Dzisiaj jest 16 cze 2024, 7:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 sie 2009, 11:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 sie 2009, 11:40
Posty: 28
Lokalizacja: Zgorzelec
Przekorny, ja nie respektuję prawa? Co mam wyartukować, poczytaj wcześniejsze wpisy nie będę się powtarzać. Dalej będę trzymała się tezy, że trzeba wiedzieć koga i na co zapraszać!!! Makaron popieram Cię. Amen


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2009, 14:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2009, 17:37
Posty: 39
Lokalizacja: Moguncja
Przekorny... quousque tandem... abutere.Przekorny skąd ta nienawiść do PO?. Był czas, że służyłeś jej wiernie wystarczyło wskazać palcem cel a Ty gryzłeś i kopałeś :). Do dziś pamiętam Twoją rozanieloną minę gdy burmistrz Gronicz dziękował Ci za zasługi w kampani, blask rozpierającej Cię dumy mógł oślepić nie jednego. Na ten czas, ludzie których teraz nazywasz kolesiwskim układem, byli obiektem Twoich umizgów oraz achów i echów... Teraz zmieniła się karmiąca ręka i nagle PO Ci nie w smak. Jesteś hipokrytą, chorągiewką, nieudacznikiem nie istniejącym i nic nie znaczącym bez swoich możnych Panów". Choć trzeba Ci oddać, że owych Panów umiesz pozyskiwać z zadziwiającą skutecznością, ale cóż, każdy dwór potrzebuje siepacza na smyczy, a na tym polu zawsze panuje deficyt. Ilość osób potrafiących się wyprzeć byłych współpracowników za garść srebrników od czasów Judasza jest na stale niskim poziomie. Więc lukę wypełniają Tacy jak Ty.

PS. Na szczęście istnieje archiwum forum, poświęciłam trochę czasu na jego przejrzenie. To ciekawa i pouczająca lektura. I piękne pole do odświeżenia Twojej pamięci. Przykład pierwszy z brzegu:

przekorny pisze:
To niesłychane co piszesz. Koniecznie podziel się z nami szczegółami tego "ataku" na BM!!! Kto jest jego inspiratorem, jakie tematy zostały "opracowane" w celu "ataku" itp. 8)
Inaczej,...gotów jestem podejrzewać, że to Twoja kolejna, nieudana zresztą próba zdyskredytowania w oczach forumowiczów startującej do wyborów opozycji. :roll:
Swoją drogą,....
Jakie to typowe, że w każdej krytyce lokalnych władz widzisz "zmasowany atak bliżej nieznanych sił, zmierzających do zdestabilizowania cudownie funkcjonującej władzy której jedynym i nadrzędnym celem jest troska o poprawę warunków życia mieszkańców i rozwój miasta". 8)
Teoria spiskowa wciąż żywa,.... :D :P


Prawda, że piękne ? Gdy byłeś w tzw. "opozycji" nabijałeś się z Marko, teraz bonzo, makaron i inni to są pieniacze i wichrzyciele, a Ty to krynica prawdy... Bleh.

Ps. Moje dane ? A Przekorny to imię czy nazwisko?


Ostatnio zmieniony 20 sie 2009, 14:54 przez jakobsprenger, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2009, 16:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
Brawo brawo brawo Jakob.Ciekawe kto przyjmie pod swoje skrzydła nieudacznika gdy łysa ekipa padnie.pewnie nikt bo wszyscy już się na nim poznali


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2009, 0:30 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
jakobsprenger

Ile można jeszcze, pytasz?? Póki ostatni z kilkoro nadętych, żądnych władzy i pieniędzy obłudnych egoistów nie będzie kryło się za ideologią partii i nie odejdzie w niepamięć.

