Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2013, 11:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Avaddon18 dlaczego przypisujesz słow Johna Turka Celowi??!

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... m-w-polsce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 11:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale on napisał dwie osobne kwestie, pierwsze do Aarona a drugie do Turka ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 11:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Aj wybacz Kamilu , Kubuś mnie atakował i przeoczyłem że nie wpisałem iż cytuje Turka. :smt021 :smt021


@Entor

No ale jednak wygląda to jak cytaty od Cela :P tak jak teraz spojrzałem.


I tak dodatkowo także na sportowefakty czytałem że Jawan Carter chce wrócić do PL.

Oraz ciekawe czy Turów znalazł się w kręgu zainteresowań Witką? : http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-tr ... talem.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 12:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Spoko ;) Tak mi się zdawało że gdzieś już czytałem drugą część wywiadu :P

Rosa ponoć w tym sezonie budżet w granicach 5-6 mln ciekawe ile w tym prawdy ale z drugiej strony patrząc na ich transfery ;) no i chęć pozyskania Toreya ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 15:29 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
turfun na forum basketu napisał-


Wczoraj przed edycją postu, coś sugerowałem, ale coraz głośniej o Turowie, więc dokończę.

Daruję sobie podsumowanie sezonu, skupię się na aktualnych rzeczch i o ile po decyzji o Rajkovicu negowałem ten ruch, choć wielu ze mnie szydziło, to przybliżę aktualna postawę Rajkovica - już po seznie.

Prezes RN mówi o zatrzymaniu trzonu z tegorocznego składu, ale czy bierze pod uwagę głosy zawodników, że oni nie chcą po finale za bardzo grać u Rajkovica? W szczególności Polacy - podstawowi!
Rajkovic dostał za dużo 'luzu', w klubie... W klubie brakuje osób z jajami, by hierarchia nie została zaburzona, ale dali wejść Rajkovicowie w taką sferę i jeszcze jego większe mniemanie o sobie, że to juz nigdy nie wyjdzie na dobre dla klubu.
Jego żona ma rodzić jakoś tego lata i on powiedział, że będzie gotów wrócić do Zgorzelca przed samą ligą, więc wszystkim miałby zajmować się Grzegorz Ardeli...
W sprawach transferów, to sternicy mieliby do niego dojeżdżać, by omawiać te kwestie, bo on nie ma zaplanowanego przybycia do Zgorzelca w celach omawiania nowych transferów.
Dragisa - MR znajdował się ponoć w tym czasie w bliskich odległościach od Zgorzelca, które Euroliga wytycza w ramach infrastruktury - 100km do lotniska. Nie napiszę w jakim celu tam był, ale to była kompletna ignorancja kibiców, a przede wszystkim swoich zawodników i wyraz braku szacunku dla kibiców i zawodników. Szkoda, że klub pozwolił w takim czasie nawet Rajkovicowi być ponad - żałosne!

Duet WŁ - MR jest największym szkodnikiem klubowym. Najprościej byłoby pozbyć się tego drugiego zła, bo jeśli Turów chce myśleć realnie o wysokich celach, Rajkovic ze swoją polityką tego nie gwarantuje.
Przy tej okazji napomknę, że minuty w finale dla DJ były wkalkulowane właśnie przez ten duet, gdyż jeden w niego wierzył, drugi nie, stąd usilnie trzymany DJ na parkiecie, by udowodnić coś temu drugiemu, a np. Cel druga połowa G3 na ławce.

W wywiadzie zrzuca się winę na zawodników?! WTF?! Aleksic, Micic - ku* po 5-6 kolejkach byli do odstrzału, ale nie... BEO należy się nawet roczna szansa na pokazanie choć jednego dobrego meczu... Może to jednak zarząd nie dorósł do walki o najwyższe cele, bo przez wewnętrzną politykę kompletnie olano ambicje i wolę walki zawodników, którzy naprawdę chcieli i walczyli o MP.
WŁ+MR=DJ byli hamulcowymi Turowa w finale.
Najprościej i najwygodniej zrzucić na kogoś winę, a na siebie nie wziąć odpowiedzialności, że trenerowi dało się o wiele, wiele za dużo swobody i poklepując po plecach. Ciekawe, czy w RN znają coś takiego jak wstyd?

"o MP powalczymy może na nowej hali"... w wywiadzie pada stwierdzenie, że chcą naprawić błędy, by walczyć o najwyższe cele, a później, że o MP powalczą MOŻE na nowej hali... zaraz, zaraz... nowa hala chyba nie będzie oddana do użytku w sezonie 2013/2014, prawda? :twisted:


Woy- nic o tym nie słyszałem kompletnie. Trzymam kciuki, byś miał rację. Mimo, że też go broniłeś po sezonie w Śląsku, to po sezonie w Turowie wśród zawodników ma bardzo mizerną opinię.
I do tego jego stanowisko wobec RR, że nie jest potrzebny taki zawodnik...

