Dzisiaj jest 16 cze 2024, 8:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2013, 15:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Jacooo, i kto tu robi kabaret. Trochę nawet się uśmiałem.
Ale tak na poważnie to proszę usunąć ten wpis i nie łączyć mojej osoby z jakimś Rolandem.
Jeśli masz coś jeszcze śmiesznego do powiedzenia to załóż oddzielny temat ale nie życzę sobie aby pisano o mnie nie prawdę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 16:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
59900 nie posiada osobowości - Na tym forum jeśli ktoś chce być traktowany poważnie podpisuje się z imienia i nazwiska lub przynajmniej tak jak Kubek :smt050 czy Yello_35 jako awatar daje zdjęcie swojej facjaty, ewentualnie obnaża się na spotkaniu forumowym Ty jak i ja jesteśmy tu anonimami więc nikim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 16:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
W internecie nie ma pojęcia Anonimowość. Kto mnie zna to mnie zna a kto chce pozna to pozna :) Ale nie za szybko bo lubię zaskakiwać. Ci, którzy mnie znają i śledzą moje wpisy na pewno się domyślają kim jestem. Zgorzelec jest małą miejscowością i statystycznie nie ma tu głupich ludzi. Więc proszę Cie, pomyśl co piszesz i nie psuj naszej statystyki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 17:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
Zastanawiają mnie jednak twoje fantazje dotyczące obrotów restauracji. Jeśli to nie naciąganie któregoś z nowych naiwnych restauratorów i faktycznie nie jesteś Rolandem, co to zna się na każdej kuchni świata to pozostaje mi sądzić że otwierasz lub pomagasz otworzyć pralnię pieniędzy. Bo restauracja to najlepsza pralnia pieniędzy w skali zadupia. 200 tys utargu miesięcznie o których piszesz, w Zgorzelcu, bez przestępstwa jest nierealne. Fantazjować każdy może, to oczywiste ale wyczuwam, że ty nie żartujesz ani fantazjujesz lecz coś tymi słowami inicjujesz lub tworzysz pod coś grunt PR. Rozgryzę cię... :smt079


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 17:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jacooo pisze:
czy Yello_35 jako awatar daje zdjęcie swojej facjaty, ewentualnie obnaża się na spotkaniu forumowym...


Czy Ty mnie aby nie obrażasz? :smt028
Tym bardziej, że chyba ok. 2-3 lat nie bywam na spotkaniach...

btw - to moja facjata - ale podobno niepodobny jestem do siebie, a kręgi zbliżone do NOP-u na tej podstawie posądzają mnie o miłość do tej samej płci :smt050 :smt049
:smt075

Jacooo pisze:
Rozgryzę cię...


Powodzenia - tylko zębów nie połam ;)

Jacooo pisze:
Ty jak i ja jesteśmy tu anonimami więc nikim.


Są metody na to - nie martw się ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2013, 18:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
YELLO_35 pisze:
Czy Ty mnie aby nie obrażasz?
nie śmiał bym :smt028
YELLO_35 pisze:
posądzają mnie o miłość do tej samej płci
nie jesteś w moim guście ale obiektywnie myśląc delikatnej urody jesteś :smt082
YELLO_35 pisze:
Powodzenia - tylko zębów nie połam
postaram się ale dzięki za troskę ]:->
YELLO_35 pisze:
Są metody na to - nie martw się
to raczej bardzie Twoje zmartwienie nie moje ale wiem o czym mowa i dopóki nie łamie prawa i dobrych obyczajów jestem osobą anonimową. Zgadza się? :smt079


