Dzisiaj jest 15 cze 2024, 22:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lis 2014, 13:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:40
Posty: 124
Lokalizacja: zgorzelec
Widzę Marta że nawet Ty nie bardzo wierzysz w szanse swojego kandydata.A gdzie Twoja wiara w wygraną,w innym przypadku nie bałabyś się niczego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2014, 18:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
gobo007 pisze:
by uderzać personalnie - tu przytoczę choćby wyciąganie moich danych i podawanie ich na forum, rozliczanie znajomości i dorabianie głupich ideologii o partyjnych przynależnościach. J

ech Gobo dane personalne sam podałeś, Twoje wpisy na FB, pokazują kim jesteś i co sobą reprezentujesz, jakie rozliczanie znajomości mijasz się z prawdą na kilometr i nic sobie z tego nie robisz. Ty jedyny nie widzisz "partyjnych przynależności" to zamień posadę w Elektrowni na stanowisko w Urzędzie Miejskim ( ups Tobie może się to udać)
YELLO_35 pisze:
Skąd w ogóle pomysł, że mnie miałoby to interesować? :roll:

Moderatorze mam wrażenie że czytacie moje posty tylko dlatego, aby złapać mnie na rodzaju końcówek (męskie,żeńskie). jak napisałeś niejeden próbował, i się ośmieszył.
Jeżeli chodzi o meteorytykę wypowiedzi, to jak w podstawówce, gdy argumentów zabrakło ośmieszyć bądź obrazić trzeba.
niecierpek pisze:
Widzę Marta że nawet Ty nie bardzo wierzysz w szanse swojego kandydata.A gdzie Twoja wiara w wygraną,w innym przypadku nie bałabyś się niczego.

To nie jest kwestia wiary, to są wybory każdy z kandydatów może wygrać, czy biorę pod uwagę że Gronicz może wygrać? tak biorę, od kilku tygodni jest nawet dla ludzi miły, pisze jakieś listy w których się tłumaczy z tego ćwierć miliona złotych dochodu żony, uruchamia mauzoleum na Lubańskiej tuż przed 2 turą wyborów, ma aparat władzy itp, itd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 8:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 - tak mnie ostatnio naszło, że robisz krecią robotę swojemu sztabowi. Ludzie żalą się na Ciebie - przenosząc ten żal na kandydata. Innymi słowy - mają Cię dość.
Inna sprawa, że dziwi kompletny brak odzewu sztabu na Twoje postępowanie. Czyli trzymacie razem :smt023
Pogratulować kontaktów - pozdrów Czarka :smt033



btw - przypominam o ciszy wyborczej która na forum również obowiązuje.
Wątków nie zamykamy więc tym się nie sugerujcie.




Może Martuś coś na inny temat wtedy napiszesz - cenimy sobie szczególnie tak aktywnych userów :smt028
Jak Ty dasz radę bez forum po wyborach...aż się martwię ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 9:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
YELLO_35 pisze:
Ludzie żalą się na Ciebie

Na mnie się żalą kto ? GRONICZ I JEGO SZTAB? :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003
YELLO_35 pisze:
Może Martuś coś na inny temat wtedy napiszesz - cenimy sobie szczególnie tak aktywnych userów :smt028

Tak przyczepić się do jakiegoś słówka potraficie, ale odnieść się do prawdziwych problemów typu zadłużenie miasta, koszty utrzymania hali,......... pomijacie.
Uszczypliwość i sarkazm kapie z Waszych literek, ale co tam, przyzwyczaiłam się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 10:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2007, 19:22
Posty: 49
Lokalizacja: Zgorzelec
Marto, nie jestem ze sztabu Gronicza i nie jestem też jego sąsiadką, ale ja też uważam, że Twoje zacietrzewienie więcej szkody Twojemu Guru przynosi niż przysparza ewentualnych wyborców.
Pozdrawiam ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 10:21 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Również nie jestem zwolennikiem Gronicza, ale pomogłaś mi podjąć decyzję co do Aniszkiewicza :D jestem na kolosalne NIE! Zaznaczam, że śledziłem wątek i jestem pod dużym wrażeniem twojej metamorfozy :)
Mam nadzieję że nie będzie w mieście nigdy tak niemerytorycznej i perfidnej niekampani niewyborczej niekandydatów. Swój głos oddam pewnej pani, kto inny jak nie kobieta potrafi zarządzać domem :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 11:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33
Martaw33 pisze:
YELLO_35 pisze:
Ludzie żalą się na Ciebie

Na mnie się żalą kto ? GRONICZ I JEGO SZTAB? :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003


Nie wydaje mi się. Oni tam brawo biją po każdym Twoim poście. Całkiem poważnie uważam, że wiszą Ci dużego browara.

