Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 10:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 16:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja mam pytanie czy ludzie poniżej lat 18 też mają wstęp do tego pubu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 19:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fan turowa pisze:
A ja mam pytanie czy ludzie poniżej lat 18 też mają wstęp do tego pubu


Wstęp to na pewno - alkoholu tylko nie kupi. Tylko w kinie były seanse od 18-tu lat ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2008, 20:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2008, 19:59
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
wstęp mają ale nie na andrzejki bo będą sprawdzane dowody przy wejściu :grin: :grin: i bardzo dobrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lis 2008, 1:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witam i odpowiadam....

mpksklad pisze:
chciałabym dowiedzieć się jak jest z tymi rezerwacjami?? czy płacąc 50 zł za rezerwacje zostanie nam to zwrócone (tak słyszałam), i czy jeżeli mam zarezerwowany stolik na andrzejki które zaczynają się o 18 to gdy przyjde o 20 rezerwacja nie przepadnie??


Rezerwacje przyjmujemy na konkretne godziny. Jeżeli więc rezerwacje zrobisz od 20.00 to do tej godziny ze stolika korzystają osoby które jej nie miały. Jeśli spóźnisz sie, o tyle dłużej posiedzą przy stoliku. Rezerwacja nie przepada. Jeśli nie pojawisz się przez cały wiczór, pieniądze zostaja w kasie, my je fiskalizujemy, odprowadzamy wszystkie podatki i możesz wpaść po paragon;-).
Mamy zasadę z bratem, że nie będziemy "kroić" naszych klientów, wiec kasa za rezerwację jest zwracana w konsumpcji. Myślę, że to uczciwe podejście....

Qurtx pisze:
a inne? jest chyba mozliwosc szaliku Nysy na starej hali jest boks mozna cos zalatwic ale to juz was PUB


Daj nam chwilę czasu :-).

[ Dodano: Pią Lis 28, 2008 1:28 am ]
fan turowa pisze:
A ja mam pytanie czy ludzie poniżej lat 18 też mają wstęp do tego pubu


Jeśli masz poniżej 18 lat i wpadniesz na jedzonko z dziewczyną do godz. 18-20 jest OK. Alkoholu nie dostaniesz, to jasne.
Andrzejki są od lat 18, więc w tym dniu po tej godzinie nie wejdziesz. Sam byłem nastolatkiem ( wieki temu !) i wiem że to wkurza, ale musicie nas zrozumieć. Bardzo łatwo popaść w kłopoty, a bez koncesji nas nie ma. Całe życie przed WAMI !!!;-)

Pozdrawiam :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 17:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Impreza fajna ale z tymi dowodami to niezła sciema , bo duzo widzialem nie pełnoletniej młodzieży... pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 lis 2008, 17:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2008, 19:59
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Exmore22 pisze:
Impreza fajna ale z tymi dowodami to niezła sciema , bo duzo widzialem nie pełnoletniej młodzieży... pozdrawiam


zgadzam się w 100 %
klimat ++++++++++++
muzyka++++++++
obsługa+++++++++++
jedzonko +++++++++++++++
hm jedyny ---------------------------------------------------- imprezy to naprawde fakt iż dowody nie były sprawdzane a wchodził tam kto chciał i tak samo było z kupowaniem alkoholu

[ Dodano: Nie Lis 30, 2008 6:15 pm ]
prośba do braci : czy mogą wrzucać co tydzień rozpiski co i o której będzie transmitowane w pubie???

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 10:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
mpksklad pisze:
klimat ++++++++++++
muzyka++++++++
obsługa+++++++++++
jedzonko +++++++++++++++


Dzięki za dobre słowa:-). To fakt, impreza Andrzejkowa znowu nas zaskoczyła. Nie spodziewalismy się, że tak wiele osób odwiedzi nasz PUB i że będą tak dobrze się bawić !
Parkiet był "okupowany" bez przerwy od 21.30 do 3 rano!. Niesamowite....

mpksklad pisze:
hm jedyny ---------------------------------------------------- imprezy to naprawde fakt iż dowody nie były sprawdzane a wchodził tam kto chciał i tak samo było z kupowaniem alkoholu


Nie ma co ukrywać, że tak w własnie było. Jestem rozczarowany zachowaniem ochrony w tym wzgledzie. Osobiście ustalałem z nimi, w jaki sposób mają się zachowywać. Co więcej, ja wyprosiłem 2 dziewczyny z imprezy odprowadzając je do drzwi i mój brat również 1 chłopaka i kolejną dziewczynę. Niestety, przechodząc pół godziny później przez salę znowu zobaczyłem je w lokalu, ale już przynajmniej z butelkami coli.

Rozmawiałem z szefem firmy ochroniarskiej na ten temat i obiecał mi poprawę w przyszłości. Kto był w sobotę ten widział, jak wiele osób znajdowało się w lokalu - to było nie do opanowania - cieszę się jednak, że impreza była bardzo spokojna i nie doszło do ekscesów.

