Dzisiaj jest 16 cze 2024, 7:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 gru 2013, 16:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
widzę że naiwniaków co nie miara. Pewnie doskwiera konieczność prowadzenia działalności z tytułu dopłat Urzędu Pracy. :smt082 Kiedyś ktoś wyliczał wszystkie jadłodajnie w Zgorzelcu i okolicach i z tego co pamiętam było tego kilkadziesiąt. :smt082
Przestrzegam was w okolicy grasuje pewien delikwent który delikatnie pisząc naciąga właścicieli restauracji na ... i tu sami doświadczcie na co :smt082 Powodzenia.
Pamiętajcie Polacy jedzą w domu , a jeśli już mają wyjść to raczej na trunki albo do spelunek w których zjeść można za 15 zł i to coś dalece odbiegające od dobrego jedzenia :smt082 np. pizza
Restauracja to tylko w okolicy przejść granicznych pod Niemca albo domy weselne, bo Polacy wydają tylko na wesela, chrzciny, komunie i pogrzeby . Inaczej bida którą widać po reklamach typu menu na głównej. Współczuję :cry:


Ostatnio zmieniony 06 gru 2013, 19:25 przez Jacooo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2013, 19:13 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Gero pisze:
to Wojtek kucharz

Tak podaje bo takiego ma szefa- to wina wyłącznie właściciela.
Jacooo pisze:
Twoje rachunki czy bilanse finansowe to KOTLET BZDUR wyssanych z siuraka.

Sprawiasz wrażenie fachowca, więc proszę może Ty to policzysz. Moje danie główne składające się z drobiu oraz warzyw wychodzi do 3 zł. Może Ty pokaż swoją wiedze ?

Hakeem pisze:
pogadamy sobie a może i mi pomożesz !!!!!!!!!

Oczywiście jak będę dysponował czasem, zapraszam na priv.

Jacooo pisze:
skoro tak... to ja napiszę, że pewnie zajmujesz się prowadzeniem budki z Hotdogami i popisujesz się na forum swoją fantazją na temat prowadzenia restauracji. Dlaczego nie...

Pisz co chcesz tylko nie rób z siebie durnia

Gero pisze:
W sumie niby inteligentny facet z sukcesami na koncie, a dal sie nabrac na promocje garnkow i sms od t-mobile.

Gdzie tak jest napisane, że dałem się nabrać? Na pokazie byłem z ciekawości, zobaczyć największych w Polsce fachowców od naciągania naiwnych ludzi. Później starałem się poinformować jak największą rzeszę ludzi aby wycofali się z błędu. Taki czyn społeczni przeciw kuta... bez sumienia.
Coś było w tym złego ?

Jacooo pisze:
Przestrzegam was w okolicy grasuje pewien delikwent który delikatnie pisząc naciąga właścicieli restauracji na ... i tu sami doświadczcie na co :smt082


Chętnie ja i wielu innych forumowiczów dowie się o co ci chodzi ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2013, 19:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
skończyłem rozmowę z fantastą 59900
przestrzegam wszystkich przed Panem o imieniu Roland, jego fantazje i kłamstwa pasują mi do tych pod nickiem 59900


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2013, 20:06 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Jacooo nie uciekaj tak szybko, popisz się swoimi obliczeniami. Ja też chce zobaczyć kabaret. Chyba, że się nie znasz, nie twój fach to nie cyrkuj.

Naprawdę chętnie bym popatrzył na inne obliczenia, niech ktoś mnie sprostuje jeśli nie mam racji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 gru 2013, 20:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
może po prostu warto otworzyć bar mleczny z np. 6ma pierogami ruskimi za 4.70 ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2013, 1:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 gru 2013, 0:57
Posty: 1
ale mam z was polewke,... 59900 szacun za prawde ktora w oczy kuje. I wy sie dziwicie ze Honorata i inni sie do was nie przyznaja :smt044

Opanuj słownictwo - otrzymujesz ostrzeżenie :smt021
YELLO_35


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 13:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
może po prostu warto otworzyć bar mleczny z np. 6ma pierogami ruskimi za 4.70


Może nie bar mleczny ale coś podobnego istnieje :

http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=765&id=12592

Jak kupisz na wynos bez podgrzania to jest taniej - kiedyś wziąłem z jagodami i były pyszne :smt023


zubek pisze:
...w knajpie, którą "zrewolucjonizowała" Gessler. Śladem tej pani podążyłem już drugi raz i trzeciego nie będzie. Niestety dopiero po ostatniej akcji uzmysłowiłem sobie fakt, że w tydzień nie da się zmienić przecież ludzi...


To prawda niestety... :?
Ja byłem w gryfowskiej OBORZE po rewolucji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 14:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
YELLO_35 pisze:
Ja byłem w gryfowskiej OBORZE

a ja jakoś nigdy nie mogę tam dotrzeć. za to czasami bywam w gryfowskiej Pasji
http://restauracjapasja.republika.pl/karta.html#sec1
i jeszcze się nigdy nie naciąłem. w zimie na tej trasie przejeżdżam prawie co tydzień i zwykle zatrzymujemy się na obiad właśnie w Pasji albo w Prowansji olszyńskiej, choć muszę przyznać, że jeśli miałbym się czepiać to w Olszynie mają trochę za duże porcje - a ja naprawdę niejednej dużej porcji w życiu dałem radę;)
http://prowansjanasza.pl/menu/
mi w Zgorzelcu najbardziej brakuje lokali właśnie tego typu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 15:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
YELLO_35 pisze:
były pyszne


Powinni przy wejściu do baru postawić mikrofalówkę i za jednego złotego udostępniać do podgrzewania pierogów. Pachnie Białorusią, ale zgadzam się z tobą pyszne. Najważniejsze że dodają plastikowy widelec. :smt023
neandertalski pisze:
http://prowansjanasza.pl/menu/

przy drodze łatwiej ale kuchnia co by nie pisać doskonała. Polecam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2013, 17:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
a ja jakoś nigdy nie mogę tam dotrzeć


Ja sobie obrałem to za punkt honoru ;)
Swoją drogą każdy kto tamtędy jeździ mówi tak jak Ty :

neandertalski pisze:
za to czasami bywam w gryfowskiej Pasji
...
i jeszcze się nigdy nie naciąłem.


