Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 kwie 2017, 21:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Cypis pisze:
Gargamel a my mamy tworzyć drużynę oldbojów ?

Konrad jest zawodnikiem na poziomie i ma w przeciwieństwie do wielu zawodników
z polskim paszportem bardzo dobry warsztat i poukładane pod sufitem.
Jedyne pytanie, to jaką kasą musi dysponować Turów, żeby chciał ponownie grać
w naszych barwach?

Kto wie, może Mathias Fischer zostanie z nami na kolejny sezon i wyciągnie kilku
wartościowych graczy do Turowa z niemieckiej ligi.

Wielu kibiców twierdzi, że Fischer jest słaby, ale ciekaw jestem jakim bilasem mógłby się
pochwalić mając w swoich szeregach takich zawodników jak np.: Kulig, Czyż, Dylewicz,
Chyliński, J.P. Princ, Tony Taylor, Dallas Lauderdale, itd. itp.

Wracając do meritum, śmiem twierdzić, że nadzieja umierta ostatnia, zwłaszcza w sercu
prawdziwego kibica :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2017, 22:22 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof pisze:
nadzieja umierta ostatnia, zwłaszcza w sercuprawdziwego kibica


Zgadzam się :smt023

Jutro zobaczymy, co Rosa pokaże w meczu z Rumunami - zobaczymy jaką formę prezentują aktualnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2017, 9:58 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Projekt młody gniewny w Zgorzelcu się nie sprawdził. Za mało atrakcyjne miasto, brak zaplecza chociażby w 2 lidze. Niedźwiedzki, Marek... Niewypał. Dlatego wolę już chyba oldboyów, chociaż nie tak dawno byłem absolutnym fanem pozyskiwania młodzieży do Turowa. Całkowicie poważnie uważam, że gdyby Turów miał teraz w składzie kilku doświadczonych polskich wyjadaczy to bilans byłby zdecydowanie inny.
Nie mam pojęcia jakie cele i jaki budżet będzie na przyszły sezon, ale pierwsze co trzeba zrobić, to zatrudnić obeznanego na rynku menadżera sportowego, aby uniknąć astronomicznych pieniędzy dla przeciętnych graczy (DJ) i braku Polaków. Czy pozostawienie Fishera na kolejny sezon to dobry pomysł? To zależy o co będzie się bił Turów w kolejnych rozgrywkach. To nie jest Budzinauskas, czy Baran, że z niczego zrobi coś. U Fishera jest prosta polityka, jak siedzi to dobrze, jak nie to trudno nic innego nie wymyśli - dlatego przegrywamy na wyjazdach gdzie skuteczność jest jaka jest. Z drugiej strony kolejnych eksperymentów możemy nie wytrzymać.

Tymczasem trzeba wierzyć, że jakimś cudem uda się wygrać w Radomiu. Ostatnio gramy naprawdę dobrze, ale to może nie wystarczyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2017, 19:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Rosa zagrała mecz na styku z Anwilem, ale ostatecznie przegrali.

Czeka nas ciężki mecz w Radomiu, ponieważ miejscowi będą chcieli powetować sobie przed własną publicznością dzisiejszą porażkę.

Wierzę jednak w to, że podtrzymamy naszą dobrą grę oraz serię zwycięstw i to my wyjdziemy zwycięzco z tego pojedynku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2017, 19:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Właśnie skończył się mecz, w którym Rosa nieznacznie przegrała we Włocławku. Mecz bardzo wyrównany, podobny do tego, w którym my przegraliśmy z Anwilem. Dosyć uważnie śledziłem przyszłego przeciwnika Turowa.

Przede wszystkim Radomianie bardzo dużo biegają. W ataku pozycyjnym dużo podań i szukanie wolnej pozycji z dystansu, a tam poza Adamsem każdy potrafi rzucić, w tym elemencie są naprawdę świetni. Mocno bronią na obwodzie Szymkiewicz i Sokołowski. Jest trochę miejsca pod koszem, ale często są podwojenia. Dzisiaj spore problemy w rzutach osobistych, ale na własnej hali tego raczej nie będzie.

1. Sokołowski. Motor napędowy tej drużynie pod każdym względem. W Zgorzelcu udało się go w miarę zatrzymać, ale teraz może być ciężej. Wykluczenie tego zawodnika to połowa sukcesu, ale Rosa to oczywiście nie tylko Sokół.

