Dzisiaj jest 16 cze 2024, 0:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 sty 2010, 22:23 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
Film poglądowy: stawianie sensacyjnych tez i sposób ich udowadniania.

http://www.youtube.com/watch?v=sdS1QjnujE0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2010, 22:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
PiotrArcimowicz pisze:
Film poglądowy: stawianie sensacyjnych tez i sposób ich udowadniania.

http://www.youtube.com/watch?v=sdS1QjnujE0


Dobre,... :smt082 :smt044 :smt082
Ty to musisz dopiero mieć sporo wolnego czasu, żeby zabawiać się przeglądaniem neta w poszukiwaniu podobnych filmików. Pewnie obejrzałeś już je wszystkie, co? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2010, 22:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:29 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 7:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Zupełnie nie mogę się z tobą Turek zgodzić,z twoimi wcześniejszymi uwagami i propozycjami.Ponownie proszę zaproście mnie na wasze spotkanie które byłoby poświęcony temu tematowi.Myślę że byśmy sobie wyjaśnili z bliska wszystkie wątpliwości.Mnie się już nie chce dziesiątki razy powtarzać to samo.Przez ten ekran widzę że argumenty nie trafiają.Niektórzy z Was już do znudzenia piszą regułki, wylewając pomyje,nie znając dogłębnie sprawy organizacyjne, artystyczne i inne..
Nikos


Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, 7:56 przez nikos, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 8:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:30 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 15:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
W ten czwartek nie mogę bo mam gościa z Grecji.Więc obiecuję ze będę 28 stycznia w czwartek.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2010, 19:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
To akurat czy jestem dla Ciebie wiarygodna czy też nie najmniej mnie interesuje, gdyż zdanie osób Twojego pokroju, nieznających mnie jest dla mnie obojętne a nawet nic nieznaczące. Ale podziwiam Cię drogi makaronie, że wiarygodne i godne zaufania są dla Ciebie osoby mający na swoim koncie ilość postów równą TRZY, cóż za kredyt zaufania :twisted:

To kto jest dla mnie wiarygodny lub nie, nie decydujesz Ty tylko ja. Co do ilości postów są osoby, które tylko jednym wpisem mogą się już znacząco uwiarygodnić, są też osoby, które "nabiją licznik jałowymi postami grubo ponad 1000 i a i tak są poza granicą wiarygodności". Więc Twoje wyżej przytoczone kryterium nie przekonuje mnie, daruj sobie takie argumenty.
Jagna pisze:
Dla mnie natomiast Ty jesteś najmniej wiarygodną osobą, która nie potrafi nawet udzielić odpowiedzi na prosto zadane pytanie.

Jasne, byłbym wiarygodny jakbym udzielił Ci odpowiedzi jaka pasowałaby Tobie. Ale musisz się zadowolić tą, która jest , a jak nie odpowiada to kończymy "polemikę".
przekorny pisze:
Jeśli zaś dajesz wiarę osobie, która sama najnormalniej się sprzedała, tracąc w swoich kręgach wiarygodność, a która pod nowym nickiem przedstawiła "fakty"

przekorny pisze:
Udowodnij, że te "fakty" pochodzą od w pełni godnego zaufania człowieka

przekorny pisze:
Ja wiem kim jest osoba, która w ten sposób mnie przedstawiła, nie sądzę jednak, żebyś wiedział to ty..
A jest to człowiek, któremu niewielu już zaufa...

Ja zaryzykowałem i mu zaufałem, a ty udowodnij, że on nie jest godny zaufania.
przekorny pisze:
Pominę już fakt, że tych jakoby "wiarygodnych" potrafiłeś wskazać tak niewielu.

Czesiu to tylko przykłady kilku tych "wiarygodnych" :grin: :grin: :grin: .
przekorny pisze:
Tylko, czy ty jesteś to w stanie zrozumieć, makaronie,.. a przede wszystkim, czy w ogóle chcesz, że właśnie ty, jako anonim, jesteś najmniej wiarygodny tutaj??? :grin:

Nie przeszkadza mi wcale ani fakt, że jestem dla ciebie niewiarygodny, ani tym bardziej fakt, że jestem anonimem co ciebie tak strasznie dręczy. Wybacz mi jeżeli "moczysz" się albo masz przez to koszmary senne i nie możesz spać ale mam zamiar dalej pozostać anonimem :D
przekorny pisze:
Nie trzeba być Talesem z Miletu, żeby obliczyć, że jest to liczba mniejsza (w stosunku rocznym), od liczby osób, które przewinęły się przez FPG choćby w ubiegłym roku.

"Talesie ze Zgozrelca" weź pod uwagę fakt, że na FG przyjdziesz raz w roku na 2 lub 3 dni, Muzeum Łużyckie jest otwarte przez cały rok - drobna różnica prawda?
Czy Czesiu jest w stanie ogarnąć to swoim rozumem? To takie pytanie retoryczne, które właśnie przyszło mi na myśl, nie oczekuje na nie odpowiedzi ;) .


Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, 19:07 przez makaron, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2010, 9:05 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
Muzeum Łużyckie jest otwarte przez cały rok - drobna różnica prawda?

