Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 2:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lut 2007, 18:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
Ponoć sprawy inwestycyjne zdecydowanie przerosły nową viceburmistrz ds. inwestycji p.Czułowską i zostanie Ona skarbnikiem w naszym urzędzie.
Na stanowisko Sekretarza Miasta zostanie powołana dotychczasowa prezes Centrum Sportowego Jolanta Ptak.

Może sam burmistrz skomentuje te informacje ? :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2007, 23:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
zatroskany:

Cytuj:
Ponoć sprawy inwestycyjne zdecydowanie przerosły nową viceburmistrz ds. inwestycji p.Czułowską i zostanie Ona skarbnikiem w naszym urzędzie.


Może i skomentuje,..ale póki co pozwolę to sobie skomentować ja.
To bzdura i zwykła bezpodstawna plotka. :twisted:
Sprawdziłem "u źródła" i stąd moja odpowiedź.
Miłego dnia wszelkim zatroskanym tego Świata. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 sty 2007, 11:17
Posty: 14
Lokalizacja: Zgorzelec
Może ktoś mi powie z jakiego powodu odwoływana jest Pani Elżbieta Derecka z funkcji Sekretarza Miasta i proszę nie podawać argumentacji Starosty Woroniaka " żeby kogoś powołać, to najpierw należy kogoś odwołać". Przy okazji proszę o coś więcej na temat Pani Ptak, jakie ma kwalifikacje, przygotowanie zawodowe, doświadczenie samorządowe itp.
Funkcja Sekretarza jest szczególną funkcją, w mojej ocenie i nie tylko mojej Pani Derecka jest doskonale przygotwana od strony merytorycznej do tej roli. Jest poza tym znana z wysokiej kultury i profesjonalizmu. Co będzie z Systemem Zarządzania Jakością w urzędzie. Tak na marginesie głośno było mówione w okresie kampanii wyborczej o konkursach na stanowiska w Urzędzie Miasta. Byłoby moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem ogłoszenie konkursu na funkcję Sekretarza. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 16:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
przekorny pisze:
Może i skomentuje,..ale póki co pozwolę to sobie skomentować ja.
To bzdura i zwykła bezpodstawna plotka. :twisted:


A kto Ty jesteś Przekorny prawa stopa Rafała Gronicza czy kolejny rzecznik samozwaniec.
Czy Rafał zgodnie ze swoimi obietnicami zacznie w końcu się wypowiadać sam.
A może sznurki się pozrywały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 16:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Zatroskany:

Cytuj:
A kto Ty jesteś Przekorny prawa stopa Rafała Gronicza czy kolejny rzecznik samozwaniec.


Ani jedno ani drugie, ale,...próbuj dalej. Wychodzi Ci beznadziejnie to "zgadywanie", ale może przy odrobinie szczęścia uda Ci się trafić. :smt044
Burmistrz przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek, także tych "zatroskanych", niestety!!
Skoro nie możesz się doczekać zdementowania tej ploty przez niego osobiście, idź i,...zapytaj!!! :smt044 :smt082

Cytuj:
Czy Rafał zgodnie ze swoimi obietnicami zacznie w końcu się wypowiadać sam.


Zaczął, widać "przespałeś" jego odpowiedzi!!!
Skup się,...tam gdzie widnieje wypowiedź sygnowana nazwiskiem Rafał Gronicz, tam właśnie znajdziesz odpowiedzi burmistrza!!! :smt023

Cytuj:
A może sznurki się pozrywały


To pytanie, stwierdzenie czy sugestia??? :roll:
I o jakie sznurki Ci chodzi,...może od snopowiązałki??? Znowu są problemy z zakupem tych, niezbędnych w rolnictwie, detali???? :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 21:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lis 2006, 18:14
Posty: 63
re przekorny:
Cytuj:
Cytuj:
Czy Rafał zgodnie ze swoimi obietnicami zacznie w końcu się wypowiadać sam.
Zaczął, widać "przespałeś" jego odpowiedzi!!!
Skup się,...tam gdzie widnieje wypowiedź sygnowana nazwiskiem Rafał Gronicz, tam właśnie znajdziesz odpowiedzi burmistrza!!! :smt023

Faktycznie 31 stycznia odpowiedział na 4 "trudne pytania" typu patrz poniżej.
Pytań było wiele więcej i były merytoryczne a może retoryczne(tylko 4 odpowiedzi).
Datowane są od zeszłego roku.

