Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 2:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 21:27 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
tadam pisze:
Ale sam też chyba zdewaluował jej znaczenie, bo chyba co piąta żałoba w historii naszego kraju ogłaszana była przez Lecha Kaczyńskiego


Noooo dokładnie ten nasz kurdupel „presydencik” zimny Lech uznał że Powstanie Warszawskie było zrywem zbrojnym przeciwko narodowi niemieckiemu, a za okupacji było tak fajnie. Cywilizacja zachodnia w końcu do nas dotarła. 8)


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 8:05 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 21:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre pisze:
tadam pisze:
Ale sam też chyba zdewaluował jej znaczenie, bo chyba co piąta żałoba w historii naszego kraju ogłaszana była przez Lecha Kaczyńskiego


Noooo dokładnie ten nasz kurdupel „presydencik” zimny Lecz uznał że Powstanie Warszawskie było zrywem zbrojnym przeciwko narodowi niemieckiemu, a za okupacji było tak fajnie. Cywilizacja zachodnia w końcu do nas dotarła. 8)


nie wiem o co Ci chodzi, ale nie miałem na myśli Powstania Warszawskiego tylko wypadek na drodze lub zawalenie się hali...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 21:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
to że żałoba była przyznawana na lewo i prawo to inna sprawa...
żałoba narodowa powinna być przyznawana w ważnych sprawach, ważnych dla kraju


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 21:43 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
tadam pisze:
nie miałem na myśli Powstania Warszawskiego tylko wypadek na drodze lub zawalenie się hali...


:-?
zgc_qwerty pisze:
to że żałoba była przyznawana na lewo i prawo to inna sprawa...
żałoba narodowa powinna być przyznawana w ważnych sprawach, ważnych dla kraju

:-?


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2011, 21:44 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 kwie 2011, 21:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Dr. Dre z czego wynika Twoje skwaszenie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 7:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2005, 7:55
Posty: 20
Lokalizacja: Royston Vasey
Ciach


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 8:03 przez pupek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 8:36 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
gobo007 pisze:
Nie mam ochoty oglądać mordy chorego z nienawiści Kaczora w TV.


Cóż, widzę, że Ciebie mocno zdumiewa fakt, że brat zmarłego Prezydenta RP tak bezczelnie, natrętnie i często nie przebierając w słowach domaga się od polskiego rządu wyjaśnienia okoliczności tej katastrofy. Że miota się w swojej bezsilności widząc, jak rząd będący z założenia rządem wszystkich Polaków, którego nadrzędnym zadaniem jest bronić interesów państwa i obywateli, w tak bezceremonialny i żenujący sposób daje się wodzić za nos Rosjanom - wystawiając nasz kraj na pośmiewisko na arenie międzynarodowej.

A Ciebie to dziwi, bo przecież jakże łatwo jest zapomnieć, udać, że sprawy w ogóle nie było i nie ma, prawda...???

Budzi w Tobie niesmak widok Jarosława Kaczyńskiego, który podniesionym głosem domaga się międzynarodowego śledztwa, zdając sobie sprawę, że stronie rosyjskiej nie można ufać ani za grosz, że tradycją naszego wschodniego sąsiada jest mataczenie i upokarzanie nas na każdym niemal kroku. O dziwo, sam Tusk przyznaje mu teraz rację swoją krytyką raportu MAK...

A Ty dostrzegasz jedynie osobę, nie próbując nawet zrozumieć sensu jego pełnych rozgoryczenia słów...

Jesteś zły, że J. Kaczyński, którego brata lżono niewybrednymi epitetami i wyśmiewano zarówno za życia jak i po śmierci - śmie dzisiaj domagać się poszanowania jego pamięci, należnej nie tylko jako zmarłemu, lecz przede wszystkim Prezydentowi RP.

Ty odmawiasz mu poszanowania całym swoim jestestwem...

Gobo007, swoimi słowami, które zacytowałem powyżej udowodniłeś, że sam jesteś chory z nienawiści a Twoją gębę wykrzywia złość na sam widok Kaczyńskiego.
Nie stać Cię na choćby odrobinę refleksji i zastanowienia nad otaczającą Cię rzeczywistością a swoją fanatyczną nienawiścią przypominasz mi fanatyzm tzw. moherowych beretów, oddanych ciałem i duszą Radiu Maryja...
Jesteś niczym złotouści piewcy miłości i pokoju, niejacy Niesiołowski i Palikot ( ten drugi to do niedawna pierwsza szabelka Platformy Obywatelskiej RP - przypominam), którzy zawsze gotowi są wypatrzeć przysłowiową drzazgę w czyimś oku, nie dostrzegając belki we własnym...

