Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 10:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja, jadac na mecz, auta z tablicami DZG nie zostawie na parkingu pod hala. NIE MA TAKIEJ OPCJI!!

Wogole sie zastanawiam czy to bezpieczne tam jezdzic.


Na ostatnim turnieju bylo spokojnie, ale to tez przez mecze Falubazu.

Jednak zachowanie sie kibicow na sparingu przedsezonowym w 2010 roku, oraz atak kiboli na autobus Trefla to juz dla mnie przegiecie.

Na Winobraniu 2011 widzialem jak kilku Falubazowcow tluklo kolesia z Gorzowa.

Teraz ta smierc i zamieszki. Uwielbialem Zielona Gore ale zaczynam powoli nabierac do niej niecheci :(


Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 11:06 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 10:51 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
yARO_81 pisze:
Ja, jadac na mecz, auta z tablicami DZG nie zostawie na parkingu pod hala. NIE MA TAKIEJ OPCJI!!
Liberec był milusi, Czesi spokojny lud i na neutralnym gruncie. Ehhh polityka psia mać. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 11:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Ja, jadac na mecz, auta z tablicami DZG nie zostawie na parkingu pod hala. NIE MA TAKIEJ OPCJI


No po tym wszystkim to się wcale nie dziwię - trzeba będzie poszukać innego miejsca :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 11:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
No po tym wszystkim to się wcale nie dziwię - trzeba będzie poszukać innego miejsca :P


No ja akurat mam. Moge auto postawic na podworku u kolegi w spokojnej dzielnicy daleko od stadionu i hali... I tam przesiasc sie do jego auta. Ale to nie jest zadowalajace rozwiazanie :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 13:40 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No ale przynajmniejmasz pewność, że auto nie ucierpi :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 13:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
Nie demonizowałbym całej sytuacji...

Po Winnym Grodzie jeżdżę z emblematami Turowa na tylnej szybie i jakoś szyby jak i lakier nadal całe...

"...Choć oba kluby zaprzeczają jakoby doszło do regularnej bójki, to chętnie opowiada o tym rozgrywający Turowa Ronald Moore. Amerykanin nie zagrał z powodu kontuzji, więc mógł relacjonować przebieg wydarzeń na bieżąco. Na swoim twitterze pisze. - Nasz sparing właśnie zaczął się na poważnie. Gani Lawal przed chwilą sprzedał trzy kosy - opowiada Moore. Dodaje, że Dallas Lauderdale, największy osiłek w drużynie ze Zgorzelca postanowił stanąć w obronie mniejszych kolegów. I wtedy rozpoczęła się regularna walka. - Kilku ludzi w każdym z zespołów nabawiło się sporych siniaków - pisze dalej Moore. Trenerzy postanowili przerwać pojedynek na trzy minuty przed zakończeniem regularnego czasu..."

Więcej... http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagor ... z1ZuYYlmrx


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 18:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
To w koncu Dallas przygladal sie z lawki jak c**a, czy bohatersko bronil mniejszych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 19:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 wrz 2011, 18:18
Posty: 50
Lokalizacja: ZGC
Ronald ''cwierkal'' ze koledzy sie go pytali gdzie byl podczas walki. Wiec raczej Dallas bronil kolegow a Ronald siedzial.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 20:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
yARO_81 pisze:
Szkoda, ze nie ma z nami Tomaszka

Chyba szczęście
BASKET_FUN pisze:
...najaktywniejsi to: Mielczarek(oko podbite), Wysocki (zadrapany), Chyliński (bez większych obrażeń) i dlatego tym panom najbardziej się oberwało, a Dallas to fakt siedział na ławeczce cichutko...

manzir pisze:
Tylko żeby takie jego zachowanie nie skwasiło atmosfery w drużynie ...

Raczej nie powinno, bo
BASKET_FUN pisze:
http://www.sportowefakty....ie-w-zgorzelcu/

potwierdzenie faktów...

fakty nic nie mówią
Dr. Dre pisze:
Ta... potrzebna nam jest jeszcze wojenka z Falubaz'em. Nasze mecze Euro Cub chyba bądą przy pustych trybunach. Ostatnie akcje w Zielonce oraz teraz ta bujka nie napawa mnie optymizmem. Kibice gospodarzy będę oglądać mecz pod eskortą policji i psów (Jak ostatnio).

Przecież takie "bójki" się zdarzają i w sezonie.
Zważ, że nie gramy z Falubazem. Tak samo, jak Nysa Zgorzelec z Zastalem.
yARO_81 pisze:
Na Winobraniu 2011 widzialem jak kilku Falubazowcow tluklo kolesia z Gorzowa.

Zareagowałeś?
yARO_81 pisze:
To w koncu Dallas przygladal sie z lawki jak c**a

Czy było tak samo?
Cytuj:
yARO_81 napisał/a:
Ja, jadac na mecz, auta z tablicami DZG nie zostawie na parkingu pod hala. NIE MA TAKIEJ OPCJI!!
Liberec był milusi, Czesi spokojny lud i na neutralnym gruncie. Ehhh polityka psia mać.

Gdzie tu polityka?
Może jednak racjonalne przeliczenie kosztów związanych z sezonem w stosunku do Pucharów i już nieaktualnej ELigi?