2. Harrow. Najnowszy nabytek Rosy. Lepszy od poprzedników na tej pozycji. Przede wszystkim ogromne umiejętności indywidualne w ofensywie i szybkość. Oglądałem go dzisiaj pierwszy raz, ale to to co on potrafi zrobić z piłką jest niesamowite. Ma on jednak słabsze punkty, takie jak obrona. Zauważyłem również, że gra trochę pod statystyki. Szalone akcje albo kończy indywidualnie albo szuka pewnej asysty. Mimo wszystko ciężko będzie go zatrzymać. Bardzo ważna w tym meczu będzie rotacja Carter&Brown i ich dyspozycja.

3. Jackson. W Zgorzelcu nie błyszczał, ale dzisiaj bestia. Jego problem to słaba wytrzymałość. Wydaje mi się jednak, że nasi podkoszowi powinni dać sobie z nim radę i to nie będzie największe zmartwienie Turowa. Należy jednak pamiętać, że zarówno on jak i drugi podkoszowy Zajcev potrafią rzucić za 3 i trzeba tego przypilnować.

4. Zyskowski. Również ważny gracz w rotacji Kamyka. W tym sezonie nie tylko jako strzelec i to mogliśmy zauważyć w meczu w Zgorzelcu, gdzie był najlepszym graczem Rosy. Dzisiaj doznał jakiejś kontuzji i nie zagrał w 2 połowie.

5. Szymkiewicz. Uwielbiam tego gościa. Niesamowity walczak, a w tym sezonie również strzelec. Będzie naciskał na gracza z piłką, a robi to naprawdę dobrze. Fisher musi coś na to przygotować.

6. Witka, Jeszke, Zegzuła. Strzelcy. Ich główną rolą w tym zespole jest trafianie z dystansu i trzeba na to uważać.

W tym sezonie wygrywamy mecze wtedy, kiedy wygrywamy zbiórkę. Nie było jeszcze inaczej. Ostatnio pomógł nam bardzo Kostek, bo zebrał ich aż 14, ale wtedy całkowicie bez formy byli nasi podkoszowi. Myślę, że mamy szansę wygrać na desce, co mocno przybliży nas do zwycięstwa. Rosa będzie dużo rzucać z daleka. Nie możemy pozwolić im się rozpędzić i narzucić swojego stylu gry bo to będzie koniec. Jak już wspominałem wybicie z równowagi Sokołowskiego może mieć duże znaczenie i tu liczę na Bartka. Jesteśmy jedyną drużyną, która wygrała w Hali Mistrzów w tym sezonie. Możemy wygrać również w Radomiu. Będzie strasznie ciężko, ale trzeba wierzyć. Dosyć obszerna analiza, ale mecz ma ogromną wagę.
Walczyć Turów Walczyć !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2017, 13:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Do tego Rosa nie może pozwolić na "ulgowe" granie, bo na chwilę obecną nie mają zagwarantowanego udziału w PO. Potrzebują jeszcze punktów, a pozostały im trzy mecze, z nami, Krosnem i Stelmetem, więc pewnie też z tego powodu nie będziemy mieli łatwego zadania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2017, 14:42 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Krzysztof pisze:
...
Wielu kibiców twierdzi, że Fischer jest słaby, ale ciekaw jestem jakim bilasem mógłby się
pochwalić mając w swoich szeregach takich zawodników jak np.: Kulig, Czyż, Dylewicz,
Chyliński, J.P. Princ, Tony Taylor, Dallas Lauderdale, itd. itp.
...


e tam - w kategoriach gdybologii to ja jestem ciekaw czy z drużyną 2012/13r pod dowództwem Micić'a i Alesić'a dałby radę wejść do PO :? ale to tak na marginesie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2017, 15:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
Micić'a i Alesić'a


To były dwa asy - pierwszy to jeździec bez głowy, a drugi nie wiedział co robi na boisku ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 10:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
*Aleksić'a oczywiście miało być sorki za literówkę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 20:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Aleksic za to łóżka wymieniał co 2 3 miesiące taki miał sen niespokojny ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2017, 13:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Ranga meczu w Radomiu bardzo duża. Ewentualna wygrana i zwycięstwo z Rydzykami daje realne szanse na poz 6 i ominięcie Anwilu i Stelmetu w 1/4. Sobotni mecz dla Turowa to być albo nie być. Prezes załatwia autobus dla kibiców na mecz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2017, 14:17 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewnie nie, ponieważ oszczędzamy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2017, 22:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
manzir pisze:
Pewnie nie, ponieważ oszczędzamy ;)


Oszczędzamy na wydatkach, a nie na wizerunku.
Ugrać jak najwięcej, jak najtaniej, aczkolwiek
ten skład tak naprawdę ma nieliczne luki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2017, 16:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to zaczynamy mecz o awans do PO - mam nadzieję, że dobrze zaczną, w przeciwnym wypadku będzie bardzo ciężki mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2017, 18:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Niestety, nie dali rady... mamy chyba po sezonie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 953 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..