Cóż, uczymy się z bratem. Nie spodziewaliśmy się tak dużej ilości osób. Zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób w przyszłości zapanować nad sytuacją, wydawało się nam, że wynajęcie prawdziwej ochrony moze problem rozwiązać, ale tak się nie stało.

W pewnym momencie nie mozna było wejśc ani wyjśc z lokalu ze względu na tak dużą liczbę osób, co powoduje, iż zabawa staje się niekomfortowa. Byc może rozwiązaniem będzie limit osób jakie mogą jednocześnie przebywać w PUB-ie ?
Nie wiem, zastanowimy sie nad tym i innymi rozwiązaniami....

mpksklad pisze:
prośba do braci : czy mogą wrzucać co tydzień rozpiski co i o której będzie transmitowane w pubie???


Takie programy juz pojawiły się w ubiegłym tygodniu. Problem w tym jednak, iż czekamy na profesjonalną instalację rozdzielacza i wzmacniacza sygnału z dekoderów do telewizorów. Ciągłe przełączanie kabla między dekoderami spowodowało już uszkodzenie wtyczek. W tym tygodniu sprawa powinna być załatwiona i programy pojawią się na nowo.

Dziekuję za opinie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2008, 14:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 mar 2008, 19:59
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
chodzi mi czy istnieje możliwość aby rozpiski zostały wrzucone na zgorzelec.info??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 gru 2008, 21:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
mpksklad: mówąc " na zgorzelec.info" masz na myśli kalendarz imprez ? czy forum ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2008, 17:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
mpksklad pisze:
chodzi mi czy istnieje możliwość aby rozpiski zostały wrzucone na zgorzelec.info??


Może bracia umieszczą rozpiski na ich stronie http://www.2bp.pl/ ,bo jak narazie strona w trakcie budowy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 10:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
mpksklad pisze:
chodzi mi czy istnieje możliwość aby rozpiski zostały wrzucone na zgorzelec.info??


Exmore22 pisze:
Może bracia umieszczą rozpiski na ich stronie http://www.2bp.pl/ ,bo jak narazie strona w trakcie budowy


Rozpiski będą i na naszej oficjalnej stronie jak i na tej ze zgorzelec.info.

Z powodu ciągłeglego przekladania wtyczek miedzy dekoderami, połowa z nich uległa usterkom... Dlatego doszlismy do wniosku z bratem,że zaprzestaniemy tymczasowo pisania programów imprez i transmisji, gdyż za chwilę mogło się okazać, że nie będziemy w stanie ich włączyć !

Zamówilismy firmę, która zamontuje nam w środę profesjonalne rozwiązanie które połaczy w stabilną całość dekodery z telewizorami i umożliwi dowolne nimi sterowanie bez potrzeby przełączania wtyczek.

Jak to się już stanie - wydrukujemy program, a także zamieścimy go na stronach internetowych.

Dzięki za sugestie:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 21:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 kwie 2008, 10:08
Posty: 77
Lokalizacja: Zgorzelec-Centrum
A mi się strasze nie podoba podejscie w stylu...2.00 koniec imprezy wypad z baru !!!
Większośc cywilizowanych pabów,knajp nie wyrzuca klientów bo jest np otwarte do
2.00,a raczej wszędzie jest stosowana praktyka"do ostatniego klienta"

Wiem,że np pracownicy mają już np dosyć :smt030 ale można zamknąć knajpę
mniej drastycznie,a nie odrazu miusik stop i wszystkie światała zapalone jak na hali turowa :D

Nawet jak człowiek chciał coś zamówić to odzew kelnera z miną srającego kota mówi"zamykamy nie widać" :D

Fajna knajpa,a tu na koniec takie bubu 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2008, 12:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Witaj Janis.

Na problem, który poruszasz zwraca uwage wielu gości czego wcale nie ukrywam. Jednakże musisz nas zrozumieć. PUB otwarty jest od 13 do 1.00 w nocy. Jeszcze nigdy nie zamkneliśmy go w weekend o tej godzinie. W ostatnią sobotę ostatni goście wyszli o 2.30 a w Andrzejki o 3.30.

Dlaczego tak robimy ?

Powodów jest kilka, ale dwa są najważniejsze. Po pierwsze bezpieczeństwo konsumentów. Z naszych obserwacji wynika, że godziny pomiedzy 1.30 a 2.30 są najbardziej kryzysowe. Jest to moment w którym spora grupa klientów jest już w stanie konkretnego upojenia alkoholowego i zaczyna przeszkadzać innym. Od momentu otwarcia pubu były 2 sytuacje (tylko 2 moim zdaniem), gdzie pojawiła się agresja. W obu przypadkach interweniowała ochrona i nic się nikomu nie stało.
Ludzie wtedy przysypiają, oddają swoje potrzeby fizjologiczne nie koniecznie tam gdzie powinni, biją szkło, wylewają alkohol, gubią kluczyki, dokumenty, kurtki. Generalnie puszczają wszystkie blokady i robi się nieprzyjemnie.
Oczywiście, my na tym moglibysmy zarabiać sprzedając alkohol to bólu. Tylko do czego to doprowadzi ? Jestem przekonany, że do niczego dobrego.
Doszliśmy z bratem do przekonania, że zalezy nam na opinii miejsca spokojnego, kulturalnego w którym nikomu nic złego się nie stanie. Chcemy aby PUB funkconował przez lata a nie pół roku.

