystkich członków KK TUR. Staram się jedynie pokazywać niewłaściwe, złe, kontrowersyjne działania bądź zachowania poszczególnych osób, które w konsekwencji mogą negatywnie rzutować na wizerunek całego klubu kibica. Biorąc pod uwagę fakt, że byłem członkiem tegoż klubu, wiem na co zwracać uwagę i stąd biorą się moje nie zawsze łagodne wpisy, a osoby dopuszczające się takich czynów, aby nie dawać mi powodów do pisania powinny zweryfikować swoje działania bądź zachowania.
Pozdrawiam
Krzysztof Bajda

Ps. Aby uciąć wszelkie dywagacje i przemyślenia skąd u mnie zrodził się taki wpis oświadczam, że są to moje własne przemyślenia dotyczące uspokojenia atmosfery wokół KK TUR i jego członków oraz mojej osoby i gwarantuję, że ten wpis nie powstał na potrzeby nadchodzących wyborów, bo wbrew temu co sądzą niektóre osoby nie startuję do żadnej rady (nawet sołeckiej).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2010, 20:12 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2010, 22:04
Posty: 49
Lokalizacja: z Lipska do Cipska
KeMoT^^ pisze:
Jeżeli nie znasz prawdy na temat flagi to się nie wypowiadaj i nie pisz bzdur. I nie zakładaj kolejnych głupich tematów, to co robisz to jest ŻAŁOSNE. Nie pisz też w odpowiedzi, że żałosne jest to co robią krytykowani przez Ciebie, bo jeszcze bardziej stracisz swoją wartość. Bez odbioru.


P :smt028 zdr :smt028 .


Tomek, ja, mimo, że szczęśliwie mnie tam nie było, powiem Ci tylko, że znam sprawę i wiem, że w Łańcucie to Ty byłeś odpowiedzialny za flagę, i Twoją decyzją została ona na hali (rzekomo zamkniętej), i "dzięki" Tobie Anwilowcy pstryknęli sobie fotkę.
Flaga co prawda została odzyskana, ale w sposób niehonorowy (dzięki ochronie obiektu i monitoringowi) i zgodnie z niepisanym prawem kibicowskim powinna zostać publicznie spalona, a Ty powinieneś zapłacić ze swojej kieszeni za wyprodukowanie drugiej identycznej! Za swoje błędy należy odpowiadać!
Amen.
P.S.
Dzięki Krzysiek, że to wyciągnąłeś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2010, 21:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Bzdurą jest to że byłem za nią odpowiedzialny i bzdurą jest że ja zdecydowałem o pozostawieniu jej na hali. Jeżeli doszły do Ciebie takie informacje powinieneś najpierw zapytać mnie skoro tak Ci ktoś przekazał. Jedynie za co byłem odpowiedzialny to załatwienie noclegu i oddanie stroju który został mi pożyczony, jak i każdemu uczestnikowi wyjazdu. Nie oskarżaj zanim nie sprawdzisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2010, 23:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2010, 22:04
Posty: 49
Lokalizacja: z Lipska do Cipska
Tomek, jeżeli to nie Ty byłeś za nią odpowiedzialny, to przepraszam. Przy najbliższej okazji zapytam odpowiedzialnego za ten wyjazd jak się sprawa miała faktycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2010, 7:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja organizowałem ten wyjazd, załatwiałem sprawy tzw organizacyjne, ale nikt mi nie wmówi, nie będzie mi wpierał i wyzywał od kłamców (nie chodzi o Ciebie), że byłem za nią odpowiedzialny. Jedno z drugim niestety nie idzie w parze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2010, 23:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Grengo - szamo ma rację. To co robisz na forum nie ma sensu, jest nieefektywne, a tylko z całym szacunkiem, wystawia Cię na śmieszność, głównie poprzez nieznajomość tematu przez czytających. Był temat "spluwaczka", teraz jest ten, co dalej? ile jeszcze tego "szlamu"? Pomyśl lepiej jak swoje przemyślenia i pomysły pozytywnie wcielić w życie, jak zmienić rzeczywistość kibicowską w Zgorzelcu - tego Ci życzę :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..