Nie wiem czy pójdę do wyborów, ale jeśli pójdę, to dokładnie wiem na kogo nie zagłosuję. Kawał kiepskiej roboty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 11:43 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
YELLO_35 pisze:
robisz krecią robotę swojemu sztabowi

mrbyte pisze:
Kawał kiepskiej roboty.

i ja myślę podobnie :)
ale swoją drogą jestem ciekaw czy przysłowiowy ciemny lud to kupi i ile dostaną anisze procentów w nadchodzących wyborach, zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 13:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Kiedyś była taka historia z zespołem muzycznym w USA - grupa ludzi postanowiła przeprowadzić doświadczenie. "Wirtualnie" utworzono grupę muzyczną (która nigdy w rzeczywistości nie istniała, jak i muzycy w niej występujący). W prasie pojawiały się artykuły o sukcesach zespołu (oczywiście wypuszczane przez prowadzących doświadczenie), o kolejnych koncertach, o milionach sprzedanych płyt. Wypuszczono nawet na rynek bilety na wystepy, które świetnie się sprzedawały. Wtedy wyjawiono ludziom prawdę, że wpuszczono ich w maliny. Ogólnie chodziło o pokazanie siły mediów, efekt śnieżnej kuli i bezrefleksyjność społeczeństwa, które łyka wszystko co im się serwuje.
Dlaczego o tym piszę? Właśnie z tym kojarzy mi się kampania Aniszkiewicza. Facet stronił od wszystkich, nigdzie (lub prawie nigdzie) go nie było widać, nie udzielał się w mediach, nie brał udziału w wywiadach. Mi przypominał trochę Stana Tymińskiego - był i jest takim dziwnym i tajemniczym gościem.
Gadzinówek nie liczę, bo to nie on pisał - każdy kto zna Czarka i jego styl pisania wie, że to spod jego pióra ten bełkot wychodził.
Czy jeśli podczas WŁASNEJ kampanii człowiek nie ma nic do powiedzenia, a wszystko kontroluje jego sztab, to dobrze wróży kadencji pod jego rządami? Tak samo, albo bardziej agresywnie wyglądałoby jego rządzenie. Aniszkiewicz byłby tylko marionetką w rękach swojego sztabu, któremu na dodatek winny byłby "przysługę' za pomoc w wygraniu wyborów. Sterowanie z drugiego rzędu przez frustratów i rozgoryczonych własnymi klęskami kolesi. Tego chcemy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 14:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
gobo007 pisze:
Właśnie z tym kojarzy mi się kampania Aniszkiewicza.

a mnie się ta kampania kojarzyła z nigeryjskim przekrętem, kiedy dostajesz na skrzynkę mailową list od kogoś kto chce Cię obdarować i uszczęśliwić za jakąś niby niewinną przysługę. tu też obiecano wszystko wszystkim, wystarczy oddać tylko swój głos i wkroczyć do krainy taniego bogactwa, dobrobytu bez zadłużeń, milionów argumentów za, wywalonych na bruk prezesów, tanich śmieci, czystej wody, niskich podatków i opłat blablabla, a jeszcze emerytów dzielących się swoim doświadczeniem z młodzieżą, kanalizacją przy domu samotnej matki itd itp itd...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 14:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 paź 2014, 11:46
Posty: 10
Martaw33 pisze:
Spotykam się jednak z kpiną smutne.

