Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 lut 2009, 0:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
Po ostatnio przeprowadzonej rozmowie z kilkoma spółdzielcami, zaczynam się poważnie zastanawiać, czy aby nagłośniona sprawa "płatnej windy", nie jest tematem zastępczym, który szybko zostanie zgaszony, podobnie jak podejrzany pożar w zsypie śmieci, jednego ze spółdzielczych budynków przy ul. Powstańców. Sprawa palącego się zsypu, jest o tyle bardziej interesująca, że nie stało się to po raz pierwszy i miało miejsce w budynku, który jest w trakcie formalno-prawnego przygotowania do wydzielenia - ze zgorzeleckiej SM !?

Co w tej sprawie zrobił dyplomowany Zarządca? Okazuje się, że nic, podobnie jak w wielu innych sprawach, mówi jeden z mieszkańców - „panie, poza tym, że kazał wywiesić kartkę z informacją, że nie wolno wrzucać niedopałków do zsypu, to nic nie zrobił, zobacz pan jak wygląda ten budynek, przez trzydzieści parę lat, tu nic panie się nie robiło, tynki się sypią, leje się, zobacz pan, a podczas tego pożaru w sypie, to nawet łyżką od koła nie mogłem otworzyć okna, bo tak panie było zapieczone” …

I całe szczęście p. prezesie, że było zapieczone i mimo wszystko, nie dało się otworzyć, nawet tą brechą! - W tym akurat przypadku, stało się dobrze, ponieważ przy normalnie otwieranych oknach, takich, jakie pan ma u siebie w mieszkaniu / także spółdzielczym /, oraz swoim biurze, było by to - o tyle bardziej niebezpieczne, że w popłochu, taki ktoś, mógłby otworzyć okno i wyskoczyć z niego. Wówczas to - dopiero by się narobiło, a tak, nic się nie stało - cicho, sza! - A może jednak jest prowadzone dochodzenie wyjaśniające w tej sprawie? Swoją drogą, jestem ciekaw, jakież to zalecenia pokontrolne - z Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, otrzymał pan prezes, oczywista, oczywista - jeśli w ogóle raczył takowe otrzymać, no i ma się rozumieć, iż nie są one objęte najściślejszą tajemnicą, podobnie jak wiele innych, bardzo tajemnych spraw, w tejże - spółdzielni ? – cdn.

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 6:01 pm ]
Czy temat - palącego się, "goracego" zsypu śmieciowego ma związek z płatną windą ?

Moim zdaniem ma, co w najbliższym czasie wykażę. Póki co posłużę się powiedzeniem, że "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu". Jak by na to nie patrzeć, w obu przypadkach drogi te prowadzą na KONARSKIEGO 5, lub ALTERNATYWY 5 - co na jedno wychodzi, jak by tam zwał!

Nie jestem pewien, czy jest dobrym pomysłem, aby pod tym tematem, także zamieszczać treści zwiazane z "płatą windą"? Proszę o poradę, a tym czasem polecam kolejny mój post, dotyczący - spółdzielczych spraw i sprawek, które wcześniej, czy później - będą zbieżne, staną się tożsame. Pozdrawiam, do miłe-go ... - cdn.


Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, 2:13 przez JONASZ, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..