Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 20:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie wiem czy macie tam miejsce na bilard lub tzw."piłkarzyki" ,bo wydaje się mi,że coś takiego w przerwach międzymeczowych lub tuż po albo przed ,dla podniesienia nastroju przed spotkaniami,przydałoby się.
Taka mała propozycja bo o dużej typu kręgle :lol: już nie wspomnę.

[ Dodano: Pon Lis 10, 2008 6:22 pm ]
O!! I miejsce na rzutki też.


I co z tematem?? Czyli teraz tylko śpiewanko i foto?

:smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lis 2008, 21:24 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
co z tematem??
pojutrze chyba otwarcie? :smt053 jakieś wejściówki dla nas będą? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 11:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Tomczan pisze:
I co z tematem?? Czyli teraz tylko śpiewanko i foto?


Ha, ha ! Dobre ;)

W tej chwili nie przewidujemy piłkarzyków, bilardu czy kręgli ;). Sprawa jest prosta - jesteśmy dośc mocno ograniczeni powierzchnią lokalu.

Jest pomysł np. na jakiś turniej w piłkarzyki w jakiś weekend, ale na zasadzie iż kilka stołów do grania jest jednocześnie w lokalu na czas zabawy, a potem sa zwracane. Myslimy o jakimś turnieju na platformach PLAYSTATION typu FIFA lub NBA- są warunki. Kwestia zainteresowania konsumentów - bedą ankiety i wystarczy zagłosować.

A foto i śpiewy też będą - bo ja i mój brat też to lubimy. Zresztą wiele rzeczy lubimy;).

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 11:49 am ]
bombas3 pisze:
pojutrze chyba otwarcie? jakieś wejściówki dla nas będą?


Tak zakładaliśmy, ale jednak kwestie techniczne nas pokonały. Oficjalne otwarcie za tydzień w sobotę.

Wejściówek nie przewidujemy, no ale dla Ciebie bombas3 miejsce zarezerwowane na 100%:).

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 14:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
2Brothers pisze:
Sprawa jest prosta - jesteśmy dośc mocno ograniczeni powierzchnią lokalu.

W przyszłości jest możliwość powiększenia lokalu - z obu stron są lokale, które ew. w przyszłości można wykorzystać. Powodzenia. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 14:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 9:27
Posty: 23
Lokalizacja: dzg
2Brothers pisze:
Dla ułatwienia dodam, że do pubu trafisz idąc od centrum w dół , ulicą Daszyńskiego w stronę pieszego przejścia granicznego( tego przez mostek). Będzie siłą rzeczy po prawej stronie, gdyż po lewej jest Nysa Łużycka

O ludzie !!!! tam jest przecież night –club a nie pub !!!!!! ]nie dziwi więc taka popularność ]:->
A na poważnie to pewnie chodzi o ten lokal przed night –clubem. Bywałem tam jeszcze jak to się bestem nazywało, ale tylko dlatego że „po drodze” i szybko. Best prawdziwego pubu mi nie przypominał. A opinie o nim były m.inn. takie :
Cytuj:
Jeśli chcesz dostać w zęby, zostać zwyzywanym przez pijanych małolatów zaprzyjaźnionych z obsługą lub spędzić miło czas wśród prostytutek oraz ich opiekunów z pobliskiego domu publicznego- serdecznie zapraszamy:-)Byliśmy, wstąpiliśmy i zapamiętamy- duże NIE dla knajpy
[URL=http://www.pora.pl/venue/best-2]źrodło
bombas3 pisze:
anie gospodarza wygląda to zupełnie inaczej.
bombas3 pisze:
nie jedyny i nie jedyny prawdziwy, mam w tej kwestii duże prawo do określenia tego lokalu
oczywiście że tak. Podobnie np. bywalcy lokalu o nazwie „Emos” też mogą go sobie najprawdziwszym pubem okrzyknąć i do tego jedynym. Zreszta ten lokal rzeczywiście funkcjonuje pod nazwą pub jak i wiele innych np. : Steff, Zagłoba, Zorbas, Wodnik, Tawerna Naoussa ?!!!!!! . Jest tez w Zgorzelcu kuriozum o nazwie kawiarnia-pub„Cichy kącik” hmmm taki tam nasz lokalny wynalazek .
2Brothers pisze:
Ludzie+obsługa+wystrój+klimat - hamstwo=miły czas na luzie bez stresu.
no i właśnie mi tego wystroju i klimatu brakuje we wszystkich zgorzeleckich lokalach, które niektórzy nazywają pubami, a może po prostu inaczej , uważam, że w Zgorzelcu nie ma prawdziwego pubu. Jedyny „miejscowy” 100 % pub jaki do tej pory widziałem znajduje się przy ulicy Hospitalstrasse
2Brothers pisze:
Jak wynika z większości postów pewnej grupy forumowiczów wypowiadających się na tym temacie, jest to w tej chwili jedyny prawdziwy pub w Zgorzelcu.... i prawdopodobnie tak zostanie, choćby otworzyło sie jeszcze kolejnych 20
a co do tego to nie mam wątpliwości, czytałem wszystkie wypowiedzi i nie zamierzam polemizować
Cytuj:
]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 14:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
saso v.2.08 pisze:
Jedyny „miejscowy” 100 % pub jaki do tej pory widziałem znajduje się przy ulicy Hospitalstrasse

