Dzisiaj jest 16 cze 2024, 3:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 mar 2005, 1:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 mar 2005, 22:26
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy komus z was udalo sie dokonac czegos takiego jak podroz astralna? Ja mialem kiedys nietypowa sytuacje kiedy to w internacie szkolnym lezalem w pokoju na lozku. Po jakims czasie kiedy moja dziewczyna przyszla mnie budzic na kolacje okazalo sie ze nie moglem sie ruszyc. Ona probowala mnie dobudzic, jednak nie mogla. Panicznie sie wtedy balem bo zorientowalem sie ze nie mam wplywu na moje cialo, co wiecej widzialem ja pochylona nade mna. W pokoju nikogo nie bylo oprocz mnie. Zauwazylem ze zaczela cos pisac na kartce, po chwili zlozyla ja i schowala do kieszeni. Bylo tam napisane cos o rzeczach ktore jeszcze tego dnia miala sie nauczyc i namalowane byly trzy serduszka i kwiatek. Kiedy wyszla z pokoju zostalem sam. Obudzila mnie po kolacji i zapytala czy dlaczego udawalem ze spie. Odpowiedzialem jak to wszystko wygladalo jednak mi nie do konca chciala wierzyc. Dopiero kiedy powiedzialem jej o kartce i jej tresci zbladla i nie wiedziala co powiedziec bo ja caly czas lezalem an brzuchu, a ona kartke pisala na drugim koncu pokoju. Czy ktos z was mial cos podobnego ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 18:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
cholera, to ty moze jestes z jakiegos ufo :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 20:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
zefir napisał:
Cytuj:
Czy komus z was udalo sie dokonac czegos takiego jak podroz astralna?



Na trzeźwo nigdy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 20:18 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
w sumie wydaje mi sie to ciekawe, kiedys slyszalem o takich rzeczach, kazda koncepcje mozna odrzucic Panowie, ale zastanowcie sie czy to rzeczywiscie jest sens ? Skoro sie tak smiejecie z tego i uwazacie zapewne ze nic takiego nie istnieje to skad sie tu wzieliscie ? Czy jestesmy sami ? CZy umysl ludzki jest zbadany ? Dlaczego czlowiek jest w stanie wykorzystac maksymalnie tylko 3% mozliwosci swojego mozgu ? Dlaczego wszyscy unikaja tematu antygrawitacji i antymaterii ? Istnieja przeciez dowody na to ze Hitler pod koniec II WŚ pracowal nad bronia V7, ktora wlasnie miala byc wehikulem wykorzystujacym te sily... Skad w starozytnym Egipcie mowa o talerzach latajacych powszechnie w owych czasach wykorzystywana zwanych Wimanami ? Dlaczego nikt nie wdrozy silnika dzialajacego na przyciaganie ziemskie , ktory skonstuowal grubo kilka lat temu Tony Cuthbert przy wykorzystaniu cieczy ferromagnetycznej ?

To tak latwo sie z tego smiac, prawda ? Ale czy ktos z was zastanowil sie ile jest rzeczy ktore widzimy i nie jestesmy w stanie wytlumaczyc ?

No to oby tak dalej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 20:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
jezeli chodzi o podroze astralne: http://www.gwiazdy.com.pl/33_99/2.htm


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 20:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
Masz całkowitą rację ,te wszystkie rzeczy są bardzo ciekawe. A co do podróży astralnych, to polecam miesięcznik "Nieznany świat" który naprawdę ciekawie i rzetelnie opisuje różnego typu zjawiska, niezawsze mające wyjaśnienie naukowe. Kilka razy była tam poruszana również tematyka "wyjścia" z ciała.

