Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 17:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sie 2014, 21:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Nie rozumiem, ale musisz uważać bo Gobo rozdaje bany za pisanie nie na temat :cry:
Prawda jest taka gdyby nie Gobo i jego zacietrzewienie na Aniszkiewicza i lekarzy w szkołach pisać by mi się nie chciało. Gobo jest jednak po drugiej stronie mocy i pewnie gdzieś odleciał bo tematów nie podejmuje. Trudno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 9:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
YELLO_35 pisze:
Martaw33 - tak zerknąłem w Twoje pierwsze posty. Twój język bardzo ewoluował. Widac forum wpływa pozytywnie na Ciebie :smt023
Uszlachetnia Twoją polszczyznę i poszerza zdecydowanie wiedzę - to cieszy :smt028
Nie żebym coś sugerował... ;)


Zinfoid - tradycyjnie - dobra robota :smt023


dobra robota??
raczej kabotyńska i jak widać po godzinach w jakich pojawiają się wpisy zinfoida,być może wykonuje to w pracy,a jeśli tak to wytężcie myślenie i zgadnijcie gdzież on może pracować, wykonując tak propagandowe,tendencyjne,populistycznie-debilne pseudogazetki?.
Mam głęboko gdzieś Aniszkiewicza i nigdy nie był i nie będzie moim faworytem do władzy,natomiast z obrzydzeniem obserwuję wątłośc myślowo-logiczną towarzystwa skupionego wokół gobo&company. ..
Rolą opozycji w każdym państwie NORMALNYM i DEMOKRATYCZNYM jest krytyka władzy i patrzenie jej na ręcę,cóż w Polsce media opiniotwórcze często są w rączkach ludzi powiązanych biznesowo z władzą i zamiast obiektywnie oceniać realną sytuację zajmują się piarowskim pianiem pełnym zachwytów nad każdym "bąkiem" puszczonym przez rządzących i miażdzącą krytyką opozycji za byle"czkawkę"...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 10:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Widać, że dla niektórych przydałaby się akcja z darmową maścią na ból du.py :lol:

Zinfoid :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 16:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Manzir możesz jaśniej wyrażać swoje poglądy?
Prawda jest smutna, ale gdyby Aniszkiwicz przegrał wybory, to za 4lata będziemy mieć wybory nie na burmistrza, ale na sołtysa grodu Zgorzelec. Jeżeli ma ktoś ochotę to niech sprawdzi w jakim tempie "gaśnie" Zgorzelec ludzie uciekają, biorąc pod uwagę naszą lokalizację powinno być dokładnie odwrotnie. Rocznik statystyczny nie kłamie !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 17:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
TY KOlego Martaw33 a czy nie uważasz że Zgorzelec ginie już od czasów gdy jśw. Aniszkiewicz był u władzy a własciwie to dalej jest niestety. NIC NIE ZROBIŁ I NIE ZROBI BO CO? CUDA TO DOMENANINNEJ OPCJI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 17:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Bog180 nie skomentuje, bo nierozumiem o co tobie chodzi w tym wywodzie.
Koleżanko jak już.
Powtórzę się więc
Prawda jest smutna, ale gdyby Aniszkiwicz przegrał wybory, to za 4lata będziemy mieć wybory nie na burmistrza, ale na sołtysa grodu Zgorzelec. Jeżeli ma ktoś ochotę to niech sprawdzi w jakim tempie "gaśnie" Zgorzelec ludzie uciekają, biorąc pod uwagę naszą lokalizację powinno być dokładnie odwrotnie. Rocznik statystyczny nie kłamie !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 19:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
NIE BĘDE KARMIŁ TROLA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 19:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 03 paź 2012, 9:54
Posty: 99
Namruf pisze:
Podatki i opłaty w Zgorzelcu są relatywnie niskie


