Dzisiaj jest 15 cze 2024, 23:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2005, 8:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
Czy nie uważacie, że wielofunkcyjność Pani Komsty wpływa niekorzystnie na nasze interesy konsumenckie :?: :!: :!: :!:



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lis 2005, 9:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 9:26
Posty: 1
witam ciesze sie ze ktos podjął ten temat. Uważam ze wielofunkcyjność Pani Rzecznik nie najlepiej jej wychodzi.Podzielnośc uwagi jest srtasznie ograniczona!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2005, 1:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
A co wy tak naprawdę zarzucacie pani rzecznik? jeśli daje rade, to o co chodzi :?: :D kto pracuje za trzech, ten odbiera pracę dwum :?: o to chodzi :?: :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lis 2005, 8:10 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
O co własciwie chodzi??
A wiec prezentuję!!!
Uważam ze pełnienie dwóch funkcji publicznych nie idzie Pani Rzecznik w parze!!!
Do tej pory nie zauważyłam pozytywnych aspektów jej interwencji.
Zauważmy choćby posty, które obecnie umieszczono w rubryce "na każy temat".
Czy widzimy jakies efekty intnterwencji w sprawie poczty na Poniarowskiego, albo cen puszek groszku :?
Nie :!: (nie widac efektów jak i odezwy na forum ze Stony Pani Rzecznik ) :!: :!: :!:
wiec o czym tu mowic w tej kwestii nie wystepuje w interesie konsumenta.
Uważam,ze w jakims celu ten dział na forum powstał.
Jesli nie komunikujemy sie z Panią Rezcnik w sposób bezpośredni, pośredni (telefonicznie i pisemnie) to mamy tą możliwość za pomocą komunikowania masowego, wiec na forum:!: :!:
Ciekawe czy Szanowna Pani chcc raz zobaczyła na forum, co tak naprawde gryzie konsumentów, ktorzy tu sie wypowiadaja :?: :?: :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2005, 0:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Funkcja rzecznika praw konsumenckich jest funkcją urzędową. Urzędnik broni tych praw w sposób urzędowy, tj. nie zawsze taki, o jaki chodzi konsumentowi. Dlatego, dopóki nie powstanie prawdziwie konsumencka organizacja (a może juz istnieje a ja o tym nie wiem :?: ), dopóty skazani będziemy na urzędników, których motywuje jedynie comiesieczna pensja.
Tak to wygląda z mojego punktu widzenia :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2005, 8:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
Oczywiscie ze istnieje takie zrzeszenie.Mianowicie Stowarzyszenie Konsumentów Polskich; Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Rada Krajowa federacji Konsumentów. Funkcja Rzecznika podlega pod UOKIK!!!
Jest to z racji naszego podziału terytorailnego przedstawiciel naszej lokalnej spolecznosci :!: :!: :!:
Uważam, że nie jest wytłumaczeniem to, ze jest sie urzednikiem a co za tym idzie (jak wynika z wypowiedzi) społeczeństwo jest bezradne!!
Mamy prawo wyrażac wlasne opinie jak i oceniac prace osób publicznych funkcjonujących w naszej przestrzeni lokalnej.
Najwygodniej jest podchodzic do takich kwestii w sposob bierny.
Zaznaczam Urzednicy pelnią funkcje PUBLICZNA, a wiec to do czegos zobowiazuje :!: :!:
Społeczenstwo jest tym narzedziem, które moze cos zdziałąc.
Uwierzmy w to :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2005, 15:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
Szanowni internauci :!: :!:

Analizując treść trzech wypowiedzi poruszonego przeze mnie tematu, nasuwa mi się konkretna myśl, która dla mieszkańców ziemi zgorzeleckiej nie będzie optymistyczna. :evil:
Zatrważające jest to, że wśród was istnieje tzw. "społeczne przyzwolenie" na usprawiedliwianie pewnych postaw. W tym przypadku funkcji Pani Rzecznik jako urzędnika(jako funkcji ukazującej się jako bezczynna i mechaniczna), a co z pozostałymi stanowiskami :?: :?:

Jak juz zostało wspomniane w mojej poprzedniej wypowiedzi urzędnik jest osobą publiczną, co do kwestionowania znaczenia tego słowa nie zamierzam się powtarzać :!: :!:

