Dzisiaj jest 16 cze 2024, 8:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 kwie 2005, 22:00 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
18 maja w Zgorzelcu odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmie policja z Polski Czech i Niemiec, wszystkie uczestnicy przeniosa sie do Hotelu Pawlowski gdzie odbedzie sie pierwsza w historii naszego miasta video konferencja, ktorej transmisje (na zywo) beda mogli ogladac wszyscy interneuci.

Tu mozecie zadac pytania, ktore przedstawimy w trakcie spotkania.

-----------------
Obsługe przedsiewziecia zapewnia:
zgorzelec.info - przekaz medialny
hostings.pl - serwery wirtualne oraz shoutcast audio - video
sieciuch.com - bezprzewodowy internet dla każdego
Hotel Pawłowski - sala konferencyjna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2005, 10:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
aleksander pisze:
Tu mozecie zadac pytania, ktore przedstawimy w trakcie spotkania.


Rozwiń skrót H.W.D.P :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2005, 10:29 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
tru... to na powaznie mowie, bo to my jestesmy za to odpowiedzialni..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2005, 11:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tzn. aleks w jakim celu jest to organizowane? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2005, 6:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Mam pytanie. Jaki jest cel zorganizowania konferencji, :?: czy ma to być tylko
Cytuj:
pierwsza w historii naszego miasta video konferencja, ktorej transmisje (na zywo) beda mogli ogladac wszyscy interneuci.
jeśli tak, to o kant d.. rozbić i informacje o tym wydarzeniu i potencjalne pytania do stróżów prawa :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2005, 21:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Też tak uważam zacny Paździochu. Kolejne pieniążki podatników wyrzucone w błoto.
Ktoś chce żeby to miasto gdzieś zaistniało, ale co tu dużo mówić, zabiera się za to od d... strony. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 11:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2005, 8:52
Posty: 21
Konferencja się odbyła i można było się dowiedzieć całkiem sporo ciekawych rzeczy. Między innymi tego, ze przestępczość kryminalna, liczona na 1000 mieszkańców, jest większa w Goerlitz niż w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 11:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
A co kogo dane statystyczne obchodzą :lol: :?:
Ważne jest to że na zgorzeleckich ulicach człowiek się czuje tak jakby wogóle policji nie było :?
Ciekawe za ci panowie pobierają pensje :?: W sumie z naszych portweli. Po zmroku to strach z domu wyjść, a i za dnia w niektóre rejony to lepiej nie zachodzić. Policja powinna być twarda i konsekwentna w swych działaniach. Na każdym kroku czuć powiew Ameryki :lol: , dlaczego nie czuć go w naszej policji :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 19:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Bo to jest banda zgredów i cwaniaków, jest publiczną tajemnicą, że nie ruszają prawdziwych przestępców i kryminalistów, bo się ich zwyczajnie boją. Statystykę poprawiają sobie na spokojnych obywatelach, którzy nie stanowią żadnego zagrożenia dla społeczeństwa. I później się dziwią, że młodzież pisze HWDP na murach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 19:17 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
HWDP: Honor i Władza Domeną Policji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 19:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
No nareszcie ktoś to właściwie rozpisał, gratuluję, może Cię zatrudnią jako rzecznika na komendzie :?: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 19:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
No to ja walę z grubej rury :!:
Kilkadziesiąt minut temu, jechałem sobie z synem na rowerze, jechałem po chodniku.
Nagle od tyłu zajechał mnie wielki srebrny mercedes, wjechał na chodnik (w tym miejscu bardzo wąski), celem zaparkowania samochodu i potrącił mnie lusterkiem o mało nie przewracając.
