Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 12:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 14:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Czy wszyscy jesteście spod znaku smerfa marudy?
Dajcie MU szanse.
Spodziewałem się że po ogłoszeniu takiej wiadomości forum zaleja głosy poparcia i deklaracje pomocy w ewentualnych staraniach.
A zaraz widze powstanie komitet pod nazwą " Żeby MU się nie udało"
Podobnie Plaza to też mżonki , cał rzesza mieszkańców Zgorzelca stojąc w Carefoure albo w Realu bedą protestowali przeciwko powstaniu pierwszegow Zgorzelcu i Okolicy miejsca rozrywki na jakimś normalnym poziomie.
Mordy wy moje dajcie se luz!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 16:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Bog ale nawet obietnice wyborcze muszą być prawdopodobne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 paź 2007, 17:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Akurat ta inwestycja, ze względu na rozmiar i nadal dużą ilośc firm realizujacych takie inwestycje na polskim rynku, jest zupełnie realna. Oczywiście sprawa rozbija sie o kase.
Ale w dzisiejszych warunkach Zgorzelca pozyskanie 30 mln nie jest rzeczą niemozliwą.
Oczywiście nie mogą to byc tylko pieniądze z budżetu miasta, ale wiem ze jest juz kilka urzedów i instytucji , które do tego dołozyc się mogą . Mam nadzieje ze znajdzie sie wielu ludzi w naszym otoczeniu , którzy animując formy sportu szkolno-amatorskiego uprawdopodobnia zdobycie jakiejś może nie wielkiej ale jednak kasy z Unii.
ponieważ od długiego juz czasu obracam sie między amatorskimi fanatykami siatkówki i koszykówki jestem przekonany, że stworzenie fundacji czy stowarzyszenia aktywnego na tym polu byłoby bułką z masłem. Zresztą wspaniałym przykładem jest P. Franek z LZS - ów jemu podobnych znam w Zgorzelcu co najmniej jeszcze kilku.
A takie przesłanki w walce o srodki pomocowe to juz duży atut. Proponowałbym tez wykorzystać wieloletnia współpracę na tym polu z Goerlitzkimi amatorami.
Reasumując jeżeli już cos w sprawie hali robic to w tym kierunku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 7:32 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Spodziewałem się że po ogłoszeniu takiej wiadomości forum zaleja głosy poparcia i deklaracje pomocy w ewentualnych staraniach.

Głosy poparcia to juz były przed wyborami samorzadowymi . Rafał Gronicz dzieki temu wygral a teraz to czekamy że wreszcie cos zrobi. Cos co zostanie na długo i ludzie zapamietaja kto to zrobił. Póki co tylko słowa i słowa.
bog180 pisze:
stworzenie fundacji czy stowarzyszenia aktywnego na tym polu byłoby bułką z masłem.

Jakie fundacje jakie stowarzyszenia ?? przecież to nie chodzi o pomoc społeczną tu zdaje się potrzeba pracy profesjonalistów i konkretnej kasy wtedy bedą szanse na zbudowanie hali a zbierac do skarbonki to mozna co najwyzej na jakis pomniczek kolejny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 10:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
Może w zamiarach znowu ktoś myśli o robieniu też w tej nowej hali dużych koncertów?.Na rażie od wielu lat nie można sprzedać biletów na koncerty i zrobić pełny ful na istniejącej hali. Pomysłodawcy niech się nie łudzą,że to będzie dodatkowe żródło utrzymania obiektu.A o tym trzeba rozmawiać w pierwszej kolejności.Czy będzie nas na nią stać.Pamiętam jak jeden z radnych i póżniej Prezes Centrum tryskał optymizmem na sesji kiedy obejmował stanowisko
opowiadał o dochodach które pozyska z koncertów i klubów.Niestety byłem jego oponentem i miałem rację.Najważniejsze aby wszystkie obiekty hale pierw były udostępniane dla Zgorzeleckiej młodzieży. Komercja i blask na drugim miejscu.Dziś aby się dostać do tych obiektów, są zawsze problemy,między amatorskim ruchem a pieniędzmi.
Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 10:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
nikos pisze:
Pamiętam jak jeden z radnych i póżniej Prezes Centrum tryskał optymizmem na sesji kiedy obejmował stanowisko
opowiadał o dochodach które pozyska z koncertów i klubów.Niestety byłem jego oponentem i miałem rację.
Nikos


Mowa o S. Zawadzie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 11:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Wezmy tez pod uwage "gwiazdy" jakie zapraszano. W rzeczywistosci zwykle byly to male gwiazdki albo podupadli juz ludzie mozna by powiedziec na artystycznej emeryturze, odgrzewajacy stare kotlety.
Mysle, ze gdyby jakis artysta wiekszego formatu, niekoniecznie z Polski chcialby u nas wystapic i cena biletow by nie zwalala z nog, to sala by pekala w szwach. Dla mnie cena biletu w wysokosci 40-50zl za kabaret jest wyrwana z kosmosu i na pewno bym tyle nie zaplacil.
Chemical Brothers, Peter Gabriel i wiele innych swiatowych gwiazd, ktore wystepowaly w Pradze cenilo sie na okolo 100-120zl za bilet. A przepasc miedzy wykonawcami jest straszna.
Za bilet na Heineken Open`er Festival 2 lata temu placilem okolo 200zl, a gwiazd bylo bardzo duzo, lacznie z tymi najlepszymi, najbardziej rozpoznawalnymi.
Do czego daze: gdyby nasze Centrum ustalalo ceny biletow na te koncerty, to chyba najtansza wejsciowka by kosztowala 1000zl.
Jesli chce sie jednym badz dwoma koncertami w skali roku zapelnic budzet i wygenerowac jakis zysk, to wtedy jest tak, jak teraz. Totalny marazm, swiecacy pustkami i niewykorzystywany obiekt.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 11:26 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Racja gobson ;-) dobrze prawisz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 13:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
Mysle, ze gdyby jakis artysta wiekszego formatu, niekoniecznie z Polski chcialby u nas wystapic i cena biletow by nie zwalala z nog (...)
Chemical Brothers, Peter Gabriel i wiele innych swiatowych gwiazd, ktore wystepowaly w Pradze cenilo sie na okolo 100-120zl za bilet. A przepasc miedzy wykonawcami jest straszna.
Za bilet na Heineken Open`er Festival 2 lata temu placilem okolo 200zl, a gwiazd bylo bardzo duzo

pytanie pierwsze: ile na wyzej wymienione koncerty sprzedano biletow?

