Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sie 2018, 17:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:54
Posty: 29
Dzięki PiS ,że daliście radę spiep...ć jedyną rzecz jaką można było się pochwalić w tym mieście.Mam nadzieję,że wyborcy wam tego nie zapomną w tym roku i za rok....W hali powstanie pewnie największy kościół w Polsce.

Szkoda tylko normalnych ludzi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 17:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lis 2012, 21:11
Posty: 2
Bennett77 pisze:
Dzięki PiS ,że daliście radę spiep...ć jedyną rzecz jaką można było się pochwalić w tym mieście.Mam nadzieję,że wyborcy wam tego nie zapomną w tym roku i za rok....W hali powstanie pewnie największy kościół w Polsce.


PIS? Przecież to poschetynowy odpad ze Śląska niejaki Łuczak was pogrążył. PO w swoich najlepszych czasach. Kabała miał pomysł jak to rozwiązać i prawie się udało, ale pazerni agenci pokrzyżowali wam plany.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 18:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 13:44
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Karol Wasiek
@K_Wasiek
Halo #plkpl ❗️@BMSlamStal i @MKSDG_Kosz zagrają w przyszłym sezonie. Nowy twór ze Zgorzelca nie został dopuszczony do rozgrywek!!!

Paweł Cz.
@czerwus_p
Ale zobaczcie jakie kuriozum w sprawie Turowa. Nowy Turów chciał wziąć na siebie wierzytelności należne zawodnikom i trenerom, #plkpl klepnęła ten pomysł i dali by dziką kartę. Ale po lobbingu agentów do wymaganych wierzytelności do przejęcia miały być dołączone pajdy agentów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 19:34 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No to już wiadomo, których agentów omijać w przyszłości. Może w końcu nastanie u nas normalność i nie będzie wyciągania przez chciwych agentów na krzywo kasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 21:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 lut 2012, 13:50
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
czerwus pisze:
Bennett77 pisze:
Dzięki PiS ,że daliście radę spiep...ć jedyną rzecz jaką można było się pochwalić w tym mieście.Mam nadzieję,że wyborcy wam tego nie zapomną w tym roku i za rok....W hali powstanie pewnie największy kościół w Polsce.


PIS? Przecież to poschetynowy odpad ze Śląska niejaki Łuczak was pogrążył. PO w swoich najlepszych czasach. Kabała miał pomysł jak to rozwiązać i prawie się udało, ale pazerni agenci pokrzyżowali wam plany.


Gdzieś dzwoni, ale nie bardzo wiadomo gdzie widzę... tak się jakoś składa, że przez ostatnie trzy lata nowe władze z nadania politycznego "dobrej" zmiany robiły takie oszczędności w klubie, że mając ok. 20mln złotych na te trzy lata - nie grając nigdzie po za plk, kontraktując tanich zawodników w ramach rozliczania długów poprzedników - tak znakomicie oszczędzali, że dali radę dług powiększyć o ok. 30%...

Pan Zawada może z przyjemnością otworzyć dziś w domu szampana - udało mu się to co starał się zrobić od 3 lat - doprowadzić do likwidacji klubu... najpierw nie podobał mu się poprzedni prezes, bo pomimo tego, że prezes Stachyra był z jego partii politycznej to nie z tej frakcji pis'u co trzeba, a tam wojenki wewnętrzne są równie zażarte, co na zewnątrz - ilość koryt ograniczona, a nie nażartych łapczywych świnek całe stada... dwa lata utrudniania życia klubu na każdym kroku - spowodowały, że w końcu udało mu się przejąć klub całkowicie w swoje rączki - przynajmniej nie miał problemów aby w spokoju go zlikwidować... przy okazji karmiąc kibiców ładnymi bajeczkami, które padały zarówno z jego ust jak i z ust figuranta zasiadającego na prezesowskim stołeczku, który na dobrą sprawę nawet nie bardzo orientował się jakie są jego obowiązki po za byciem twarzą i podpisywaczem politycznych decydentów...

Abstrahując od poprzednich władz z nadania PO, które rozpoczęły drogę ku upadkowi klubu, tak niestety ale "dobra" zmiana popisała się dyletanctwem i niegospodarnością na jeszcze bardziej efektowną skalę...

RIP Turów.

Chciałoby się, abyśmy powrócili jeszcze za czas jakiś do gry, ale nie po tak perfidnym i może nawet lepiej, że jak się ostatecznie okazało nieudolnie planowanym szwindlu aktualnych władz... ale już bez tych obrzydliwych kreatur jakimi niestety są politykiery wszelkiej maści...

