Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 9:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
przekorny napisał/a:
Ty natomiast wywalasz hektolitry pomyj na FPG
takie moje zdanie i mam chyba do niego prawo?

Przyznałeś się w tej chwili do czegoś bardzo brzydkiego.
Oczywiście to Twoja sprawa.
Dobrze, że przynajmniej jesteś szczery i nie kryjesz się ze swoją postawą.

turek pisze:
gdyż groziło Ci to być może w przypadku odwołania Twego pracodawcy, po informacjach, że być może zostanie on do końca kadencji ponownie się ożywiłeś i Dokazujesz na prawo i lewo


Nie znam go, nie znam Ciebie, nie chcę poznać ale nie sądzisz, że dobry pracownik bez problemów znajdzie nową pracę?

turek pisze:
Wiesz, ja w mojej pracy, to nie jednego już prezesa i co najmniej trzech burmistrzów przeżyłem

Właśnie tym mierzy się jakość pracownika. Brawo.

turek pisze:
Turku Ty postępujesz dokładnie jak R. Gronicz.
- cóż... to mój GURU!!!

Turku!!!!!
Tym zdaniem pogrzebałeś wszelkie szanse na wyjście na drogę prawdy i cnoty.

turek pisze:
Turku Festiwal Grecji jest potrzebny mieszkańcom.
Wszystkim?

Wszystkim !!
Tobie też.
Z tą uwagę, że Ty jeszcze o tym nie wiesz, co dla Ciebie jest dobre.

turek pisze:
Ilość przybyłych widzów nie świadczy o poparciu tej imprezy,


Przez ponad 10 lat to świadczy o poparciu.
Cokolwiek nie napisałbyś to świadczy.
Raz, góra dwa można powiedzieć, że się ludzi bajkami omamiło ale przy kilkunastu imprezach to ludzie przychodzą na imprezę albowiem dokładnie wiedzą, co otrzymają.

turek pisze:
bo śmiem przypuszczać, że cześć publiczności przychodzi właśnie na te gwiazdy


Dokładnie tak, jak napisałeś.
Część ludzi przychodzi zobaczyć Nikosa.
Nikos jest gwiazdą i nie tylko zgorzelckiego formatu.
Dlatego wspieramy go a nie przeszkadzamy.


P
G

za 304 dni ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 9:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:10 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 9:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
turek pisze:
Turku uwierz mi, że na Festiwalu Grecji Zgorzelec naprawdę zarabia.


Grzegorzu ile zarabia??? I skoro zarabia to dlaczego Nikos zawsze walczy o finansowanie festiwalu, a nie organizuje go z pieniędzy zarobionych w roku poprzednim??? Czyżby zarobek zgarniał do swojej kieszeni???

Grzegorz pisze:
Turku Festiwal Grecji jest potrzebny mieszkańcom.


nie bardziej niż inna impreza kulturalna tego typu, czyli bez niej Zgorzelec dalej będzie funkcjonował z ta różnicą, że mniej hektolitrów piwa wypije się w parku w tym czasie.

Grzegorz pisze:
turek napisał/a:
Turku Festiwal Grecji jest potrzebny mieszkańcom.
Wszystkim?

Wszystkim !!
Tobie też.


Nie wszystkim ja nie odczuwam takiej potrzeby.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 10:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
Grzegorzu ile zarabia???


Zarabia, bo zarabiają przy jego okazji przedsiębiorcy.
Mają pieniądze na podatki, zarabia Zgorzelec.
To jasne jest chyba.
Szczegóły proponuję sprawdzić w opłatach za zezwolenia w sprzedaży przy okazji festiwalu.

Drugi sposób zarabiania, to podnoszenie świadomości i wiedzy o kulturze innych narodów.
Wartość bezcenna.
Bezcenna jest również tolerancja, którą kształtuje się przy okazji tej imprezy.
Tej a nie żadnej innej.

makaron pisze:
Czyżby zarobek zgarniał do swojej kieszeni

Nie zawsze powinieneś sądzić ludzi wg ustalonych dla Ciebie stereotypów lub wykształconych u Ciebie mierników.
Domniemywam, że Twoja ocena byłaby inna.

makaron pisze:
nie bardziej niż inna impreza kulturalna tego typu,


Bardziej niż każda inna.
Każda inna, jak wcześniej napisałeś ma na celu tylko picie piwa.
Tutaj jest możliwość podniesienia świadomości kulturalnej dla chcących ją podnieść.
Tutaj daje się taką szansę.
makaron pisze:
czyli bez niej Zgorzelec dalej będzie funkcjonował z ta różnicą,


Czy mam rozumieć, że chciałbyś się tylko i wyłącznie skupić na pochłanianiu hektolitrów piwa?
Bo praktycznie Zgorzelec mógłby się obyć również bez marlejków .... i cooooo ???
Istniejemy.
Egzystujemy.
Wegetujemy.