Lokal mocno pracuje na swoją dobrą opinię :smt023

neandertalski pisze:
...Prowansji olszyńskiej, choć muszę przyznać, że jeśli miałbym się czepiać to w Olszynie mają trochę za duże porcje - a ja naprawdę niejednej dużej porcji w życiu dałem radę;)


Choć może nie wyglądam to jadam sporo - a restauracyjne porcje napełniające w pełni moje trzewia to rzadkość. Dlatego tam kiedyś zajdę - dzięki za info :smt020

Jacooo pisze:
Powinni przy wejściu do baru postawić mikrofalówkę i za jednego złotego udostępniać do podgrzewania pierogów. Pachnie Białorusią, ale zgadzam się z tobą pyszne. Najważniejsze że dodają plastikowy widelec. :smt023


Podsuń im te myśl ;)
Ja brałem w drodze do pracy i dopiero tam mikrofalami zagrzałem - widelczyka nie brałem :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2013, 9:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dla mnie to zagłębie gryfowsko-olszyńskie to jakiś niepojęty ewenement. żarcie dobre i ceny do zaakaceptowania a przy tym wyjąwszy "Prowansję", która stoi przy głównej drodze (koło fotoradaru) trzeba do tych lokali specjalnie z głównej drogi zjechać. w Gryfowie jest jeszcze bardzo przyzwoite "Trevi" w rynku i na przeciwko - jeśli nic się nie zmieniło (dawno nie byłem), całkiem sympatyczna kawiarnia w której można się napić czekolady. Gryfów nie jest żadną turystyczną atrakcją a pomimo tego te lokale od lat działają i chyba nie narzekają na brak klientów, mało tego nie przypominam sobie abym tam kiedykolwiek jakiegoś Niemca widział, pewnie trafiają się ale zdecydowanie nie na nich są ukierunkowani, mam wrażenie, że zawsze najwięcej jest miejscowych z najbliższej albo ciut dalszej okolicy, jak widać ukierunkowując swoją knajpę na takich klientów, też można funkcjonować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2013, 15:12 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
...w Gryfowie jest jeszcze bardzo przyzwoite "Trevi" w rynku i na przeciwko - jeśli nic się nie zmieniło (dawno nie byłem), całkiem sympatyczna kawiarnia w której można się napić czekolady.


Byłem tam ponad 2 m-ce temu. Niezwykle elegancki (nie mylić z drogim) lokal z fajnymi łukami Kleina i pysznymi ciastami do kawy (stąd ból że w Oborze tego zabrakło).

neandertalski pisze:
Dla mnie to zagłębie gryfowsko-olszyńskie to jakiś niepojęty ewenement.


To fakt :|
Może dlatego, że to droga tranzytowa m.in. dla całego lubuskiego na trasie w Karkonosze?
Naszych mieszkańców też sporo tam jeździ.
A może po prostu bardziej się starają o klienta? Czego u nas chyba brakuje... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2013, 15:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:

Ja byłem w gryfowskiej OBORZE po rewolucji...


problem Obory polega na tym, że właścicielki powoli wracają do swoich pomysłów. ciekawe, że Gessler pierwsze co, to wywaliła jakieś plastikowe straszydła - zabawki dla dzieci, a już stoi nowe różowe monstrum i straszy.jeszcze większe i jeszcze straszniejsze. krok po kroczku co raz mniej Gesslerowej, a co raz więcej starego. karawana poszła dalej i pamięć po niej zanika.aż się prosi o jakieś oborzane przaśne gadżety -stare liny, lampy drewniane szufle, beczki itp.- pełno tego na rynku, ale widocznie nikt tam nie czuje klimatu. szkoda, bo pomysł był ciekawy. co do jedzenia - średnie. jednak w porównaniu z knajpą spod znaku Gesslerowej z Chojnowa Obora i tak wypada nieźle. brrrrr - straszne wspomnienie wróciło....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 1:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Posłuchajcie jakie można wyciągnąć pieniądze jak się prowadzi dobra restauracje.
Mówi to sama M.G., która coś na ten temat wie. Polecam od 15 sekundy

http://plejada.onet.pl/magda-gessler-o- ... chce/re3tf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 9:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
Najgorsze to gdy szef kuchni naciąga właścicieli restauracji na zakup towarów we wskazanych hurtowniach z którymi to ten szef kuchni ma układ finansowy. Czyli % od faktur. Tak się wykańcza właścicieli restauracji. Na szczęście wielu restauratorów szybko zdaje sobie z tego sprawę i zwalnia złego szefa kuchni , który głównie co potrafi to generowanie kosztów. Zły szef kuchni znajduje jednak ciągle nowych właścicieli restauracji którzy rosną jak grzyby po deszczu. Największą bolączką restauratorów w Zgorzelcu to brak dobrych i uczciwych pracowników. Zły , nieuczciwy potrafi doprowadzić do upadłości. Pan 59900 wyleciał już z kilku restauracji także z tych najlepszych i cenionych. Za co ? Wystarczy zapytać właścicieli. Na imię ma ROLAND :smt075 Ponad wszystko nie znoszę oszustów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..