Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 0:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 20:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
A żebyś wiedział ze sprawdzę :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 20:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
A żebyś wiedział ze sprawdzę


To ja w tym układzie sprawdzę czy Ty sprawdzisz 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 21:09 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Yello, wiesz gdzie masz zawędrować z fotkami z otwarcia, no nie ? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 21:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Pierwsze wrażenia po otwarciu (moje i żony):Na "bry wieczór" wchodząc przywitał nas dym i to nie z kuchni tylko papierosowy(znowu pranie ;-) ) .Wnętrze ,jak i obsługa OK. Ale gdy zamówiłem piwo Żywiec z "kija" zacząłsię problem.Okazało się ,że po ok.godzinie od otwarcia Żywca już nie ma.No cóż chyba nie tylko ja pijam Żywca.Ale co tam myślę,może być Tyskie.I znowu plus-nagle przy stoliku istota z półmiskiem chlebka polanego oliwą z czosnkiem (super! super! smak) - ekstra dodatek do piwka.Czego zabrakło w dniu dzisiejszym?? Zamiast muzy troszku komentarzy radiowych z PRW z meczu Naszych CZARNO-ZIELONYCH (można przecież wyciszyć muzyczkę i puścić relację z meczu na 1 minutę,jak nie ma relacji TV ) oraz innej rozrywki typu bilard lub rzutki albo piłkarzyki, które na moment pozwalaja oddalić się o piwa. Ale ogólnie OK. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 22:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
I znowu plus-nagle przy stoliku istota z półmiskiem chlebka polanego oliwą z czosnkiem (super! super! smak) - ekstra dodatek do piwka.Czego zabrakło w dniu dzisiejszym?? Zamiast muzy troszku komentarzy radiowych z PRW z meczu Naszych CZARNO-ZIELONYCH (można przecież wyciszyć muzyczkę i puścić relację z meczu na 1 minutę,jak nie ma relacji TV )

Powiem szczerze, że zrobiłeś mi "smaka" z tym chlebem :P Muszę się tam wybrać. A co do puszczania radia - to przecież oczywista oczywistość, że potyczki lokalnej drużyny powinny być priorytetem :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 0:26 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Bar pierwsza klasa , tylko wam pogratulowac ze wpadliscie na taki pomysl...inne puby w zgorzelcu przy was sie chowają

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 7:07 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 27 lut 2005, 23:01
Posty: 239
Lokalizacja: Zgorzelec
Hm.z tym wychwalaniem poczekałbym kilka tygodni.wiadomo pierwsze wrażenie.jednak poczytam chętnie opinie nie po otwarciu a w chwili,aż wszyscy ochłoną"prawdziwym pubem" i ocenią go po jakimś czasie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 10:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 kwie 2007, 11:00
Posty: 70
Lokalizacja: stąd
...czyli jednak można tam palić... i tak się tam pewnie zjawię, ale takie fajkowo-smrodliwe historie mnie zniechęcają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 14:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
aleksander pisze:
Yello, wiesz gdzie masz zawędrować z fotkami z otwarcia, no nie ?


Wiem wiem - ale najpierw weryfikacja Zleceniodawcy - a potem trafią do Ciebie :)



Tomczan pisze:
wchodząc przywitał nas dym i to nie z kuchni tylko papierosowy(znowu pranie )


Praktyka pokazuje , że wieszanie ciuchów na kaloryferze (grzejącym) daje dobry efekt i ciuch przewentylowany nadaje się jeszcze do noszenia ;)

Tomczan pisze:
I znowu plus-nagle przy stoliku istota z półmiskiem chlebka polanego oliwą z czosnkiem (super! super! smak) - ekstra dodatek do piwka.


To była miła niespodzianka - smakowo super.
Ze swojej strony polecam kalmary - wyśmienite wręcz :)

Tomczan pisze:
oraz innej rozrywki typu bilard lub rzutki albo piłkarzyki, które na moment pozwalaja oddalić się o piwa.


Mi tego akurat nie brakowało - a oddalanie się od piwa jest niewskazane ;) No chyba , że do WC musisz ;)

Exmore22 pisze:
Bar pierwsza klasa , tylko wam pogratulowac ze wpadliscie na taki pomysl...inne puby w zgorzelcu przy was sie chowają


Ja nie wiem czy się chowają ale otwarcie dobrze rokuje :)

Tomczan pisze:
Wnętrze ,jak i obsługa OK


Potwierdzam - poza tym zaskakująco szybko następowała wymiana popielniczek.
Na minus lekko za głośna muzyka - ale to podobno spowodowane było moim przesiadywaniem blisko kolumny ;)

matryca pisze:
...czyli jednak można tam palić... i tak się tam pewnie zjawię, ale takie fajkowo-smrodliwe historie mnie zniechęcają


Mnie zasadniczo również - ale znam ludzi , którzy tylko tam pójdą. I już się cieszą , że mogą palić przy piwie :)


Podsumowując - dobre otwarcie , dobra lokalizacja i w sumie lokal z serii tych co to nie wstyd pokazać znajomemu z innego miasta :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 17:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Po wczorajszym dniu mogę śmiało stwierdzić, że powinienem być stałym co weekendowym bywalcem tego lokalu.

