Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 10:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 lis 2008, 0:01
Posty: 22
Lokalizacja: zza rogu
:roll:
Niestety po analizie postów w temacie skromb nasuwa się :
przysłowia mądrością narodu
-im głupszy,tym więcej ma do powiedzenia............


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 13:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Skazani za "hajlowanie":

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... wanie.html

I jak sie do tego ustosunkujecie Panowie z NOP, ONR itp?


Chyba nie sposob nie zgodzic sie z tym fragmentem:
"Gdybyśmy byli na Księżycu, to podniesienie prawej ręki w tym geście z niczym by się nie kojarzyło. Jednak jesteśmy w Polsce, w Europie, a tu jest jednym z najbardziej charakterystycznych symboli nazizmu - mówił na poprzedniej rozprawie biegły historyk dr Dariusz Libionka."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 14:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
gobo007 pisze:
Skazani za "hajlowanie":

gobo 007 z całym szacunkiem ale temat nie dotyczy haijlowania czy jak to zwał tylko Delegalizacja NOP i im podobnych trzymajmy się tematu a tak na marginesie to ja nie haijluje u mnie to się inaczej nazywa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 14:28 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Cytuj:
gobo 007 z całym szacunkiem ale temat nie dotyczy haijlowania czy jak to zwał tylko Delegalizacja NOP i im podobnych trzymajmy się tematu a tak na marginesie to ja nie haijluje u mnie to się inaczej nazywa


ja tam widzę związek mister CICHY, nie jestem za tym żeby was delegalizować, szczekajcie sobie, macie prawo, wszak mamy demokracje a przez hajlowanie i wyroki jeszcze więcej ludzi was znielubi bo dowiedzą sie co kryjecie pod płaszczykiem patriotyzmu i miłości do Boga :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 14:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Bastiat ja na manifestacje nie chadzam, jakoś potrzeby nie czuję, ale nie wyobrażam sobie nie tylko stać na manifestacji obok baranów z którymi sie nie zgadzam a co dopiero iść z nimi ręka w rękę w pochodzie.
i nie rozumiem tłumaczenia typu: to były dwie różne manifestacje, dołączyli się itd.
powiem tak - jeżeli idziecie razem, to znaczy że jest Wam razem po drodze i tyle.
jeżeli byłoby Wam nie po drodze, to byście szli osobno.
no i ciesze się, ze sąd wydał orzeczenie takie a nie inne, teraz organizacje tak się szczycące przestrzeganiem prawa będą musiały, ze tak powiem - trzymać łapy przy sobie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 14:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
trzymać łapy przy sobie

tak jest :grin:

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:49 pm ]
ocieplam stosunki z Tobą neandertalu

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:50 pm ]
wszak kochaj blizniego jak siebie samego
od razu mówie nie jestem nacpany ani pijany

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:51 pm ]
:smt049

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:53 pm ]
:smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 16:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
gobo007 pisze:
Skazani za "hajlowanie":

http://wiadomosci.gazeta....hajlowanie.html

I jak sie do tego ustosunkujecie Panowie z NOP, ONR itp?

Głupota sądu co zosatło już wykazane we wcześniejszych postach jeżeli ty chcesz się ośmieszać nazywając to hajlowaniem to twoja sprawa, ja cię od ośmieszenia nie zbawię...

gobo007 pisze:
Chyba nie sposob nie zgodzic sie z tym fragmentem:
"Gdybyśmy byli na Księżycu, to podniesienie prawej ręki w tym geście z niczym by się nie kojarzyło. Jednak jesteśmy w Polsce, w Europie, a tu jest jednym z najbardziej charakterystycznych symboli nazizmu - mówił na poprzedniej rozprawie biegły historyk dr Dariusz Libionka."

mhm tylko Pan dr Dariusz Libionka nie zauważył iż :
- polscy narodowcy i konserwatyści używali tego znaku wcześniej niż Hitler w dodatku wyglądał on zupełnie inaczej niż gest nazistów
- to salut rzymski, jak mógł go wymyślić Hitler ?
- dziwne, że w Bawarii do dziś tak się witają
- a czy przypadkiem Jan Paweł II nie był harcerzem, nie należał do "Orlików" ?