Proszę jednak abyście zwrócili uwagę jaką ograniczona wiedza się wykazujecie, tłumacząc zachowanie PANI Rzecznik min. przez to, że jest tylko wielofunkcyjnym urzędnikiem. Otóż można :!: :!:
Po 1989 roku otworzyły się wrota wolności słowa, którą niewłaściwie wykorzystujemy.
Zabawne jest to, że zauważycie te niedogodności związane z wielofunkcyjnością Pani Rzecznik w czasie, zbliżających się wielkimi krokami, wyborów lokalnych.
Będziecie wtedy żądni wiedzy o osobach walczących o stołki publiczne. Rozpoczniecie analizę plakatów, haseł, programów oraz dokonacie próby rozliczenia 4 letniej działalności niniejszych podmiotów.
Niestety będzie już zbyt późno, ponieważ dodatkowe lokalne bombardowanie informacjami na temat kandydatów, będzie dla Was męczące .
Wasz bezpośredni wpływ na wybór radnego czy burmistrza będzie wynikiem albo niewiedzy (objawem jest zaślepienie propagandą, manipulacja i retusz faktów) albo frustracji (w tym przypadku pozostaniecie w domach i nie będziecie głosować).

Proponuję Wam odrobinę wysiłku intelektualnego i czepiarstwa o szczególiki, które możecie wyegzekwować, poprzez odrobinę zaangażowania w proces poszerzenia wiedzy na temat osób pełniących funkcje publiczne, na forum
Im większą wiedzę uzyskacie tym miej ulegniecie manipulacji czy propagandzie. Natomiast osoby, które nie wywiązały się z obietnic wyborczych, a ubiegające się kolejny raz o jakikolwiek stanowisko publiczne przekonają się, ze nie mają do czynienia z zahipnotyzowaną społecznością ziemi zgorzeleckiej.

Przemyślcie to :!:
Wybór należy do WAS :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2005, 15:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 paź 2005, 0:39
Posty: 19
Lokalizacja: Znienacka
Na przyszłośc proponuje pisać posty krótkie i treściwe. Takie "wypracowanie" przeczyta jedna na piedziesiąt osób tu zagladających, przy czym połowa z nich zaśnie przy czytaniu. Skutek odwrotny od zamierzonego :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 8:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
Jezeli uwazasz ze powyzsze jak to nazwales "Wypracowanie" nie jest tresciwe to uwazam, ze nie zapoznałes sie z nim dokladnie i jednoznacznie moge stwierdzic ze wysiłek intelektualny jest ci obcy!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 paź 2005, 0:39
Posty: 19
Lokalizacja: Znienacka
inteligo pisze:
...jednoznacznie moge stwierdzic ze wysiłek intelektualny jest ci obcy!!

Czyli coś a la "spie***aj dziadu" - skąd ja to znam :lol:
A przy okazji dzięki za fachową diagnoze - jak specjalista to specjalista.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 12:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Ej ej!!!
Forum nie służy do wzajemnego obrażania się ani osądzania a wasze posty zaczynają odbiegać od tematu.

POZDRAWIAM :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 12:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2005, 7:52
Posty: 9
Niestety nie trafiłes w intencje przygotowanego kontrataku.

Poza tym Twoje wypowiedzi (raczej dobre rady w stylu kola ratunkowego z betonu) nie mają charakteru bezpośrednio związanego z tematem w poruszonym przeze mnie.
Przypominam Ci, że to jest sprawa dotyczaca pełnienia wielu funkcji przez Panią Rzecznik osobę, którą wybierzecie za kilka miesiecy na następną kadencję, a nie internetowego ataku na osobę, która chce was uswiadomic!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 17:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
spokojnie przecież nikt Cię nie atakuje. Royal wyraził swoje zdanie w tej sprawie. za co został zaatakowany przez Ciebie. To również moje zdanie.
Poza tym kto Ci powiedział że na następną kadencje znowu zostanie wybrana pani Komsta?? Nie masz takiej pewności. A może po prostu innym osobom odpowiada to co ona robi i pasuje to im. W pojedynke niezawiele zdziałasz a z moich obserwacji wynika że temat nie ma zbyt dużego zainteresowania.

POZDRAWIAM :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2005, 22:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Cytuj:
temat nie ma zbyt dużego zainteresowania
bo nie było royala. :P
Ja na przykład jestem zwolennikiem jasnych i wyczerpujących wypowiedzi a nie rzucanych pojedynczych zdań, z których niewiele wynika, z czytaniem też raczej nie mam kłopotu :lol:
A zdanie
Cytuj:
"spie***aj dziadu"
to faktycznie przykład lapidarności i nie trzeba się zbytnio zastanawiać, co oznacza. czy to ma być przykład, jak mamy tu na forum rozmawiać :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..