To jest Twój cel ?
Zabić wszelką inicjatywę?

turek pisze:
No.. akurat nie takie Gwiazdy miałem na myśli


A ja wiem dokładnie, że tą właśnie gwiazdę miałeś na myśli.


P
G

... 304 dni i ...


Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 10:45 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sty 2010, 16:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Turek

Cytuj:
No to już z Twojej strony szczyt hipokryzji 8) Jeszcze parę dni temu siedziałeś na forum cichutko jak myszka pod miotłą, bo obleciał Cię blady strach przed utratą pracy,

Jeszcze kilka dni temu siedziałem cichutko,.. bo nie chciało mi się pisać,.. ot po prostu. Potrafisz objąć to swym potężnym umysłem?? :smt082
Ale ponieważ Ty wymyślasz sobie historyjki,..

Siedzisz tutaj Turku, spamując niemiłosiernie, wklejając te same teksty nt. FG od lat, ponieważ powoduje Tobą zemsta dlatego tylko, że Nikos nie dał Ci zarobić za fotografowanie festiwalu. Twój żal jest tak przeogromny, a poczucie krzywdy tak dogłębne,... że postanowiłeś opluwać wszystko, co w jakikolwiek związane jest z FG i Nikosem.
Z czeluści swojej służbowej kanciapki wyłania się żądna zemsty twarz Turka, któremu w dodatku do dokładania Nikosowi przyświeca jeszcze jeden wielki cel: OTO TURASEK MA NADZIEJĘ ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM PRZEZ BURMISTRZA I OBDAROWANY JAKĄŚ DUŻO BARDZIEJ GODNĄ TAK WNIKLIWEGO UMYSŁU POSADKĄ.... :smt082 :smt044

Stąd zresztą wazeliniarski stosunek do kolegów Dyrektora i Prezesa - bo a nuż dadzą zarobić na klikaniu fotek,.. i w dodatku szepną jakieś przyjazne słówko nt. Turka - który gromi Nikosa festiwal na każdym polu... :smt082

Cytuj:
Wiesz, ja w mojej pracy, to nie jednego już prezesa i co najmniej trzech burmistrzów przeżyłem :grin:


I co, tak bez awansu tkwisz sobie tyle lat na swoim stanowisku??? Hmm,.. z grzeczności i sympatii do Ciebie udam, że dziwię się przeogromnie... :shock:

:grin: :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 0:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:12 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 0:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Przekorny napisał
Siedzisz tutaj Turku, spamując niemiłosiernie, wklejając te same teksty nt. FG od lat, ponieważ powoduje Tobą zemsta dlatego tylko, że Nikos nie dał Ci zarobić za fotografowanie festiwalu. Twój żal jest tak przeogromny, a poczucie krzywdy tak dogłębne,... że postanowiłeś opluwać wszystko, co w jakikolwiek związane jest z FG i Nikosem.
Z czeluści swojej służbowej kanciapki wyłania się żądna zemsty twarz Turka, któremu w dodatku do dokładania Nikosowi przyświeca jeszcze jeden wielki cel: OTO TURASEK MA NADZIEJĘ ZOSTAĆ ZAUWAŻONYM PRZEZ BURMISTRZA I OBDAROWANY JAKĄŚ DUŻO BARDZIEJ GODNĄ TAK WNIKLIWEGO UMYSŁU POSADKĄ.... :smt082 :smt044

Stąd zresztą wazeliniarski stosunek do kolegów Dyrektora i Prezesa - bo a nuż dadzą zarobić na klikaniu fotek,.. i w dodatku szepną jakieś przyjazne słówko nt. Turka - który gromi Nikosa festiwal na każdym polu.
.. :smt082