Bo bzdury które piszesz można wykpić albo z politowaniem przemilczeć. Twój kandydat jest albo głupi albo nieświadomy tego jaką „przysługę” mu robisz pisząc na tym forum w jego imieniu. Mam nadzieje że w poniedziałek waszym jedynym zadaniem będzie usunąć swoje plakaty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 21:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 01 sie 2007, 17:50
Posty: 163
Lokalizacja: Zgorzelec
prostownik pisze:
Cytuj:
Przedstawiłem merytorycznie podając fakty i dane dostępne dla każdego kto ma dostęp do internetu, chęci i czas na ich odszukanie. One mówią same za siebie i ukazują wg mnie dość rozrzutne podejście do gospodarowania naszymi pieniędzmi.


Merytoryczne podejście pokazało by obydwie strony problemu. Ty pokazujesz tylko to jasną, a ja wykazuje że jest, że istnieja ta ciemna, istnienia której nie przyjmujesz do wiadomości.


Wszystkie za i przeciw powinno wykazać przeprowadzenie analizy w formie Studium Wykonalności. Jak napisałem ten temat (łączenie Spółek ) nie zostanie zawieszony przeze mnie na kołku po wyborach (bez względu kto je wygra).

prostownik pisze:
Cytuj:
Napisałem kilkukrotnie, że rok do roku zyski mogłyby nie być widoczne. Jednak dla kogoś kto myśli w dłuższej perspektywie trwającej więcej niż jedna lub dwie kadencje będą one realne.


No świetnie. Tylko daczego kandydat nie krzyczy "zwolnić przezesów, podwużkę dostaniecie za parę lat..." ?


A tego to ja już nie wiem. Pisałem 28 oraz 29 października, że wszystkie moje wypowiedzi są własnym rozwinięciem hasła kandydata na Burmistrza. Już samym rozbudowaniem ukazałem pewne zagrożenia z tak sformułowanego hasła.

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?f=61&t=5184&start=480

Jednak pomysł kandydata skłonił mnie do głębszych analiz, a ich efekty przedstawiam w tej dyskusji. Doceniam Twe argumenty oraz wiedzę i jeśli chcesz po wyborach możemy razem kontynuować ten temat służąc pomocą Burmistrzowi wybranemu na najbliższą kadencję. Ja jestem otwarty na dyskusję bez względu kto nim zostanie.


prostownik pisze:
Cytuj:
Jeśli doszłoby do połączenia spółek i nowa miałaby w zakres swojej działalności wpisany m.in. ten sam zakres usług (wg PKD) co obecna ciepłownia to nie istniałyby żadne przesłanki do odmowy wydania koncesji na rzecz nowej firmy.


Skąd ta pewność ? Jak tak bardzo zależy nam na obniżeniu kosztów, nia zatrzymujmy się w połowie drogi - sprywatyzujmy spółki ! Wtedy żadnym zamartwieniem miasta będzie ilość prezesów, rad nadzorczych itp.


Obecny Burmistrz już swego czasu chciał sprywatyzować jedną ze spółek miejskich, a dla przypomnienia podam iż było to ZPEC. :|
Całą sprawę najpierw trzymał w tajemnicy, a później nie pozwolił mieszkańcom nawet na przysłuchiwanie się dyskusji z załogą przedsiębiorstwa i związkami zawodowymi. Chcąc to sobie zagwarantować zmienił nawet miejsce spotkania z MDK na teren ZPEC. :?
O czym to świadczyło? Wg mnie o lekceważeniu nas mieszkańców, którzy są właścicielami Ciepłowni. :oops:
Koniec końców wycofał się z tego pomysłu.
W celu zdobycia pieniędzy brakujących w budżecie zadłużano miasto.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 22:03 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
kusy pisze:
Twój kandydat jest albo głupi albo nieświadomy tego jaką „przysługę” mu robisz pisząc na tym forum w jego imieniu.

Niestety, nie czytasz ze zrozumieniem, obrażając Aniszkiewicza, niewiele już wskórasz, gdzie napisałam że piszę w Jego imieniu koleżanko? :smt021

gobo007 pisze:
tanich śmieci, czystej wody, niskich podatków i opłat blablabla, a jeszcze emerytów dzielących się swoim doświadczeniem z młodzieżą, kanalizacją przy domu samotnej matki itd itp itd.

