Dzisiaj jest 16 cze 2024, 0:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 gru 2010, 21:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Zatrzymałem się kilka metrów za skrzyżowaniem i już za pasami dla pieszych.


Nie jestem sam :-? Najlepsze co w takiej sytuacji mozna zrobic zeby nie przestrzelic krzyzowki to starac sie skrecic w prawo - najmniejsze zlo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 8:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
popatrz co się dzieje... bo jak widzisz ze swoim zdaniem jesteś jedyny.


No widzę zima za oknem. W tej części Europy to raczej normalne zjawisko. Co do mojego zdania to przykro mi że nie nalezę do stada narzekaczy na to czy owo. Dla postawy narzekacza nigdy nie będzie idealnie "smerf maruda" po prostu to lubi. Nic mi do tego, ja wyraziłem własne zdanie ale upolitycznianie złej pogody to przegięcie.

turek pisze:
zatrważających 40


kolejny zawalidroga. ehhhh ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 9:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
upolitycznianie złej pogody to przegięcie.

chyba nad interpretujesz przedmówców. To nie jest upolitycznianie pogody tylko narzekanie na nieudolność polityków. Myślisz, że w ostatnich wyborach wybierałeś nowe osoby do salonów oraz tych co chcą się wozić nowymi furami? Nie. Te osoby zostały wybrane by radzić sobie w takich "wyjątkowych" sytuacjach jak coroczna zima na publicznych drogach - za to im płacimy i tego są rozliczani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 9:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
tadam pisze:
chyba nad interpretujesz przedmówców


bartekz pisze:
miało byc tak pięknie, w obietnicach i śą kolejne....obietnice.
A co na to obecny Burmistrz?, pewnie zajęty, innymi sprawami


zatroskany pisze:
A nie (PO)traficie sobie poradzic z paroma ulicami.


Jasne. Chętnie zobaczyłbym jak sobie Ci panowie radzą z tymi paroma ulicami przy takich opadach śniegu. Pewnie za poprzedników czy w innych miastach ulice były, czy są czarne :smt082

Wyjątkiem są pepiki, ale ja osobiście takiej ilości chlorku sodu na ulicach nie preferuje. Szkoda auta butów i środowiska naturalnego. Mamy tyle „szrotów” nawiezionych z NRD, że taka ilość soli odebrała by im radość z ich posiadania i to już wiosną ]:-> . Coś za coś.


Ostatnio zmieniony 02 gru 2010, 9:52 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 10:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
Jasne. Chętnie zobaczyłbym jak sobie Ci panowie radzą z tymi paroma ulicami przy takich opadach śniegu.

a teraz przeczytaj co napisał gobo007:
gobo007 pisze:
Dziś wracając z Bogatyni zaobserwowałem ciekawą rzecz. Asfalt na trasie był czarny. Tylko dojechaliśmy do ronda przy POMie i droga stała się biała, a auta nie mogły nawet wyjechać ze Zgorzelca, bo przy wjeździe na rondo się ślizgały.

czyli jednak można.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 10:20 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
...ja osobiście takiej ilości chlorku sodu na ulicach miasta nie preferuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 12:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
...ja osobiście takiej ilości chlorku sodu na ulicach miasta nie preferuje.


Z całym szacunkiem ale Twoje preferencje niewiele mnie obchodzą jeśli całe miasto jest zablokowane przez ostrożnych kierowców. Wolę ostrożnego zawalidrogę niż niebezpiecznego idiotę rozpychającego się na śliskiej nawierzchni.

Osobiście na warunki nie narzekam - w poniedziałek wieczorem jechałem do Wrocławia , we wtorek rano wracałem , przejechałem również Zgorzelec bez większych problemów. Dziś rano (6.30) drogi odśnieżono - nie miałem powodów do narzekania pomimo , że droga na Jerzmanki zazwyczaj jest zasypana... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 12:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzisiaj ciąg dalszy rzeźni: błoto pośniegowe + śnieg a pod spodem lód. Chodniki nieodśnieżone i nieposypane. Gratuluje świetnego samopoczucia w starostwie i w UM. Mnie gówno obchodzi czy chodnik jest miejski, wiejski czy wojewódzki. To samo tyczy sie ulic i dróg. Ma być to doprowadzone do porządku żeby nikt sie nie połamał bo to jest obowiązek waaadzy. A jak waaadza sobie nie radzi to jest pupka a nie władza. I żeby nie było że tak jest co roku, co roku jest coraz gorzej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 12:49 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Z całym szacunkiem ale Twoje preferencje niewiele mnie obchodzą jeśli całe miasto jest zablokowane przez ostrożnych kierowców.