Witam
Nie, już nic nie rozumiem.Czy Turek to też YELLOY 35?.
Po zdjęciu na forum osoby YELLOY mam wrażenie rzeczywiście że to ten kolega który kiedyś u Alka Pitury zaproponował mi odkupienie zdjęć z któregoś festiwalu.W związku z tym iż od co najmniej 10 lat festiwal obsługuje inny fotograf, nie kupiłem tych zdjęć za 200zł które chciał . Ja je oglądałem nie przyjąłem propozycji i za nie nie zapłaciłem .
Nie z chytrości ,ale z powodu że już miałem po prostu zdjęcia .Nikomu innemu nie zlecałem i zresztą nie pozwoliłem na taką dokumentację.
Tą sytuacją o której pisze Przekorny jestem niemile zaskoczony.
Nawet tak się sprawy mają?.
A z ciekawości kim są Panowie Turek i Yelloy 35.
Nikos


Ostatnio zmieniony 15 sty 2010, 0:23 przez nikos, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 0:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:14 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 0:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Oprócz Zgorzelec info i mojego nadwornego fotografa Janka nikt nie miał żadnej ode mnie akredytacji.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 0:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 13:14 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 6:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Pewnie będę nioebiektywny (jak ktoś wcześniej mi zarzucił) twierdzę, że FPG powinien dalej istnieć gdyż ilość imprez plenerowych w Z-cu drastycznie spadła. Twierdzę, że każda impreza jak ma szansę to powinna się odbyć bo dlaczego nie??????? Nie lubię reggae, ale jestem za Marleykami, nie lubię mandolin, ale niech grają, Jakuby (choć bardzo ładna nazwa) niech sobie będą, tylko dlaczego torpedować festiwal. Wszystkie wymienione przeze mnie imprezy finansuje miasto, więc czepianie się Nikosa, że zarabia na tym kasę jest nie na miejscu. Walczy o pieniądze z miasta tylko po by osiągnąć pewien poziom festiwalu. Pamiętacie ile trwały pierwsze festiwale? Pech dotyczył tylko pogody. Jeszcze raz napiszę: miasto (patrz burmistrz) powinien wykorzystać potencjał i kontakty Nikosa do organizacji imprez, bo zna się on na rzeczy i chce dobrze dla miasta howgh!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 10:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Pozwolę sobie skomentować.


Każdy inicjator lub organizator imprez masowych czerpie „korzyści” .

Przykłady.

1. Finansowe
2. Reklama innej stałej działalności
3. Rozgłos i popularność niezbędna do zdobywania głosów w wyborach wszelakich.
4. Utrzymywanie „grupy wsparcia” dzięki zleceniom około imprezowym.
5. Zdobywanie doświadczenia i motywacji do organizowania podobnych „jarmarków”


Niestety „pikniki i inne jarmarki” zawsze były i są dobrym medium do zdobywania głosów wyborczych. Zbliża się rok wyborczy i imprezy masowe będą wpisane w kalendarz kampanii wyborczej. Niestety nie ma to nic wspólnego z chęcią szerzenia kultury.
Jeśli czerpie się korzyści finansowe, to jestem za . Nikt nic nie robi za darmo. Taka to ludzka natura, nie będę tego negował gdyż aby robić cos naprawdę dobrze trzeba zarobić. Nie lubię muzyki rodem z FG ale z tego co widziałem frekwencja była przyzwoita. Nikos potrafi zrobić reklamę i ogólnie rozgłos swojego FG, co mu się chwali. Robi to profesjonalnie. W MDK brak już niestety ludzi potrafiących organizować imprezy. Szkoda! Dlaczego ? Bo Ci co mieli energię i chęci SIEDZĄ TERAZ W WARSZAWIE. Dlaczego ? POJECHALI ZA CHLEBEM. Nie da się wyiskrzyć kreatywność i energię za 1500 peelenów.
Nikos nie wiem czy gdzieś już wcześniej oświadczyłeś, że nie będziesz startował w wyborach lokalnych, jeśli tak to ok. jeśli nie to polecam. Będziesz bardziej wiarygodny. Bo to tak jakbyś prosił o pieniądze na własną kampanię wyborczą. To nie jest uczciwe.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 14:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Dr. Dre pisze:

Nikos nie wiem czy gdzieś już wcześniej oświadczyłeś, że nie będziesz startował w wyborach lokalnych, jeśli tak to ok. jeśli nie to polecam. Będziesz bardziej wiarygodny. Bo to tak jakbyś prosił o pieniądze na własną kampanię wyborczą. To nie jest uczciwe.

