Dzisiaj jest 16 cze 2024, 14:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 14:56 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
W tym niepohamowanym jadzie zazdrości kolega przekorny wyciąga stare teczki. Sporo ich jeszcze masz? Może jakiś Twój kolega Ci je podsuwa? Nie uważasz, że po takim sromotnym laniu jakie otrzymałeś w dniu wyborów powinieneś dać nam od Ciebie odpocząć. Proszę choćby na miesiąc. Osobiście jestem Tobą juz zmęczony.

Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w wystarczająco obelżywy sposób określiłyby Twoje postępowanie na tym forum.


Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 15:04 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 15:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Czepialski pisze:
zachęcam do oddania głosu...

Proponuje size=200... będzie zdecydowanie lepiej :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 15:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w wystarczająco obelżywy sposób określiły by Twoje postępowanie na tym forum.


Co ty możesz wiedzieć o kulturze, małym, zawistny, złośliwy i zakompleksiony człowieczku?
Odpowiem za ciebie - nie wiesz nic.

Daj mi ignora skoro męczy cię czytanie moich postów a ja osobiście również odetchnę z ulgą - mając świadomość, że takie jak ty indywiduum w końcu przestanie węszyć wokół moich wpisów i klecić w odpowiedzi szpetne, odpychająco złośliwe pseudo riposty. Próbujesz zabłysnąć zarówno w tematach ogólnych jak i tych związanych z koszykówką - zawsze z tym samym skutkiem - ludzie nie chcą z tobą polemizować. Podobnie jak ja - póki mnie nie zaczepiasz swoimi infantylnymi wypowiedziami.
;)

ps. o jakich ty teczkach piszesz, człowieczku??? Nie znam Czepialskiego ale postanowiłem wziąć z was przykład i wmawiać rozmaite, bardziej lub mniej prawdopodobne historie. Wycieczek osobistych uczę się od mistrzów - czyli m.in. ciebie.

ps2. Zalogowałeś się w styczniu tego roku i piszesz mi, żebym dał tobie odpocząć..??? Aleś ty zabawny... :smt082 :smt044 :smt082


Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 15:15 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 15:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Uważaj, bo nienawiść doprowadzi Cię do obłędu. Zawsze swoim oponentom przypisujesz własne cechy charakteru? Ja już widzę spore problemy z postrzeganiem rzeczywistości. Posłuchaj mnie choć raz i wyjedz do swojego Sulejówka. Dobrze Ci to zrobi, zobaczysz. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 16:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2010, 21:00
Posty: 41
Lokalizacja: Z miasta
przekorny pisze:
Czepialski, czy wcześniejsza przynależność do PZPR nie przeszkadza Ci w obecnym gloryfikowaniu PO??? 8)


A o czyjej przynależności piszesz? Czyżby swojej?

Z tego co mi wiadomo, to w dawnych czasach "przynależałem" li tylko do ZHP, a i to niezbyt długo. Chyba że za takową uznać też przynależność do LSO?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 17:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
Dajcie spokój przekornemu,przecież wyborczy blamaż musi w jakiś sposób odreagować,więc robi to na forum. a i sytuacja zawodowa jego teraz jest niepewna więc głęboka depresja murowana. Proszę więc nie kopcie leżącego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 17:20 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 paź 2010, 21:00
Posty: 41
Lokalizacja: Z miasta
Zapewne wszyscy wchodząc na forum zauważyli leada na głównej, ale pozwolę sobie wrzucić tutaj przykład, jakim to filantropem jest kandydat M.Fiedorowicz!!!!

A oto i link: http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b

206 biletów na koncert Dody za darmo!
2010-11-25

Nie 6, a 206 biletów na koncert Dody rozdamy dzisiaj i jutro wszystkim naszym czytelnikom. Stanie się tak za sprawą Mirosława Fiedorowicza, który zapłacił za 200 wejściówek. My wylosowaliśmy także 6 osób, które bilet otrzymają od nas w ramach konkursu.

To nie lada niespodzianka dla wszystkich fanów Dody. Bilety można odbierać dzisiaj i w dniu koncertu w godzinach od 9:00 do 18:00 w Biurze Podróży Leniwiec przy ul. Warszawskiej 15/1.

