Dzisiaj jest 15 cze 2024, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 13:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Nie znamy Ciebie...


Nie znasz - pisz za siebie :)
Bo "my" akurat znamy :D

A'propos zdjęć - podtrzymajmy tradycję i zostawmy te atrakcje Cichemu - on to lubi :P

Cytuj:
I tu Cię rozczaruję...


Nie rozczarowałeś mnie akurat 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 13:53 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
http://vdream.pl/2012/01/unia-europejsk ... megavideo/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 14:16 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
fisban, jak to jest z Tobą, założyłeś konto w 2008 r., żeby odezwać się po raz pierwszy dopiero 3 lata później, nota bene, przy okazji moich krytycznych wypowiedzi dot. Jakubów.


Tak.

przekorny pisze:
Od pół roku klikasz tutaj namiętnie, ale do tej pory nie nauczyłeś się generować automatycznie cytatów, choć wklejanie obrazków przychodzi Ci bez trudu...


Tak.

przekorny pisze:
Wygląda to troszkę tak, jakbyś udawał jakiegoś całkiem nowego forumowicza, choć z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że dość dobrze znasz nas po nickach, i chyba nie tylko po nickach...


Nie ]:->
przekorny pisze:
I nie wmawiaj mi, że 3 lata uporczywie nas czytałeś, żeby w końcu się przemóc i odezwać... w nurtujących Cię tematach...


Tak :smt082 .


Kubek dziękuję za instruktaż...... ale z tymi zdjątkami... no nie wiem...... czasami coś łatwiej powiedzieć obrazem..... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 17:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
YELLO_35 pisze:
Bo "my" akurat znamy :D


I wszystko jasne - to nikt inny, tylko właśnie "oni" wygenerowali owo "wunderwaffe", skierowane przeciwko przeciwnikom PO i nadając mu nazwę fisban , puścili na szerokie łąki forumowych dysput. Troszkę poprawek, krótkie przeszkolenie i cudownie upierdliwy klikacz będzie hulał aż miło... :smt082 :smt044

A nieco poważniej - czy tylko ja odnoszę przykre wrażenie, że jak tylko ten się pojawia w trakcie jakiejkolwiek dyskusji wraz ze swoimi "lotnymi-inaczej" uwagami, poziom jej gwałtownie spada, ręce opadają i aż odechciewa się pisać... :|
Już z dwojga złego wolę "ich" cudowną broń, fisbana... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 22:19 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
I wszystko jasne - to nikt inny, tylko właśnie "oni" wygenerowali owo "wunderwaffe", skierowane przeciwko przeciwnikom PO i nadając mu nazwę fisban , puścili na szerokie łąki forumowych dysput. Troszkę poprawek, krótkie przeszkolenie i cudownie upierdliwy klikacz będzie hulał aż miło.


no stary jestem po kilku pivkach i meczu Polska - Niemcy ale takich pierdół już dawno nie słyszałem.........

Cytuj:
A nieco poważniej - czy tylko ja odnoszę przykre wrażenie, że jak tylko ten się pojawia w trakcie jakiejkolwiek dyskusji wraz ze swoimi "lotnymi-inaczej" uwagami, poziom jej gwałtownie spada, ręce opadają i aż odechciewa się pisać... :|
Już z dwojga złego wolę "ich" cudowną broń, fisbana..


Stary jak już wspomniałem wcześniej, nie ma cudownego " zgorzeleckiego archiwum X". Niech dotrze do Ciebie iż jesteś zbyt małym "pikusiem" aby kogoś szkolić, motywować, wydawać dyrektywy co do pisania na forum zgorzelec.info. Bądź co bądź to obciąża zgorzeleckiego podatnika a jak sam wiesz kaska dla burmistrza jest potrzebna jak koperta dla księdza po kolędzie. Nikt by nie pisał z Tobą gdy większość cię ignoruje, za darmo, bo to by była sodomia , jak pisze Cichy ]:->
Tak więc nie ociągaj się i zacznij wreszcie sklecać sensowne zdania ku chwale całego forum 8) a nie szukać teorii spiskowych w czasie meczu Polska-Niemcy..... Myślałem, że jesteś prawdziwym patriotą ....... :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 22:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
fisban pisze:
Stary jak już wspomniałem wcześniej, nie ma cudownego " zgorzeleckiego archiwum X"


Po raz enty "uświadamiasz mnie" malutki, że nie ma jakiegoś "zgorzeleckiego archiwum X". Masz jakąś obsesję, czy co...??? :lol:

fisban pisze:
Niech dotrze do Ciebie iż jesteś zbyt małym "pikusiem" aby kogoś szkolić, motywować, wydawać dyrektywy co do pisania na forum zgorzelec.info.


Ponieważ jesteś kumplem takiego jednego, więc bystrości od Ciebie wymagać nie sposób. Szkolić ma Cię własnie on - dla mnie jesteś niegodnym uwagi anonimowym upierdliwcem - aktualnie upierdliwcem po kilku "pivkach"... :smt082 :smt044

fisban pisze:
Nikt by nie pisał z Tobą gdy większość cię ignoruje, za darmo, bo to by była sodomia , jak pisze Cichy ]:->


Większość?? wymień ze 2 osoby, z łaski swojej, inaczej będę zmuszony nazwać Cię anonimowym upierdliwcem, który w dodatku łże jak z nut... :lol:

fisban pisze:
Tak więc nie ociągaj się i zacznij wreszcie sklecać sensowne zdania ku chwale całego forum 8)


A po co??? Twój koleś i Ty już macie problemy ze zrozumieniem tego, co próbuję wam przekazać, choć poświęciłem się i zszedłem do waszego niskiego poziomu... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sty 2012, 23:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
Umysł nasuwał początek -" z całym szacunkiem"lecz niestety na te brednie,pustosłowia i slogany propagandowe wypisz wymaluj propagandowe lanie wody uprawiane przez Fishbana ,jedyną odpowiedzią jest brak dalszej polemiki z człowiekiem zaslepionym nienawiścią do wszystkiego innego POza medialnymi wizjami ,które ów powtarza z natchnieniem ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2012, 6:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
ambiwalentny pisze:
lanie wody

Cóż... "Świnia" szybko przyzwyczaja się do pościeli.