Pozdrawiam

Witam
Oczywiste że będę startował.I to że będę koncertował dalej w tym sezonie tu i ówdzie, oraz że zagram np na festiwalu w Zgorzelcu to dla mnie normalka.Nic to nie ma wspólnego z moją kampanią.Kampania będzie za moje pieniądze.
Jeśli proszę o pieniądze na festiwal to są one potrzebne na koszty związane z festiwalem.
A festiwal daje nam grekom utrzymanie swojej tożsamości narodowej.Festiwal w Zgorzelcu ma historyczne uzasadnienie,ma swoje korzenie,że w tym mieście dwa razy przyjechali i zamieszkali grecy .Było to w 1916 roku IV korpus armii greckiej około 6500 osób,i w 1949 około 14 tyś.
Moje publiczne występy to ja już robię od 38 lat z większym a czasami mniejszym powodzeniem.Są zawody że stajesz się popularny jak lekarz,malarz,tenor.Popularność można zauważyć przy każdym zawodzie.Teraz planuję dla kilku telewizji nagrać teledyski i programy.Czyżbym miałbym odwołać koncerty,nagrania i zamknąć się w domu i mieć równe szanse z innymi startującymi bo idą wybory?.
Ja robię swoje ,tak jak mi nakazuje sumienie.
Nikos


Ostatnio zmieniony 15 sty 2010, 14:53 przez nikos, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2010, 22:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Nie, już nic nie rozumiem.Czy Turek to też YELLOY 35?.


Nie - ja to ja , a Turek to Turek :)

nikos pisze:
zresztą nie pozwoliłem na taką dokumentację.


Nikos - Ty nawet nie masz takiego prawa :roll:

nikos pisze:
zaproponował mi odkupienie zdjęć z któregoś festiwalu


Spotkaliśmy się wtedy tylko dlatego , że to Ty chciałeś odkupić fotki , a nie ja Ci je zaproponowałem - mała różnica ale jednak...

nikos pisze:
nikt nie miał żadnej ode mnie akredytacji.


Niespecjalnie nawet musiał mieć...

nikos pisze:
Tą sytuacją o której pisze Przekorny jestem niemile zaskoczony.


Fantazja nie ma granic...

nikos pisze:
A z ciekawości kim są Panowie Turek i Yelloy 35.


Koledzy dwaj :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2010, 8:11 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Oczywiste że będę startował.

I bardzo dobrze.
Jesteś obywatelem Polski, masz bierne i czynne prawo wyborcze.
Startuj.

Wracając do festiwalu mam propozycję nie do odrzucenia.

W dwuszeregu zbiórka!! od środka kolejno odlicz!!
YELLO_35
Dr. Dre
turek
przekorny
Grzegorz
makaron
Bezstronny
sławek
Olek
Marko
jaro28
AdrianMarkowski
Chuck Norris jr
PiotrArcimowicz
AdrianMarkowski
PiTeK
jendrzej
qba
Jagna
CICHY
wizjoner
grengo
jacobbs
jakobsprenger
Tomczan
Gero
tadam
enigma
paawlus
lenka
yARO_81
mrbyte
Kazimierz
GrzechuNara
guru23
Robert Gruszecki
mieszczuch
smoluch
bonzo
Nicram
Eldrich
zubek
bog180
bonzo
krytyczny
naadirimkasrwko
PATRIOTA
Ernesto
avery
aleksander
Eldrich
Mozart_WA
bombas3
gobo007
menelopa
MłodziAndrus
neandertalski
Kaśka
saso
marcindzg
Skafander
kaczor
nicek
Schilder
gregor-85
paździoch
Ball Kani
Andrzej Z.
Ahoj
raul0505
Joanna :-)
andreas
BELUSHI
Paweł...
Namruf
Ewcia
cykklo89
Oto niektóre nicki, które są szczególnie zainteresowane Festiwalem Greckim.

Zamiast tracić energię na spieraniu się o to czy będzie festiwal, czy nie, przyjąć należy następującą tezę.
1. Festiwal Grecki w Zgorzelcu odbędzie się w tym roku.
2. Całą energię, zamiast niszczyć na pisaninie niepotrzebnej o festiwalu, skierujemy na organizację i sprawne działanie jego.
W związku z powyższym zaraz Nikos rozdzieli dla wszystkich członków zespołu zadania i zabieramy się do pracy nad festiwalem.
3. Po zakończonym festiwalu spotykamy się tutaj i czytamy wszystkie negatywne i pozytywne opinie o naszym działaniu i możliwości polepszenia go.
4. Nie ma krytykanctwa, jest krytyka koncepcyjna.

Jasne?

Wykonać!!

P
G

a ja już za 303 dni ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..