Dzisiaj jest 16 cze 2024, 4:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2006, 11:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2006, 1:03
Posty: 53
Lokalizacja: Zgorzelec
W związku z remontem ul. Armii Krajowej oraz oddaniem salonu Orange do użytku zastanawiam się nad celowością utrzymania zakazu postoju i zatrzymywania się od starego sądu do nowego salonu Orange. Zakaz ten obowiązuje wszystkich oprócz mieszkańców znajdujących się tam posesji. Uważam utrzymanie takiego zakazu (przez całą dobę) za pomysł chory i pozbawiony celu. Mało kto go przestrzega, powoduje tylko konflikty międzyludzkie. Wyobraźmy sobie sytuację, że właściciele posesji przy ul. Sienkiewicza, Okrzei, Warszawskiej, Czachowskiego itd. wystąpią do władz miasta o zgodę na umieszczenie takich znaków - co wtedy? Uważam, że taki zakaz powinien obowiązywać ewentualnie od godziny 18:00 do 8:00, żeby rzeczywiście mieszkańcy tych posesji mieli gdzie trzymać swoje samochody. Z pewnych źródeł wiadomo mi, że wyżej wymieniony znak zakazu został umieszczony na wyraźną prośbę ś.p. radnego Strzelczyka i żadna władza do tej pory nie ośmieliła się znieść tej tabliczki (chociaż były takie wnioski). Po co utrzymywać coś, co i tak nie jest przestrzegane?

Napiszcie gdzie jeszcze znajdują się równie absurdalne znaki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2006, 13:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Moim zdaniem na tym odcinku powinien być całkowity zakaz parkowania,ale to raczej niewykonalne.
Nie ma darmowych parkingów,takze dalej będziemy jeżdzić na styk bo ulica po obu stronach zastawiona,np.Sienkiewicza.
Czachowskiego ok ,bo akurat jeden kierunek,czy Staszica,ale od sadu do orange nie powinno być aut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2006, 14:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Od sądu do Orange jest tak szeroko ze samochody po prawej stronie nie są zadnym utrudnieniem. Nie wiem też dlaczego na tak szerokim chodniku na jednokierunkowej ulicy czachowskiego jest zakaz zatrzymywania.
A swoja droga przed zUrzedem Miasta na wyznaczonym miejscu dla inwalidy parkuje limuzyna z rejestracją DW /leasingową/ chyba wiem którego to miejskiego rajcy a Straz miejska nic, mi przed kosciołem za najechanie na linie kratki dla niepełnosprawnych chcieli blokadę założyc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2006, 15:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
bog180 pisze:
Od sądu do Orange jest tak szeroko ze samochody po prawej stronie nie są zadnym utrudnieniem. Nie wiem też dlaczego na tak szerokim chodniku na jednokierunkowej ulicy czachowskiego jest zakaz zatrzymywania.
.


Przejedź sie od świateł w stronę orange o 15-16,ulica szeroka ,oczywiście.Ale kiedy samochód ma zamiar skręcić na parking za kubusiem(własnie dziś sprzedanym na 2 milony) to odrazu tworzy się kolejka ,właśnie przez zastawiony prawy pas.
idąc chodnikiem lubisz przedzierać się między autami,albo wycierac się o nie zwłaszcza zimą.?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..