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 gru 2013, 22:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 gru 2013, 22:23
Posty: 3
a może jest godna polecenia restauracja...???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2013, 6:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 gru 2013, 6:29
Posty: 14
Koneserom dobrej pizzy i włoskich przystawek polecam espresso, jeśli oczywiście kelnerki ocenią nas na napiwkowego i pozwolą usiąść. Zgadzam się także z cenzorem, że dobrze zjeść można w "Domu Kołodzieja", a z barów mlecznych polecam Zieloną Pietruszkę na Bohaterów Getta. Za miastem Biesiada i jej mega wypaśny sklepik oraz Popularna i goloneczka w klimacie PRL. Nie jest więc aż tak źle w Zgorzelcu jak pisze autor przegrzebkowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 gru 2013, 8:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 gru 2013, 22:23
Posty: 3
ok .dzięki,czyli jednak nie tak źle... :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2014, 0:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 sty 2014, 0:29
Posty: 4
Witam.
Mam nadzieje, że są tu ludzie z branży gastronomicznej lub znający realia zgorzeleckie.
Od jakiegoś czasu pracuje w restauracji przy autostradzie A4, koło BP. Praca nie lekka ale 1800 brutto jest. Mój znajomy się ze mnie nagina i twierdzi że na Przedmieściu Nyskim w restauracji zarabia 6000 zł jako kucharz lub szef kuchni.
Czy to może być prawda? Wie ktoś jakie są zarobki w gastronomii zgorzeleckiej?
Proszę o pomoc !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2014, 0:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Obecnie gdzie nie pójdziesz, proponują 1100 z hakiem na rękę. Ja szukałem pracy pięć miesięcy. Znalazłem. Mimo wyższego wykształcenia pracuję fizycznie za najniższą krajową. Poprzednio w Famago brałem 1800 na rękę i myślałem, ze zarabiam bardzo mało. Teraz dopiero wiem, co znaczy zarabiać mało. Zastanawiam się, czy nie sprzedać mieszkania i nie wyjechać do Trójmiasta, bo w Zgorzelcu normalnie zarobi tylko kombinator i złodziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2014, 9:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
Jacooo pisze:
Za miastem Biesiada

Ja niestety tej restauracji już nikomu nie polecę. Był to mój ulubiony lokal, posiłki były tam wspaniałe, nie z tej ziemi. Kuchnia polska w lekko austriackim wydaniu. Niestety sukcesywnie jakość serwowanych dań dla klientów indywidualnych spadała. Przy ostatniej mojej wizycie dostałem blady niedosmażony ser żółty. Jako przystawkę otrzymałem rzucony płat śledzia na cebuli ze śmietana. Było to chamskie podanie. W tym czasie restauracja przyjmowała gości weselnych na poprawinach stąd spodziewam się, że tak mnie potraktowano. Niestety to ich nie usprawiedliwia ponieważ musiałem za to zapłacić.
Wczoraj jednak potraktowano mojego znajomego karygodnie. Poleciłem mu aby zadzwonił do Biesiady w sprawie rezerwacji przyjęcia komunijnego, podałem mu numer telefonu. Osoba, która odebrała telefon- prawdopodobnie kelner odpowiedział, że nie ma czasu teraz rozmawiać. W związku z tym lokal doczekał się ode mnie czerwonej kartki. W taki oto sposób potraktowano stałych klientów i sympatyków restauracji.

Jacooo pisze:
polecam Zieloną Pietruszkę


Zielona Pietruszka zapowiadała się świetnie. Pierwszy rok prowadzenia lokalu był sukcesem. Teraz niestety obserwuje, że właścicielce brakuje już sił lub motywacji.
Flaczki doprawiane zupą lub sosem w proszku o posmaku grzybowym, surówki często nie doprawione, częsty brak pierogów ze szpinakiem mimo, że są w karcie. Za to czysto i pracownice miłe i przeważnie zawsze uśmiechnięte. Mam nadzieje, że Pietruszka trafi na właściwy tor bo chcę lubić ten lokal bardziej niż teraz go lubię. Dla mnie jak na razie pół żółtej kartki pod stołem :)

DCN...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2014, 10:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
59900 pisze:
Jacooo pisze:
Za miastem Biesiada

Kuchnia polska w lekko austriackim wydaniu. Niestety sukcesywnie jakość serwowanych dań dla klientów indywidualnych spadała. Przy ostatniej mojej wizycie dostałem blady niedosmażony ser żółty.



Faktycznie polska kuchnia, ser smażony :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2014, 14:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Marcopollo pisze:
59900 pisze:
Jacooo pisze:
Za miastem Biesiada

Kuchnia polska w lekko austriackim wydaniu. Niestety sukcesywnie jakość serwowanych dań dla klientów indywidualnych spadała. Przy ostatniej mojej wizycie dostałem blady niedosmażony ser żółty.



Faktycznie polska kuchnia, ser smażony :smt021


Podejrzewam, że to ocena całego menu, a nie tylko nieszczęsnego sera :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 sty 2014, 14:30 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 wrz 2013, 0:34
Posty: 24
YELLO_35 pisze:
Podejrzewam, że to ocena całego menu, a nie tylko nieszczęsnego sera :smt028

Chwała tym co czytają ze zrozumieniem :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..