Nie to żebym się czepiał jednego, czy drugiego.
Uważam, że wypowiedzi Wasze są różne i dwulicowe. Niby kibice, a już na starcie mieszacie politykę i występki typowe dla tej dyscypliny(tęsknota za Tomaszkiem) w jednym garnku, wrzucając do tego, jak listki laurowe Falubaz i strach o auto.

Totalny miszmasz.

A wynik i tak poszedł w świat bez większego komentarza.
I czy nie o wygraną tu chodziło, gdy trzeci raz dostaje się w plecy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 20:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Przecież takie "bójki" się zdarzają i w sezonie.
Zważ, że nie gramy z Falubazem. Tak samo, jak Nysa Zgorzelec z Zastalem.



A Ty myślisz że kibice falubazu nie chodzą na mecze Zastalu?


http://www.kosz.sport24.pl/news/show/13 ... lone-gorze

Masz poczytaj, bo takich sytuacji w ZG jest wiele...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 21:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Entor pisze:
A Ty myślisz że kibice falubazu nie chodzą na mecze Zastalu?

A Ty myślisz, że kibice Nysy nie chodzą na mecze Turowa?

Chodzi mi raczej o wykazanie, że są to zdarzenia a nie cyklicznie powtarzające się sytuacje. W każdym meczu jest wynik nie satysfakcjonujący jedną ze stron grających i ich kibiców. Można popaść w zwątpienie i frustrację, co raczej przekładać się może na agresywne zachowanie. Koszykarzy i kibiców na równym poziomie ( czego byłem swego czasu przykładem).

Ale nie ma sensu zaraz straszyć pustymi trybunami, zostawianiem aut u znajomych, polityką, itp..
Każdy? idzie, jedzie na mecz zobaczyć widowisko i pokibicować. I każdy po przegranym meczu reaguje inaczej (np.ja).


Pozdrawiam i do soboty.


Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 21:03 przez Tomczan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
yARO_81 napisał/a:
Szkoda, ze nie ma z nami Tomaszka

Chyba szczęście


To byl zart w strone jego charakteru i dazenia do wszelakich starc. Ale tego nie zaczailes :/


Tomczan pisze:
yARO_81 napisał/a:
Na Winobraniu 2011 widzialem jak kilku Falubazowcow tluklo kolesia z Gorzowa.

Zareagowałeś?


Zareagowalbys bedac miedzy Zielonogorzanami a Gorzowianami z zona w 8 miesiacu ciazy??

Nie sadze. A po drugie nie oceniaj mnie to jednym zdaniu. Byla tam ochrona, ktora zareagowala.

Tomczan pisze:
yARO_81 napisał/a:
To w koncu Dallas przygladal sie z lawki jak c**a

Czy było tak samo?


A po polsku? Rozwin o co Ci chodzi.



Tomczan... Dlugo Cie nie bylo w tym temacie i bylo zaje**scie. Pojawiles sie znowu i znow pierdzielisz trzy po trzy.

Stary jaka polityka? Gdzie dwulicowosc? Jezdzisz do Zielonki? Rozmawiasz z jej mieszkancami? Jesli nie i jesli nie znasz z pierwszej reki opinii o kibicach Falubazu to sie nie wypowiadaj. Ludzie boja sie na mecze zuzla chodzic rodzinami tak jak na mecze pilki noznej gdzie grasuja kibole i nigdy nie wiadomo czy wroci sie calym do domu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 21:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 cze 2010, 17:05
Posty: 5
Lokalizacja: Zgorzelec
A teraz z innej beczki właśnie w TVN-nie w programie Top Model była sesja dziewczyn i nie zgadniecie z kim właśnie z naszym byłem koszykarzem który się zaczął bawić w modela.To jest Ivo Kitzinger który występował NAGO.Ładnie musieli mu zapłacić mamony.Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 21:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
góral pisze:
A teraz z innej beczki właśnie w TVN-nie w programie Top Model była sesja dziewczyn i nie zgadniecie z kim właśnie z naszym byłem koszykarzem który się zaczął bawić w modela.To jest Ivo Kitzinger który występował NAGO.Ładnie musieli mu zapłacić mamony.Pozdrawiam


Wcale duzo nie musieli mu placic. Marcin, bo wrocil do swojego rodowitego imienia i nazwiska, jest teraz graczem I ligi a w sumie to chyba bardziej modelem niz graczem.

A tak na marginesie to temat do "Byli gracze Turowa" ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 22:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
yARO_81 pisze:
Ludzie boja sie na mecze zuzla chodzic rodzinami tak jak na mecze pilki noznej gdzie grasuja kibole i nigdy nie wiadomo czy wroci sie calym do domu.


yARO_81 nie gotujmy wszystkich na wolnym ogniu... Falubaz w całym regionie wokół Zielonki to niemalże religia, a jak w każdej religii znajdą się również ekstremiści którzy prowadzą swoją fanatyczną świętą wojnę z sąsiadami zza miedzy czyli Stalą Gorzów. Uwierz mi, że na "Rycerzach Spedway-a" regularnie pojawią się rodziny z małymi dziećmi, które z potężną pasją potrafią zanucić: http://www.youtube.com/watch?v=pwBL23fmOLs


Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 22:50 przez DragisA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..