Drugi powód to tak jak wspomniałeś - pracownicy. By być w zgodzie z przepisami prawa pracy mowiacymi o godzinach pracy i wypoczynku, musielibyśmy zatrudnić dodatkowo 3 do 5 osób, czyli kolejną zmianę. Nie stać nas na to - po prostu.

Janis pisze:
można zamknąć knajpę
mniej drastycznie,a nie odrazu miusik stop i wszystkie światała zapalone jak na hali turowa


Uwierz mi ! Nie można !:)

Janis pisze:
Nawet jak człowiek chciał coś zamówić to odzew kelnera z miną srającego kota mówi"zamykamy nie widać"


Hm.... czasem 14 godzin na nogach... sam mam pewnie taką minę po pracuje w weekendy. Nasza praca nie kończy się z wyjściem ostatniego klienta. Trzeba PUB posprzatać To kolejna ciężka godzina.

Jednakże zwrócę uwagę dziewczynom, bo tak nie może być. Naszą praktyką, jest informowanie klientów o ostatniej kolejce na pół godziny przed zamknięciem.

Mam nadzieję, że moje argumenty Cchoć trochę Cię przekonały.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 gru 2008, 11:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja ostatnio czesto odwiedzam 2brothers.
Jedzonko smakowe, spoko. Klimat bardzo fajny, tez na plus. Mozna znajomych paru spotkac itepe. Ogolnie bardzo fajnie jest. Do obslugi poki co nie mam zastrzezen. Oczywiscie mozna narzekac ze wczesnie zamykaja, no ale jak napisano wyzej ich nie stac, a ja jako klient sam nie chcialbym byc obslugiwany przez kelnerke, ktora nie ma sily sie juz nwet usmiechnac, wiec to rozumiem i mi to nie przeszkadza :)

Ostatnio tez mial miejsce incydent z osobami w stanie. No ale faktycznie w miare szybko to zalatwiono, w pubie nikomu nic sie zlego nie stalo i ewentualne akcje odbyly sie na zewnatrz. Stad wydaje mi sie ze w srodku jest bezpiecznie, poki co :)

Inna kwestia ze miejsc siedzacych troche za malo, chociaz zdaje sobie sprawe ze w ogole przy duzej ilosci osob jest to jakis tam problem, ale mysle ze warto by 4-5 krzeselek dostawic :) Bo i tak zawsze znikaja te, ktore sa przy maszynach na przyklad :)

Jedna dziwna rzecz. W menu nie ma alkoholi! :D To jest bardzo potrzebne, bo nigdy nie wiadomo na co przyjdzie ochota :-) I dobrze by bylo wiedziec, z czego mozna wybierac :)

No bo przeciez nie moze byc tak, ze o wszystko klient bedzie pytal obsluge przez 20 minut, jaka jest cena, ile i za co, i z czym :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 8:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:40
Posty: 72
Lokalizacja: wrocław
Nicram pisze:
Ja ostatnio czesto odwiedzam 2brothers.
Jedzonko smakowe, spoko. Klimat bardzo fajny, tez na plus.


Wielkie dzięki za miłe słowa :-).

Nicram pisze:
Ostatnio tez mial miejsce incydent z osobami w stanie. No ale faktycznie w miare szybko to zalatwiono, w pubie nikomu nic sie zlego nie stalo i ewentualne akcje odbyly sie na zewnatrz.


Moja teoria się potwierdza... była 2 w nocy. Poszarpało się dwóch kolegow którzy cały wieczór ze sobą siedzieli. Szybka interwencja policji i po sprawie.

Nicram pisze:
Inna kwestia ze miejsc siedzacych troche za malo, chociaz zdaje sobie sprawe ze w ogole przy duzej ilosci osob jest to jakis tam problem, ale mysle ze warto by 4-5 krzeselek dostawic


Jeszcze w tym miesiącu pojawią się dodatkowe 3 stoły, czyli około 15 miejsc siedzących, a do tego stoliki przy których się stoi.

Nicram pisze:
Jedna dziwna rzecz. W menu nie ma alkoholi!


Ależ jest ! Tylko na osobnej karcie - wystarczy poprosić a z pewnością kelnerka przyniesie. Z reguły zawsze na stolikach są 2 karty zarówno menu jak i drinków, no ale często po prostu giną.

Pozdrawiam :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 138 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..