Namruf pisze:
wszak mamy demokracje

chyba ochlokrację...

neandertalski pisze:
Bastiat ja na manifestacje nie chadzam, jakoś potrzeby nie czuję, ale nie wyobrażam sobie nie tylko stać na manifestacji obok baranów z którymi sie nie zgadzam a co dopiero iść z nimi ręka w rękę w pochodzie.

najwidoczniej osoby idące koło tej osoby w wystarczający sposób akceptowały poglądy tej osoby lub też chęć wyrażenia jakiejś solidarności z Combatem...

neandertalski pisze:
i nie rozumiem tłumaczenia typu: to były dwie różne manifestacje, dołączyli się itd.

Podobnie jak manifestacja NOP i ONR stłumiona przez policję w niedawnym czasie ;) również dwie odrębnne ale każda z nich "zgarnięta" przez policję jak się okazało nielegalnie i wrzucona do jednego wora

neandertalski pisze:
powiem tak - jeżeli idziecie razem, to znaczy że jest Wam razem po drodze i tyle.
jeżeli byłoby Wam nie po drodze, to byście szli osobno.

Widocznie w tym momencie cele były zbieżne. ONR zaprasza wszystkich na swoje manifestacje, ich wydźwięk nawet jest taki ażeby ludzie utożsamiający się z jakąś ideą przyszli np. marsz imperialny

neandertalski pisze:
no i ciesze się, ze sąd wydał orzeczenie takie a nie inne, teraz organizacje tak się szczycące przestrzeganiem prawa będą musiały, ze tak powiem - trzymać łapy przy sobie :)

prawo łamiesz poprzez hajlowanie a nie przez salutowanie :) jak tak się witam , witałem i będę się witał !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 17:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 13 lis 2006, 19:45
Posty: 101
Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:50 pm ]
wszak kochaj blizniego jak siebie samego
od razu mówie nie jestem nacpany ani pijany

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:51 pm ]


[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 2:53 pm ]

Cichy czy to oznacza że tesz poczułeś to co ja , czy pokochałes mnie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 17:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wiesz Bastiat, co mnie najbardziej zadziwia u POLSKICH narodowców? to zamiłowanie do krzyży CELTYCKICH, do salutów RZYMSKICH itd. - między-narodówa symbolika jak za komuny :/
żeby było śmieszniej to podobno polscy narodowcy to chrześcijanie/katolicy a tymczasem symbolikę uwielbiają pogańską.
co do tego wyciągnia ręki, chcesz czy nie, dla ludzi w Polsce będzie to zawsze oznaczło "hajhitla", tak samo jak buty sportowe będą zawsze adidasami i to nie będzie miało znaczenia czy to będą adidasy nike, adidasy pumy, czy może adidasy - adidasa. podobnie z pampersami i innymi. nie ma znaczenia, co kto kiedy wymyślił, ale ma znaczenie kto co wypromował. z całym szacunkiem dla przedwojennych polskich narodowców - to nie oni "salut rzymski" wypromowali, za to teraz z uporem lepszym godnej Ty będziesz go bronić nie za bardzo wiadomo po jaką cholerę?
powiedz mi czemu polscy narodowcy nie mogą czegoś własnego wymyślić, przynajmniej w sferze symboli, ubioru... zamiast tego sztampa jak z taśmy w chińskiej fabryce nacjonalistów :/
nie mówiąc o tym, że nic mnie tak nie rozkłada jak antysemici paradujący w dżinsach levi's strauss


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 20:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
neandertalski pisze:
wiesz Bastiat, co mnie najbardziej zadziwia u POLSKICH narodowców? to zamiłowanie do krzyży CELTYCKICH, do salutów RZYMSKICH itd. - między-narodówa symbolika jak za komuny :/

Salut rzymski jest używany przez środowiska zachowawcze jak też takie które chcą za nie uchodzić. Tacy Narodowi-Bolszewicy już hajlują jak mi się dobrze zdaje

neandertalski pisze:
żeby było śmieszniej to podobno polscy narodowcy to chrześcijanie/katolicy a tymczasem symbolikę uwielbiają pogańską.