Jak widzę, moje wypowiedzi na tyle rozdrażniły kierownictwo partii ( w którym jesteś, czego dowodem była niedwuznaczna wypowiedź jednego z Was, czyli niejakiego Artura Bielińskiego, kiedy zapytałem kto schował się za nickiem jakobsprenger), że postanowiło spreparować moją historię na potrzebę chwili, na potrzebę tych kilku ostatnich wiernych krzykaczy których w tym temacie widuję, żeby za pomocą perfidnych kłamstw zamknąć mi usta.

Cytuj:
Na ten czas, ludzie których teraz nazywasz kolesiwskim układem, byli obiektem Twoich umizgów oraz achów i echów...


Do PO wstąpiłem (z czym zresztą nigdy tutaj się nie kryłem) na ponad 2 lata przed wyborami samorządowymi, które wówczas wygraliśmy. Był to okres, kiedy PO, jak się wydawało, nie miała nawet cienia szansy na wygranie czegokolwiek. Minęły wybory parlamentarne, w których sromotnie przegrała i po których tym bardziej wydawało się, że nie ma szans na jakiekolwiek zaistnienie na scenie politycznej. Mimo to nawet do głowy mi nie wpadło, żeby ją opuścić.
Po pewnym czasie zostałem członkiem zarządu PO w Zgorzelcu, następnie trafiłem do sztabu wyborczego Rafała G.
Głęboko wierzyłem, że zmiana na stanowisku burmistrza przerwie (jak się wówczas wydawało) nieudolne rządy burmistrza Fiedorowicza.
Młody bankowiec Rafał Gronicz wydawał się wówczas idealnym kandydatem na to stanowisko, sposobem na podźwignięcie miasta z marazmu, na rzeczywiste, namacalne zmiany w sposobie kierowania miejską substancją, na przerwanie ówczesnego "czerwonego" układu.
Niestety, pomyliłem się nie tylko ja,.. pomyliła się większość zgorzeleckiego społeczeństwa oddając głos na tego, jak teraz wyraźnie widać, nieudolnego człowieczka.
O niespełnionych marzeniach o stabilnym, przejrzystym i uczciwym rządzie w mieście już od dawna głośno mówią ludzie,... którzy wówczas oddali na niego głos.

Już w niespełna rok po wyborach dotarło do mnie, że tak naprawdę ludziom z kierownictwa partii nie zależało na jakichkolwiek zmianach mogących poprawić los mieszkańców miasta, a jedynie na własnych korzyściach wynikających z posiadania władzy. Mam tutaj na myśli oczywiście korzyści majątkowe.

Obsadzanie stanowisk przez "swojaków", obejmowanie stanowisk w radach nadzorczych miejskich spółek po kilka naraz przez poszczególnych członków kierownictwa PO w mieście i powiecie (każde takie stanowisko, nie wymagające zbyt wielkiego nakładu pracy to dochód w wys. ok. 1500 zł/m-c), zatrudnianie synów, szwagrów, żon wiernych PO w UM i spółkach itd. (do tego jeszcze wrócimy)

Po roku opuściłem więc PO nie chcąc uczestniczyć w czymś tak odrażającym. Zatrudniłem się w lokalnej gazecie i poprzez artykuły tam zamieszczane powoli zacząłem piętnować działania Burmistrza miasta i jego "ludzi". Od Artura Bielińskiego, bałwochwalczo i bezkrytycznie wielbiącego burmistrza (autora wniosku o podwyżkę wynagrodzenia dla burmistrza) otrzymywałem wielokrotnie propozycje powrotu do PO. Moja odpowiedź zawsze brzmiała tak samo - NIE.
Tutaj muszę wyjaśnić, że tych "ludzi" to zaledwie garstka ze składu osobowego PO w mieście. Reszta z członków PO to w mojej ocenie ludzie przyzwoici, z którymi po dziś dzień mam doskonały kontakt. I podobnie jak ja krytykują poczynania tych "ze świecznika", choć w przeciwieństwie do mnie głośno o tym nie mówią.