I to się chwali.
W muzeum można jeszcze wprowadzić gablotke o Festiwalu Greckim.
W końcu istnieje on już ponad 10 lat.
Wiem nawet skąd można pozyskać zdjęcia.

P
G
i wiecie, że za 294 dni


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2010, 9:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieję, że nie wybuchnie awantura o prawa do zdjęć ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2010, 12:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
Mam nadzieję, że nie wybuchnie awantura o prawa do zdjęć

a moim marzeniem byłoby .. aby tam też był popularyzowany Festiwal Grecki.Sądzę, że na prawach wzajemności i nikt nie ucierpiałby.

P
G
a za 294 dni ..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2010, 19:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Grzegorz pisze:
a moim marzeniem byłoby .. aby tam też był popularyzowany Festiwal Grecki.Sądzę, że na prawach wzajemności i nikt nie ucierpiałby.
tak, oczywiście,
docelowo można byłoby przemianować obiekt na Muzeum Festiwalu Greckiego :grin:
megalomania sięga chmur :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2010, 19:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Na ostatnim spotkaniu forumowiczów padła propozycja aby zmienić nazwę festiwalu. W związku z tym, że nikos zainspirował się turkiem pomyśleliśmy o nazwie "Turecki Festiwal Piosenki Greckiej" :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2010, 5:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
docelowo można byłoby przemianować obiekt na Muzeum Festiwalu Greckiego

Chuck Norris jr ja widzę, że Tobie najlepiej pasowałoby pozostawić po sobie monumentalne betonowe budowle, jakimi byłaby hala.
Sama hala.
Pomysł, który jest tutaj przedstawiany o kompleksie sportowym jest czymś innym, ciekawym.
Pod takim pomysłem podpisałbym się od razu i rozpoczął planowe gromadzenie pieniędzy na budowę.
Nie zrobiłbym natomiast tak, jak robią to obecne władze, że nie mają do końca pomysłu, wydają pieniądze na projekty, które z gruntu są skazane na potraktowanie ich, jako makulaturę a jedynym zadowolonym człowiekiem w tym momencie jest twórca projektu, który bierze miliony za to, z góry wiedząc, że nie będzie odpowiadał za dzieło.
Super nie ma co.
Chuck Norris jr musisz przyjąć do wiadomości, czy Tobie się to podoba, czy nie, że Festiwal Grecki to już historia Zgorzelca.
Ludzie, którzy mieli po kilka lat, kiedy Nikos rozpoczął organizację festiwalu powyrastali na dojrzałych ludzi z prawem do głosowania.
Rozjechali się po świecie i z pewnością opowiadają o tym, że w Zgorzelcu jest taki festiwal.
Mają się czym pochwalić rozsławiając lokalną ojczyznę.
W dniach swojej świetności Festiwal Grecki pokazywany był w programie II TVP i to nie w czasie, kiedy na rynku istniało kilkadziesiąt stacji telewizyjnych i każda bierze wszystko na zasadzie zapchajdziury ale w czasie, kiedy istniało kilka programów, możliwych do odbierania przez "Kowalskiego".
Czy jesteś w stanie pokazać mi dzisiaj wydarzenie kulturalne pokazywane w telewizji ogólnokrajowej w takim wymiarze?

Chuck Norris jr musisz o tym pamiętać, skoro nie chcesz docenić.
Za każdym festiwalem stali ludzie, którzy swoją pracą powodowali rozsławianie Zgorzelca, jako miasta kultury.

Chuck Norris jr o tym jak bardzo nieumiejętnie nasze aktualne władze promowały okręg zgorzelecki nie będe tutaj pisał, bo to się nadaje na osobny wątek.
To tyle dla Ciebie, jako wroga przejawów działania mieszkańców Zgorzelca w dziedzinie kultury.

P
G

jeszcze 293 dni i ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2010, 7:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Grzegorz pisze:

Ludzie, którzy mieli po kilka lat, kiedy Nikos rozpoczął organizację festiwalu powyrastali na dojrzałych ludzi z prawem do głosowania.


... i ponad trzy lata temu dokonali dobrego wyboru. Tylko, co niektórzy nie mogą się z tym do dzisiaj pogodzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2010, 8:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
.. i ponad trzy lata temu dokonali dobrego wyboru. Tylko, co niektórzy nie mogą się z tym do dzisiaj pogodzić.


Dr. Dre pisałem już o tym
Ja też w ostatnich wyborach głosowałem na niego.
Nie wstydzę się przyznać w chwili obecnej, że dokonałem błędnego wyboru.
Człowiek się nie sprawdził.
Jest nieudolny.
Niekonsekwentny.
Nie potrafi wypromować miasta.
...
Resztę dotycztasz w postach.

Teraz chciałbym aby inni też tego błędu nie popełnili.
Zapewne zauażyłeś, jak wiele osób negatywnie ocenia rządy obecnego burmistrza. To jest wynik jego a nie mojej pracy.

Raz dałem uczniowi kredyt zaufania i stwierdzam, że takie eksperymenty na żywym organiźmie, jakim jest miasto, powinny być prawnie zakazane.

P
G
i za 293 dni ..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..