To jest akurat śmieszne, tu podzielam twoje zdanie. Zresztą wolałbym mieć w rodzinie Żyda niż poganina z Zadrugi

neandertalski pisze:
co do tego wyciągnia ręki, chcesz czy nie, dla ludzi w Polsce będzie to zawsze oznaczło "hajhitla", tak samo jak buty sportowe będą zawsze adidasami i to nie będzie miało znaczenia czy to będą adidasy nike, adidasy pumy, czy może adidasy - adidasa. podobnie z pampersami i innymi. nie ma znaczenia, co kto kiedy wymyślił, ale ma znaczenie kto co wypromował.

mhm czyli wg twojej teorii cukier z buraka niczym nie różni sie od cukru z trzciny, a kawa jest tym samym co cherbata...

neandertalski pisze:
z całym szacunkiem dla przedwojennych polskich narodowców - to nie oni "salut rzymski" wypromowali, za to teraz z uporem lepszym godnej Ty będziesz go bronić nie za bardzo wiadomo po jaką cholerę?

Bo wielu forumowiczów kłamie w żywe oczy nazywając salut hajlowaniem... a kłamstwa nie ścierpię

neandertalski pisze:
powiedz mi czemu polscy narodowcy nie mogą czegoś własnego wymyślić, przynajmniej w sferze symboli, ubioru... zamiast tego sztampa jak z taśmy w chińskiej fabryce nacjonalistów :/

polecam pomysł ATW. On stara się stworzyć coś na miarę stylu konserwatywneg, ja go w sobie zaszczepiłem nie licząc ubioru który nie został dopracowny... VT rządzi :P

neandertalski pisze:
nie mówiąc o tym, że nic mnie tak nie rozkłada jak antysemici paradujący w dżinsach levi's strauss

mnie też to powala na łopatki :P nie popieram antysemityzmu ale wiem iż konflikty pomiędzy społecznościami są czymś naturalnym ale antysemityzm w krystalicznej postaci to przesada, głębokie wynaturzenie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 20:57 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 paź 2008, 18:39
Posty: 26
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław
blueeelabel, To, że utożsamiam się z ONR świadcz niby o tym, że jestem bezmózgim skinem, rasitą ?? Nie oceniaj ludzi po przynależności, utożsamianiu się z daną organizacją, bo nawet mnie nie znasz. Pozatym dzisiaj ruch NR odwołuje się do przedwojennego i nie realizuje kropka w kropkę wszystkiego co przed wojną. I sam nie uwarzam, że wszystko jest ok, Ale tutejsze wasze ataki to nic innego jak zawziętość i wrogość wobec narodowców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 21:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Bastiat pisze:
cherbata



hm... .A tak mądrze pisałeś :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 21:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 paź 2008, 18:39
Posty: 26
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław
i nie to, że odcinam się od swoich poglądów, tylko też potrafię krytycznym okiem spojrzeć na własny ruch. Ale to co jest tu wypisywane to gruba przesada.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 7:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
Tomczan pisze:
hm... .A tak mądrze pisałeś

aj faktycznie, przepraszam to z rozpędu ;)

Ruch Narodowy nigdy nie był rasistowski :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 gru 2008, 9:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Bastiat pisze:
mhm czyli wg twojej teorii cukier z buraka niczym nie różni sie od cukru z trzciny, a kawa jest tym samym co cherbata...


nie do końca - wg mojej teorii, komory gazowe wymyśliły wojskowe służby medyczne w... USA w latach dwudziestych XX wieku, jednak wypromował je w świecie kto inny :P
RN był w swojej historii antysemicki - a więc i rasistowski, nigdy nie mów nigdy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..