Dzisiaj jest 15 cze 2024, 19:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lis 2014, 22:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
gobo007 pisze:
Na stronie konkurencji masz artykuł:

Czyli przekaż moje uwagi redakcji proszę; jak już tak bardzo utożsamiasz się z tym portalem
gobo007 pisze:
To pisał pod moim postem Neandertalski.
Mnie w nic nie mieszaj.

Przepraszam Gobo, już to zmieniam:
Martaw33 pisze:
kusy pisze:
Twój kandydat jest albo głupi albo nieświadomy tego jaką „przysługę” mu robisz pisząc na tym forum w jego imieniu.

Niestety, nie czytasz ze zrozumieniem, obrażając Aniszkiewicza, niewiele już wskórasz, gdzie napisałam że piszę w Jego imieniu koleżanko? :smt021

Neandertalski pisze:
tanich śmieci, czystej wody, niskich podatków i opłat blablabla, a jeszcze emerytów dzielących się swoim doświadczeniem z młodzieżą, kanalizacją przy domu samotnej matki itd itp itd.

Wiecie, możemy się nie zgadzać, spierać, czasami jednak warto się zatrzymać popatrzeć do tył i zastanowić czy komuś swoim postępowaniem nie zrobiło się krzywdy.

Niech przykład Aniszkiewicza, który dziś publicznie przeprosił Pana Prezesa Kozłowskiego za umieszczenie logo KLUBU SPORTOWEGO, w gratulacjach za wygrany mecz Turowa, będzie dla nas przykładem. Należy umieć przyznać do błędu bez względu na konsekwencję. Zadaje sobie też pytanie czy redakcja, zgorzelec.info potrafił przyznać się do moim zdaniem "grzechów zaniechania" braku opisania sprawy przegranej burmistrza Gronicza w sądzie, bądź określenia co ważniejsze prawdziwego zadłużenia miasta, czyli zwykłej dziennikarskiej roboty.
Poniżej pełny tekst przeprosin KWW Aniszkiewicza czyli odpowiedź na artykuł z głównej stron portalu zinfo.pl pod nawołującym do agresji? tytułem "Ta zniewaga krwi wymaga"?
PRZEPROSINY:
" Józef Kozłowski
- Przewodniczący Rady Nadzorczej KKS Turów Zgorzelec
- Przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP. Powiatu Zgorzeleckiego

Z głębokim zdziwieniem przyjęliśmy tak ostre w swej formie pismo, wystosowane do naszego społecznego komitetu wyborczego - złożonego z bezpartyjnych mieszkańców Zgorzelca - przez, wydawałoby się, apolityczny KKS Turów Zgorzelec. Tak stanowcza reakcja tym bardziej zastanawia, biorąc pod uwagę, że w naszej niekomercyjnej przecież gazetce, zawarliśmy jedynie serdeczne gratulacje złożone zawodnikom klubu Turowa, jego zarządowi i wszystkim kibicom oraz życzenia równie spektakularnych sukcesów w dalszych sportowych rozgrywkach. Tylko i wyłącznie z tego powodu pozwoliliśmy sobie zamieścić logo klubu, ufając, że dołączone do tego rodzaju pozytywnej treści, nie może wzbudzić negatywnych reakcji po stronie jego zarządu.

Szanując jednak prawo własności klubu do logotypu oraz głęboko wierząc w szczere intencje Pana Józefa Kozłowskiego – który bez wątpienia potrafi oddzielić pracę w klubie z własną, aktywną pracą polityczną - niniejszym składamy serdeczne przeprosiny za zamieszczenie znaku KKS Turów, bez zgody jego właściciela, tuż obok gratulacji z powodu wygranego, historycznego meczu z drużyną Bayernu Monachium.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zaprzestaliśmy kolportowania gazetki z niefortunnie zamieszczonym logiem klubu.

W imieniu KWW Ireneusz Aniszkiewicz
Bogumił Wojtków
pełnomocnik wyborczy
KWW Ireneusz Aniszkiewicz"

Pozdrawiam Marta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 22:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie utożsamiam się z jednym, czy drugim zgorzeleckim portalem - żaden mi nie płaci, więc nie czuję się zobowiązany do bronienia racji któregoś z nich. Warto zawsze poczytać obie strony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 23:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie "wyborczych" wątków, przed północą,
ktoś może się zapomnieć, zdanie napisać i mieć poważne problemy. Dzięki :smt023 :smt023 :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2014, 23:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Idźcie na wybory, by mieć prawo narzekać. Nie bądźcie silni tylko zza monitora.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2014, 17:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Martaw33 pisze:
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie "wyborczych" wątków, przed północą,
ktoś może się zapomnieć, zdanie napisać i mieć poważne problemy. Dzięki :smt023 :smt023 :smt023


Dziękujemy za troskę ale nie ma takiej potrzeby :roll:
Każdy odpowiada sam za siebie, a nasi userzy nie dają nam powodów żeby im nie ufać :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 9:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 kwie 2014, 12:00
Posty: 49
Podsumowując - brednie pozostały tylko bredniami, mało kto dał się złowić. Patrząc na wysoką aktywność userów, którzy byli za Aniszkiewiczem i psioczyli na Gronicza, bardzo dziwią wstępne wyniki wyborów. Gdzie ta wielka siła? Gdzie te 150 mln argumentów za? Cała ta farsa nie była potrzebna, można było grać czysto i spokojnie. Teraz co niektórzy będą musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 10:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Przerażająca dla mnie jest frekwencja. Wszyscy mówią o polityce, narzekają jak im źle, że nic się nie zmienia, a w lokalach wyborczych pustki.
Nie dojrzeliśmy do demokracji. Jako naród nie mamy żadnego poczucia obowiązkowości. Kręcą nas i mobilizują powodzie i inne katastrofy. Po nich traktujemy nasz kraj po macoszemu i udajemy, że tu nie mieszkamy. Wstyd!