Czy ja wiem, czy takie niskie. Nie wiem, czy jest gdzieś porównanie podatków od nieruchomości w różnych miastach ale wydaje mi się, że w Zgorzelcu są jedne z wyższych stawek. Zresztą nie pamiętacie już jak wysokości opłat za śmieci swego czasu były u nas jedne z największych w regionie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 20:41 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2014, 8:20
Posty: 24
Nawet jeśli Aniszkiewicz wygra wybory droga Marto, nie zahamuje ujemnego trendu demograficznego w Zgorzelcu. Ludzie wyjeżdżają z miasta, to prawda. Ale to ogólnopolska tendencja, wyludniają się wszystkie małe i średnie miasta. Wysysają nas miasta wielkie, takie jak Wrocław, Poznań, Warszawa - tak było i jest, niezależnie od tego, kto zasiada w fotelu burmistrza. Rzecz druga to mała liczba urodzeń dzieci. Nie chcę być złośliwy, ale choćby ze względu na wiek, to właśnie Gronicz ma większe szanse, by jeszcze coś w tym temacie zmienić.... :-P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 20:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Zgadza się i tylko dzięki zebranym 1000 podpisów udało się ZMUSIĆ władzę do obniżki cen za śmieci.
Dobre i to na początek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 20:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
obcy pisze:
Czy ja wiem, czy takie niskie. Nie wiem, czy jest gdzieś porównanie podatków od nieruchomości w różnych miastach ale wydaje mi się, że w Zgorzelcu są jedne z wyższych stawek. Zresztą nie pamiętacie już jak wysokości opłat za śmieci swego czasu były u nas jedne z największych w regionie?


A mnie się wydaje, że są relatywnie niskie. Porównując Zgorzelec z innymi miastami, różnice w opłatach za nieruchomości są groszowe (uchwały rad miejskich ze stawkami można bez problemu znaleźć na stronach BIP urzędów). Opłaty za śmieci może i mamy o kilka złotych wyższe niż najtańsza gmina w regionie, ale nie są to jakieś kosmiczne kwoty także wciąż podtrzymuję moją opinię, że hasła obniżania podatków i opłat są tanią i śmierdzącą kiełbasą wyborczą. 8)

Czytałem wszystkie ulotki i treści propagandowe Kandydata Aniszkiewicza. Stara dobra szkoła wciskania ludziom do głowy kitu w postaci prostych, prymitywnych haseł. Zero jakichkolwiek konkretów, wszystko oparta na zasadzie "on jest zły, dajcie tylko mi władze a będzie lepiej". Zobaczymy kto się na to złapie po wyborach...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 21:05 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Zulus zgadzam się z Tobą, ale Zgorzelec jest miastem przygranicznym czy niemógłby być bogatą sypialnią dla osób z całego kraju chcących pracować za godne pieniądze w Niemczech ? Idę po najniższej lini oporu
Zgorzelecka Strefa Ekonomiczna - pamiętasz? Żałość mnie ściska, jak widzę budowaną halę sportową, jak tyle ważniejszych celôw jest.
Zauważ ile wybudowano mieszkań komunalnych ? Nawet dodatki mieszkaniowe zmniejszona bo poeniędzy nie ma i tak dalej......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2014, 21:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 lip 2014, 20:55
Posty: 208
Namrut Bip tobie ppwiedział wstań od komputera więc i pofatyguj sie np. Na boh. Getta i porozmawiaj o opłatach i podatkach. Gwarantuje za głowę się złapiesz
Aha czy spodziewasz się analizę ekonomicznych przed wyborami :) proszę ciebie to nie jest miejsce na szczegóły tu chodzi o kierunki politykę rozwoju. !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2014, 7:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sie 2009, 13:42
Posty: 71
Lokalizacja: sąsiad przekornego
Martaw33 pisze:
Zulus zgadzam się z Tobą, ale Zgorzelec jest miastem przygranicznym czy niemógłby być bogatą sypialnią dla osób z całego kraju chcących pracować za godne pieniądze w Niemczech ?

A kto powiedział że nie jest? Ale ci ludzie są nadal zameldowani gdzieś indziej i wg statystyk liczba mieszkańców Zgorzelca nie wzrośnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2014, 10:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 lip 2014, 7:28
Posty: 20
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 44  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..