Doszło nawet do tego, że kiedy udało mi się uzyskać dodatkowe zatrudnienie w jednej z miejskich spółek, po którymś z moich dziennikarskich pytań do burmistrza ( wciąż jednocześnie pracowałem w gazecie), chodziło o zapoznanie mieszkańców z wysokością zarobków burmistrza, jego zastępców, prezesów spółek i jednostek podległych burmistrzowi, nakazał on używając nieparlamentarnych słów wyrzucenie mnie z pracy w spółce, o czym poinformował mnie jej prezes.

Dopiero w rok po opuszczeniu PO udało mi się dostać pracę w miejscu, w którym pracuję. Poznałem tam ludzi którzy stanowią przeciwieństwo tych, z którymi ramię w ramię walczyłem o rządy prawicy w mieście. W sensie jak najbardziej pozytywnym. Gdybym tak nie myślał, zapewne już dawno odszedłbym z pracy, podobnie jak odszedłem z PO rządzonej przecież przez burmistrza z PO.

jakobsprenger, nieudacznikami jesteście wy, nie ja. Mając ogromną szansę daną przez społeczeństwo miasta Zgorzelec zaprzepaściliście ją. Właśnie dla owych kilku srebrników. Wasza nieskończona pazerność, wasza buta, tupet i pycha zniszczyły to, o co m.in. ja walczyłem. Stąd we mnie tyle goryczy....

Zerknij głębiej w historię forum. Znajdziesz tam wiele moich postów którymi wychwalałem Rafała. Ja się ich nie wstydzę. Zostałem tak jak i większość mieszkańców miasta oszukany przez was.

Nie zmieniłem nicka, nie zmieniłem samego siebie - zmieniłem jedynie wiarę w to, że jesteście uczciwymi, rzetelnymi ludźmi. Podobnie jak wielu, wielu oddających na was w wyborach swój głos mieszkańców miasta.

ps. jakobsprenger, Ty mnie znasz, ja nie wiem z kim piszę. To tak, jakbyś wysyłał anonimy na znajomego, sam pozostając w ukryciu. O to mi chodzi. Jeśli masz choć odrobinę honoru, ujawnij się. Wówczas będziemy mieli równe szansę w wymianie zdań. Póki do tego nie dojdzie, dla mnie jesteś małym tchórzem. Pamiętaj o tym, że ludzie tutaj odczytują Twoje posty jako posty przedstawiciela PO - czy chcesz w ich pamięci pozostać jako anonimowy donosiciel, o moralności ladacznicy, gotowej na każde świństwo byle tylko osiągnąć swój cel?? ;-)

jendrzej

Cytuj:
Dlaczego jedni są zwalniani za popełnienie przestępstwa, a inni nie.


Jędzrzeju, nie znam takiego przypadku, przynajmniej od chwili kiedy tam pracuję.


Ostatnio zmieniony 21 sie 2009, 6:39 przez przekorny, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2009, 7:55 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Głęboko wierzyłem, że zmiana na stanowisku burmistrza przerwie (jak się wówczas wydawało) nieudolne rządy burmistrza Fiedorowicza.


Chyba kierowałem się podobną przesłanką.
Sądziłem, że Fiedorowicz na stanowisku burmistrza to ktoś zły.
Jak bardzo się pomyliłem sam tylko to wiem.

przekorny pisze:
Młody bankowiec Rafał Gronicz wydawał się wówczas idealnym kandydatem na to stanowisko, sposobem na podźwignięcie miasta z marazmu, na rzeczywiste, namacalne zmiany w sposobie kierowania miejską substancją, na przerwanie ówczesnego "czerwonego" układu.


Teraz wiem, donieśli mi, że młodym to może On był i dobrze do niego pasuje miano "stażysta".
Drobna uwaga.
Na miano bankowca nie może zasługiwać każdy, kto pracuje w banku?
Nie czarujmy się R. Gronicz nie może być nazywany bankowcem po uwzględnieniu rodzaju prac, jakie wykonywał i możliwości w podejmowaniu decyzji (żadna).