Rozumiem, więc że wolisz aby miasto było intensywnie sypane solą. Więc drogi kolego odpowiedz mi, dlaczego tego nie robią? Zaniedbania? Olewka kierowców, mieszkańców Zgorzelca? Hmmmm Wystarczy przecie wysłać piaskarkę z dużą ilością soli i po sprawie. Tak jak w Czechach. Masz więc Yello pretensję do władz miasta? 8) 8)

YELLO_35 pisze:
Wolę ostrożnego zawalidrogę niż niebezpiecznego idiotę rozpychającego się na śliskiej nawierzchni.


Jak zwykle wyłącznie skrajności jak u moherków. Białe i czarne. Zawalidrogi i idioci. Nie ma nic po środku? Przykre - do kogo się zaliczasz? :roll:

[ Dodano: Czw Gru 02, 2010 12:50 pm ]
YELLO_35 pisze:
Osobiście na warunki nie narzekam


he he dyplomata uuuuhhhhuuuuuuuu :smt082

[ Dodano: Czw Gru 02, 2010 12:54 pm ]
tadam pisze:
a teraz przeczytaj co napisał gobo007:
gobo007 napisał/a:
Dziś wracając z Bogatyni zaobserwowałem ciekawą rzecz. Asfalt na trasie był czarny. Tylko dojechaliśmy do ronda przy POMie i droga stała się biała, a auta nie mogły nawet wyjechać ze Zgorzelca, bo przy wjeździe na rondo się ślizgały.

czyli jednak można.


Info dla Ciebie jak można :smt082 Dziś droga do Bogatyni zamknięta jest dla aut ciężarowych ze względu na wzniesienia i śliska nawierzchnię. 8) :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 13:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Rozumiem, więc że wolisz...


Źle rozumiesz - zwisają mi Twoje preferencje - i tylko tyle... :roll:

Dr. Dre pisze:
jak u moherków...


Skoro tak dobrze znasz ten elektorat to nie powinieneś mieć problemów z identyfikacją... 8)

Jakie prędkości ostatnio rozwijałeś mistrzu jazdy po lodzie i śniegu? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 13:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Źle rozumiesz - zwisają mi Twoje preferencje - i tylko tyle...


OK masz do tego pełne prawo. Rozumiem, że chodzi o mnie, a nie o poruszany prze ze mnie temat sypania soli, a raczej jej ograniczanie. Mało profesjonalne, wręcz ignoranckie, szczególnie koli gdyż jesteś na tym forum modem. Po jaką cholerę odpisujesz więc na moje wpisy. :-?

YELLO_35 pisze:
Skoro tak dobrze znasz ten elektorat to nie powinieneś mieć problemów z identyfikacją...
nie prowokuj i nie wciskaj mi czegoś czego nie ma.
YELLO_35 pisze:
Jakie prędkości ostatnio rozwijałeś mistrzu jazdy po lodzie i śniegu?
bezpieczną i nie powodującą korków.

Jeszcze jakieś pytania? ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 13:49 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Po jaką cholerę odpisujesz więc na moje wpisy. :-?


Bo lubię takich jak Ty ]:->

Dr. Dre pisze:
Jeszcze jakieś pytania?


Może więc kilka porad dla słabszych od Ciebie fanów motoryzacji? Podziel się z nami tymi sztuczkami ;) Wszyscy narzekają , uciekają w zaspy , a Ty taki bohater zgorzeleckich dróg...podziwiam :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 14:11 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
podziwiam


Dziękuje :smt058

To sobie posłodziliśmy więc dla dobra tematu zakończmy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 16:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 20 lis 2006, 19:19
Posty: 133
Przypominam że rozmawiamy w tym wątku o śliskich drogach w naszym mieście
,a dokładnie o braku reakcji władz miasta (Gronicza) na zimowy problem mieszkańców.

W dalszym ciągu ślizgamy się po drogach i chodnikach a Gronicz ze swoją drużyną lata po mieście z plakatami wyborczymi...zgroza
Nie każdy jeździ służbowym samochodem Rafale


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2010, 20:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:21
Posty: 49
Lokalizacja: Pieńsk
Dobrze że zapowiadają ocieplenie bo w mieście dalej ślisko... :|

Można liczyć bardziej na naturę niż na służby miejskie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..