Wraz z kolegami wybraliśmy się do tego pubu, którego to nazwa cholernie kojarzy mi się z braćmi osadzonymi na wysokich stanowiskach naszego kraju, no ale mniejsza o to, przeciez jak podoba nam się kobieta to nie powiemy jej, że nie mozemy się spotykać, bo ma na imię Miriam.

Tak więc wraz z kolegami byliśmy jednymi z pierwszych gości tego lokalu. Siedzenia bardzo wygodne, jak na posiedzenie od godziny 17 do 23 zero odcisków i odparzonych pośladków :D Na początku czekalismy troche na piwo, bo podobno strasznie się pieniło, ale doczekaliśmy się upragnionego trunku. Piwo Lech 6zł, drugie 1zł i tak na zmiene, czyli bardzo korzystna oferta, można było sobie nieźle popić. Zapewniam, ze na jednej kolejce się nie skończyło. Do tego w odpowiedniej godzinie zostaliśmy uraczeni meczem Polpharma - Kotwica. Szkoda tylko, że cały czas leci muzyka z radia, nie został puszczony głos z tv, czy to podczas konkretnych klasycznych kawałków puszczanych na pewnym kanale muzycznym, czy też podczas meczu. Jedzenie bardzo dobre, bynajmniej frytki, bo było to jedyne danie, które masowo zamawialiśmy ;) Do tego zostaliśmy uraczeni gratisowymi posiłkami, mianowicie po zamówieniu frytek dostaliśmy za późno sosy i dostaliśmy frytki jeszcze raz :) szef co chwila ganiał z jakimiś przegryzkami i częstował pieczywem, czy też pieczonym schabem (?).

Jak na pierwszy dzień bardzo mi się podobało, wrażenia jak najbardziej pozytywne, mam nadzieje, że nie zostaną zastąpione negatywnymi podczas kolejnych wizyt.

Tylko cholera ten papierosowy dym...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:14 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Na forum i w rzeczywistości spotkałem się łącznie z ok 10 opiniami, że papierosy w tym lokalu to przeszkoda. Jak widać skoro dym się znajdował, to najwidoczniej amatorzy tytoniu i bibułki także się tam znajdowali. Dla właściciela lokalu zakaz palenia to trudna decyzja, a o ile w Espresso zakaz obowiązuje konsekwentnie od samego początku, o tyle picie piwa dla wielu jest nierozłączne z odpaleniem "szluga".

A 2Brothers jak się zapatrują na zakaz palenia ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:20 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
aleksander pisze:
A 2Brothers jak się zapatrują na zakaz palenia ?


Pewnie nawet jakby byli za tym to i tak nie wprowadzą - wg mnie masa klientów jednak by odpadła.

A'propos Braci - powiedzcie czy nowa fryzura Maćka to na szczęście czy co? Bo przyznam , że zaskoczony byłem ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Ale są lokale w naszym mieście w których można miło spędzić czas a na przysłowiowego dymka wyjśc na zewnatrz. Z drugiej strony jeśli jest dobra wentylacja po co zakaz palenia?? Przykładem jest "Kaprys" palic można a wcale się tego nie czuje :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:23 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Jagna pisze:
Przykładem jest "Kaprys" palic można a wcale się tego nie czuje


No właśnie teraz już podobno nie można...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2008, 20:28 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Jagna, praktycznie każda osoba, która nie pali, a zauważy w niedalekiej odległości od siebie osobę zapalająca papierosa reaguje tak samo: traci humor i staje się poddenerwowana. Następnie w głowie cały czas odlicza się sekundy do opuszczenia miejsca. Kiedy siedziałem raz w restauracji, a przy następnym stoliku kobieta zapaliła papierosa (zaznaczam ze zrobiła to w strefie dla niepalących) narobiłem jej takiego rabanu, że później sam byłem zdziwiony, że jestem zdolny do takiej reakcji. Mimo wszystko cel został osiągnięty, a kobieta zapewne zastanowi się dwa razy nad podobną sytuacją...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..