Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 cze 2010, 12:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
YELLO_35 pisze:
To jest ważne - bo kłamiesz.

Ja nie kłamię i wiem że skleroza nie boli.wiem również jak ciężko niektórym przyznać się do błędów.Zwłaszcza najlepszym na świecie MORDERATOROM.
]:->
Wracając do tematu jestem przeciw zawsze i wszędzie.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2010, 13:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Cytuj:
Żeby było coś na temat to napiszę , że jestem za tym żeby była pełna dowolność w kwestii wyboru - dokonać czy nie - aborcji oczywiście.


Moje zdanie jest podobne. Kobieta ma prawo wybrać co jest dla niej i dla dziecka najlepsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2010, 16:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Hakeem pisze:
Moje zdanie jest podobne. Kobieta ma prawo wybrać co jest dla niej i dla dziecka najlepsze.

pełna zgodność Hakeem! do drugiego roku życia oczywiście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 cze 2010, 21:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
CICHY a ja mam do Ciebie poważne pytanie- jeśli można. Dlaczego wciąż odnoszę wrażenie że kościół jest przeciwko aborcji , czy po to aby mieć na kim uskuteczniać swoje pedofilskie praktyki? Nie wiem , ale ciągle to mnie nurtuje. Wyjaśnij mi bardzo proszę wszak
Hakeem pisze:
Kobieta ma prawo wybrać co jest dla niej i dla dziecka najlepsze.


i ja tez jestem dokładnie tego samego zdania. Nie pomyśl czasem że to jakiś atak na Ciebie- pytam poważnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 5:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
MARUNIO pisze:
CICHY a ja mam do Ciebie poważne pytanie- jeśli można. Dlaczego wciąż odnoszę wrażenie że kościół jest przeciwko aborcji , czy po to aby mieć na kim uskuteczniać swoje pedofilskie praktyki? Nie wiem , ale ciągle to mnie nurtuje. Wyjaśnij mi bardzo proszę wszak
Hakeem napisał/a:
Kobieta ma prawo wybrać co jest dla niej i dla dziecka najlepsze.


i ja tez jestem dokładnie tego samego zdania. Nie pomyśl czasem że to jakiś atak na Ciebie- pytam poważnie.

Nie jestem psychiatrą i nie wiem jak Ci pomóc.Szczerze mówiąc żal mi Ciebie,łączę się z Tobą w Twoim cierpieniu i obiecuję pomodlić się o zdrowie.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 6:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Z głównej...

klik klik


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 7:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
no to fajny festyn się zapowiada...
a tak swoją drogą CICHY, jedno pytanie, szanuję Twoje poglądy i nie dyskutuję z nimi, każdy ma prawo mysleć co chce. powiedz mi tylko jedno, bo powtarzasz konsekwentnie, że jesteś zawsze i wszędzie przeciw. czy gdybyś miał córkę - nie wiem czy masz córkę - ale załóżmy że miałbyś, czy gdyby Twojej córce coś takiego się przytrafiło, tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło, trafiło do pierdla na ileś tam lat a ona zostałaby z brzuchem, również byłbyś zawsze i wszedzie przeciw? nawet gdyby okazało się na dodatek, ze w wyniku obrażeń ciąża ta i nadchodzący poród stały się również zagrożeniem dla jej zdrowia fizycznego? naprawdę upierałbyś się przy tym aby być dziadkiem w takiej sytuacji?
obecna ustawa antyaborcyjne dopuszcza tylko sytuacje wyjątkowe, tego właśnie typu, naprawdę to jest takie zagrożenie dla "cywilizacji życia"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 7:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Party fajne, grilowane kiełbaski, wesoła muzyka i zdjęcia płodów obok. Działa na wyobraźnię!

A tak na serio: dla zdrowia psychicznego i swojego i potomstwa - dziecka na taką imprezę bym nie puścił. Do tego nie ufam księżom, a już szczególnie, gdy mają opiekować się dziećmi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 9:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
CICHY pisze:
łączę się z Tobą


Może jakiś ksiądz jest gotowy Ci tym służyć, ja nie mam zamiaru się z Tobą łączyć w żaden sposób.
Tak myślałem że raczej nie uzyskam konkretnej odpowiedzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 10:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
neandertalski pisze:
czy gdybyś miał córkę - nie wiem czy masz córkę - ale załóżmy że miałbyś, czy gdyby Twojej córce coś takiego się przytrafiło, tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło, trafiło do pierdla na ileś tam lat a ona zostałaby z brzuchem, również byłbyś zawsze i wszedzie przeciw? nawet gdyby okazało się na dodatek, ze w wyniku obrażeń ciąża ta i nadchodzący poród stały się również zagrożeniem dla jej zdrowia fizycznego? naprawdę upierałbyś się przy tym aby być dziadkiem w takiej sytuacji?