pozdrawiam

ps: jeśli chodzi o V7 ,antygrawitację, "die glocke", i teorie z tym związane, to seria "Supertajne bronie Hitlera" i inne tytuły Igora Witkowskiego chyba najszerzej i njtrafniej je opisują. Polecam. [/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2005, 20:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Później opiszę kilka zdarzeń z mojego domu, nie będą to opowieści o podróżach astralnych, ale też ciekawie i pokrewnie do tematu podróży astralnych. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 paź 2005, 22:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Nie wie3m dlaczego temat podróży astralnych zostal tak lekko potraktowany . Istnieje przecież tyle ciekawych zjawisk , które mimo wszystko nie można wytłumaczyć racjonalnie . Zresztą czy ja wiem , że nie można ... Uważam , że nie ma cudów . Są tylko niezrozumiale prawa natury . Np. czy ktoś orientuje się dlaczego drogi ( szczególnie te polne ) biegną z zakrętami ? Przecież nie wytyczyli ich architekci . Wytyczyła je sama natura . Wytłumaczenie jest bardzo proste . Mając do przebycia jakąś drogę , nawet w terenie leśnym , nie będziemy pchali się w gęsta zarośla , lecz pójdziemy tędy , gdzie chaszcze ą mniejsze . Tak postąpi zarówno czlowiek jak i zwierzę . ( nie identyfikuję tutaj czlowieka ze zwierzęciem , ale sposob dzialania ) . Najpierw powstanie ścieżka , a następnie droga ... Tylko nikt nie zdaje sobie sprawy , że mniej wybujała roślinność jest na przebiegach cieków wodnych ( zwyczajne prawa radiestezji ) . Wniosek nasuwa się sam . To nie czyjeś widzimisię , ale po prostu wykorzystnie prostych i naturalnych praw przyrody . Pytanie dla forumowiczow : Dlaczego więc na skrzyżowaniach takich naturalnych drog często stoją krzyże ? Dlaczego rozstaje drog często były uważane za miejsca odwiedzana przez " złe duchy " ? Czy ktoś zna jeszcze jakieś odpowiedzi na rzeczy zdaje się niewytłumaczalne ? A może pokusimy sie by rozwikłać jakieś stare przekonania brane dzisiaj za zabobony ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2005, 20:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Czy nikogo nie interesują zjawiska pozornbie niewyjaśnione ? Czy w naszych okolicach nikt się tym nie interesuje ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2005, 8:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 wrz 2005, 21:36
Posty: 33
Lokalizacja: Tu
Interesuje. Ale czy jest to temat najlepszy na forum? Jak napiszê ¿e mi siê uda³o. ¯e mo¿na odczytaæ przysz³o¶æ., zobaczyæ przesz³o¶æ, widzieæ na odleg³o¶æ, czytaæ ksi±¿ki z zas³oniêtymi oczami, ¿e widzia³em takie cuda ¿e w³osy staj±/ i to nie tylko na g³owie/ to ilu siê znajdzie takich co od razu napisz± ¿e to wielka lipa? :)
Polecam literaturê i to nie tylko tê z zachodu ale tak¿e ze wschodu i to wcale nie dalekiego.. Nie wiem czy wiecie ale oni w Rosji maj± na uniwersytetach kierunek parapsychologia. Ogólnie bardzo mocno poszli w te klimaty. Zreszt± wiadomo czemu. W czasach ZSRR by³o to wykorzystywane militarnie. Po pierestrojce trochê to wysz³o z podziemia.
Ogólnie to tak. Je¶li chce siê co¶ poznaæ nie wolno niczego zanegowaæ, od razu odrzuciæ. Nie ka¿e siê wierzyæ bezmy¶lnie, ale nie odrzucaæ. Tylko wtedy mo¿na co¶ znale¼æ, odkryæ, osi±gn±æ. Tzw. otwarty umys³.
Te „inne” sprawy dzia³aj± na nasze ¿ycie bardziej ni¿ mo¿na przypuszczaæ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 paź 2005, 19:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
nie twierdzę , że jest to najlepszy temat na forum . Jednakże miło by było podyskuyować o rzeczach mniej przyziemnych . To jakaś odskocznia od szarości życia . Nie muszą to być od razu teorie o wyjaśnieniu zjawisk paranormalnych typu bilokacja , telepatia czy jasnowidzenie . To rownież jest ciekawe , tym bardziej że chcąc nie chcąc mamy z tym do czynienia na codzień nawet nie zdając sobie z tego sprawy . Nauczenie się kozystania z intuicji bardzo ułatwia życie . Czy ktoś przekonal się o tym na wlasnej skórze ? Jeżeli tak - podzielcie się swymi doświadczeniami .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lis 2005, 23:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Cytuj:
Urząd Miasta Zgorzelec znalazł się w gronie laureatów czwartej edycji rankingu „Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom”. Nasze miasto oceniano w kategorii gmin od 15 do 40 tysięcy mieszkańców. Zajęło w niej czwarte miejsce w Polsce. Zgorzelec okazał się najlepszy na Dolnym Śląsku.
Ranking ten przygotowywany jest przez Prezydium Konferencji Inwestorów, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, redakcję Pulsu Biznesu oraz firmę doradczą Wolska & Jefremienko. Mierze się w nim pod uwagę szereg wyznaczników, którymi powinno się charakteryzować profesjonalne podejście do inwestorów: przejrzystość, terminowość, stabilność, planowanie strategiczne, profesjonalizm oraz przywództwo lokalne.
Ranking ma też kreować określony wzorzec idealnego urzędu i wskazywać konieczne kierunki rozwoju polskiego samorządu lokalnego. Gala finałowa rankingu odbyła się 28 października w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

:?: :?: :?: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lis 2005, 23:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:59
Posty: 121
Masz rację Pażdzioch . to naprawdę podróż w astralu . Nikt nie zorientowany nie jest w stanie ocenić pracy naszych wladz ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2005, 6:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
następna podróż astralna:
wchodzę na stronę
http://pegasus.cc.ucf.edu/~janzb/boehme/
(jest to największa i najlepsza w sieci strona poświęcona Jakubowi Boehme - to taki szewc ze Zgorzelca..)
klikam na link
Jakub Boehme (Hungarian)
i otwiera się:
http://free.art.pl/euroopera/boehme/index.htm
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2005, 9:13 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 cze 2005, 21:32
Posty: 127
Lokalizacja: Zgorzelec
No widzisz nawet na zachodzie wiedzą że: "Polak - Węgier dwa bratanki..." :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..