Dzisiaj jest 19 maja 2024, 17:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 cze 2015, 21:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
hakunamakata pisze:
Krzysztof może napisz czy gdyby Dylewicz zagrał dobrze byłoby lepiej. Uważam że nie. Mieliśmy strach w oczach, nie potrafiliśmy rozbić systemu Filipovskiego. Co możemy zrobić moim zdaniem. Zagrać w niedziele na pełnej kurwie i przy pełnej hali żywo dopingujacej publice kibiców Turowa.


cel rzuca mu 5 trójek, bo go nie krył, do tego troutman dorzuca w obecności jego rzekomej obrony 9 pkt., dodajmy podania prosto w ręce przeciwnika i odpowiedź nasuwa się sama


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2015, 21:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
to może być ostatnia niedziela i po przegranej w takim stylu wcale nie zachęca do kupna biletów, tym bardziej, że jasio rozdaje je za free


Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 21:31 przez Krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2015, 21:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
pokemon15 pisze:
Przypomina mi się podobna sytuacja kiedy w finale wygrywaliśmy 2:0 z Prokomem i... przegraliśmy 2:4...

3:4

Mecz zenujacy, ale trzeba tez powiedziec, ze 67 pktow straconych na wyjezdzie to jest niezly wynik, i tu trzeba doszukiwac sie pozytywow. Drugi raz takiej zenady w ataku juz nie zagramy, no bo po prostu gorzej sie juz chyba nie da, a jak utrzymamy ta obrone (Stelmet 33.3% z gry), to jeszcze moze byc przyjemnie. Ja tam wierze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2015, 22:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 cze 2008, 8:55
Posty: 12
Lokalizacja: stąd
Bilety na miejsca zajmowane przez posiadaczy karnetów można kupić na abilet.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2015, 23:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Niedziela będzie dla Nas :)
Bo jak nie to... ch... z misiem :)

To ostania szansa... w przyszłym sezonie będziemy przeciętnym zespołem w dole tabeli... zero kasy i wszyscy zawodnicy odchodzą... ot basket made in polska...

Cieszmy się , że zdobyliśmy Mistrza Polski :) Tego już nam nikt nie odbierze :) A że w tym roku.... nie będzie,,, będzie za 10 lat :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 0:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wpierdo.lili mecz, aż szkoda komentować - pozostaje jedynie mieć nadzieję, że te dwie porażki, a szczególnie ta dzisiejsza, dadzą im kopa, złości, energii i nareszcie utłuką ten stelmet, jak powinni to robić od pierwszego meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 6:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie ma co na razie panikować i się poddawać. Jeżeli my kibice zwatpimy to drużynie nie pomożemy. W takich momentach wsparcie kibiców jest bezcenne. Kupujemy bilety i pomagamy WSZYSCY. Musimy im dodać energii i pewności siebie. Finał jeszcze trwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 7:47 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Finał jeszcze trwa i w niedzielę musimy zyskać przewagę, a do tego potrzebne jest zaangażowanie całej hali. KK musi w końcu zakumać, że muszą zrezygnować z tych długich, drętwych przyśpiewek, które sami ledwo co kończą. Tak jak już tu było pisane dziesiątki razy: wszyscy reagują na krótkie okrzyki i rytmiczne klaskanie - to daje najlepszy efekt - długie przyśpiewki niech będą przed, w przerwie i po meczu. TURÓW!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 11:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
na abilet można już kupować bilety - właśnie dwa nabyłem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 11:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Do 15 karneciarze a po 15 wolna amerykanka?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 12:27 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
W klubie powiedzieli - dwoniłem(rano), że od 17.00 kończy się pierwokup.... na stronie klubu info, ze sprzedaż wstrzymana, na abilet karneciarze mogą normalnie kupować, a ja kupiłem bilety w tych sektorach gdzie1h wcześniej nie były aktywne do zakupu. Co śmieszniejsze we wszystkich sektorach jest po kilkanaście miejsc,na które można kupić bilety bez problemu - bez karnetu + miejsca z karnetami......... Tak więc najlepiej samemu podpatrywać stronę abilet, gdyż w klubie zapanowała anarchia pod tytułem: "Kibicu radź sobie sam". Cała ta sytuacja przypomina mi wczorajszy mecz ]:-> jakoś na początku dawali rade a potem ........ jeden zakup z ZG zatrzymał dobrze naoliwioną organizacyjnie maszynę.....

Z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić cały sztab administracyjny naszego klubu, który dołączył, do naszych koszykarzy i podbija i tak już bardzo rozgrzaną atmosferę finałów nie dbając o naszych kibiców z dolegliwościami sercowymi :smt023 Takiej intensywności przeżyć w zakupie biletu ZG musi nam zazdrościć.... :smt075
Ciekawe kiedy zjawi się jeszcze Święta Inkwizycja z Monty Python, jakieś niespodzianki na pewno zostawili na koniec..... Bo nikt nie spodziewał się problemów przy sprzedaży biletów..... a jednak nasi potrafią :smt068

Aktualizacja :D
z tego co zauważyłem, rzucają bilety po około 20-30 na sektor (nie mówię o karnetach tylko tych do wolnej sprzedaży). Jak się wyprzedadzą dorzucają nowa pulę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 13:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
@fisban na to wychodzi. Po 15 wolna amerykanka. Sporo osób z karnetami nie powykupowalo biletów. Pewnie z 1500 wolnych miejsc jeszcze zostało. A może i więcej. Klub pewnie liczył, że bilety dzisiaj pójdą i trzeba będzie zrobić 4 ścianę z miejscami. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 14:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 wrz 2010, 11:00
Posty: 80
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.euroleague.net/news/i/645lkc7jywq55ncf
czyli brak Euroligi w Polsce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 19:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Mecz był wczoraj a ja nadal jestem w szoku.
Wytłumaczy mi ktoś co się wczoraj stało?
Miałem (nie)szczęście widzieć to coś na żywo - do tej pory nie mogę dojść do siebie.

Jak myślicie, to tym nokaucie Turów się podniesie i zwycięży?
Mam poważne obawy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 cze 2015, 19:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
To była kaszana. O wszystkim decyduje niedziela, zarząd strzelił sobie w stopę z biletami więc na pomoc kibiców nie ma co liczyć . A znamienne jest ,że nasjwięcej wolnych miejsc jest w sektorach kibiców. Czujcie się jak Komorowski i SlD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2239 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..