Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2017, 19:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 21 sty 2009, 2:29
Posty: 404
Lokalizacja: Bogatynia
Siema wszystkim. Lata mnie tu nie było, ale sezon ogórkowy sprawił że i ja się z chęcią podzielę swoim zdaniem. Co do prezesa nie będę się wypowiadał bo mam o nim swoje zdanie jeszcze z czasów gdy mieszkałem w Bogatyni , starczy ująć że gdy dowiedziałem się że został prezesem to wykorzystałem całe nasze piękne słownictwo w wersji łacińskiej. Co do budowy składu na nowy rok. Trener powinien nalegac na człowieka który zna rynek i potrafi wyłowić talent. Wtedy to już wszystko w zależności od możliwości finansowych. Jednak jeśli jakiś grosz udało się utrzymać przy duszy to rozgrywający, skrzydłowy i Center powinni być przysłowiowym kotami. Kirk powinien zostać, jednak jego wypłata powinna być za przeproszeniem upitolona odrobinkę. Co do naciągu z Asseco jestem za. Mamy już wtedy 5 graczy którzy są solidni. Dodatkowo jakiś dobrze rokujacy NCAA. Co do reszty polskiego składu, cóż Frasunkiewicz sam ujął to że nawet średniaki przy obecnym przepisie się cenią. Jednak mimo wszystko poszedł bym w kierunku zaklepania jednego solidnego i jednego średniego PL. Nie zapominając o BB który jest zadaniowcem i w dodatku u mnie ma ciągle wieeeelki kredyt zaufania. Resztę wtedy już można dopasować w zależności od potrzeb. Dodatkowo zaryzykował bym pergamin 1+2 z 1-2 młodymi PL którzy dobrze rokuja na najbliższe lata. Takie moje małe fantazyjne bzdury :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 5:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Chodzą słuchy ze Jordan chce wykupić Turów. .. jedyny myk ze żąda zmiany koloru byka na... czerwony
Miłego dnia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 8:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Michael Gospodarek na dwa lata w @StartLublin #plkpl
http://www.kurierlubelski.pl/sport/star ... ,12119128/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 9:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Nikt za nim raczej płakać nie będzie ;)

Czekamy na nasze ruchy transferowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 17:35 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2010, 19:09
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Nasze pierwsze wzmocnienie :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 18:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Boisz się być faworytem? To już przegrałeś !!!!!
http://polskikosz.pl/boisz-sie-byc-fawo ... rzegrales/

bardzo dobry artykuł trener i zawodnicy powinni mieć to wbite do głowy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2017, 17:05 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Turów rozmawia z Jareckim.

SG Żołnierewicz/Bochno
SF Ikovlev/Jarecki

Tak by to wyglądało. Jestem jak najbardziej na tak, ale drugim PG musi być atletyczne combo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2017, 17:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Ikovlev rozważa odejście z Turowa. Zaległości finansowe. Trudne rozmowy z Polakami ze względu na słabą płynność finansową klubu. Takie płoty chodzą
Oby tylko płoty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 maja 2017, 6:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2009, 8:30
Posty: 1319
gargamel pisze:
Turów rozmawia z Jareckim.

SG Żołnierewicz/Bochno
SF Ikovlev/Jarecki

Tak by to wyglądało. Jestem jak najbardziej na tak, ale drugim PG musi być atletyczne combo.



Ćwir ćwir Karol Wasiek... "Turów w skrócie: BB zostaje, propozycje kontraktów dla JJ i PŻ"

chilli na razie tylko Bartek pewien


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 9:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 maja 2017, 19:08
Posty: 8
Zapominacie, że na SG jest jeszcze DJ który podpisał kontrakt na 2 lata. Ciekawe tylko czy dostanie polskie obywatelstwo 8) Ja bym go za szybko nie skreślał bo w tym sezonie prawie wgl nie grał na swojej nominalnej pozycji, a na 1,3,4 jednak tracił na wartości i musiał się masować pod koszem ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 17:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeżeli DJ dostanie paszport, to mógłby zostać - w przeciwnym wypadku za tą kasę można znaleźć lepszego grajka - plusem niewątpliwie jest to, że czuje się związany z naszym zespołem. Możliwe, że jak zagra na swojej nominalnej pozycji, to pokaże więcej niż w tym sezonie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 19:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Amerykanie mają taką mentalność, że grają jak hajs się zgadza, oczywiście nie tylko Amerykanie, ale oni szczególnie. DJ jeszcze przed podpisaniem kontraktu mówił, że bardziej niż na wysokim wynagrodzeniu zależy mu na płynności w wypłatach. Nic więc dziwnego, że już w trakcie sezonu skarżono się na jego brak zaangażowania, ściągnięto straszaka w postaci Ryana i w meczu w Starogardzie nawet nie zagrał. Druga sprawa to tak jak wspomniał kibicPGE grał na nie swojej pozycji, na SG nie mógł bo tam praktycznie cały czas musiał być ktoś z dwójki Michalak, Bochno. Zgadzam się jednak z manzirem. Plotki jaki się pojawiły o zarobkach DJ'a utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto go zostawić tylko i wyłącznie z PL passem.


Taka mała ciekawostka:
W niedziele Wasiek informował na twitterze, że Turów prowadzi rozmowy z Żołnierewiczem i Jareckim. Dziś dodał artykuł "karuzela transferowa w PLK..." na sportowych faktach i odnośnie Turowa ...
"Zainteresowanie / Prawdopodobnie zostaną: -"
Tylko dla mnie to dziwne?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 maja 2017, 19:15 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
A kto powiedział że DJ zostaje?
Kto miał 2letnie kontrakty?
KIRK, IKOVLEV , DJ. FISCHER , BOROWSKI !?
No nie wiemy kto zostaje bo STACHYRA i MAZUR nie szanują kibiców by przynajmniej poinformować
czy zostają zawodnicy z kontraktami i trener ! Rozumie że kontraktowanie potrzebuje spokoju i nie czekam na tym etapie na nowe nazwiska ale żeby przynajmniej powiedzieć spier.... sezon i bierzemy się do roboty to nie jest wiele za publiczne pieniądze !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 15:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakub Wojczyński‏ @Wojczyn .9 minut temu

Sources: Przemysław Żołnierewicz jednak zostaje w Asseco #plkpl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 cze 2017, 16:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Trudno będzie o solidnych Polaków. Omijają Turów szerokim łukiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..