Co do wyników - ogólnie jestem zadowolony na szczeblu lokalnym (Zgorzelec, Sulików itp.). Na szczeblu ogólnopolskim wynikami nie jestem zdziwiony i cieszę się, że mieszkam w części kraju gdzie PIS na razie jeszcze nie ma władzy w województwie.
Zastanawia mnie natomiast jak to jest z inną partią.
W katolickim kraju, jakim na nasze szczęście/nieszczęście jest Polska większość ludzi jest przeciwko prostytucji. Jest to o tyle dziwne, że aż tyle osób zagłosowało na największą dz...kę wśród partii - PSL. I tylko to mnie przeraziło w wynikach wyborów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 10:11 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewnie Aniś będzie teraz płakał, że wybory sfałszowano :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 10:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
gobo007 pisze:
PSL

PSL jest koalicjantem wszystkich Polaków :)
patrząc na wyniki bogatyńskie
http://www.bogatynia.info.pl/index.php? ... ment-18191
dochodzę do wniosku, że PSL jest po prostu obecnie najlepiej sprzedającą się marką, tzn szyldy PO i PiS są mocno zgrane w swojej polaryzacji, szyld SLD skompromitowany, pozostał więc szyld PSL jako delikatnie mówiąc obojętny - żeby nie powiedzieć bezpłciowy :)
ogólnie wydaje mi się, że ludożerka jest zmęczona trochę POPiSowymi przepychankami, stąd ta rewelacja PSL-u. inna rzecz, że to tylko szyld, bo nazwiska pod jakimi PSL wygrywa w Bogatyni z chłopem i kosą raczej się nie kojarzą :))))
być może podobnie jest w reszcie kraju, że spryciarze wyczuwający koniunkturę wyczuli pismo nosem i zaczęli się już zaciągać pod szyld, który będzie miał branie, czy tak będzie naprawdę pokażą wybory przyszłoroczne w kraju. ja w każdym razie podejrzewam, ze może się "zazielenić" na scenie ;)
gobo007 pisze:
cieszę się, że mieszkam w części kraju gdzie PIS na razie jeszcze nie ma władzy w województwie

wszystko jednak wskazuje, że będzie mieć władzę w powiecie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 11:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
gdzie jest ten Martaw33 , nie żebym chciał się pastwić a le przyzwoitość każe chociaż się pokajać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 11:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Jestem zaskoczony słabym wynikiem Irka. Prowadził agresywną kampanię, ciągle bannery i gazetki w skrzynkach, ale jak widać ludzie pamiętają. Myślałeś że ludzie zapomną o tym że rządziłeś z Fiederowiczem, ale nic z tego.
Jestem zaskoczony aż tak słabym wynikiem. Nawet nie na drugiej tury

Teraz Marta zniknie z forum w tajemniczych okolicznościach i tyle. Teraz zostały syfiaste banery Irka zasmiecajace całe miasto.
Irek! Kiedy to wszystkie twoje śmieci przestaną szpecić miasto?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 12:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 18:38
Posty: 3
Czy ktoś z KWW Aniszkiewicza wszedł do jakichkolwiek władz w regionie?
A co do banerów reklamowych uważam, że powiny być jak najszybciej zdjęte, żeby nie siać zamętu potem przy urnach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 14:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
Jestem nie mile zaskoczony postawą mieszkańców. Myślałem, że mieszkańcy nie są zadowoleni z działań obecnego burmistrza i będą chcieli zmian. Okazało się inaczej. Nie mówię, że dobrym wyborem byłby P. Ireneusz A. bo bardzo możliwe, że nie ale P. Rafał G. też nie jest dobrym wyborem według mnie.
Osobiście nie głosowałem na żadnego z tych panów ale to nie ma znaczenia, bo większość tak jak mówiłem nie chciała zmian. Powiem tylko tak, że skoro tak wybraliście to potem nie narzekajcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 14:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
uważam ,że ci którzy tak chętnie rozliczają z obietnic a sami obiecywali,że wyjadą powinni to zrobić teraz. ci co po wyborach piszą ,że tylko wyjeżdżać również ale oni nigdzie nie wyjadą bo to nie ci co coś robią tylko mówią a w tej mowie narzekają na wszystko i wszystkich


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2014, 15:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 18:38
Posty: 3
gobo007 pisze:
Przerażająca dla mnie jest frekwencja. Wszyscy mówią o polityce, narzekają jak im źle, że nic się nie zmienia, a w lokalach wyborczych pustki.


Statystycznie rzecz biorąc dwóch na trzech mieszkańców Zgorzelca niepowinno narzekać na Wybrańców Narodu. Ba! Uważam nawet, że do narzekań nie mają prawa! Miejmy nadzieję, że w drugiej turze wyborów proporcje się odwrócą, a mieszkańcy wykarzą swoje poparcie i dyletantom zamkną wreszcie usta na najbliższe 4 lata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..