Znając już trochę CICHEGO , zapewne byłby przeciw , ale tylko na forum , a tak naprawdę gdyby taka sytuacja go spotkała szybciutko by zmienił zdanie. I to nie musi być tylko jego córka , obojętnie kto z jego najbliższej rodziny.

neandertalski CICHY był , jest i zapewne będzie przeciw wszystkiemu dopóki , dopóty nie spotka go taka sytuacja. Wtedy ludzie naprawdę sie zmieniają, bez względu jakiej są opcji politycznej. Ale póki co CICHY sobie słucha Radia Ma Ryja , ojca dyrektora itd..... :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 10:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
MARUNIO pisze:
CICHY napisał/a:
łączę się z Tobą

Jak to mi wytknął słynny morderator tego forum."Nie wyrywaj słów z kontekstu".
neandertalski pisze:
a tak swoją drogą CICHY, jedno pytanie, szanuję Twoje poglądy i nie dyskutuję z nimi, każdy ma prawo mysleć co chce. powiedz mi tylko jedno, bo powtarzasz konsekwentnie, że jesteś zawsze i wszędzie przeciw. czy gdybyś miał córkę - nie wiem czy masz córkę - ale załóżmy że miałbyś, czy gdyby Twojej córce coś takiego się przytrafiło, tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło, trafiło do pierdla na ileś tam lat a ona zostałaby z brzuchem, również byłbyś zawsze i wszedzie przeciw? nawet gdyby okazało się na dodatek, ze w wyniku obrażeń ciąża ta i nadchodzący poród stały się również zagrożeniem dla jej zdrowia fizycznego? naprawdę upierałbyś się przy tym aby być dziadkiem w takiej sytuacji?
obecna ustawa antyaborcyjne dopuszcza tylko sytuacje wyjątkowe, tego właśnie typu, naprawdę to jest takie zagrożenie dla "cywilizacji życia"?

I to jest właśnie kompromis na który nazwijmy to środowiska antyaborcyjne się zgodziły.
Takie wystawy to jest odpowiedz środowiskom proaborcyjnym które chcą wprowadzić aborcję na życzenie i o to idzie tu walka.I myślę że problemem wielu z was jest to że tego tak nie postrzegacie.Tylko patrzycie na zakaz aborcji jako ciemiężenie kobiet i ograniczanie ich wolności.co wcale tego nie oznacza patrząc na zaangażowanie kobiet w ruchy obrony życia .I to w większości MŁODYCH I PIĘKNYCH KOBIET(czego nie mogę zauważyć w środowisku FEMINISTEK). ]:->

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 11:54 am ]
neandertalski pisze:
a tak swoją drogą CICHY, jedno pytanie, szanuję Twoje poglądy i nie dyskutuję z nimi, każdy ma prawo mysleć co chce. powiedz mi tylko jedno, bo powtarzasz konsekwentnie, że jesteś zawsze i wszędzie przeciw. czy gdybyś miał córkę - nie wiem czy masz córkę - ale załóżmy że miałbyś, czy gdyby Twojej córce coś takiego się przytrafiło, tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło, trafiło do pierdla na ileś tam lat a ona zostałaby z brzuchem, również byłbyś zawsze i wszedzie przeciw? nawet gdyby okazało się na dodatek, ze w wyniku obrażeń ciąża ta i nadchodzący poród stały się również zagrożeniem dla jej zdrowia fizycznego? naprawdę upierałbyś się przy tym aby być dziadkiem w takiej sytuacji?
obecna ustawa antyaborcyjne dopuszcza tylko sytuacje wyjątkowe, tego właśnie typu, naprawdę to jest takie zagrożenie dla "cywilizacji życia"?