Mylić się można ale jeśli odbywa się to kosztem społeczeństwa, to jest źle wtedy.

przekorny pisze:
(każde takie stanowisko, nie wymagające zbyt wielkiego nakładu pracy to dochód w wys. ok. 1500 zł/m-c), zatrudnianie synów, szwagrów, żon wiernych PO w UM i spółkach itd. (do tego jeszcze wrócimy


To rzeczywiście boli.!!!!!

ja widzę jedno rozwiązanie.


FIEDOROWICZ .... WRACAJ !!!

już wystarczy marnowania grosza publicznego.

P
G

Tak krzycze o powrocie Fiedorowicza na stołek burmistrza, że może przyjmie mnie na szefa kampanii wyborczej.

Jak sądzicie??

ja .....


Ostatnio zmieniony 21 sie 2009, 7:55 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sie 2009, 20:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 maja 2008, 7:10
Posty: 35
Lokalizacja: zgorzelec
co tak nisko spadliśmy.Trzeba podgrzewać.A zapomniałbym o komentarzu oto on.DZIEŃ DOBRY :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2009, 9:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 cze 2008, 9:57
Posty: 76
Lokalizacja: Koźmin
"Łysa ekipa" nie padnie, bo ona się rozrasta. Już nie ma 2 panów, ale 3 :lol: (doszedł pan J.Sz.) Do wyborów mało czasu pozostało i trzeba zacząc działać...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 wrz 2009, 8:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
pytanie stale to samo: kroją kasę czy nie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2009, 13:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Dla ciekawskich i żądnych sensacji polecam dzisiejsze wydanie "Nowin Jeleniogórskich"
Możemy się dowiedzieć, że Starosta I.O. był przez długie lata TW "Karaś"!!!! To jest informacja dnia!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2009, 14:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sie 2009, 13:42
Posty: 71
Lokalizacja: sąsiad przekornego
Widzę, że to tutaj zamiast w temacie Rada Miasta mogłem napisać o naszym TW. Ale Przekorny sobie poradzi...znajdzie :D Widzę, że jendrzej jest czujny niczym Karaś z Haliną razem wzięci :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2009, 15:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
myślę że jest to informacja roku,a swoją drogą wspólnicy dobrali się jak w korcu maku.Ciekawe jak przekorny teraz będzie bronił ten wzór cnót wszelakich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2009, 4:59 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
był przez długie lata TW "Karaś"!!!! To jest informacja dnia!!!


Fajnie , bo już tematyka TW umierała w milczeniu :smt026

Cytuj:
Ciekawe jak przekorny teraz będzie bronił ten wzór cnót wszelakich.


]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2009, 7:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35

Cytuj:
]:->


Twoje posty to w 99% zwykłe spamy pozbawione jakiejś własnej myśli czy idei. Krótko mówiąc... bzdety bez polotu - ale tutaj przeszedłeś nawet siebie - choć wiem, że to trudne... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2009, 12:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
Czy prawdą jest na nasze stoły, w niektórych restauracjach powrócił słodkowodny Karaś?
Takie opinie krążą po mieście. Jest to rzeczywiście temat dnia w naszym lokalnym światku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lis 2009, 21:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Grzegorz pisze:
myślę że jest to informacja roku,a swoją drogą wspólnicy dobrali się jak w korcu maku.Ciekawe jak przekorny teraz będzie bronił ten wzór cnót wszelakich.


Zapewne będzie atakował każdego kto będzie śmiał poruszyć temat " TW Karasia".
W ich sytuacji pozostaje jak najszybciej wyciszyć temat i krążące wokół niego spekulacje. Czasu jeszcze trochę zostało, przez rok ludzie zapomną o sprawie jeżeli tylko uda się ją skutecznie wyciszyć. Ale obiektywnie patrząc to mocno im sie skomplikowały sprawy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..