Rafał Gronicz pisze:
Ball Kani pisze:
Po dzisiejszym poszukiwaniu numeru telefonu do spółki miejskiej, jaką jest chyba basen stwierdziłem, że inne spółki miejskie też gardzą darmową reklamą na tym portalu oraz na każdym innym.
Nie miałbym nic przeciwko temu, że spółki miejskie wstydzą się, ukrywają a szefostwo ma w pupie dochody, ale reklama tutaj jest za darmo i czasami ktoś, kto potrzebuje kontaktu A nie znajdzie na stronach książki telefonicznej danego numeru.

Dlaczego więc nie reklamujecie się?

Rafał masz w końcu jakiegoś urzędnika, który ma rozeznanie do jakich spółek urząd dopłaca :), więc mógłbyś nakazać przekazanie danych wszystkich spółek do portali:).
pozdrawiam

W portalach internetowych nie ma darmowej reklamy. Spółki miejskie mają swoje strony. Oto ich adresy: www.zpec.com.pl www.mpgk.zgorzelec-info.pl www.pwik.zgorzelec.pl www.pzn.zgorzelec.info www.basen.zgorzelec.info

cytat przekorny:
Cytuj:
Burmistrz przyjmuje mieszkańców w każdy poniedziałek, także tych "zatroskanych", niestety!!
Skoro nie możesz się doczekać zdementowania tej ploty przez niego osobiście, idź i,...zapytaj!!! :smt044 :smt082


Przypomnij sobie co obiecywał i w jakim celu na tym forum wydzielono tematy.
Jaki sens ma poniższa deklaracja:
-------------------------------------------------------------------------------------
Wysłany: Sob Gru 09, 2006 3:17 am Oświadczenie dotyczące tego działu.
28 Sierpnia 2006 Rafał Gronicz ówczesny kandydat na stanowisko burmistrza napisał:

"Uroczyście oświadczam, że będąc Burmistrzem nadal będę prowadził dialog z mieszkańcami. Będę się również starał, na bieżąco, odpowiadać na wszelkie pytania i wątpliwości osób występujących na forum (i nie tylko). Dokładnie tak, jak robię to teraz.
I nie są to czcze słowa, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zostanę przez Aleksandra skwapliwie rozliczony przy następnych wyborach. Smile

Uważam, iż jest to obowiązek Burmistrza. Bez względu na to, kto nim jest. Ludzie powinni mieć możliwość kontaktu i otrzymywania odpowiedzi na swoje pytania. I żadnej łaski tu nie ma!"

W związku na prośbę burmistrza został utworzony ten dział, w którym każdy może zadać pytanie i na pewno uzyska odpowiedź. Pytania muszą być konkretne. Jednocześnie burmistrz kieruje swoją prośbę o wyrozumiałość jeżeli chodzi o odpowiedzi.

A "sznurki" dotyczą zaplecza RG może zaskoczysz... :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 21:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Zatroskany plotki się sprawdzają!Pani Ptak w urzędzie Prezesem Centrum Sławomir Zawada z Zawidowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2007, 23:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
zatroskany:

Cytuj:
Czy Rafał zgodnie ze swoimi obietnicami zacznie w końcu się wypowiadać sam.


później:
Cytuj:
Faktycznie 31 stycznia odpowiedział na 4 "trudne pytania" typu patrz poniżej.
Pytań było wiele więcej i były merytoryczne a może retoryczne(tylko 4 odpowiedzi).
Datowane są od zeszłego roku.


