Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 21:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 11 paź 2012, 19:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Cóż,głupcom się zawsze kojarzy.

CICHY pisze:
fisban - w swojej głupocie mistrzów nie pobiłeś aczkolwiek niedaleko pada jabłko od jabłoni
CICHY pisze:
Ale Ty jesteś fischbonie wielkim psychopatą.

Za obrażanie innych otrzymujesz ostrzeżenie :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 11 paź 2012, 19:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
Tak na prawdę jesteście zwykłym wypryskiem na dup..ie zdrowego Narodu. Niestety, niewyleczonym i ropiejącym od czasu do czasu zostawiając przy tym niemiłosierny smród.

fisban pisze:
Pominę milczeniem pierwszą twoją, głupią odzywkę.

Jak zwykle moderator wybiórczo typuje swoje ofiary.Cóż DUPOKRACJA.
Wiem że się powtarzam ale zmień to debilne zdjęcie w AWATARZE.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 11 paź 2012, 19:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Wiem że się powtarzam ale zmień to debilne zdjęcie w AWATARZE.

Pewnie Ci się z czymś kojarzy... :smt075
Zacytuję Ciebie :
CICHY pisze:
Cóż,głupcom się zawsze kojarzy.


Drugie ostrzeżenie... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 30 paź 2012, 10:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 30 paź 2012, 19:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
znowu kibolskie bandziory będą dymić?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 30 paź 2012, 19:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
http://www.youtube.com/watch?v=naqO7YoakmQ

Masz rajce tutaj też kibole dymią bo wszystko co robią kończy się awanturą.
Gdyby każdy był takim patriotom jak My świat byłby lepszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 11:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat - patriotyzm nie polega na tym ,że się wiesza tablice czy biega z flagą. To jest coś o wiele głębszego niż darcie ryja i rzucanie petardami. Najgłośniej huczą puste beczki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 11:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Coraz częściej słyszę głosy że: "gdzie chleb Twój tam ojczyzna Twoja", a każdy objaw patriotyzmu jest odbierany jak: oszołom, dziwak, moher, człowiek co "ma'ryja", bandyta, kibol... Wiem wiem prawdziwy patriota w sercu ma wszystko Panie zubek, albo w dupieeee. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 11:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Renegat pisze:
http://www.youtube.com/watch?v=naqO7YoakmQ

Masz rajce tutaj też kibole dymią bo wszystko co robią kończy się awanturą.

Obejrzałem ten filmik dokładnie i nie widzę tam żadnej awantury.
Oświeć mnie człowieku zdradzający ojczyznę,przyjaciół - czyż nie takie znaczenie ma słowo RENEGAT?
cytuję
"
Słownik wyrazów obcych

człowiek, który zdradził ojczyznę, przyjaciół, bliskich, a w dodatku połączył się z ich przeciwnikami: W czasie okupacji specjalne grupy AK wykonywały wyroki na szczególnie okrutnych hitlerowskich oprawcach i Polakach – renegatach, którzy denuncjowali rodaków i pomagali wrogowi.
przestarz. odstępca od wiary, odszczepieniec od Kościoła
UWAGA: Słowo renegat zawiera bardzo silny ładunek negatywny. Dla większości osób jest on w oczywisty sposób powiązany z treścią 1. znaczenia, nie wynika natomiast z treści znaczenia 2., bowiem według współczesnych pojęć zmiana religii nie jest równa zdradzie ojczyzny i bliskich. Dlatego też znaczenie 2. pojawia się tylko w kontekstach historycznych.łac. śr. renegatus od łac. renegare ‘zaprzeczać’"


]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 11:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Renegat - patriotyzm nie polega na tym ,że się wiesza tablice czy biega z flagą. To jest coś o wiele głębszego niż darcie ryja i rzucanie petardami. Najgłośniej huczą puste beczki.