czy w definicji PUB-u jest gdzieś wpisany Guinnes?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
paawlus pisze:
W przyszłości jest możliwość powiększenia lokalu - z obu stron są lokale, które ew. w przyszłości można wykorzystać. Powodzenia.


Dziekuję paawlus za życzenie powodzenia :). Aczkolwiek powiekszenie lokalu wziązałoby się z plajtą ktoregoś z lokali obok. A tego nikomu nie życzę, tym bardziej, że poznałem sąsiadów i są to przemili i sympatyczni ludzie.

Pozdrawiam:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 21:33 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
poznałem sąsiadów i są to przemili i sympatyczni ludzie.
ale się wykruszają, podobno z powodu zbyt wysokiego czynszu, od nowego roku znika kolejny najemca - fotograf.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2008, 21:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Otwieramy w sobotę. O 17.00.

Nie ma wejsciówek, rezerwacji, ani planu awaryjnego...;)

P.S. Wybaczcie ewentualne wpadki;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2008, 21:45 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
biorę wolne :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2008, 21:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
bombas3 pisze:
biorę wolne :grin:


W sobotę? Koniecznie;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 10:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
2Brothers pisze:
Tak, tak - jesteśmy DUZI - a ja w szczególnosci .


hmmm chwalisz się rozmiarem ;)

A tak poważnie to moglibyście chociaż raz w miesiącu zorganizować coś specjalnie dla Pań ;)

Muzyka na żywo tez zachęcająco brzmi.

Czy na otwarcie jakies niespodzianki będą przygotowanie ?? ;)

Może sama się wybiorę jeśli czas pozwoli :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 17:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak nie będzie Guinessa w normalnej cenie to jesteście spaleni. I żadnym pubem nie będziecie... :smt044 :smt044 :smt044

A, i jeszcze jedno... Wtedy ja na pewno się tam nie zjawię...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 18:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Jagna pisze:
hmmm chwalisz się rozmiarem


Nie narzekam;-)

Jagna pisze:
A tak poważnie to moglibyście chociaż raz w miesiącu zorganizować coś specjalnie dla Pań


Jagna, o co chodzi z tymi atrakcjami "tylko" dla kobiet ?;) Czyżby faceci przeszkadzali Ci w dobrej zabawie ? Do tej pory wydawalo mi się, że są do tego prawie niezbędni ;)
No i co specjalnego proponujesz ? Naprawdę mnie to ciekawi....

Atrakcje na otwarcie ? Hm... MY jesteśmy atrakcyjni ! ;-)

Zapraszam i pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 6:22 pm ]
nicek pisze:
Jak nie będzie Guinessa w normalnej cenie to jesteście spaleni. I żadnym pubem nie będziecie... :smt044 :smt044 :smt044

A, i jeszcze jedno... Wtedy ja na pewno się tam nie zjawię...


Jaka to jest "normalna" cena ? Zresztą i tak nie będzie Giunessa... bo nie przepadamy za nim...;-).

Mimo wszystko zapraszam:-).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 18:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
2Brothers pisze:
Zresztą i tak nie będzie Giunessa... bo nie przepadamy za nim...;-).


ale Wy go pic nie bedziecie tylko klienci... chetnie napilbym sie Guinessa a tu lipa :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..