zatroskany:
Cytuj:
A może sznurki się pozrywały


później:
Cytuj:
A "sznurki" dotyczą zaplecza RG może zaskoczysz...



nie zaskoczyłem, niestety,..... :cry: :oops:
Czy masz coś konkretnego do powiedzenia czy tylko tak sobie klikasz???? :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 8:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 24 lis 2006, 17:21
Posty: 49
Lokalizacja: Pieńsk
A o co chodzi w poście powyżej :(

Przekorny :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 10:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
weronika1 pisze:
Może ktoś mi powie z jakiego powodu odwoływana jest Pani Elżbieta Derecka z funkcji Sekretarza Miasta.


Z tego co mi wiadomo to Pani Elżbieta Derecka odchodzi z powodu osiągnięcia wieku emerytalnego. Proszono aby została pewien czas (chyba do końca lutego) w UM aby nowa władza zdołała nieco się połapać w pracy Urzędu. Nie ma tu żadnej sensacji - nie zostaje odwołana za brak kompetencji czy niewłaściwe wykonywanie powierzonych obowiązków. Nie znam pani Ptak ale wiem, że pani Derecka wysoko postawiła poprzeczkę więc nowa pani sekretarz ma duże wyzwanie, żeby ją przeskoczyć

[ Dodano: Pią Lut 16, 2007 10:41 am ]
zatroskany pisze:
Czy Rafał zgodnie ze swoimi obietnicami zacznie w końcu się wypowiadać sam.A może sznurki się pozrywały


Daj szanse Rafałowi - nie każ mu przeglądać całego forum w poszukiwaniu pytań Zadaj pytanie w odpowiednim miejscu na forum czyli w "Rafał Gronicz - pytania i odpowiedzi" Pytanie - odpowiedz a nie pytanie - dłuuuuga debata forumowiczów i odpowiedź Rafała


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 20:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2006, 18:40
Posty: 34
Powiem krótko cieszę się, że pani Derecka osiągneła "wiek emerytalny". Przed wyborami zwierzała się się u kosmetyczki i po tym nie wyobrażam sobie dobrej wsółpracy z obecnym burmistrzem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 21:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Łał...ciekawa teoria, możesz rozwinąć i wykazać związek jednego z drugim ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lut 2007, 11:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Kosmetyczka i fryzjer jak ksiądz w konfesjonale, powinni zwierzenia klientów zachowywać w tajemnicy. Szkoda więc że je znasz.
A co do p. Dereckiej znając jej profesionalizm uważam, ze należało go wykorzystać głownie do przygotowywania młodych/nowych/ kadr. Szkoda więc że Jolę najpierw ustawiono w centrum dla badania nastrojów a nie dano jej szansy dłuższej nauki pod okiem fachowca. Ambicja i otwartość Joli i szkoła p. Dereckiej mogłyby przynieść super efekt.
Krytyczny a to "łał" to spolszczenie "wow"?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lut 2007, 15:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
bog180 pisze:
Krytyczny a to "łał" to spolszczenie "wow"?

Coś w tym guście :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2007, 22:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
a ja mam inne spostrzeżenie. dlaczego takie przetasowania? dlaczego nie jest prowadzona polityka równych szans? dlaczego na stanowisko sekretarza jeżeli zwolnił się wakat nie został przeprowadzony konkurs? jeszcze rozumiem gdyby to stanowisko objął doswiadczony i znający się na tej działce. a tak jak jest wygląda to co najmniej dziwnie (żeby nie było - nic do Joli Ptak nie mam, tym niemniej polityka prowadzona przez Rafała nieco mnie rozczarowuje tym bardziej że było nie było głosowałem na niego).

dodam że taka forma naboru -> konkurs w regulaminie zatrudniania większości jednostek samorządu terytorialnego, i nie widzę powodu dla którego nie miałoby tak być w UM. i p. Ptak jeżeli ma ochotę objąć to stanowisko mogłaby w nim wystartować i jeżeli faktycznie jest dobra - wygrać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..