Koncert odbędzie się w najbliższy piątek (26.11) w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym o godzinie 19:30

Lista zwycięzców:

1. Anna Grzechnik
2. Michał Mikietów
3. Renata Obrycka
4. Magdalena Bober
5. Daniel Zakrzewski
6. Emil Głowacki
red.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 19:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
W tym niepohamowanym jadzie zazdrości kolega przekorny wyciąga stare teczki. Sporo ich jeszcze masz? Może jakiś Twój kolega Ci je podsuwa?


To amok powyborczy :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2010, 20:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
niecierpek pisze:
Dajcie spokój przekornemu,przecież wyborczy blamaż musi w jakiś sposób odreagować,więc robi to na forum. a i sytuacja zawodowa jego teraz jest niepewna więc głęboka depresja murowana.


Dziękuję za wyrozumiałość... :smt058 :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2010, 21:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Może ktoś więcej coś powie nt. kompetencji zawodowych kandydata na Starostę A.Bielińskiego. Z internetu dowiedziałem się, że głównym jego zajęciem zawodowym była prywatna działalność gospodarcza w formie spółki jawnej. To wg mnie nie wiele jak na funkcję Starosty. Jako Przewodniczący Rady Miasta nie zasłynął niczym szczególnym. Uważam, że nie poradzi sobie z problemami powiatu / redukcja zatrudnienia w Starostwie, PKS, likwidacja szkoły itp./


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2010, 15:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 cze 2008, 9:57
Posty: 76
Lokalizacja: Koźmin
Jendrzej - tu nie chodzi o kompetencje, tylko o stołki. W powiecie może zmieni się tylko tyle, że z powiatu powędruje parę osób do urzędu (wymiana). Co niektóre wróble mówią, że po wygranej R.G. pan J.Sz. (4 lata temu startował na burmistrza) ma szanse otrzymać stołek wiceburmistrza. A jakie ma ten pan kompetencje? Ci co z nim pracowali wiedzą o czym mówię :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2010, 16:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2009, 20:23
Posty: 106
Lokalizacja: Manhattan
zgolek8 pisze:
Cytuj:
Jendrzej - tu nie chodzi o kompetencje, tylko o stołki. W powiecie może zmieni się tylko tyle, że z powiatu powędruje parę osób do urzędu (wymiana). Co niektóre wróble mówią, że po wygranej R.G. pan J.Sz. (4 lata temu startował na burmistrza) ma szanse otrzymać stołek wiceburmistrza. A jakie ma ten pan kompetencje? Ci co z nim pracowali wiedzą o czym mówię :lol:

Zgadzam się w pełni z Twoimi spostrzeżeniami. Tzw. Łysi otrzymają w zamian za poparcie Rafałka stołek wiceburmistrza dla Jacka Sz., który dzięki Platformie i Groniczowi był Prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i to za Jego czasów ten zakład miał prawie 900tys. strat. Gronicz go wtedy odwołał . Obecnie Groniczowi ta osoba pasuje, co się nie robi dla stołków i potrzebnego poparcia przez tzw. ŁYSYCH i p. Walotkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2010, 16:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Moje przypuszczenia są takie, jeżeli wyborcy Walotki w II turze poprą Gronicza to z przewagą z I tury będzie miał ponad 2200 więcej od Fiedorowicza. Jeżeli w II rundzie wyborcy Aniszkiewicza i PiS poprą Fiedorowicza to ta przewaga zmaleje do około 400 głosów. Pytanie kto dostanie głosy jakie otrzymała Pani Sośniak i pozostali kandydaci z I tury? Mi wychodzi, że więcej o około 700 głosów będzie miał Fiedorowicz i on wygra, czego mu serdecznie życzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2010, 17:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2008, 13:00
Posty: 222
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
Pytanie kto dostanie głosy jakie otrzymała Pani Sośniak i pozostali kandydaci z I tury?

Nie pamiętam, aby Pani Sośniak kandydowała na burmistrza :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 lis 2010, 23:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 mar 2010, 19:24
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie startuje ale jej ilość głosów jest spora więc jest co przejmować:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..