Dzisiaj jest 16 cze 2024, 0:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 gru 2005, 14:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Proszę zgorzelczaków spoza Zgorzelca o odpowiedź na pytanie: dlaczego się wyniosłeś (-słaś) ze Zgorzelca :?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 gru 2005, 9:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2005, 14:27
Posty: 17
DLACZEGO wyjechałem ???. Wiele czynników się na to złozyło. Wyglądało to częściowo tak... Na początku poczułem,że będzie dobrze. Przecież nie było MURU BERLIŃSKIEGO - rozpoczął się w Zgorzelcu bummm - cały ZGORZELEC - wielkie targowisko - było to zapewne duze utrudnienie dla wielu mieszkańców, ale zapewne zaczęło przynosić dochody - wszystkim. I tak było kilka lat. Natomist w samym mieście nic się nie zmieniało - było brak jakichkolwiek inwestycji, które przyciągnęłyby poważnych inwestorów - producentów. A ogólnie wiadomo co przynosi dobrobych wszystkim. A tutaj się pomyliłem. Nie wszyscy o tym wiedzieli - szkoda DESYDENCI. Skończyłem studia, miałem dobrą pracę. Ale co z tego, jezeli dookoła stagnacja, może niewiedza, głupota, krótkowzroczność i ciężko się przez to było przebić. Postanowiłem wyjechać. Na początku było ciężko. Teraz nie żałuję tego kroku. Zrobiłbym to powtórnie dla siebie i teraz też rodziny. Wiedziałem, że przyjdzie czas, że trzeba za czymś się opowiedzieć tzn. albo zostać i nie żałować albo spróbować. Zawze mogłem wrócić , tak sobie tłumaczyłem od początku jak podjąłem decyzję oraz potem, kiedy było ciężko. :wink: POZDRAWIAM :arrow:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2005, 8:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2005, 14:27
Posty: 17
:o SAMOTNY JESTEM na stronie, osób które wyjechały ze ZGORZELCA na dłużej niz trwa urlop albo saksy 8)
POZDRAWIAM


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 gru 2005, 10:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwie 2005, 12:12
Posty: 23
Lokalizacja: Zgorzelec
Wielu opuściło to miasto, dla wielu jednak stało się ono nowym domem. Miejscem które pozwoliło żyć normalnie, założyć rodzinę znaleźć nowych przyjaciół.
Grecy, Macedończycy, Ukraińcy, Rosanie, Żydzi... Mógłbym tak jeszcze wymieniać przez kilka minut.
Dla tych ludzi Zgorzelec jest miejscem gdzie osiedli by budować nową rzeczywistość.
Nikt z NAS nie jest stąd, nasze korzenie znajdują się zupełnie gdzie indziej, a jednak to MIASTO nazywamy NASZYM DOMEM.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2005, 20:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 gru 2005, 20:43
Posty: 4
Ja sie tu urodziłem i mówie krótko:KOCHAM TO MIASTO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2005, 22:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
I ja kocham to MIASTO bez dwóch zdań.
Podzielam opinię Tanasa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2005, 9:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 gru 2005, 14:27
Posty: 17
No cóż, każdy prawie każdy, kto zagląda na to forum pochodzi ze Zgorzelca, urodził się tutaj, spędził, spedza najlepsze swoje "w życiu ważne są tylko chwile" - JA doświadczyłem tego samego i nikogo nawet nie próbuję, nie próbowałem namawiać na opuszczenie rodzinnego miasta.
8) PIONIERZY TO ODWAŻNI LUDZIE, :arrow:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2005, 12:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2005, 17:16
Posty: 80
Lokalizacja: Leeds
a ja tego miasta nienawidzę, i nic już chyba tego nie zmieni, nawet kolejny supermarket :P

...i kościół


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2005, 20:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 gru 2005, 20:43
Posty: 4
To xxxxxxxxxxx Johny :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2005, 22:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Świete słowa ojczympio. :lol:
Jak się tu komus nie podoba to po co tu kwitnie???
Europa stoi otworem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2005, 8:17 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2005, 17:16
Posty: 80
Lokalizacja: Leeds
kwitnie, bo puki co musi, a xxxxxxxxxxx to sobie wy możecie, z latarką, penetrować następną "sensacyjną" dziurę w ziemi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2005, 12:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
http://www.forum.zgorzelec.info/regulamin.htm

Użytkowników których posty zostały zmienione proszę o przyswojenie sobie powyższego regulaminu . To forum publicznena którym obowiązuje tutaj kultura i pewne normy zachowań których jak widzę nie potraficie przestrzegać. Jeśli wam się tutaj nie podoba, lub nie potraficie rozmawiać bez używania wulgaryzmów to możecie, używając waszego języka "wypierd***ć" stąd .

To ostatnie ostrzeżenie, za kolejny taki wybryk użytkownik zostanie zbanowany.


pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 sty 2006, 14:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2005, 17:57
Posty: 534
Z całym szacunkiem dla moderatora i jego prób ustanowienia porządku na forum
Cytuj:
Jeśli wam się tutaj nie podoba, lub nie potraficie rozmawiać bez używania wulgaryzmów to możecie, używając waszego języka "wypierd***ć" stąd .
, nie dawaj się prowokować, a już na 100% nie odzywaj się, jak w cytacie. Wiem, że nerwy nieraz puszczają na chamstwo i brak respektowania zasad współżycia społecznego. Ale, to nie usprawiedliwia takich odzywek, nawet wygwiazdkowanych. Nie zaczynajmy nowego roku w ten sposób. O padron :lol: to było jeszcze z 2005, wierzę, że w 2006 będzie lepiej. Wydaje mi się, że pomijając wulgaryzmy, były szanse, aby jakieś wnioski z tej dyskusji wynikły, może nawet ciekawe, a takim radykalnym wkroczeniem zostało to ucięte.

A małemu johnowi powiem tak: Z takich jak ty, wyrastają różne spatologizowane egzemplarze, jesteś, jak wyczuwam, jeszcze na tyle młody, że jak byś chciał stąd wyjechać, to byś może i potrafił, albo spróbuj to miasto polubić. Nie wiem z czego wynika twoja niechęć do niego, jesteś przez to sfrustrowany i szukasz za to winnych, żeby im przyłożyć. Z takimi jak ty, wiele się tu nie zmieni, więc może po prostu wyjedź stąd. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2006, 7:32 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2005, 17:16
Posty: 80
Lokalizacja: Leeds
Paździoch nastepnym razem jak już coś "mądrego" tutaj napiszesz to najpierw uważnie przeczytaj posty, może zobaczysz kto zaczął używać tutaj wulgarnych słów. Ja tylko odpowiedziałem chamstwem na chamstwo, a opinię na temat tego zapadłego miasta mam prawo wyrazić, czy to się Wam podoba czy nie, i wcale nie nie muszę go w tym celu opuszczać. Swoją drogą podoba mi się ten twój wazeliniarski styl na forum :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2006, 14:59 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Mały Johnie brak mi słów... Wstyd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..