Bardzo się cieszę Gobo, że wreszcie dotarły do Ciebie choć te podstawowe postulaty.

Wiecie, możemy się nie zgadzać, spierać, czasami jednak warto się zatrzymać popatrzeć do tył i zastanowić czy komuś swoim postępowaniem nie zrobiło się krzywdy.

Niech przykład Aniszkiewicza, który dziś publicznie przeprosił Pana Prezesa Kozłowskiego za umieszczenie logo KLUBU SPORTOWEGO, w gratulacjach za wygrany mecz Turowa, będzie dla nas przykładem. Należy umieć przyznać do błędu bez względu na konsekwencję. Zadaje sobie też pytanie czy redakcja, zgorzelec.info potrafił przyznać się do moim zdaniem "grzechów zaniechania" braku opisania sprawy przegranej burmistrza Gronicza w sądzie, bądź określenia co ważniejsze prawdziwego zadłużenia miasta, czyli zwykłej dziennikarskiej roboty.
Poniżej pełny tekst przeprosin KWW Aniszkiewicza czyli odpowiedź na artykuł z głównej stron portalu zinfo.pl pod nawołującym do agresji? tytułem "Ta zniewaga krwi wymaga"?
PRZEPROSINY:
" Józef Kozłowski
- Przewodniczący Rady Nadzorczej KKS Turów Zgorzelec
- Przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP. Powiatu Zgorzeleckiego

Z głębokim zdziwieniem przyjęliśmy tak ostre w swej formie pismo, wystosowane do naszego społecznego komitetu wyborczego - złożonego z bezpartyjnych mieszkańców Zgorzelca - przez, wydawałoby się, apolityczny KKS Turów Zgorzelec. Tak stanowcza reakcja tym bardziej zastanawia, biorąc pod uwagę, że w naszej niekomercyjnej przecież gazetce, zawarliśmy jedynie serdeczne gratulacje złożone zawodnikom klubu Turowa, jego zarządowi i wszystkim kibicom oraz życzenia równie spektakularnych sukcesów w dalszych sportowych rozgrywkach. Tylko i wyłącznie z tego powodu pozwoliliśmy sobie zamieścić logo klubu, ufając, że dołączone do tego rodzaju pozytywnej treści, nie może wzbudzić negatywnych reakcji po stronie jego zarządu.

Szanując jednak prawo własności klubu do logotypu oraz głęboko wierząc w szczere intencje Pana Józefa Kozłowskiego – który bez wątpienia potrafi oddzielić pracę w klubie z własną, aktywną pracą polityczną - niniejszym składamy serdeczne przeprosiny za zamieszczenie znaku KKS Turów, bez zgody jego właściciela, tuż obok gratulacji z powodu wygranego, historycznego meczu z drużyną Bayernu Monachium.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zaprzestaliśmy kolportowania gazetki z niefortunnie zamieszczonym logiem klubu.

W imieniu KWW Ireneusz Aniszkiewicz
Bogumił Wojtków
pełnomocnik wyborczy
KWW Ireneusz Aniszkiewicz"

Pozdrawiam Marta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 22:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Coś źle doczytałaś Marta.
Ja nic takiego nie pisałem
"gobo007 pisze:
tanich śmieci, czystej wody, niskich podatków i opłat blablabla, a jeszcze emerytów dzielących się swoim doświadczeniem z młodzieżą, kanalizacją przy domu samotnej matki itd itp itd."
To pisał pod moim postem Neandertalski.
Mnie w nic nie mieszaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 22:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A gdzie przeprosiny Pacyniaka i ekipy od oświadczeń majątkowych? Jeszcze dwa dni temu nawoływaliście do dymisji, do wycofania kandydatury, a dziś co?
Na stronie konkurencji masz artykuł:
http://www.zinfo.pl/artykuly/16765
Tutaj linki do wyników badania oświadczenia majątkowego na koniec kadencji i za rok poprzedni:
http://www.zinfo.pl/imagePliki/2458.jpg
http://www.zinfo.pl/imagePliki/2459.jpg

Szczekać potraficie, ale gdy potrzebne są fakty dziwnie zapominacie o sprawie i udajecie, że jej nie było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..