Ależ oczywiście wieszanie tablic i inne formy przypominania o Rzeczach Wielkich to nie ważne.Ważne są ciepłe posadki i głoszenie poglądów "poprawnych politycznie " bo taka jest moda.Proponuję Ci przejdz się na cmentarz Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego i przeczytaj jakie napisy wyłoniły się z pod skradzionych metalowych tablic i powiedz że to jest nie ważne.Mnie nurtuje w zaistniałej tej sytuacji kto ukradł te tablice.
Czy zrobili to biedni , zdesperowani ludzie -ofiary BALCEROWICZA czy też poprawne politycznie LEWACKIE BOJÓWKI.
przypomnę tylko że te haniebne napisy zostały zakryte za burmistrza Sawickiego po długiej i wielkiej walce z pogrobowcami PRL w specjalnie powołanym zespole w którym miałem zaszczyt uczestniczyć u boku min.kombatantów z AK, PSZ na Zachodzie oraz przedstawicieli innych organizacji będąc wówczas działaczem KONFEDERACJI POLSKI NIEPODLEGŁEJ.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 12:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cichy - to ze nie kumasz co pisze - to już zrozumiałem dawno. więc Ci wyklaruję - choć pewnie po próżnicy.
Powierzchowność to jest coś, co pływa po wierzchu. Zwykle lżejsze od wartościowej reszty, odpad. Często śmierdzi, ma przykrą konsystencję i kolor. Niestety, chcąc zobaczyć głębię, nie możesz nie zauważyć tego co pływa. Nie możesz udać, że tego nie ma. Ciągle lezie Ci na oczy i pcha się do przodu. Zasłania swoim truchłem wartościową esencję, udaje że tylko ono istnieje. Lecz choć przystroi się w piórka, to jednak wiesz, że pewne rzeczy swojej natury nie zmienią i to co pływa pozostanie sobą. Czy Ty wiesz o czym ja mówię? :smt033
Taki jest patriotyzm powierzchowny - walka z jakimiś napisami, wynajdywanie wrogów, prawdziwych i urojonych, jakiś lewaków i balcerowiczów, komunistów, chińczyków i UFO. Bieganie z flagami przy byle okazji i bezczeszczenie największych narodowych świąt mordobiciem. Tym pseudo patriotyzmem jest dzielenie Polaków na dobrych i złych, prawdziwych i nie. Jest ciągłe zapominanie o biedzie ofiar komunizmu, stalinizmu i hitleryzmu i uspokajaniu swoich skołatanych sumień poprzez ciąganie tych ludzi pod pomniki przy każdej okazji. Zbrodnią przeciwko patriotyzmowi jest niszczenie racji stanu, bombardowanie konsensusu społecznego, wypatrywanie wojny, miesięcznice i marsze nienawiści. Podobnie- gnojenie autorytetu państwa, szacunek tylko dla swoich przedstawicieli - i odmawianie go innym. Niepatriotyzmem jest nie płacenie podatków, wyzywanie policji, śmiecenie na ulicy, wandalizm. Podobnie zaśmiecanie języka, zniekształcanie historii, wstyd z powodu swojej polskości za granicą, zaniechanie tradycji, gloryfikacja zbrodniarzy wojennych i organizacji faszystowskich, nietolerancja i nienawiść.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 13:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Zubek - nie wiem czy dałoby się lepiej opisać to o czym napisałeś. Brawo! Podpisuję się obiema rękoma pod Twoim postem.
Ja, jak również wielu moich znajomych w rozmowach wielokrotnie poruszaliśmy temat "patriotyzmu na pokaz" i wnioski wyciągaliśmy niemal identyczne z Twoimi.

Wśród nas jest wielu patriotów ciepło myślących o kraju, dostrzegających zmiany na lepsze, ale też i na gorsze, brzydzących się przemocą, anarchią, teoriami spiskowymi. Bardzo często nie podejmujemy polemiki ze stroną przeciwną, bo to jest jak kopanie się z koniem. Po co tracić energię? Pamiętajmy też o przysłowiu "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". My nie musimy owijać się flagami, czy rzucać kamieniami w policję i bić słabszych, by pokazać że nam też zależy na naszym kraju.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 13:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zarówno zubek jak i gobo007 mają dużo racji ale jednak ! ta powierzchowność w mojej ocenie także jest potrzebna i marzą mi się wielotysięczne manifestacje poparcia choćby dla głowy państwa. Prezydenta RP? W naszym życiu jest zbyt wiele polityki, a winę za to przypisuję partiom i sztucznej, wymuszonej medialności naszej sceny politycznej. Dlatego popieram wzór brytyjski gdzie tłum może zamanifestować swoje przywiązanie do państwa choćby pod pałacem Buckingham, bo królowa jest ponadpartyjna. Patriotyzm w czystym wydaniu. W Polsce nie ma szacunku do polityków i prawdopodobnie nikt tego nie zmieni, a nasi wrogowie ( bo tacy zubek jednak są) mają ułatwione zadanie. Wystarczy poczytać wpisy na forach najpopularniejszych portali w Polsce aby stwierdzić że nasi obywatele nienawidzą Polski. Wstyd mi… i wiem że takie ugrupowania jak NOP także przyczyniają się do tego. Akcja rodzi reakcję, a ona rodzi nienawiść. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 13:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
Podpisuję się obiema rękoma pod Twoim postem

a ja tylko jedną ręką (i to lewą) ;)
To co napisał zubek bardziej mi podchodzi pod konformizm niż pod patriotyzm. Ale definicje, jak wiemy z życia, zmieniają swoje znaczenie w zależności od sytuacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 14:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Cichy -> mój post pisany był z przekąsem bo sam jestem człowiekiem który stereotypowo jest postrzegany przez nasze społeczeństwo za "głupiego kibola " bo mecze ogladam z szalikiem na trybunie zamisat przed telewizorem więc daruj sobie jakieś krzywe wycieczki osobiste bo akurat w tej sprawie działamy po tej samej stronie barykady ba nawet po tej samej stronie trybuny :>

Zubek - masz racje my kibice jesteśmy źli i nie dobry bo wychodzimy na ulice z dumą niosąc barwy naszego kraju i ciesząc się z wolności, ale za to np taki palikot któremu nasza ojczyzna płaci twierdzi konstytucja, godło i flaga nie sa nam potrzebne jest cacy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..