Zapoznaj się, proszę, z nowym artykułem Krzysztofa Kłopotowskiego a jeśli zawarte w nim fakty nie wyzwolą w Tobie odrobiny zastanowienia, to nie jest w stanie wyzwolić go już nic.

Pozdrawiam...


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 8:39 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:09 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Taaa międzynarodowe śledztwo, najlepiej jakby prowadzili je amerykanie tylko oni wykładają na to lache i całkiem słusznie bo co oni mają do tego? Wiadomo ruskim ufać nie można bo rozpylają sztuczną mgłe i utrudniają wyjaśnienie tematu a w ogóle to jest oczywistą oczywistością że to oni przeprowadzili zamach. Taką samą oczywistością jest że gen. Błasik nie był pod wpływem i Rosjanie bezczelnie go oczernili bo w wojsku sie nie pije i służą tam sami abstynenci.
Ja mam pomysł: należy urzędowo wprowadzić ochrone czci zimnego Lecha i każdy kto podpadnie pod paragraf to dostaje 10 lat paki i konfiskate majątku na rzecz Prawa i Sprawiedliwości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
pełna zgoda xionc po co jakieś międzynarodowe śledztwo, Rosjanie już wszystko wyjaśnili, rząd Polski też zadbał by nie było żadnych niejasności, zostawmy to w spokoju... w końcu zwieracze też się rozciągają i nie boli aż tak bardzo. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
tadam pisze:
zwieracze też się rozciągają i nie boli aż tak bardzo.


Ale boję się że z wypiętej pupy ktoś kiedyś przejdzie jeszcze do oralu. Choć dzieci z tego nie będzie, to jednak niesmak pozostaje. 8)


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 9:32 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
To chyba od wypinania sie w strone Waszyngtonu, niektórzy zawsze muszą mieć nad sobą but, kiedyś sowiecki czyli zły, teraz amerykanski - dobry bo w kolorze dolara


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja tak sobie myślę, że pora już zamknąć temat, który pytał o uroczystości związane z rocznicą. Jest już po rocznicy i po uroczystościach, a teraz w temacie zacznie się wylewanie niepotrzebnego jadu, jak w reszcie mediów... :roll: Po co nam nasz zgorzelecki, wątek smoleński? :roll: Zamknąć, to bo robi się cyrk informacyjny, jakiego wszędzie pełno... :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 9:49 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Przełknąć, obetrzeć usta rękawem i do pracy rodacy! ]:->


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 9:53 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 10:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Nawet nie chce mi się komentować Twoich bzdurnych teorii na swój temat Przekorny.
Robienie ze mnie fanatyka chorego z nienawiści? Kaczyńscy są mi obojętni. Żal mi ludzi, którzy dają się wciągnąć w grę Jarosław kontra Reszta Złego Świata. I nic poza tym.

Rozśmieszają mnie żądania powoływania kolejnych komisji, czy to polskich, czy międzynarodowych. Jak zwykle uważamy się za pępek świata i oczekujemy, że porwiemy za sobą inne kraje. Na szczęście tych durnych pomysłów poza nami nikt nie podłapuje.
Wczoraj była pierwsza rocznica katastrofy - ile osób wzięło w niej udział z całej Polski? Promil? Ile osób liczy naród?
Tylko krzykiem, przemocą i obrażaniem urzędujących osób próbujecie wojować. Dla mnie nie ma nic bardziej odrażającego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2011, 10:35 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
gobo007 pisze:
Wczoraj była pierwsza rocznica katastrofy - ile osób wzięło w niej udział z całej Polski? Promil?


Myślę że miliony: Nawet Ty osobiście! ;)

gobo007 pisze:
Ile osób liczy naród?


Tak dobre pytanie, ale nawet nie wiesz że je zadałeś. :roll:

gobo007 pisze:
Na szczęście tych durnych pomysłów poza nami nikt nie podłapuje
I mieliśmy za to wielki żal szczególnie w 39 i 44. :cry:

gobo007 pisze:
Tylko krzykiem, przemocą i obrażaniem urzędujących osób próbujecie wojować. Dla mnie nie ma nic bardziej odrażającego.


...a co z tymi którzy nie chodzą na wiece nie obrażają i nie krzyczą? Też są odrażający? Bo nie zgadzają się w tej sprawie z urzędującymi? Albo jesteś z nami albo przeciw nam. Jak bym słyszał Jarka. Hipokryzja?
:-?


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 10:35 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..