Dzisiaj jest 16 cze 2024, 0:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 10:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
turek pisze:
nie ma mniejszego czy większego zła, zło jest zawsze złem

tak jest i tak uważam tylko elastycznie nawiązałem tu do tego głosowanie przeciw komuś a nie za kimś
]:->

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 11:40 am ]
turek pisze:
obawiam się, że druga tura właśnie takiego podziału dokona... 8)

ale jesteśmy przed pierwszą,pózniej będziemy się martwic
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 10:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Chyba temat już jeden taki jest, a moderator śpi YELLO_35, drugi taki sam temat jest tutaj


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 10:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Marcopollo pisze:
Chyba temat już jeden taki jest, a moderator śpi YELLO_35, drugi taki sam temat jest tutaj

To zaraz pewno je połączą Marco PO llo
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 10:59 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Czyli Andrzej nie jest karany?


A kto coś takiego napisał???
Uzupełnij wiedzę ;)

tadam pisze:
Może chociaż w I turze zagłosujcie za kandydatem, który wam najbardziej odpowiada. Ci dwaj prawdopodobnie i tak wejdą więc nie marnujmy na nich głosu


To chyba najlepsze rozwiązanie...

Marcopollo pisze:
Chyba temat już jeden taki jest, a moderator śpi YELLO_35


Nie jestem tu na etacie więc i spać i urlopować mogę ]:->

CICHY pisze:
To zaraz pewno je połączą Marco PO llo


Nie ma potrzeby uważam :|
Poza tym dziś mam lenia i mi się nie chce nawet ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:01 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Odnośnie poglądów i preferencji politycznych naszego społeczeństwa skwituje to cytując :D słowa pana Michnika wypowiedziane chyba w 91 roku. Powiedział cos w ten deseń: "Mnie nie interesuje polityka wykonawcza, lecz prawdziwa władza i wpływ na kształtowanie światopoglądu Polaków, dlatego idę do mediów..." i wylądował w gazecie wyborczej która przerodziła się w największy koncern medialny w Polsce :smt028


Ostatnio zmieniony 12 maja 2010, 11:05 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:07 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Dr. Dre pisze:
i wylądował w gazecie wyborczej która przerodziła się w największy koncern medialny w Polsce :smt028

I najmniej obiektywny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
To zaraz pewno je połączą Marco PO llo

Choć nie należę do żadnej partii politycznej, to jednak bliżej mi do PO niż innych. Może coś w tym moim nicku jest :roll:
Ty chyba Cichy do polityki się nadajesz, każdy szczegół wypatrzysz ;) A z tym Leperem to sam nie rozumiem, był wyrok prawomocny, prokurator nakazał jeszcze raz przewertować tą sprawę, a potem ja umorzyli z powodu przedawnienia :roll: Kurcze, chyba że coś źle zrozumialem :roll:
A odnośnie kandydatów, mój kandydat Komorowski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
tadam pisze:
Może chociaż w I turze zagłosujcie za kandydatem, który wam najbardziej odpowiada. Ci dwaj prawdopodobnie i tak wejdą więc nie marnujmy na nich głosu


Uprzedziłeś mnie , bo to właśnie chciałem zasugerować. Ja tak głosowałem w poprzednich wyborach. I tura to mój kandydat , a w drugiej już niestety głosowałem przeciw pewnej partii. I tak samo zrobię w tym roku. To jest naprawdę jedyna możliwość.

CICHY pisze:
Nie ma straconych głosów mówienie o tym przeczy idei demokracji.


Dokładnie. Każdy głos sie liczy. Ten kto nie idzie zagłosować nie powinien sie w ogóle wypowiadać publicznie.

turek pisze:
CICHY napisał/a:
Przecież każdy z nas ma jakieś poglądy,idee, itd. dlatego myślę że tak szeroka gama kandydatów daje nam szanse na głosowanie w zgodzie z własnym sumieniem
pełna zgodność :) Ja z niecierpliwością poczekam co będą mieli do zaoferowania kandydaci, bo jak na razie to mają mętlik z PKW ;)


Nie wiem jak ty ale ja i podejrzewam zdecydowana większość wie co każdy z kandydatów nam oferuję. Przecież znamy ich nie od wczoraj , nie od dziś. A na czas wyborów przecież nie zmienią swoich poglądów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:16 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
CICHY pisze:
I najmniej obiektywny.


No ale jej przekaz i wpływ jest odrobinę większy od Twojego wpisu he he. Taka to siła oddziaływania mediów szczególnie tych dużych. :D

To jest całe sedno sprawy.
]:->

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 12:22 pm ]
Hakeem pisze:
Nie wiem jak ty ale ja i podejrzewam zdecydowana większość wie co każdy z kandydatów nam oferuję. Przecież znamy ich nie od wczoraj , nie od dziś. A na czas wyborów przecież nie zmienią swoich poglądów.


Spory procent naszego społeczeństwa nie rozumie sensu słów wypowiadanych przez polityków. Dziwne dla nas /was ale taka jest prawda. Dla nich to bełkot słuchany jak melodia, a wybór takiego lub innego kandydata dokonują na podstawie opinii wnuków, dzieci, męża lub zwykłego wizualnego upodobania. Po prostu, który jest "ładniejszy" lub bardziej opalony. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
Spory procent naszego społeczeństwa nie rozumie sensu słów wypowiadanych przez polityków. Dziwne dla nas /was ale taka jest prawda. Dla nich to bełkot słuchany jak melodia, a wybór takiego lub innego kandydata dokonują na podstawie opinii wnuków, dzieci, męża lub zwykłego wizualnego upodobania. Po prostu, który jest "ładniejszy" lub bardziej opalony.


W moim przypadku akurat jest inaczej. Skończyłem studia na kierunku politologii :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Ten kto nie idzie zagłosować nie powinien sie w ogóle wypowiadać publicznie

Właśnie tacy są najgłośniejsi, i najbardziej narzekają.
Hakeem pisze:
Każdy głos sie liczy

Dokładnie, nie masz kandydata, to oddaj głos nieważny.
Dr. Dre pisze:
Spory procent naszego społeczeństwa nie rozumie sensu słów wypowiadanych przez polityków

Dlatego warto wybrać takiego, który nie zawstydzi Polski przed światem. Z prezencjom. Program? zawsze to samo, wielkie kłamstwo, staram się na to już nie nabierać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
Dlatego warto wybrać takiego, który nie zawstydzi Polski przed światem. Z prezencjom.
No nie do końca tak :-? Co z jego prezencji, jeśli miałby być pociagany z tyłu za sznurki :-? Tym sposobem, to najlepiej wybrać Lepera... - taki opalony... :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
turek pisze:
No nie do końca tak :-? Co z jego prezencji, jeśli miałby być pociagany z tyłu za sznurki


Takim prezydentem wg mnie był Świętej Pamięci Lech Kaczyński. Więcej to powiedzenia miał jak zawsze Jarosław !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Hakeem pisze:
Takim prezydentem wg mnie był Świętej Pamięci Lech Kaczyński. Więcej to powiedzenia miał jak zawsze Jarosław !!
No takie są głosy niestety... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2010, 11:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Marcopollo pisze:
Może coś w tym moim nicku jest :roll:

to był taki żart z mojej strony ale trafiłem
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..