PS
Topic w zasadzie do zamknięcia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2018, 22:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Poczekajmy na rozwój wydarzeń - może czymś nas jeszcze zaskoczą :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 16:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
manzir pisze:
Poczekajmy na rozwój wydarzeń - może czymś nas jeszcze zaskoczą :lol:


Wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale nie jebani pseudo politycy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 16:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:54
Posty: 29
Gdzie jest teraz Kabała i Zawada? Głupio teraz? Brak nabiału chyba u tych Panów. Obiecywać cuda a potem dobić klub...Brawo wy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 17:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Krzysztof pisze:
Wiem, że nadzieja umiera ostatnia, ale nie jebani pseudo politycy.


Nie chodziło mi o to, że może jednak zespół wystartuje, tylko o jeszcze jakieś inne rewelacje typu: PGE definitywnie kończy finansowanie sportu w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sie 2018, 19:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
jimi pisze:
czerwus pisze:
Bennett77 pisze:
Dzięki PiS ,że daliście radę spiep...ć jedyną rzecz jaką można było się pochwalić w tym mieście.Mam nadzieję,że wyborcy wam tego nie zapomną w tym roku i za rok....W hali powstanie pewnie największy kościół w Polsce.


PIS? Przecież to poschetynowy odpad ze Śląska niejaki Łuczak was pogrążył. PO w swoich najlepszych czasach. Kabała miał pomysł jak to rozwiązać i prawie się udało, ale pazerni agenci pokrzyżowali wam plany.


Gdzieś dzwoni, ale nie bardzo wiadomo gdzie widzę... tak się jakoś składa, że przez ostatnie trzy lata nowe władze z nadania politycznego "dobrej" zmiany robiły takie oszczędności w klubie, że mając ok. 20mln złotych na te trzy lata - nie grając nigdzie po za plk, kontraktując tanich zawodników w ramach rozliczania długów poprzedników - tak znakomicie oszczędzali, że dali radę dług powiększyć o ok. 30%...

Ja nie wiem skąd bierzesz takie głupoty. Czyli jak poprzedni rok zakończyliśmy z długiem 4 mln to po Łuczaku wynosił tylko 3 mln?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2018, 13:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 maja 2011, 20:25
Posty: 31
Lokalizacja: Zgorzelec
Nadzieja umiera ostatnia, a ja mam dwie nadzieje:
1. winny (lub winni) zostanie ukarany,
2. Turów odrodzi się i wróci w miejsce gdzie był jeszcze niedawno


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2018, 16:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
parafka pisze:
Nadzieja umiera ostatnia, a ja mam dwie nadzieje:
1. winny (lub winni) zostanie ukarany


Niby kto miałby jego/ich ukarać, kolesie myjący rączka rączkę, może jakiś
rafcio, sławomiruś, pijaczura kawał ..uja, a morze schetyna kawał sk...rsyna,
która ta menda polityczna ???!!! Te śmierdziele bawią się kosztem podatnika,
sportu i mają głęboko w pupie honor i dobre imię naszego Klubu i Miasta.
Zapraszam wszystkich tych śmierdzieli żeby stanęli twarzą w twarz z nami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2018, 10:41 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Krzysztof pisze:
parafka pisze:
Nadzieja umiera ostatnia, a ja mam dwie nadzieje:
1. winny (lub winni) zostanie ukarany


Niby kto miałby jego/ich ukarać, kolesie myjący rączka rączkę, może jakiś
rafcio, sławomiruś, pijaczura kawał ..uja, a morze schetyna kawał sk...rsyna,
która ta menda polityczna ???!!! Te śmierdziele bawią się kosztem podatnika,
sportu i mają głęboko w pupie honor i dobre imię naszego Klubu i Miasta.
Zapraszam wszystkich tych śmierdzieli żeby stanęli twarzą w twarz z nami.


Myślisz, że gdyby Schetyna miał nadal takie wpływy, to pozwoliłby na upadek naszego klubu?
I sądzisz, że obecnie rządzący nie bawią się na koszt podatnika?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2018, 14:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Turów jest przykładem, że granica między wielkością a śmiesznością jest bardzo cienka. Kiedy klub zdobywał Mistrza Polski był na ustach wszystkich. Obecnie sięgnął dna. Przyczyn upadku należy upatrywać w ludziach, tzw. Misiewiczach, którzy stanowiska w klubie dostawały ze względu na swoje powiązania polityczne, a nie kompetencje. Klub miał pieniądze, nie potrafił nimi jednak odpowiednio zarządzać. Organizacja klubu wolała o pomstę do nieba. Problem jest wielowątkowy. Nie wyciagano wniosków z niepowodzeń i nie potrafiono wyjść z dołka finansowego. Nie było też dobrej woli w zakończeniu politycznych wasni. Szkoda klubu, tradycji i zwykłych kibiców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2018, 14:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
http://sport.nastyku.pl/artykul/michals ... 8d482.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..