Chciałbym by to okazało się prawdą, ale rzeczywistość mówie - BEO i nie zmienia się nic...

Szkoda, że za hamowanie własnego składu w walce o MP i kompletną ignorancję kibiców, swoich zawodników - nie pokazując się na pożegnaniu - działacze nie wyciągną wniosków.
Szkoda, że po kolejnym sezonie, wśród kibiców, którzy mogliby odcisnąc lekką presję na władzach, że jednak z zewnątrz widać ich ruchy - kolejny, już sezon będzie spod znaku "w przyszłym sezonie bedzie lepiej"... i 5 sezonów Turów stoi w miejscu ...

i co o tym sądzić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 20:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
dla osób będących dość blisko klubu nic nowego to...
Kicia o ile pojęcie o koszykówce ma bardzo duże, tak o relacjach międzyludzkich już chyba niestety żadne - na zewnątrz wygląda nawet całkiem ok, natomiast we współpracy jest bardzo ciężki...
Jego pozostanie na stanowisku mówiąc delikatnie jest mocno skomplikowane, aczkolwiek powinno wyjaśnić się dość szybko - kilka, maksymalnie kilkanaście dni... do tego czasu również raczej nie będzie pergaminów, bo są takie, które uzależnione są od tej decyzji niestety...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 21:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 maja 2011, 19:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgorzelec
No to słabo...myślałem, że w końcu mamy w miarę fajnego trenera dogadującego się z zespołem, a tu taka wiadomość po sezonie. Kurde, Michał i Aron muszą z nami zostać..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2013, 22:53 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Oficjalnie Stelmet kusi Dylewicza : m.sportowefakty.pl/koszykowka/363972/filip-dylewicz-mam-oferte-ze-stelmetu


I na dobranoc kilka słów od Chylińskiego : m.sportowefakty.pl/koszykowka/364063/chylinski-turow-ma-priorytet-ale-mam-tez-inne-oferty

Nie jestem panikarzem , wróżbitą ani innym szamanem ale strasznie mnie męczy takie uczucie że kiepsko będzie z Turowem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 10:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Aaron Cel odchodzi do Stelmetu. Chylu również chce odejść. Niedobrze się dzieje. Gdzie byli Łuczak, kozłowski i pozostali odpowiedzialni jak w szatni dochodziło do wewnętrznych tarć. Teraz kiedy jest polowanie na najlepszych Polaków, właśnie Ci wyróżniający chcą odchodzić i odchodzą. Mało profesjonalny klub ze słabym kapitałem ludzkim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 12:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Byli dokładnie tam, gdzie rok temu gdy dochodziło do takich samych tarć i również część zawodników nie chciała z uprzednim trenejro mieć więcej nic wspólnego...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 13:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Niby czołowy klub koszykarski, wielokrotny wicemistrz Polski, z mocnym sponsorem a zarządzany jak w latach 70, 80 XX w. Ryba psuje się od głowy i tak jest w Turowie. Pge przekazuje pieniądze ale nie pomyśli o ogólnopolskim konkursie na stanowiska strategiczne dla klubu, prezes nie myśli o rozwoju. Dla niego bycie w Turowie to intratny przystanek. Nie trzeba się za bardzo wysilać. Trochę pozoracji i jakoś leci taka bylejakość. Rajković kto wie czy wojna na Bałkanach nie pozostawiła w nim jakiegoś śladu. Jak nie będzie w klubie ludzi zaangaźowanych, dbających o dobro klubu, jego rozwój i wizerunek, obytych w koszykarskich realiach, znających koszykarski rynek polski i zagraniczny to Panie Boże nie pomoże a i nowa hala też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 14:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2012, 8:48
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Aaron Cel odchodzi do Stelmetu. Chylu również chce odejść.


Skąd wiadomo ze Cel odejdzie do Stelmetu skoro wypowiadał się ze chce zostać w Zgorzelcu poza tym skoro Stelmet chce Dylewicza, Stevicia i Hrycana to nie widzę zbytnio miejsca dla Cela ; )

Co do Chyla to w sumie jego odejście jest bardzo prawdopodobne ;/ a to oznacza bardzo dużą stratę i dziurę dla nas ; /


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 14:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
A co miał powiedzieć, że nie chce grać u nas bo mu Rajković przeszkadza? A że Stelmet chce tego i jeszcze tego to nie znaczy że z nimi podpiszą, Dylu co roku podbija cenę w Treflu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 15:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 sty 2009, 21:49
Posty: 261
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Cel już raczej podpisał ze Stelmetem . W Zielonce budżet ma być 4-6 mln wyższy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2013, 16:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
No i skończyło się rumakowanie a w Polsce dobrych naszych graczy coraz mniej :/ Tylko żeby nie zaczął się czas Wołoszynów, Majewskich, Berishy i innych tego typu wynalazków w Turowie :/ :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..