gobo007 pisze:
Wezmy tez pod uwage "gwiazdy" jakie zapraszano.

pytanie drugie: dlaczego nikt nie zaprosił Chemical Brothers czy Rolling Stones do Zgorzelca?

gobo007 pisze:
Za bilet na Heineken Open`er Festival 2 lata temu(...)

pytanie trzecie: kto byl sponsorem Heineken Open`er?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 21:40 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2007, 13:45
Posty: 47
Lokalizacja: zgc
Rozbierać Halę ?! Niech ktoś sie puknie w głowę!!!! Za dużo mamy ich w Zgorzelcu, czy co!? Dzieci z różnych zgorzeleckich i (nie tyko) szkół z całą pewnością są w stanie ja zapełnić i wykorzystywać jeszcze przez dugie lata!!!

Panie Burmistrzu, toż to już ręce opadają!!!
Referendum w sprawie Pańskiego odwołania tuż tuż. I dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 23:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 lis 2006, 18:57
Posty: 247
Witam
O jakich halach i miejscach ty piszesz?Czy nowa wirtualna hala na 3000 widzów,pozwoli na sprowadzenie takich gwiazd o których jest mowa?Mówię że nie.Problemy mają nawet duże miasta w których działają znakomici organizatorzy.Ale tamte hale to minimum są na 5000 miejsc.No i w odróżnieniu od naszego terenu,tam jest na tyle dobrych firm /sponsorów/że dają sobie radę.Tu jest Zgorzelec, i jeszcze daleko nam do miejsc gdzie ja grałem i znam ludzi z branży.Jeśli drużyna Turowa dalej będzie robiła sukcesy to może i jest ona potrzebna na ten komercyjny sport.Ale podczas imprez muzycznych ? może świecić pustkami.No chyba że, jak będzie padać, tak jak to było nie raz ,podczas Dni Zgorzelca i Festiwalu Greckiego, będzie można sięspokojnie przenieść.Wtedy na pewno za darmochę będzie ponad komplet.
pozdrawiam Nikos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 9:10 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Kaczor dzieci ze zgorzeleckich szkół mają nowocześniejsze hale (lub niedługo będą mnieć) Patrz ostatnio otwarta w Pieńsku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 18:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
ze strony głównej:

Nowa hala czy kompleks sportowo-rekreacyjny ?

Sprawa nowego obiektu, który ma powstać w Zgorzelcu jest teraz głównym tematem wśród mieszkańców. Pojawia się wiele "za" i "przeciw" jednak podstawową sprawą jest to, czy w razie rezygnacji klubu z naszego miasta hala będzie mogła samodzielnie się utrzymać. Wśród różnych propozycji padła też taka, w której hala zostanie zaprojektowane z wysokimi walorami akustycznymi oraz powstaną dodatkowe pomieszczenia, do których docelowo zostanie przeniesiony Miejski Dom Kultury. Wówczas w obiekcie będzie można organizować także koncerty, imprezy itp. Pomysł choć ciekawy nie spotkał się z uznaniem obecnej pani dyr. MDK, która stwierdziła, że zdecydowanie nie jest to dobre rozwiązanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 8:37 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Nikos nie opowiadaj bzdur, bo gdy Golec Orkiestra byli na największym topie zostali zaproszeni również do Zgorzelca. Byłeś na tym koncercie? Chyba nie więc powiem Ci, że był komplet - a nawet nadkomplet. Ceny biletów oscylowały w granicach bodaj 25 zł i co najważniejsze ( nie wiem czy było to określone w umowie, czy nie) ale po koncercie Łukasz i Paweł zostali w CS i w nieistniejącej dziś szatni rozdawali autografy każdemu, kto tylko o to prosił. Koncert trwał ok 2,5 godziny a autografy rozdawali kolejne 2 h. Reasumując można zapełnić CS nawet w tzw. nadkomplecie, tylko zależy to od tego kto i za jakie pieniądze będzie występował. Wbrew pozorom społeczność Zgorzelca nie rzuca się na to co akurat zostało mu rzucone jak ochłap, ale potrafi wybierać pomiędzy kiczem a dobrym koncertem, no i nie bez znaczenia jest tu cena wejściówki.
Wracając do tematu hali, to jest nam potrzebna hala nie na 3000 a na conajmniej 5000 ludzi, bo euroliga prawdopodobnie chce zwiększyć limit miejsc. No i ulubiony temat Nikosa, otóż Nikos - bez urazy- ale Twoja impreza tylko raz w roku promuje Zgorzelec i nie ma co się na promocję powoływać, bo Twój występ w kawie czy herbacie jest emitowany wtedy, gdy ludzie są w pracy a młodzież w szkole. Mecze koszykówki to kilka jak nie kilkanaście emisji w ciągu kilku miesięcy w czasie największej oglądalności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 11:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Nowa czy stara hala i tak trzeba bedzie dokladac do tego interesu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 88  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..