Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2007, 19:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
wywiad z Hyżym
wg mnie to on juz nie jest śmieszny bo najpierw przed meczem w wywiadzie dla e-basketu nazywa Turów - WĘGLARZAMI, gdzie ksywa to Górnicy jak zauważyli komentujący, a teraz po wygranym meczu gada ze on do Euroligii by sie nadawał jakby potrenował osobiste - dla mnie ten gostek jest żałosny i to nie chodzi ze taki jego styl ale o całokształt obejmując również jego gre na boisku
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 20:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Hyży to prostak, a głównie BRUTAL I CHAM !
Umyślne deptanie Jahovicsa czy podejście do jednego z przeciwników i potraktowanie go łokciem (mecz u nas w ubiegłym sezonie), spowodowało że był on dla mnie obrazą dla Naszego klubu! A dla niektórych ten pajac jest autorytetem i megaidolem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 20:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie doczytałem tego wywiadu, bo aż odechciało się czytać. Jaki to jest glupek. Mówi że jest wielkim żartownisiem, i grałby w eurolidze. Bardzo dobrze że odszedł z Turowa. Obraża naszą drużynei cała reszta jego glupich żartów. Mam go dosyć po dwóch wywiadach. I na tym meczu, jak pokazywali w Tv się darł. Brak słow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 21:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Heh szczerze mówiąc, dziwią mnie wasze komentarze. O ile wiem, Radziu był bardzo lubiany i podziwiany w Zgorzelcu. Jako jeden z nielicznych zawodników Turowa oddawał 100% swoich możliwości na boisku. Starał się i walczył o każdą piłke. Na starym forum Turowa, raczej niemiał żadnego przeciwnika. Przez wszystkich użytkowników był lubiany. Ten wywiad, Radka po meczu z Turowem niejest żadnym zaskoczeniem. Odpowiada na pytania w swoim stylu. Jak wiemy Hyży lubi pogawedzić sobie z redaktorami w taki, a nie inny sposób. Czytając wasze wypowiedzi robi mi się przykro.
Widze, że co niektórzy użytkownicy tego forum niepotrafią pogodzić się z porażką. Panowie wyluzujmy. Bynajmniej przypomnieliśmy sobie jak smakuje porażka.

matii pisze:
wg mnie to on juz nie jest śmieszny bo najpierw przed meczem w wywiadzie dla e-basketu nazywa Turów - WĘGLARZAMI, gdzie ksywa to Górnicy jak zauważyli komentujący,

Zachowujesz sie jakby Radek powiedział o nas Brudasy czy niewiem Zasrani Górnicy. Bez przesady. Węglarze nawet fajnie brzmi. Lepsze to niż Śledzie czy...
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 21:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
lowpost - ale ja sie nie denrwuje i nie pienie ze nazwałnasz team Węglarza i nie uwazam tego za obraxliwe ale po to jhest Górnicy zeby tego używac a nie zmiany jakby na Unie zaczął gadać Kukułki (a nie jaskółki) to tez by sie nie spodobało - nie uwazasz ?? i ten wywiad nie ma nic wspólbego z porażka tylko z osoba Hyzego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 21:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
W tym wywiadzie, ktory przeprowadzil Michal Hernes jest wstawka o mnie :D

Cytuj:
Przed meczem rozmawiałem z jednym z dziennikarzy ze Zgorzelca i mówił mi, że kluczem do zwycięstwa Turowa ma być zatrzymanie Deana Olivera. Oliver może faktycznie nie zdobył tylu punktów co zwykle, ale mimo wszystko Asco Śląsk wygrał. Czy więc faktycznie tędy idzie droga do zwycięstw?


Niestety, zapowiadana przez mnie taktyka nie do konca znalazla odzwierciedlenie na boisku...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 22:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
lowpost pisze:
w wywiadzie dla e-basketu nazywa Turów


nikt z e-baskecie z nim nie rozmawial wiec zweryfikuj skad jest wywiad


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sty 2007, 16:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
sory Anfer - juz teraz sobie przypomiunam ze na e-baskecie był tylko urywek wywiadu z Gazeta.pl z Wrocławia
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..