Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 9:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 paź 2011, 18:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Jakiś czas temu, nieco powyżej chwaliłem TVK Tomków. Teraz niestety muszę zganić. Na sporej liczbie kanałów cyfrowych brak jest fonii. Trochę to żenujące. Całe szczęście, że ostatnio brak mi czasu na oglądanie telewizji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2011, 19:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Teraz niestety muszę zganić.


Na nic Twoje wytykanie wad. Post zaraz bedzie usuniety :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2011, 19:37 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 27 paź 2005, 22:45
Posty: 383
U mnie ostatnio często zatrzymuje się na chwilę obraz,ale tylko na programie 1;
lub nie ma tego programu w ogóle...
Viper,mieszkam niedaleko Ciebie/jeśli dla odbioru tv ma to znaczenie/.
Szkoda że nikt od Tomkowa nie chce zabrać głosu w tej dyskusji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 paź 2011, 22:06 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja miałem podobny problem jak lenka. Za radą serwisanta wgrałem nowe oprogramowanie do telewizora i problem zniknął. Ogólnie jest bezproblemowo, a obecny brak fonii na kanałach cyfrowych tłumaczę sobie pracami zmierzającymi do wprowadzenia nowych usług.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Audio
Post: 31 paź 2011, 12:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Od trzech dni u mnie brak dźwięku na TVN HD i MGM HD. Raz jest raz nie ma. W większości nie ma. Zadzwoniłbym, ale powiedzą mi, abym znów od nowa ustawił kanały, a w przypadku moich samsungów trochę to trwa z sortowaniem. Trzeba przeczekać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 13:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
ksavier pisze:
w przypadku moich samsungów
też idę do sklepu po świętach po Samsunga. Dotąd jechałem na starym sprzęcie lampowym, bo do tego, co dawała kablówka, wystarczał. Od kiedy pojawiły się pr HD, postanowiłem się doinwestować. Ale, jak czytam o problemach z Tomkowem (dotychczas nie miałem prawie żadnych), to się zastanawiam nad przejściem do 'n'ki.. Za co Wy płacicie tej kablówce?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 14:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:46
Posty: 284
Lokalizacja: Zgorzelec
viper126pzgc pisze:
Ja miałem podobny problem jak lenka. Za radą serwisanta wgrałem nowe oprogramowanie do telewizora i problem zniknął. Ogólnie jest bezproblemowo, a obecny brak fonii na kanałach cyfrowych tłumaczę sobie pracami zmierzającymi do wprowadzenia nowych usług.


A jakie mogą to być usługi ?? fonia z zapachem ? Puki co mamy tylko wizje...bez foni... Super nowa usługa zwłaszcza na kanale muzycznym :) :)

[ Dodano: Pon Paź 31, 2011 2:38 pm ]
Chuck Norris jr pisze:
Za co Wy płacicie tej kablówce?


Szczerze mówiąc tylko net mnie tam jeszcze trzyma....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 18:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
simon__75 pisze:
Szczerze mówiąc tylko net mnie tam jeszcze trzyma....
no właśnie, nie widzę tu też alternatywy, ale można zostawić sobie sieć a tv wykupić gdzie indziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 20:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 sty 2011, 17:39
Posty: 117
Lokalizacja: Zgorzelec
Na set top boxie od Tomkowa mam cały czas głos.W instrukcji obsługi od telewizorów producenci zastrzegają sobie że nie gwarantują kompatybilności z telewizjami kablowymi i to istny totolotek jeden działa bezproblemowo a drugi nie,zwykle pomaga odpowiednie dobranie oprogramowania i sterowników.Tomków zastrzega sobie że daje gwarancje bezproblemowej obsługi tylko na swoim sprzęcie.Może coś w tym jest że nawet producenci telewizorów zamieszczają takie wpisy w instrukcjach obsługi. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 paź 2011, 20:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:46
Posty: 284
Lokalizacja: Zgorzelec
ŚCIGANY pisze:
Na set top boxie od Tomkowa mam cały czas głos.W instrukcji obsługi od telewizorów producenci zastrzegają sobie że nie gwarantują kompatybilności z telewizjami kablowymi i to istny totolotek jeden działa bezproblemowo a drugi nie,zwykle pomaga odpowiednie dobranie oprogramowania i sterowników.Tomków zastrzega sobie że daje gwarancje bezproblemowej obsługi tylko na swoim sprzęcie.Może coś w tym jest że nawet producenci telewizorów zamieszczają takie wpisy w instrukcjach obsługi. :smt026


To dlatego właśnie raz dźwięk jest , raz go nie ma ???
Bez sensu.... :smt111 :smt111


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lis 2011, 3:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 sty 2011, 17:39
Posty: 117
Lokalizacja: Zgorzelec
U mnie jest cały czas dżwięk :smt026 I ma to sens ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2011, 7:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Chuck Norris jr pisze:
no właśnie, nie widzę tu też alternatywy, ale można zostawić sobie sieć a tv wykupić gdzie indziej.


No wlasnie nie mozna zostawic sobie samego internetu bo abonent "bedzie kradl sygnal telewizyjny".

Ale mozna by bylo to przeczytac (bo juz o tym pisalem) gdyby tak ladnie nie byl watek przemoderowany :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2011, 8:42 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:41
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie tylko cyfrówka nawala. Dość często brak jest głosu, jakieś zatrzymania obrazu - w analogowych programach. Ostatnio w TVP2 występowały takie perturbacje. Wykonałem tel. do technika dyżurnego (był dzień świąteczny) - odpowiedział , że to nie ich wina, tylko nadawcy. A może należy zmienić nadawcę? Coś za dużo tych awarii.
Sprawa druga, już 11 m-cy czekam na przeniesienie nr tel. z TPSA do STVK Tomków. Z przepisów jasno wynika, że żaden operator łaski nie robi i dziwi mnie bezradność firmy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2011, 18:11 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
yARO_81 pisze:
nie mozna zostawic sobie samego internetu bo abonent "bedzie kradl sygnal telewizyjny"
:shock: :o :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lis 2011, 14:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 sty 2011, 17:39
Posty: 117
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie można to nie można i tak coś trzeba oglądać przy trzech telewizorach w moim domu,Tomków to jedyna opcja,przy każdej innej platformie bym zbankrutował a oferta programowa zbliżona do konkurencji a za tą cenę bardzo atrakcyjna.


Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 19:44 przez ŚCIGANY, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..