Roztrzęsiony spytałem co on sobie sobie myśli, kim on wogóle jest że rozjeżdża ludzi na ulicy. Facet i siedziaca obok niego żona zaczęli cwaniakować że to ja zachaczyłem o lusterko :lol: . Więc zawiadomiłem policję i czekałem na ich przyjazd.
Przyjechało dwóch miłych panów. I zapytali co się stało. Więc ja opowiadam, a oni to będzie mandat, rowerem się po chodniku nie jeździ. Facet zaczął kłamać że on sobie stał na chodniku, a policjant że tak czy inaczej złamał przepis bo nie zachował wystarczającego miejsca dla pieszych i też będzie mandat.
Ja zapytałem policjanta czy w naszym kochanym Zgorzelcu odwarzyłby się wyjechać z małym dzieckiem rowerem na ulicę. On nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, znów zaczął że przepis to przepis i jak mi coś nie pasuje to z dzieckiem mam choodzić pieszo albo wozić wózkiem. Synka przewoziłem na rowerze w specjalnym, atestowanym foteliku ze specjalnymi pasami. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Plicjant powiedział że w takim razie skończy się w sądzie. W międzyczasie poprosiłem o zbadanie alkomatem pana który mnie potrącił. No i zbadali jegi i mnie, wynik u obu 0,00.
Skończyło się pouczeniem, nie byłem tym zadowolony, ale po sądach też się włóczyć zamiaru nie miałem. Na zakończenie powiedziałem policjantowi że we Wrocławiu to może bym wjechał z dzieckiem na ulicę, ale w Zgorzelcu nie. I nawet gdybym miał co dzień mndat łapać, i tak będę z dzieckiem po chodniku jeździł. Wsiadłem na rower, powiedziałem do widzeniam panom policjantom i pojechałem w swoją stronę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 20:08 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2005, 10:05
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
ktos mi k* odpowie na jedna rzecz? dzisiaj zatrzymala mnie policja. chcieli zabrac dowod rejestracyjny za łysa jedna opone. pozostale 3 w dobrym stanie. na nic sie nie zdaly tlumaczenia ze uszkodzilem wachacz i to on mi ta opone tak zalatwil ze jak zarobie to kupie nowe. w dalszym ciagu chcieli zabrac dowod. zaskoczylem ich tym ze powiedzialem ze to jest kolo zapasowe i ze jade wlasnie do gumiarzy odebrac kolo ktore powinno byc w tym miejscu na to pan policjant odpowiedzial mi "ty mi tu gowniarzu korwa nie cwaniakuj" moja reakcja byla nastepujaca. wyrwalem panu policjantowi papiery z reki i powiedzialem ze jak chce to moze jechac sobie za mna na komende to bedzie mogl odrazu przeczytac skarge jaka na niego napisze. wsiadlem w samochod i odjechalem. panowie nie ruszyli za mna. zadzwonilem tylko na 112 powiedzialem ze w poniedzialek chcialbym przyjsc zlozyc skarge na panow policjantow podalem moj nr rejestracyjny i powiedzialem ze do kontroli policyjnej na terenie zgorzelca sie nie bede zatrzymywal. w poniedzialek pojade na policje bo tej sprawy tak nie zostawie
i powiem wam jedno. ciesze sie ze z tad wyjerzdzam bo naprawde w zgorzeleckiej policji pracuja ludzie ktorzy boja sie "pseudo gangsterow" a czepiaja sie naprawde malo winnych ludzi. sory ale jak widze pare mord w zgorzelcu to sie dziwie ze policja nie wie nic o ich przekretach itp a zato wiedza o tym ze pan heniek z pod 13 kradnie tory zeby miec za co zyc. zaluje ze nie moglem posluchac tej konferencji i zadac na zywo pytania ale naprawde zgorzeleckiej policji ja podziekuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 20:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja się pytam gdzie mam w tym mieście z dzieckiem na rowrze jeździć :?: Po ulicy strach, a pochodniku nie wolno. Nie wiem tylko czy rzeczywiście nie wolno, bo coś mi się wydaje że wolno tylko należy udzielić bezwzględnie pieszym pierszeństwa.
Tak czy inaczej nadal gdy będę wiózł synka to jechał będę po chodniku, chyba że coś się w tym ieście zmieni. :x


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2005, 20:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Zawsze mówię: noś gwoździa w kieszeni, najlepszy sposób na srebrne merce :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..