Żeby unikać takich sytuacji nalęży wprowadzić wiele innych rozwiązań systemowych np.wrócić do kary śmierci ,itd. ale to nie dyskusja na temat.A co do zachowań w konkretnych sytuacjach to żaden z nas bez względu na poglądy nie jest w stanie przewidzieć swoich zachowań. ]:->

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 11:56 am ]
Co nie znaczy że pod presją gdybaczy zmienię zdanie.
Niech przykładem że mam prawo tak myśleć będzie przykład śp.Agaty Mróz która zamiast aborcji wybrała życie dziecka i swoją śmierć.
]:->

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 11:58 am ]
Hakeem pisze:
neandertalski CICHY był , jest i zapewne będzie przeciw wszystkiemu dopóki , dopóty nie spotka go taka sytuacja. Wtedy ludzie naprawdę sie zmieniają, bez względu jakiej są opcji politycznej. Ale póki co CICHY sobie słucha Radia Ma Ryja , ojca dyrektora itd..... :smt044
_________________

Bo przecież Ty wiesz lepiej co robi CICHY.
]:->

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 12:01 pm ]
neandertalski pisze:
tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło,

Dlaczego aż taki przykład czy myślisz że mój stosunek do gwałciciela ŻYDA będzie inny jak do gwałciciela innej nacji?Lub ma znaczenie przynależność PARTYJNA?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 11:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
CICHY odwracasz kota ogonem, ostatnio szło o zaostrzenie ustawy, pamiętasz:

W kwietniu 2007 r. jedno ze swoich spotkań ze studentami o. Rydzyk poświęcił sprawie głośnego wystąpienia prezydentowej, która 8 marca podczas spotkania z dziennikarkami zaapelowała do polityków o niezaostrzanie ustawy antyaborcyjnej. O. Rydzyk na falach Radia Maryja skrytykował wówczas ostro spotkanie w Pałacu Prezydenckim, mówiąc: "Nie nazywajmy szamba perfumerią".

nie przypominam sobie aby była w ostatnim czasie jakaś poważna inicjatywa mająca na celu złagodzenie ustawy antyaborcyjnej, natomiast o zaostrzeniu chyba mi nie powiesz, że nie słyszałeś. skoro więc nie stoi w sejmie projekt złagodzenia obowiązujących przepisów, po co robić takie widowisko w środku miasta? jeszcze na dodatek dzieciakom na festyn????

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 12:22 pm ]
CICHY pisze:
neandertalski pisze:
tzn. że dajmy na to pięciu naćpanych żydków z eselde dopadłoby ją w parku i brutalnie zgwałciło,

Dlaczego aż taki przykład czy myślisz że mój stosunek do gwałciciela ŻYDA będzie inny jak do gwałciciela innej nacji?Lub ma znaczenie przynależność PARTYJNA?
]:->


to był tylko pierwszy z brzegu przykład, ot przyszedł mi taki głowy sam nie wiem czemu? oczywiście zwracam Ci honor i biję się w piersi, masz rację Twoją córkę mógłby równie dobrze zgwałcić członek NOP-u, przynależność partyjna nie ma tu żadnego znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 11:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
CICHY odwracasz kota ogonem, ostatnio szło o zaostrzenie ustawy, pamiętasz:

Przecież nie rozmawiamy o ustawach,ich projektach tylko o problemie.Dałeś przykład o.Rydzyka który coś tam ja dałem przykład środowisk które chcą wprowadzić aborcję na życzenie itd. moim zdaniem wystawa ta ukazuje czym w rzeczywistości jest aborcja.Pamiętaj że agresja rodzi agresję.Dopóki środowiska pro aborcyjne będą domagały się aborcji na życzenie to inni będą się temu sprzeciwiać.Aborcja to nie antykoncepcja. ]:->

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 12:27 pm ]
neandertalski pisze:
to był tylko pierwszy z brzegu przykład, ot przyszedł mi taki głowy sam nie wiem czemu? oczywiście zwracam Ci honor i biję się w piersi, masz rację Twoją córkę mógłby równie dobrze zgwałcić członek NOP-u, przynależność partyjna nie ma tu żadnego znaczenia.

Zgadzam się.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 11:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
OK - w taki razie CICHY, jedno pytanie. czy Twoim zdaniem obowiązująca obecnie ustawa jest dobra i spełnia swoją rolę?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 cze 2010, 11:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
OK - w taki razie CICHY, jedno pytanie. czy Twoim zdaniem obowiązująca obecnie ustawa jest dobra i spełnia swoją rolę?

W zasadzie proste pytanie tylko co znaczy spełnia swoja rolę.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..