W sprawie ACTA znowu okazujemy się bardziej „świętojebliwi” od papieża. Socjalistyczne Republiki Europejskie jeszcze nie podpisały, a nasi klakierzy obywatelscy już wychodzą przed szereg, kłamiąc przy tym na podobieństwo Towarzysza Jerzego Urbana. http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki- ... omosc.html


Ostatnio zmieniony 26 sty 2012, 7:12 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2012, 9:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Świnia" szybko przyzwyczaja się do pościeli.


Jestem Świnią czy pościelą??? ]:->

Panowie ucinając wszelkie komentarze ogłaszam, że nie jestem zwolennikiem PO, nie działam w żadnych strukturach władzy, nie jestem:
przekorny pisze:
Ponieważ jesteś kumplem takiego jednego,

nie wiem kim on jest - ten jedyny- no chyba że Bóg, a z Nim rozmawaim od czasu do czasu.... nie podoba mi się , że Polska podpisała ACTA.
ambiwalentny pisze:
jedyną odpowiedzią jest brak dalszej polemiki z człowiekiem zaslepionym nienawiścią do wszystkiego innego POza medialnymi wizjami ,które ów powtarza z natchnieniem ....


Patrz wyżej.... Nie jestem zatwardziałym stronnikiem PO, stwierdzam tylko, że trudno jest znaleźć dla tej partii alternatywę (rozważną).....

przekorny pisze:
A po co??? Twój koleś i Ty już macie problemy ze zrozumieniem tego, co próbuję wam przekazać, choć poświęciłem się i zszedłem do waszego niskiego poziomu...


No tak niebiosa się rozstąpiły, trąby zagrały i w glorii chwały zjawił się anielski rycerz niosący światło wśród ciemnot marnych...... Pragnę tylko zauważyć, że niosący światło już był (Lucek ]:-> ) i jak skończył ........ Siedzi teraz sam na dole, fakt ma ciepło ale dalej stwierdza w samotności, że nikt go nie rozumie i że nic złego nie zrobił tylko działał na chwałę Pana... :P

[ Dodano: Czw Sty 26, 2012 10:59 am ]
Dla zainteresowanych polecam artykuł z Polityki

http://www.polityka.pl/kraj/analizy/152 ... anych.read

Dla mnie jest to podsumowanie dyskusji(no może próby dyskusji) na temat PO, opozycji, polityków czyli krótko mówiąc naszego piekiełka na dzień dzisiejszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2012, 21:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Przekorny i Dr Dre z takimi postami i obrazkami z tyłka na onet, tam możecie sie taplać w szambie do woli razem z czułym wojtkiem i inymi trollami. CICHEGO też możecie zabrać ze sobą


Ostatnio zmieniony 26 sty 2012, 21:23 przez xionc, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2012, 21:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Przekorny i Dr Dre z takimi postami i obrazkami z tyłka na onet, tam możecie sie taplać w szambie do woli razem z czułym wojtkiem i inymi trollami. CICHEGO też możecie zabrać ze sobą


No ok jak oni sobie pójdą to forum pozbędzie się jednostek, które nadają tutaj trochę kolorytu :smt082 ...... i może rozpłynąć się w niebycie internetu. Ej a kim jest czuły wojtek ]:-> ????? Strasznie intrygujące....... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sty 2012, 22:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
chamskie agresywne odzywki i teksty niejakiego grubianina o ksywie XIONC odstręczają ludzi od tego portalu.Dyskusja wg.niego to szyderstwa w strone adwersarzy i kpina wobec ich poglądów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2012, 11:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
fisban pisze:
a kim jest czuły wojtek ]:-> ????? Strasznie intrygujące....... 8)


Jedni mówią, że to L_E_X_U_S, inni, że to odrębny byt. W każdym razie bohater :D.
A może jasiu_smietana?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2012, 11:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
ej ambiwalentny może za dużo pracowałeś w dziale propagandy komitetu partyjnego :smt082 pachnie mi słownictwem Tow. Gomułki ]:-> pewnie dużo wiosen na karku i tak pozostało :smt044 jak inni ostro wypowiadają swoje opinie to się nie oburzasz a jak ktoś nie podchodzi pod Twój gust to jesteś oburzony. Czyżby wolność słowa tak, ale nie dla wszystkich ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2012, 12:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
tow.fishban;-) -"żenua "bez zmian z waszej strony,jedyna racja to twoje poglądy oraz innych zbieżne z nimi.Bardzo nieładnie jest nie czytać swoich opinii,doszukałbyś się w nich wąskiego światopoglądu oraz szyderstwa z innych .Więc proszę bez insynuacji,choc to typowe psychologicznie dla ludzi zaślepionych we własną nieomylność,czego jestes klinicznym przykładem.To że jesteś młodziencem w okularkach nie oznacza że inteligentem,Inteligencja to przede wszystkim zrozumienie.


Ostatnio zmieniony 27 sty 2012, 12:17 przez ambiwalentny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..